Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1036155 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Цитат
Виж, ако каже, че в България има природни ресурси на стойност 12 пъти световната банка, вече става лошо. Между впрочем, между нас да си остане, това последното е вярно - Ванга го е казала.

Явно тия ресурси са дълбоко скрити. :)
Планетата навсякъде е богата, просто на едни места са я разорали, надупчили и всякакви такива, а на други не.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370

Ей за това обичам комунизъма цензурата и терора. не на простотията.
 :) знам, че ще го изтриете, но изпитах невероятно удоволствие да го напиша  :)

  ;D Мечтата ти е осъществима. Иди в Русия, Китай, Венецуела, Куба, избор богат.
Ама там има и трудови лагери, да знайш !! ;D Само да не те нарочат за враг на компартията, дупе да ти е яко  :yes: 
Тъй че, мисли, коя от двете злини е по-малката  :lol:

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил

Ей за това обичам комунизъма цензурата и терора. не на простотията.
 :) знам, че ще го изтриете, но изпитах невероятно удоволствие да го напиша  :)

  ;D Мечтата ти е осъществима. Иди в Русия, Китай, Венецуела, Куба, избор богат.
Ама там има и трудови лагери, да знайш !! ;D Само да не те нарочат за враг на компартията, дупе да ти е яко  :yes: 
Тъй че, мисли, коя от двете злини е по-малката  :lol:   
     Където  и  да  отиде  ще  бъде  по-добре  отколкото  в  "демократична"  България! 

"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
По-точно ДЕМОкратична.  ;D
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Днес отново приех с удоволствие поканата на Снежана Любенова от националното радио „Хоризонт”, да и бъда гост в предаването „Нощен хоризонт”, идващия понеделник (22 ноември) срещу вторник. Започваме 15 мин. след полунощ. Темата е НЛО, кръгове в житата, древни астронавти, пришълци и навлеци от древността до днес. Помолих музиката да бъде изцяло БГ – Милена Славова, Стенли, Людмила Сланева, Светльо Витков, Васко Громков, GeRaTa, El Freegano, Стефан Вълдобрев...

Запис от 4 септемери 2010 г. - последното ми гостуване в „Нощен хоризонт” http://vbox7.com/play:b4b27e34
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Бих искал да пуснат на Светльо Витков - Боли ме гъза! Така сме се смяли колегите на това парче, че който  срещнехме по коридора, му го запявахме.
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 22:52:32 pm от sidewinder »

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Често писатели и сценаристи отправят послания за истината в книги и филми, за да поддържат човешката мисъл будна.Може би фентъзи книги и филмите са най-благодатната почва, защото в тях има доста нестандартни неща и сред тях тези послания се запазват.
Ето ви още примери от супер класиката от 80-те и 90-те години "Звездни войни", за добри и лоши рептилии.
Генерал Грийвас, Джар Джар Бинкс, премиера на гонгоните, един от търговската федерация.





Както и за някои по-особени числа  ;)




Послания за вероятен НСР (новия св. ред)



 :)




Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
marhs много добри примери  :drinks:

sidewinder е точно "Боли ме гъза" на народния певец Светльо Хиподилски надали ще мога да пусна в национален ефир, но ако Силата е с мен всичко е възможно  :drinks:

Поздрав от сърце с любимият ми ъндърграунд поет Васко Громков - http://vbox7.com/play:dab59e8a


„Те погребаха България” важи и днес, за сегашните коварни сини, червени, жълти и с фесове джуджета, които приспиват и предават в робство българския народ. Аз знам, че българите сме умна нация и само ако някой й сглоби вярно пъзела на истината и й го поднесе правилно, ясно и доказателствено, Майка България ще счупи робския хомот. Няма да спра да се старая да поднасям с доказателства истината за подменената реалност, за подмененото щастие на човешката природа, с оглупеното му днешно човешко поведение. Виждам вече как Българският лъв спира да се „изправя гордо на два крака”(както е във всичките ни гербове), като дресирано циркаджийско животно, а ще застане смело, естествено и правилно на четирите си силни лапи и ще смачка слугите на европейско-англо-американска империя. Ще спре да поддържа системата на престъпни банки, лъжливи купени медии и нагли политически трупове и нечистоплътни попове. Ще осъзнае измамата и ще спре „Войната по пътищата”. Критична маса от събудени хора(ефект на стоте маймуни) вече правим това реално.
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 23:08:21 pm от oknele »
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Към последната снимка.Свободата отдавна е умряла ! Еленко мерси за поздравите.  :drinks:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bad_w0lf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 51
913 какво му е толкова важното

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
913 какво му е толкова важното

Ами не знам, трябва да питаш сценаристите на филма.

А иначе, като сравниш, важен телефон е 911 (в сащ), 9/11 , а във филма кода е 913.
Защо не е например 113, 213, 313, 713 и т.н. Е може и да е съвпадение.

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
913 е телефонен код на област в Канзас, САЩ.  :-X
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 370
Може някой от екипа на филма да е оттам. ;)
А иначе и другите кодове ли там започват с 9** ?
« Последна редакция: Ноември 20, 2010, 19:40:41 pm от Mirotvorec »

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен aldonea

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
  • От всичко достатъчно!
 :) Във някаква връзка със заглавията на книгите една идейка да подам на пишещите във форума...
"ЗНАЕЩИЯТ СТРАДА, А ГЛУПАКА СЕ МЪЧИ!"
Защо ли?  :hi:
БОЛКАТА Е НАЙ-ДОБРИЯТ УЧИТЕЛ!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27