Автор Тема: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!  (Прочетена 97348 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #75 -: Януари 06, 2010, 22:20:13 pm »
Ян Ван Хелсинг-Не пипай тази книга.Това е цялата книга в електронен вариант =)       http://dox.bg/files/dw?a=f1ff0e6a4c
Приятно четене
Roswell
« Последна редакция: Януари 06, 2010, 22:22:49 pm от Roswell »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен geri31

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #76 -: Януари 17, 2010, 19:17:53 pm »
Книгата е страхотна ,kакто и останалите четири на същия автор :)
Бъдете винаги послушни на гласа на сърцето си!

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #77 -: Януари 17, 2010, 19:24:34 pm »
добре е сформирана книгата,но за хората,които са напред с материала,не е нищо ново.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #78 -: Януари 26, 2010, 00:30:44 am »
книгата е супер яка и эамиласа е добър. :hi:
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен valentingn

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #79 -: Февруари 04, 2010, 02:04:11 am »
Прочетох преди време електронния вариант. И добре че беше безплатния електронен. Аз и сега се чувствам прекаран с часове неприятно изгубено време. В хартиения вариант щях да съм набутан с време и пари :)
Книгата филтрирана през моя поглед е следното:
- Оффф мързи ме да бачкам я да поогледам из нета за  2 -3 месеца хитовите конспиративни материали и да филтрирам скучен бълвоч, започващ интригуващо и по средата нищо.
Човека е изкарал джобни за безсрочни околосветски, еваларка за което :)
Книжлето е по зле от Хари Потър....

Неактивен pukkod

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 32
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #80 -: Февруари 10, 2010, 21:46:05 pm »
Прочетох я и доста ми хареса

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #81 -: Май 27, 2010, 23:11:02 pm »
Имах късмета да я прочета още когато не разбирах от нищо.
Тя ме запали по всякакви "странни неща".
ако не беше книгата сега нямаше да сам тук и да пиша.
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #82 -: Май 27, 2010, 23:27:53 pm »
Защо ли ми е толкова познато. След като прочетох и аз тази книга, се озовах тук. Това ми прилича на серия от Зоната на здрача.
« Последна редакция: Май 30, 2010, 08:35:34 am от Mirotvorec »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #83 -: Май 28, 2010, 10:11:36 am »
И аз така :)Тази книга беше сред първите четива които ми отвориха очите!
Четете я,няма да съжалявате.Може и да не е 100%-ова истина,но е достатъчно силна за да накара човек да си зададе редица въпроси и съответно да потърси отговорите им!
« Последна редакция: Май 30, 2010, 08:35:47 am от Mirotvorec »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #84 -: Май 28, 2010, 23:24:46 pm »
Четете я,няма да съжалявате.Може и да не е 100%-ова истина,но е достатъчно силна за да накара човек да си зададе редица въпроси и съответно да потърси отговорите им!


konstantin2007 , аз я прочетох миналата година . Преди това , доста конспиративни книги бях прочел . Както и да е , но аз още не мога да преценя , кое е вярно и кое не . Според теб , кое е истина и кое измишльотина???
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Red

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 43
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #85 -: Май 30, 2010, 19:51:38 pm »
И аз така :)Тази книга беше сред първите четива които ми отвориха очите!
Много познато. Идеално помня как средата на ноември с една приятелка бяхме в книжарницата в Mall-а, разглеждахме чисто информативно разни книги, когато попаднахме на тази, прочетохме резюмето на гърба и си казахме, че 16 лева не са чак толкова много за подобно четиво, дори да вземе да се окаже пълна глупост. В същност именно текста на корицата предизвика толкова голям интерес у мен (каквото в същност е и предназначенето му), тъй като така се случи, че в този период преминах през доста големи промени в живота си, започнах да си размишлявам над разни ситуации и точно от нещо такова имах нужда. Ако бях попаднала на нея година или две по-рано най-вероятно не бих и обърнала особено внимание, дори би ми се сторила смотана.
Мисля си, че целта на книгата е да предизвика първоначалният интерес у човек. В този ред на мисли предполагам, че може и да има нещо преовеличено именно за да има по-голям интерес. От там на татък всеки сам трябва да прецени какво да прави. Според мен самият начин, по който е написана до голяма степен има за цел да провокира у хората желанието и амбицията да се замислят за себе си, живота си и света наоколо. В моят случай поне беше така.
« Последна редакция: Май 30, 2010, 19:53:52 pm от Red »

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #86 -: Май 30, 2010, 20:12:56 pm »
По принцип мразя да чета и до момента съм прочел през целия си живот само една книга "Винету" ( и то не до края).  :)
Но с тези позитивни коментари за  "Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!" няма начин да не я прочета.
Благодаря за линка към книгата!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #87 -: Май 30, 2010, 20:51:48 pm »
По принцип мразя да чета и до момента съм прочел през целия си живот само една книга "Винету" ( и то не до края).  :)
Но с тези позитивни коментари за  "Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!" няма начин да не я прочета.
Благодаря за линка към книгата!

Ти да не си случайно , Бойко Борисов  ;D
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен dragonn

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 261
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #88 -: Май 30, 2010, 21:06:49 pm »
Хаха не, не съм, явно това е нелепо съвпадение.  :)

Неактивен nikoko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 203
  • Castigo corpus meum
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #89 -: Май 30, 2010, 21:53:42 pm »
По принцип мразя да чета и до момента съм прочел през целия си живот само една книга "Винету" ( и то не до края).  :)
Но с тези позитивни коментари за  "Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!" няма начин да не я прочета.
Благодаря за линка към книгата!

Приятелски савет: четенето му е майката ;).
Атлантическото знание категорично заявява: човекът притежава сила на мисълта и чрез нея може да бъде

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27