Автор Тема: Еленко Ангелов - Лека нощ Нещастие - Част 3; Добро Утро Щастие - Част 1  (Прочетена 1039443 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, Еленко!
Жив и здрав, и дерзай !!!
« Последна редакция: Ноември 06, 2010, 11:03:10 am от kallojan »

Неактивен Pilota

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 266
...и нека Силата бъде с теб.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Благодаря ви приятели! Нека Щастието и Силата искрат от вас! Поздрав и от мен - [/b]
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен Navigator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН, ЕЛЕНКО!
БЪДИ ЩАСТЛИВ!

Неактивен gotiniq7

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 36
    • онлайн видеотека
ЧРД  Да си ни жив и здрав и все така корав :) един скромен поздрав и от мен   Това парче е точно за тук
May The Force Be With You

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
ВНИМАНИЕ ИЗКЛЮЧИТЕЛНО ВАЖНО:
пише ви дипл. ел инж. д-р. и диплом за професионален метеоролог. Три дни самолети на НАТО облъчват атмосферата ни с елмагнитни вълни с честота 7-8 Hz- наричани СТОЯЩИ ВЪЛНИ НА ШУМАН. Те са в честотния диапазон на сърдечния ритъм и се получават сърдечни кризи, главоболия и други отрицателни ефекти на здравето ни. Моля ако някой знае къде да отнесем въпроса да пише на електронния ми адрес. Това го пуснах във Fasebook, а за теб още информация. Наблюдавах следата на самолетите който летяха над високите (Цирус 1) облаци т.е над 6000 м. те след час (следата) стана трионообразна. Такива облаци просто няма. В сряда по НОВА ТВ излезна един младеж и точно за това говори, в Петък към 10 ч. пак ще говори. запиши го ако можеш. Всичко най-добро кажи го и на останалите да не се чудят защо им е лошо. Чао.



Какво е СТОЯЩИ ВЪЛНИ НА ШУМАН ?

Общопланетарен електромагнитен резонанс предсказан математически от Winfried Otto Schumann през 1952г. Наблюдава се понеже пространството между земната повърхност и електропроводимата йоносфера се проявява като (има свойствата на) вълновод всяка среда на разпространение с размери съпоставими с дължината на вълната я ограничава пространствено. Границите на тази среда са непрозрачни за вълните. От тези граници вълната се отразява.

Крайните размери на земята довеждат до това, че този вълновод играе роля на резонатор за електромагнитните вълни от спектъра на свръхниските честоти - по-специално за 7.8, 14.3, 20.8, 27.3 и 33.8 Hz. Основната честота е стояща вълна с дължина ~ обиколката на земята. Тази най-ниска честотно 7.8Hz е с най-голяма интензивност....бла, бла.. осмият обертон е с честота 59.9 Hz Енергията на възбудените в резонатора вълни се черпи от електростатичните изпразвания(мълнии) в атмосферата и поради тази причина резонансът на Шуман дава информация и се използва за проследяване на електричната активност в атмосферата. Благодарение на връзките между електрост. активност и земния климат, е възможно да се използва и за наблюдение на глобалната температура и промените на височинните облаци (пари) ....
Не можах да схвана точно за какво иде реч, но преди време не се ли свързваше "честотата на Шуман", а по-точно именно 7.8, с така нареченото повдигане на вибрациите на Земята/чрез молитви, медитации и т.н./ ? По-късно четох, че същата тази честота е вече около 9-9.5. Ако е така, то и енергетиката на хората, поне на тези, които са участвали в процеса на повишаване на вибрациите, би трябвало вече да е променена-те са в синхрон именно с честоти 9-9.5. Ако е вярно това, че през последните дни сме облъчвани със старата честота-7.8, същите тези хора наистина биха се чувствали твърде зле, защото това си е връщане назад и то болезнено. Сиреч, някой не иска повишаването на вибрациите да продължават, някой иска да остане старото статукво.

п.п.Еленко, здрав, прав и корав бъди!  :drinks:
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Е, тука те признах! Това е и моята теория. А сега да изясня, какво прави шумановия резонанс.
Тази вибрация е това, което ни държи в това трето измерение. В космоса, където човек не е под това въздействие, първо изчезва желанието за секс. Едно време затова руснаците пратиха Валентина Терешкова в космоса, за да се опита да зачене, но на никой не му е станала пишката :lol: Другия ефект от липсата на шумана е трансизмерни преживявания и възможност за контакт с другомерни същества на ментално ниво. За преживяванията на космонафтите, вероятно сте чели достатъчно. Ако има някакво облъчване от самолети с някакви вълни, то теорията, че искат да ни задържат тук в трето измерение и най-достоверно звучащата. Не се учудвам, че е възможно да се правят подобни неща, защото елитът знае, че ще мре, като хлебарки, когато Земята навлезе, във фотонния бент на 19.12.2012.

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Цитат
Ако от точка А бъде изпратен радиосигнал, той ще стигне до обратната страна на планетата до точка В и след това ще се върне отново до точка А. Ако в момента, в който първият сигнал се върне в изходната точка, веднага бъде излъчен втори сигнал, двата сигнала ще се насложат един върху друг. Тесла изчислил лесно тази резонансна честота, като взел предвид скоростта на радиовълните (скоростта на светлината) и я разделил на изминатото разстояние (обиколката на Земята) – т. е. 360 000 км/сек делено на 50 000 км и се получава 7.75 или 8 Hz. Тази стойност е наречена първа Резонанта на Шуман на Земята. Статичното електричество от мощните светкавици следва този модел и звукът от тях може да се улови от радиоприемник, настроен на честота 8 Hz. Ако приемникът се настрои на по-ниска честота – 0.9 или 1 Hz, ще се долови друг резонансен източник.

Неактивен illegal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
ЧРД на патерица на Еленко!
Вчера бях по неговия край- хижа Момина поляна и Картала.....!Време перфектно! На 2000 метра полежахме по къс ръкав! Красота небесна :)
Небето чисто!
Чета за тия честоти, вибрации и се чудя? Нищо ли не зависи от нас хората?
Тая злоба навсякъде от "лошите" ли идва или ние си я сеем в умовете?
Не е ли ума най-големия ни враг и приятел.... :mad: :mad: :mad:

Неактивен radon

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 171
Цитат
Тая злоба навсякъде от "лошите" ли идва или ние си я сеем в умовете?
Има един лаф "Лошите хора са нашите най-добри учители". Животът е училище.

Неактивен oknele

  • Moderator
  • Пишещ
  • *****
  • Публикации: 812
  • Всъщност
    • www.thespiritofoknele.org
Ето линкове в YOUtube на записа от 5 ноември за тези, на които не им се отвяря в Vbox7

Силата на Мисълта 2, 1 част -
Силата на Мисълта 2, 2 част -
Силата на Мисълта 2, 3 част -
На всеки кръгъл час по възможност обща Медитация/Визуализация, най-масово в часовата зона 17:30 - 18:00 визуализираме КРАЯ НА "ВОЙНАТА ПО ПЪТИЩАТА" И ЧИСТО РОДНО И СВЕТОВНО НЕБЕ ОТ КЕМТРЕЙЛИ/ХИМИЧЕСКИ ПРЪСКАНИЯ И КЛИМАТИЧНИ ОРЪЖИЯ.

Показвам "технологията" на края на предаването и подсказвам Ботевите думи, че без общо Щастие няма и лично Щастие.
http://www.thespiritofoknele.org/ Всъщност единственият истински закон е този, който води към моята

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Майка ми получи сърдечни проблеми и от 4-5 дни е по доктори.
Правят й изследвания, ехограф и т.н.
Стана внезапно - сега вече си обяснявам каква е причината!

Друг път ми казвайте и на мен да записвам от ТВ
интересни неща и да ги качвам в VBox7.
Имам такава възможност!
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 23:30:22 pm от kallojan »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
kallojan, 139 страници тема, а явно не си прочел и 1 ред. Срамно, та чак  жалко. Въпросите ти ме хвърлят в потрес.  ::)

Малка добавка
Всъщност, припомних си Вашето мнение за форума ..... и всичко ми стана ясно.
... както се казва в стария виц - Чукча писател, чукча не читател.
« Последна редакция: Ноември 07, 2010, 23:24:51 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен kallojan

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
... както се казва в стария виц - Чукча писател, чукча не читател.
Сори, ама за последните 6 месеца съм написал САМО два поста - Намират се на тази страница.
Това, че не съм разбрал нещо поради някаква причина, не е повод да се заяждате с мен. Приятна вечер!

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Много интересна реакция? Аз ти правя забележка, че не си прочел точно това което питаш, въпреки че е писано 1001 пъти, ти ми се правиш на ощипана мома?
Ми да ти уредим СМС известяване ако искаш, щото явно нямаш време да четеш когато Еленко обявява предаванията си?
Това, че не съм разбрал нещо поради някаква причина, не е повод да се заяждате с мен. Приятна вечер!
Причината е една, драги ми потребителю - МЪРЗЕЛ и НЕЖЕЛАНИЕ!!! А за това никой не ти е виновен, повярвай ми.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27