Автор Тема: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!  (Прочетена 97413 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #45 -: Август 09, 2009, 09:48:28 am »
защо на места където са споменавани имена на компании или хора има празни полета?има ли в нета оригинален текст ?
Какво имаш предвид? Дай страница, ред..

ами например на стр.115, 8-и ред,цитирам:

"Един ден тя ми разказа следната случка:приятелят й - нека го наречем Марк - още на трийсет години, бил добре заплатен юрист,впрочем той работил за семейство.......(и тук е оставено бяло петно)

Има такива петна на още 5-6 места - заличени са имена на фамилий или фрими.
Прав си. Предполагам, че не са се сетили да напишат сем. Х или нещо такова. Първоначално си помислих, че може да е недообработено място в електронната версия, но и в книжния вариант е така.
« Последна редакция: Август 09, 2009, 09:50:06 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #46 -: Август 09, 2009, 14:05:52 pm »
Явно се защитават нечии интереси.
« Последна редакция: Август 11, 2009, 19:23:43 pm от Mirotvorec »
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #47 -: Август 25, 2009, 11:59:28 am »
Добра ли е книгата,че мисля да почна да я чета.  :)
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #48 -: Август 25, 2009, 20:15:00 pm »
Като цяло да, но на моменти възгледите му ми идват доста хипокритични и наивни. Но като информация за събития и места книгата е 6 точки.
« Последна редакция: Август 28, 2009, 07:17:57 am от Mirotvorec »
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Guns N' Roses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Не яжте душите си!
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #49 -: Август 29, 2009, 18:02:08 pm »
Добра е.
Очите на мъдростта са очи, които могат да обяснят и видят качество във всичко, за да опознаят себе с

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #50 -: Август 30, 2009, 12:23:19 pm »
Като цяло да, но на моменти възгледите му ми идват доста хипокритични и наивни. Но като информация за събития и места книгата е 6 точки.

Мерси за инфото.
За мен информацията е по-важна от възгледите му.Всеки има право собствени възгледи,а дали те са близо до моите ще разбера като я прочета.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Amrita

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #51 -: Август 30, 2009, 16:31:00 pm »
Няма гаранция и за това обаче: понякога субективните възгледи могат да повлияят много силно върху представянето на информацията. Разбира се, важен е и моментът с това, как читателят ще успее да борави с предоставеното му: там също играе роля личното му мнение - кои факти и как ще ги изтълкува.

Относно книгата не мога да взема отношение още, защото не съм я чела, но след интересните отзиви, имам интерес да го направя. Надявам се търсенето на сензационност да не е в ущърб на ценното в нея.
« Последна редакция: Август 31, 2009, 00:26:58 am от Mirotvorec »

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #52 -: Септември 13, 2009, 18:05:57 pm »
Почти я прочетох.Интересна книга.В началото най-много ми хареса най-вече за Графа,Хималаите,Таплиерите,Бойното поле на Боговете,Новия световен ред и др..Автора пише доста за хора със свърх естествни способностите,което е хубаво,но пък много се отплесква по тaзи тема и леко ми доскуча. :D
Може би гледа доста наивно за новия световен ред,като смята,че "Супер"-децата могат да го спрат ако решат,защото явно хората от Елита знаят за тези деца и могат да решат да ги използват за свои цели.
« Последна редакция: Септември 13, 2009, 18:15:20 pm от blade »
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #53 -: Октомври 22, 2009, 15:57:22 pm »
Прочетох я.3/4 от нещата вътре ми бяха до болка известни както предполагам и на повечето от вас.Въпреки това имаше някои неща които не ми бяха минавали през главицата.
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #54 -: Октомври 26, 2009, 13:47:45 pm »
Свалих си от интернет "Тайните общества и тяхната власт през 20век" И сега с чудя дали товае цялата книга има 292 стр. и 58 глави, има си и картинки. Вие как мислите дали това е пълната версия?

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #55 -: Октомври 26, 2009, 14:01:37 pm »
Преведена на български или в оригинал? Но както и да е, то може да си има същия брой глави (в немския вариант, гледам са 57), само от тук- от там да е поорязана съществената част. Така че... кой може да каже дали е всичко  :-X Но със сигурност, ако е на бугарски, е непълна.
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #56 -: Октомври 26, 2009, 14:33:32 pm »
Не е на български, на испански е. ако някой се интересува мога да я кача някъде в интернет. Сравних я с тази която е на английски, но картинките са различни.

Неактивен Erebus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Shut up Mokuba!!!
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #57 -: Октомври 30, 2009, 18:40:29 pm »
Мисля,че в тази книга можеше да се спомене нещо и за Българския народ все пак.И ние имаме голям дял и значителни постижения в историята. :) ;)

Неактивен Formentera

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 97
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #58 -: Ноември 02, 2009, 14:36:42 pm »
Мисля, че за тази цел трябва някой българин да напише книга, не можем да чакаме на готово,  :)Ян Ван Хелсинг да каже всичко, не е ли така.

Неактивен Erebus

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
  • Shut up Mokuba!!!
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #59 -: Ноември 02, 2009, 17:20:13 pm »
Да прав си! Моя грешка. :blum1: Но все пак и поздрави за нашия български писател Еленко Ангелов!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27