Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1039241 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
 Да уважим настоящата тема и авторът и:
Цитат
Не се извинявам - тази тема в този форум е за книгите ми и моите ТВ & Радио участия.
Има хиляди теми във форума, в които можете да споделяте своите виждания и представи.
« Последна редакция: Ноември 12, 2010, 23:02:25 pm от Mirotvorec »
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
Отвъд или какво става след смъртта

<a href="http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=57b5bc54" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://i48.vbox7.com/player/ext.swf?vid=57b5bc54</a>

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Благодаря, Морфей че публикува този запис :)
Keep 'em occupied!

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Ето линкове в YouTube(за гостите и форумците, на които не им зарежда в Vbox7) на записа от 12 ноември 2010 г. в рубриката ми в "На кафе" с Гала, NOVA. Гостува психолога Ваня Георгиева - майка на Вената - Венци Малкият...

Отвъд с Еленко Ангелов, какво става след смъртта 1 част

Отвъд с Еленко Ангелов, какво става след смъртта 2 част
 
Отвъд с Еленко Ангелов, какво става след смъртта 3 част

Отвъд с Еленко Ангелов, какво става след смъртта 4 част



http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Rio

  • Гост
Ще има ли предавана за мафлоците и черния турмалин?

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Само за протокола да отбележа във връзка с клипа по-горе за Венци.
Знаете ли, не е хубаво да се викат духове на мъртви. Отдавна са отпътували от белия свят. Руши се комфортът на покоя им. А тази майка едва ли не си лафи по цял ден с духа на мъртвия си син. Може евентуално да е още в междината и затова да се явява толкова често. Но все пак, не е пропоръчително.

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Колега sidewinder, до 7 седмици ума си избира родителите и се преражда в ново тяло и почти невъзможно да комуникираш с него. Единствената възможност е ако ума е високо реализиран и независимо от времето и пространството може да подържа контакт с други същества. Това се случва рядко.Така че, контактьорите са в голяма заблуда като си мислят че "викат" - "духа" на починалия.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837

Това от къде го прочете? Защото аз знам, че до 40 дни душата все още е свързана с тялото, а към края на четиридесетия ден душата се откъсва от плътта, но още са свързани. До деветия месец продължава да витае над Земята. Обикаля места, които е обитавала. Посещава близки. Тихо се прощава. Може да даде знаци с почукване и съновидения. В тоя период се подготвя отплаване в незримия свят, реален като нашия. Това касае души на средно и извисено ниво. Но има изостанали, примитивни. Не схващат, че са от другата страна на Мира.
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 13:33:29 pm от Mirotvorec »

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Взех го книгата " тибетска книга за живота и смърта" там е обяснено подробно. Отделно имам опитности, като съзнателно пренасяне на съзнанието извън тялото или така наречения курс и практика "Пхова". Благодарение на тази практика съм помагал за успешно пренасяне на съзнанието на починали роднини и приятели.
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен hung

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 287
Без секс, на къде?! Без любов, няма секс!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Критерии за номинация

Номинираната постъпка:
1. Да е прецедент в правозащитната сфера.
2. Да има значителен градивен/обединяващ обществото потенциал.
3. Да има значителен потенциал за предизвикване на обществено развитие/растеж.
4. Да се отличава с доблест/сърцатост (професионална, гражданска).
5. Да е новаторска/оригинална/творческа.

Отговори:
1- Такива като Еленко има още. Не е прецедент в правозащитната сфера.
2- Има градивен потенциал, но болшинството от хората не го разбират. И затова не гравитират около идеите му.
3- Че има потенциал има. С какво е допринесал за общественото развитие?
4- Има ги.
5- Нищо ново под Слънцето.

Отговорих ли ти?

hung, нали се досещаш, че сме управлявани от егрегори? Егрегорите издигат един човек в идол, когато им служи като марионетка. Аз Еленко не го виждам в тази светлина. Това може би е причината да не набира голяма популярност извън виртуалните медии.
« Последна редакция: Ноември 14, 2010, 18:25:02 pm от sidewinder »

Неактивен cassio

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 324
Изгледах първия линк от дадените по-горе (тук се замислям какъв емотикон да поставя, но хайде без!)

Тялото било вода и микроби - ъм-хъм. Добре че Алфредо преди това уточни, че е "кокали и месо"- ха-ха- мисля че едно участие в предаването "Комиците" ще е по-адекватно. Добре че не гледам Гала и сие ... която не е толкова виновна за русия си цвят на косата, но за пореден път ме изумява самочувствието на Психолог, който е пълен профан (това надявам се да не се приеме като обида- а като обратното на ерудиран- да не употребя по-разбираема народна дума) по елементарни теми- като анатомия или физиолоия на човешкото тяло- която се учи още в началните класове по биология.
Според мен, след смъртта душата на едно човешко тяло не обитава паралелни измерения/пространства. Непрекъснатото идентифициране на една душа с определено тяло... пък било и с ...гърчавото на Майкъл Джексън е крайно неправилно като обяснение за случването на нещо след смъртта.
Добре че, хората които правят филми за това не са като нашите психолози. И добре че всички, които гледат подобни филми не са психолози.
Може би подобни недоразбрани теории за парасъществуване след смъртта успокоява тъжни хора, които са загубили близки или други, които не са много наясно какво точно трябва да е развитието им тук в този живот. Но определено авторът много го е закъсал с развитието и ако не успее да се прероди дано не се сърди на никой.
Добронамерен съвет: четете хора и повече мислете- а не гледайте булшитове, че само ще си загубите времето.
Жал ми е за всички изсечени дървета, изхабено мастило ангажирането на безброй хора с издаването на подобни неща... да не говорим за тези, които се и прецакват да си дадат парите за подобни `творби`.
Ей за това обичам комунизъма цензурата и терора. не на простотията.
 :) знам, че ще го изтриете, но изпитах невероятно удоволствие да го напиша  :)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516

  :negative: cassio абориген такъв, засрами се кви глупости написа и се извини на човека  :nea:
« Последна редакция: Ноември 17, 2010, 08:34:02 am от Mirotvorec »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Трябва да има разнобой. Не може всички да кимат одобрително на Еленко, защото започва да става съмнително. Обикновено, будители като него го оставят на мира. То каквото и да каже, като цъкнеш в google го има по 20 пъти на различни места. Виж, ако каже, че в България има природни ресурси на стойност 12 пъти световната банка, вече става лошо. Между впрочем, между нас да си остане, това последното е вярно - Ванга го е казала.

Неактивен Monolith

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Цитат
Виж, ако каже, че в България има природни ресурси на стойност 12 пъти световната банка, вече става лошо. Между впрочем, между нас да си остане, това последното е вярно - Ванга го е казала.

Явно тия ресурси са дълбоко скрити. :)
Бъди Слънце!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27