Автор Тема: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!  (Прочетена 97368 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #30 -: Януари 26, 2009, 17:28:24 pm »

Не знам дали успях да я кача тук, пробвайте.  :)

http://www.filesend.net/download.php?f=f65103042fe792ab298c76cc6480b1a8

Привет,
Не е ли възможно да се каичи тази книга някъде на по достъпно място?
Поздрави!

Какво имаш предвид ? Имаш проблем със свалянето ли ? Щото ако си успял от там нататъка къде да я качваш  ако искаш си решаваш ти  ;)

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #31 -: Януари 27, 2009, 15:30:20 pm »

Не знам дали успях да я кача тук, пробвайте.  :)

http://www.filesend.net/download.php?f=f65103042fe792ab298c76cc6480b1a8

Привет,
Не е ли възможно да се каичи тази книга някъде на по достъпно място?
Поздрави!

Ето едно достъпно място  ;)
http://star05.net/e-books/obshtestveni.nauki/conspiracy.ufo/ian.van.helzing-ne.pipai.tazi.kniga.pdf

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199

Неактивен Tihichko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #33 -: Януари 28, 2009, 20:14:51 pm »
Цитат

Какво имаш предвид ? Имаш проблем със свалянето ли ? Щото ако си успял от там нататъка къде да я качваш  ако искаш си решаваш ти  ;)

Привет,
Успях да се сдобия с книгата благодарение на Mirotvorec за което още един път му благодаря . Но първият  линк който бе даден, от него неможах да я сваля.Виждам,че вече има друг линк който работи без проблем.

На тази електронна библиотека има доста ценни неща  http://star05.net/web/viewpage.php?page_id=2

Поздрави на всички! 
« Последна редакция: Януари 29, 2009, 20:40:08 pm от Tihichko »

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #34 -: Май 18, 2009, 00:37:05 am »
Разглеждах я, нищо ново. Имаше 1-2 интересни глави. Не струва толкова пари, за хора, които са чели по темите.
Абсолютно точно. На 30-40 -та страница вече съжалявах, че съм я купила. Е, и в най- тъпата книга може да се намери по някой "диамант" и аз си ги намерих, така че не съм капо.
Не мога да се отърва от усещането, че този човек е тънък манипулатор или е използван от някои сили. Ако ми остане време, ще се опитам да систематизирам съмненията си. Може и да греша , разбира се.

Интересни са ми орязаните глави от "Властта на тайните общества..". Някой ако се докопа до тях на немски, да ги метне насам. :D
« Последна редакция: Май 18, 2009, 00:45:37 am от Magnolia »
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #35 -: Август 06, 2009, 11:41:20 am »
Може да се преместят последните няколко поста в отделна тема.

Дори наличните глави не навсякъде са пълни, трябва да се проверява параграф по параграф. Има и сливани глави. Накрая пък последните няколко след 60 ги няма в оригиналния файл, ако и то е оригинал де...  :-X
След бегла проверка се установява следното, нямам време да сверя всичко подробно, ако има мераклии да се пробват. Червените глави напълно или частично липсват на български:

БГ СЪДЪРЖАНИЕ:

БЕЛЕЖКА НА НЕМСКИЯ ИЗДАТЕЛ   8
ПИСМО ОТ ЯН ВАН ХЕЛСИНГ   9
ПРЕДГОВОР   13
ВЪВЕДЕНИЕ   22
1. МНОГО ЛОЖИ ОБЪРКВАТ НЕЩАТА   31
2. СИОНСКИТЕ МЪДРЕЦИ   42
3. МАСОНСТВОТО ДАВА СВОБОДА   45
4. ФАМИЛИЯ РОТШИЛД   47

......

Четох и двете книги. Втората направо ме застреля, когато обясняваше, че е интервюирал лично човек от "Черното слънце" и който бил роден в Ной Швабенланд. И когато твърди в книгата, че днес има 6 млн. германски войници от Райха готови да се бият срещу илюминати, ако е нужно. И как САЩ и др. страни, контролирани от илюминати нападнали германската база на Райха в Ирак. И твърди, че когато Китай напада Тибет и избива мирни тибетски монаси, те всъщност са търсили тайна германска база в Хималаите.
« Последна редакция: Август 06, 2009, 11:42:52 am от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Морфей

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 520
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #36 -: Август 06, 2009, 12:05:33 pm »
Това наистина е много интересно, хе райха срещу илюминатите. Като се замисля се препокриват нещата на пръв поглед. Няматели някое скенерче подръка да я светнете втората част 
« Последна редакция: Август 08, 2009, 13:53:15 pm от Морфей »

Неактивен cccpkgb

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 269
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #37 -: Август 06, 2009, 12:14:04 pm »
Това наистина е много интересно, хе райха срещу илюминатите. Като се замисля се препокриват нещата на пръв поглед. Няматели някое скенерче подръка да я светнете втората част  :P

Ами нямам, съжалявам. Между другото има истина и в двете книги. Във втората книга в началото обяснява, как даже хора от тайни общества се свързали с него и са му казали, че с първата книга е уцелил в десетката. ;) Твърди, че САЩ днес е изцяло под контрола на CFR, Билдербергите, и Тристранната комисия.
Пише още, че човека от "Черното слънце" му казал, че германците от Райха имат бази по цялата Земя и са готови за битка срещу Илюминати, ако ги нападнат. Германците имали 22 000 летящи чинии!!! ;D И вече даже са влизали в конфликт. Предполагам знаете за операция "Висок скок", където адмирал Бърд е тотално смазан от германците :)
« Последна редакция: Август 06, 2009, 12:17:09 pm от cccpkgb »
Этот шоу-бизнес мама, папа Он будет с тобой или без Если ты послушаешь Камен

Неактивен Tuki

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 134
Re:Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #38 -: Август 06, 2009, 19:59:52 pm »
Интересни са ми орязаните глави от "Властта на тайните общества..". Някой ако се докопа до тях на немски, да ги метне насам. :D

Как всички автори на книги с "големи тайни" все са преследвани от правителствата, опитвали са да ги спрат, за да не си издадат книгите, но пък все успяват да си ги издадат. Ей това е много странно.  ;) За мен е рекламен трик.

Тази книга я четох преди няколко години, даже вече я забравих и оттам аз първи път разбрах за гущероподобните извънземни.  ;D

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:Относно: Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #39 -: Август 06, 2009, 21:33:11 pm »
Интересни са ми орязаните глави от "Властта на тайните общества..". Някой ако се докопа до тях на немски, да ги метне насам. :D

Как всички автори на книги с "големи тайни" все са преследвани от правителствата, опитвали са да ги спрат, за да не си издадат книгите, но пък все успяват да си ги издадат. Ей това е много странно.  ;) За мен е рекламен трик.


На този въпрос е отговаряно  ;) Първо можеш да видиш какво е издадено само а не можеш да видиш какво НЕ е издадено по същите тези причини. А иначе основната причина да излизат определени "тайни проекти" е поради вътрешните войни, които водят борещите се за власт. В определени моменти просто някой е имал интерес нещо да излезе наяве. Баланса на силите постоянно се променя.Освен това има и ситуации в които просто е по-удобно да се остави инфото да излезе и след това да бъде "осмяно" отколкото да се оставят реки от кръв, които биха породили много повече проблеми. А че има силна съпротива от всякакъв характер когато излизат подобни книги които не са се определили като "фантастика" можеш да бъдеш сигурен  ;)

Неактивен gunsnroses

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #40 -: Август 08, 2009, 00:59:19 am »
Яка е, но би било добре, някъде да има информация относно физическото телепортиране, ако някой знае нещо по темата, да пише, благодаря предварително! :)
« Последна редакция: Август 08, 2009, 01:00:17 am от gunsnroses »

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #41 -: Август 08, 2009, 12:28:58 pm »
защо на места където са споменавани имена на компании или хора има празни полета?има ли в нета оригинален текст ?
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен Magnolia

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 236
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #42 -: Август 08, 2009, 14:40:59 pm »
защо на места където са споменавани имена на компании или хора има празни полета?има ли в нета оригинален текст ?
Какво имаш предвид? Дай страница, ред..
Бъди промяната, която искаш да видиш в света!

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #43 -: Август 08, 2009, 22:37:43 pm »
Яка е, но би било добре, някъде да има информация относно физическото телепортиране, ако някой знае нещо по темата, да пише, благодаря предварително! :)
Физическото телепортиране?...

В Русия, в Москва, в днешно време си има школа за това. Но преди да те научат да извършваш телепортация, те обучават да виждаш без очите си. Телепортацията е втората висша степен, а и е по-сложното.


Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re:Ян ван Хелсинг - Не пипай тази книга!
« Отговор #44 -: Август 08, 2009, 23:03:29 pm »
защо на места където са споменавани имена на компании или хора има празни полета?има ли в нета оригинален текст ?
Какво имаш предвид? Дай страница, ред..

ами например на стр.115, 8-и ред,цитирам:

"Един ден тя ми разказа следната случка:приятелят й - нека го наречем Марк - още на трийсет години, бил добре заплатен юрист,впрочем той работил за семейство.......(и тук е оставено бяло петно)

Има такива петна на още 5-6 места - заличени са имена на фамилий или фрими.
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27