Автор Тема: Клетъчните телефони са опасни за децата  (Прочетена 26762 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Руски учени твърдят, че клетъчните телефони са опасни за децата, пише Green.Democrit.com. Председателят на Руския национален комитет за защита от нейонизирана радиация, проф. Юри Григириевич Григориев, припомня, че децата и тийнейджърите са особено чувствителни към електромагнитната радиация. Руските учени са изследвали здравословното състояние на хора, които в продължение на години работят в близост до източници на електромагнитна радиация. Изводите от тях са, че продължителното активно използване на мобилен телефон има последици като хронично главоболие, умора, раздразнителност, дискомфорт, гадене, разконцентрираност. Специалистите, работещи в продължение на години в близост до източници на високочестотна електромагнитна радиация, получавали вегетативни разстройства и проявявали симптоми на неврастения.

През 2001 г. участниците в изследователската група към Европейския парламент апелираха във всички страни членки използването на клетъчни телефони от деца до 16 години да бъде забранено. Още през 1999 г. подобна препоръка отправят и лекарите във Великобритания, през 2000 г. - Световната здравна организация.

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #1 -: Ноември 23, 2005, 01:51:37 am »
има GSM 900, GSM 1800 и GSM 1900 (USA)
900 и 1800 са в европа и числото означава на каква чистота работи.

За всичи е вредно - питаш ли хората дето живеят близо до клетка - светят нощо време предполагам.

Причинява тумори както и затруднява кръвообращението.

На кви чистоти са операторите в България не знам обаче
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #2 -: Ноември 23, 2005, 10:35:33 am »
Аз си имам клетка на покрива.Не е чак да светя ама редовно ме цепи главата като се позадържа повече в къщи
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #3 -: Ноември 23, 2005, 10:41:10 am »
Номерът е да се включим към единното информационно поле, тогава ще хвърлим телефоните.  ;D
Не мисли като човек!-Крион

Heinie

  • Гост
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #4 -: Ноември 23, 2005, 11:11:53 am »
И като си ги носиш в джобчето/на колана независимо от възрастта се отразява на еди определени високочувствителни части от мъжката анатомия... Мама му стара, къде да го нося тоя фон?

elionora

  • Гост
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #5 -: Ноември 23, 2005, 16:13:49 pm »
Може би просто нямаме нужда от тях - да пробваме старите начини на комуникации - ДИМ ДИМ И ПАК ДИМ ;D

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #6 -: Ноември 24, 2005, 03:13:46 am »
Първо - Пуснаха на пазара с една цел - да задържат отново честотите - пореден начин, да е по-сигурно просто. Който вижда енергийно, ще види каква мрежа има над градовете... А тези антени, които се появиха на всяка по-висока сграда? Забелязвате ли? "Усилвали сигналите". Тъпотии - излъчват ниски и свръх-високи честоти и ни облъчват. Мини HAARP на всеки блок...

Второ - Пробиват аурата - хората стават по-уязвими за атаки. Просто лошо ми става като гледам всички да си ги носят на вратовете, увиснали точно на сърдечна чакра... Луди хора... Аз упорито отказвах да си взема, но от 2 месеца и аз съм в кюпа... Дръжте ги по краката някъде... Аз си купих специален панталон, който да има джобове ниско по краката - там го държа.

Трето - Още един метод за контрол - всеки разговор се следи и записва. За всички във форума мога да гарантирам - не ме питайте откъде - няма да кажа :P

Който има силна обвивка не му влияе, дори да си го лепне на сърцето, което не означава, че трябва да пробвате :P - всеки ден усъвършенстват технологията :P Btw, мобилни телефони има поне 30 години преди да се появят на пазара... "Изведнъж" решили да ги пуснат за масова употреба...

Препоръчвам, да си чистите мислите, за да отворите центровете за телепатия - тя е нещо нормално и ще бъде съвсем естествена съвсем скоро...
Аз моя телефон, ще го хвърля в първият момент, когато мога... Нищо, че в момента не ми влияе...
« Последна редакция: Ноември 24, 2005, 03:17:53 am от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #7 -: Ноември 24, 2005, 06:53:38 am »
Аз за ко си мислиш че си го да държа в торбичка - гадното е че трябва да мъкна винаги торба ама понякога даже и не го взимам ако отивам да играя тенис например  ;D

elionora

  • Гост
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #8 -: Ноември 24, 2005, 08:53:21 am »
Отново става дума за контрол. Поне в едно смятам че сме единодушни - нямаме нужда от това. Но ако не бяха телефоните щеше да е нещо друго. А колкото до децата - вече толкова са ги замотали отвсякъде че просто незнам какво можем да направим. Не че това е извинение :o :o :o

Heinie

  • Гост
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #9 -: Ноември 24, 2005, 09:53:03 am »
Хорчо, виждам, че имаш опит в тия работи - та вземи ни понаучи как се прави! Дай някакви там техники кеф ти за засилване на енергиината обвивка, кеф ти за отваряне на чакрите или там каквото искаш! Вземи та отвори низшите юзъри по тия въпроси!

Eon

  • Гост
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #10 -: Ноември 24, 2005, 11:12:47 am »
тука няма низши юзъри, 'сички сме равни....
....да ме чуе сега някой ком. лидер ;D

мен ако питате пъхайте гсм-то в оловна кутия, нищо не излиза оттам ;)
лъчи-вълни, то все една марка :D

Неактивен Атила

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 887
  • Атила - бич божи
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #11 -: Ноември 24, 2005, 17:55:43 pm »
Цитат
всеки разговор се следи и записва. За всички във форума мога да гарантирам - не ме питайте откъде - няма да кажа
с един познат искахме да направим крипталки за мобитата ама се отказахме щото щяха да ни изгърбят я мутрите я ченгетата. Имам още кодовете и един прототип в мазето - бачка и то добре. Ша чуват, ама бзззъъъът! ша чуват само .... и до де деркиптират ще са минали 1-2 седмици. Като декруиптират 10 разговора с баба ми или псувните с някой познат нема да им е весело ... ама никак.
I'm famous mexican killer and I kill everyone for only 5 cent, but you are friend of mine and I'l

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #12 -: Ноември 24, 2005, 18:27:18 pm »
На мен ми става лошо като видя някое лапе 2-ри клас с GSM за 600 лева... Какви са тези родители. Всички ли станаха мутри, всички ли са толкова турбо глупави? Още от малки... Представете си каква деформация на енергийно ниво! Набляга се разбира се на младото поколение, което е по-заспало и хипнотизирано от всякога... Как няма като се израства със слави трифонов (няма пък да му напиша с главни букви името на този...), с азис (и на този ще се въздържа :P) и компания. С мисълта какъв телефон да си купят, как да приличат повече на бритни спиърс и т.н...

Heinie, чети "Освобождение" първа книга на Веришчагин. Само дотам обаче. После влизаш в Матрицата с ДЕИР...

Heinie

  • Гост
Отг: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #13 -: Декември 25, 2005, 18:56:03 pm »
Срещу два (2) лева на тазгодишната изложба на скъпоценни камъни в "Земята и (х)ората" се сдобих с няква лепенчица за телефона, която представлявала холограма на кварцов кристал. Даже един радиестезист ми демонстрира ефекта с махало ;D Ако някой знае дали съм дал два (2) лева смислено, да каже ;D

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Отг: Клетъчните телефони са опасни за децата
« Отговор #14 -: Декември 26, 2005, 09:05:33 am »
Хаха... де да знам, ама звучи смешно. :)
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27