Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036144 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Цитат
Radon...Не се ли сещаш ,че промените за които говориш са следствие от последните кръстосвания из небето на милите самолетчета.?

Промените пич, идват от негово величество Слънцето, което грее доста по-силно с всеки изминал ден. Или ти си мислиш, че това е без значение!?
Цитат
А може би точто ти не си наясно с визуализацията
О, бих казал, че съм доста наясно. Даже съм по-наясно от повечето от вас, защото знам за скритите капани при тази практика. Избягвам да се занимавам с визуализация. Моя позната се запалила по тази хава преди години, когато видяла филма "Тайната". Започнала да визуализира, че живее в Англия с презумпция за хубав живот ( ама само презумпция). Това и била мечтата. Е сега тази дама е в Англия и оплаква шибания си живот там. Живее, като куче, на квартира, без работа с оскъдни средства от приятеля и, далече от близките си, тънеща в носталгия. И не може да се върне!!!!! . Защо се е получило така? Ами, защото е пропуснала детайлите!!!! Пропуснала е да визуализира, какво ще работи, къде ще работи, колко пари ще взима, здравословното си състояние,какъв ще е приятеля и там и т.н. Много хора луднаха по този манипулативен филм "Тайната". Положих нечовешки усилия да го изгледам целия и така и не успях. Някаква защита се включи. Имаше и един пример с жена самоизлекувала се от рак на гърдата. Уж, като си мислела хубави неща и затова се самоизлекувала. Да, ама не. В книгата си "Агресията, като шанс", Рюдигер Далке, разбулва причината, тази жена да се излекува сама и това не е визуализацията, а коренната промяна в живота на човек. Аз дори знам за жена в България, която се е излекувала от рак, като е променила коренно храненето си и три месеца е яла само тиквени семки. Иначе вие си визуализирайте, визуализирайте си, ама гледайте да не ни удари някой метеорит :lol: :---
Пак ще отбележа, че в темата, давате прекалено много власт на тези, които я нямат. Случайно да усещате, как сами си копаете гроба? Та вие неусетно визуализирате супер негативни неща. Не усещате ли????????

Неактивен pep4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Не не съм Пич...а пичка)))Разбирам колко си наясно със "всичко"-нали спиш спокойно ,че имаш Бърза помощ, и всички други "удобства"-капани .Закона за привличането действа при всички независимо дали Визуализираш съзнателно или живееш на автопилот...Разбира се ,че човек ако иска да промени нещо в живота си,то той трябва да промени начина си на мислене....Но защо ли си хабя думите.Живей си живота и не пречи на другите да искат по-добър живот !

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
http://truereality.dir.bg/_wm/library/item.php?did=367663&df=8&dflid=3&GDirId=86ca97ae1de57e6c392441af94b5a4b0


Някой спомня ли си филма Шотландски Боец 2 и за какво ставаше  въпрос :

Годината е 2025, Конър Маклауд трябва да предотврати унищожението на Земята. Озоновият слой е разрушен, земята изложена на ултравиолетовите лъчи, вече 25 години е защитена от мрачен електромагнитен щит. Оказва се, че той може би съвсем не е нужен, и всичко е може би заради интересите на една могъща корпорация! Конър Маклауд, подпомогнат от красивата и смела бунтовничка Луиз ще се изправи срещу злия Генерал Катана. А мечтата на всички хора е отново да видят синьото небе.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
goldeneagle, това в каква връзка го казваш? За хайлендъра имам предвид. :unknown:
pep4e, идеята е отлична. Призовавам radon да напише книга с тезите си (или антитезите), ще има голям успех. С цялото ми уважение към него, разбира се.  :writer:
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Цитат
Radon...Не се ли сещаш ,че промените за които говориш са следствие от последните кръстосвания из небето на милите самолетчета.?

Промените пич, идват от негово величество Слънцето, което грее доста по-силно с всеки изминал ден. Или ти си мислиш, че това е без значение!?
Цитат
А може би точто ти не си наясно с визуализацията
О, бих казал, че съм доста наясно. Даже съм по-наясно от повечето от вас, защото знам за скритите капани при тази практика. Избягвам да се занимавам с визуализация. Моя позната се запалила по тази хава преди години, когато видяла филма "Тайната". Започнала да визуализира, че живее в Англия с презумпция за хубав живот ( ама само презумпция). Това и била мечтата. Е сега тази дама е в Англия и оплаква шибания си живот там. Живее, като куче, на квартира, без работа с оскъдни средства от приятеля и, далече от близките си, тънеща в носталгия. И не може да се върне!!!!! . Защо се е получило така? Ами, защото е пропуснала детайлите!!!! Пропуснала е да визуализира, какво ще работи, къде ще работи, колко пари ще взима, здравословното си състояние,какъв ще е приятеля и там и т.н. Много хора луднаха по този манипулативен филм "Тайната". Положих нечовешки усилия да го изгледам целия и така и не успях. Някаква защита се включи. Имаше и един пример с жена самоизлекувала се от рак на гърдата. Уж, като си мислела хубави неща и затова се самоизлекувала. Да, ама не. В книгата си "Агресията, като шанс", Рюдигер Далке, разбулва причината, тази жена да се излекува сама и това не е визуализацията, а коренната промяна в живота на човек. Аз дори знам за жена в България, която се е излекувала от рак, като е променила коренно храненето си и три месеца е яла само тиквени семки. Иначе вие си визуализирайте, визуализирайте си, ама гледайте да не ни удари някой метеорит :lol: :---
Пак ще отбележа, че в темата, давате прекалено много власт на тези, които я нямат. Случайно да усещате, как сами си копаете гроба? Та вие неусетно визуализирате супер негативни неща. Не усещате ли????????

Няма как да е друго яче с тази мадама. Ако ще да се спукаш от визуализация, отивайки там се класираш за най-ниската прослойка на обществото. Освен под наем няма как да е по друг начин. Да си купиш къща там ще ти трябват десетки хиляди паунда, много труд и време.

Недостатък на визуализацията е, че не знаеш кога и как ще станат нещата. Много често хората не успяват да стигнат до заветната мечта, защото не устискват или нямат търпение. Иначе визуализацията сме я коментирали много пъти, че е основен вселенски инструмнет за материализация на намерението. Волю-неволю го правим в ежедневието си.
« Последна редакция: Ноември 11, 2010, 23:49:15 pm от sidewinder »

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Tемата ми след малко в рубриката ми "На кафе" с Гала по NOVA,"Отвъд" ще започне към 9:45

Животът е пътешествие и смъртта не е крайна гара
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Не се извинявам - тази тема в този форум е за книгите ми и моите ТВ & Радио участия.

Ще се радвам radon или Иван Борисов от Пловдив занимаващ се с махала и багети (публикувах му снимката и стоя за кратко тук преди да си закрие фейсбук профила от паника - побелял мъж на около половин век нищо, че се държи като пъпчив пубер) да си удържи на обещанието като мъж, което даде преди няколко поста, че повече няма да ми цапа тук с мненията си.

Има си лични съобщения!

http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 509
Рубриката на Еленко в На кафе - 12.11.10

http://play.novatv.bg/play/236629/?autostart=true
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 16:18:39 pm от Морфей »

Неактивен goldeneagle

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
  • no world order
междо другото от вчера пак се пръска над София, вечера майка ми ми звънна по тел. да ме предупреди днес да не водя детето навън ,защото предупредили по новините ,че  днес въздуха щял да бъде пълен с разни песъччинки който силните ветрове донесли от Африка  ;D и казали ,че ако вали дъжд водата можела да бъде червеникава от тези "пустинни пясъци" ( мисля , че в новините на Бтв са го давали не съм сигурен не гледам тв) Между другото майками е Доктор работещ в средно училище и ми каза, че в момента е пълно с деца с хипертония (високо кръвно налягане) което не е нормално. Аз лично го изпитах на себе си това с кръвното и главоболието като никога през живота си не съм имал такъв проблем ,но миналата седмица слад голямото пръскане се почувствах зле и си премерих кръвното което беше отишло нагоре, което е мн странно и главоболието не ме пусна за няколко дни, а това не беше ми се случвало от пне 10 год да ме боли глава.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
P.E.A.C.E. разбира се, че не го приемам лично, просто не ми е приятно, точно по същия начин, когато около мен има досадни кръвопиещи и досадно zzzzzzzzzскащи комари. Размазвам ги и не приемам лично досадата им.

радоне/Иван Борисов от Пловдив след като не си ти на тази снимка(която администратора EON изтри), която взех от фейсбука ти след като написах имейла, който си дал за контакт и щепсел тук - [email protected] във фейсбук на ТЪРСЕНЕ и блесна побелята ти глава... Взех снимката където позираш с камбана от аватара ти и след постването и тук след минути изтри профила си ...  ;D Наистина исках да разбера що за ПУБЕР трябва да е това...

Това тук в темата ми, което оринираш не е скептицизъм а олигофрения след толкова доказателства за Химически пръскания/Кемтрейли над България... А и ти обеща да не пишеш повече тук, не е лично просто ме вбесяваш с присъствието си...

Дори това, което пишеш в други теми тук, ни в клин ни в ръкав за мен - "Еленко е мошеник" и тем подобни, пак не приемам лично - толкова си можеш...

Просто се разкарай, от сутринта в 7 те гледам си се заредил в темата ми! Какви мутри да ти пращам, че не мога да си те ошамаря сам като те видя в Пловдив(често гостувам)казвал съм го не в едно интервю - в 90% просто не реагирай или реагирай обратно, но в 10% се налага пак да не го приемаш лично и да раздаваш шамари. Аз за шамари ли е не се стискам... ;D

Да това съм аз Еленко Ангелов. Всякакви коментари от моралисти нека си намерят друга тема. Това съм аз открит но не и със свален гард.



« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 17:59:17 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500

Еленко, напълно подкрешям за кемтрейлите, има ги, но целта им не е земетресения. Нямат нужда от тях според мен за да ползват ХААРП.
Нямам време в момента да пиша, а и не съм сигурен дали ще ме разберат хората тук.
Също така, гледах за визуализацията която практикуваш и която разпространяваш, да, горе-долу така знам и аз че става.
Искам да те попитам, чувал ли си за някакви опасности при тази практика и ако да, какви?
Поздрави.
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 22:28:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Чакайте сега малко. Умереният скептицизъм винаги е бил полезен. А между впрочем цялата медийна изява на Еленко по нова започва да намирисва на онази стара приказка - "С чужда пита, помен прави". Аз искам да отправя една провокация на Еленко. Не, че искам да ми се отчита (че кой съм аз да го изисква), но нека направи идна равносметка:

Колко от тези твои твърдения са ТВОИ, и колко си ги прочел (чул) в книгите на Дейвид Айк, Зекария Сичин, Вадим Зеланд, Алекс Джоунс и т.н.

Евала му правя, че излиза смело и ги говори в ефир тези неща, но че са негово откритие... Колкото има Еленко заслуга да твърди това или оново, толкова има и radon. Разликата е, че Еленко е събрал повече привърженици. Отстрани изглежда наистина гадно да риташ срещу всички, които не ти импонират. Това е като науката - тя не търси истината, а се стреми да привлече привърженици.

Когато пребили Петър Дънов, защото някой си бабаит решил, че той промива мозъците на хората, Дънов имал силата да каже само "На Рила". И когато го попитали - "Учителю, ти имаше силата да отвърнеш подобаващо на този човек, защо не го направи?" А той отвърнал - "Не може да проповядваш добродетели и в същото време да употребяваш зло."

Та и с вас същата работа - шамари щели да си раздават.  ;D

Каквото има да става, то ще стане и без будители.
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 21:15:09 pm от sidewinder »

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
"Визуализацията" аз го наричам извикване на представа в ума, е възможно най-естественото и здравословно нещо което можем да правим, стига да носи полза за всички нас. Всеки сам избира върху какво да се фокусира. Опасно е да "визуализираш"  неща които не носят полза за съществата.
 
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
      За  визуализацията - Опасност  да  визуализираш  няма  никаква,  но  внимавай  какво  визуализираш,  че  може  да  ти  се  случи! 
       

    За  Еленко - Когато  искаш  да  преброиш  приятелите  си,  изхвърли  всички  които  ти  викат  осанна,  и  ако  остане  някой  до  теб  който  да  те  подкрепя  критикувайки  те  брой  го!
    Можеш  ли  го?? 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен sisilu

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
sidewinder:
Чакайте сега малко. Умереният скептицизъм винаги е бил полезен. А между впрочем цялата медийна изява на Еленко по нова започва да намирисва на онази стара приказка - "С чужда пита, помен прави". Аз искам да отправя една провокация на Еленко. Не, че искам да ми се отчита (че кой съм аз да го изисква), но нека направи идна равносметка:

Колко от тези твои твърдения са ТВОИ, и колко си ги прочел (чул) в книгите на Дейвид Айк, Зекария Сичин, Вадим Зеланд, Алекс Джоунс и т.н.

Евала му правя, че излиза смело и ги говори в ефир тези неща, но че са негово откритие...     


Аз до сега не съм чула Еленко някъде да каже, че това са негови твърдения и негово откритие! (та той самия постоянно споделя източниците си на информация) Плюс това от кога се налага патент на словото и кой е казал, че когато нещо е казано от някого то не може да бъде казвано и от друг? Аз лично много му се възхищавам и за това съм съгласна с теб, смятам, че заслужава уважение най-малко заради факта, че наистина смело излиза и говори за тези неща, без да се притеснява как ще го приемат и какво ще си помислят за него .... колко хора са имали смелостта, а и ти самия даваш пример какво е ставало с предишните дръзнали да го сторят..... Защо имаме способността да потъпкваме и оплюваме хората които се опитват да направят нещо в полза на повече хора? Или пак остава в сила приказката "не е важното аз да съм добре, важното е на Вуте да му е зле" ....

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27