Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75524 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #30 -: Януари 26, 2009, 12:53:25 pm »
Големия ни проблем на всички пишещи тук е че нямаме метод за диагностика или доктор с нужната лаборатория който да установи дали наистина според медицината това нещо работи и трепе там всичките му видове микроби.По принцип устроиства който да пускат някви честоти,или лампата на раиф не са никакъв проблем да се правят.Ако от някъде изпадне и схема или принцип на деиствие на микроскопа на раиф ще е добре защото ще може да се вижда лесно дадения микроб и дали тои умира при запване.Другия вариант е синхрометъра-аз съм го направил ама не съм намерил още време да почна да го изпробвам-иска си доста дни за това.

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #31 -: Януари 26, 2009, 21:50:43 pm »
Здравей Жоро! Големия пробив на Раиф е точно конструирането на светлинен микроскоп ,с който да се наблюдава  живота на вирусите в естествената им среда и въздействието на химии, честоти и всякаквкви други въздействия в реално време.Вижте този линк: http://www.grayfieldoptical.com/symbiosis_or_parasitism.html
Създателя на този микроскоп -Ергоном е най близо до това за което питаш с уточнението че струва около 400 000 евро!!Като разгледаш сайта и продуктите на тази фирма мисля ще разбереш че става въпрос за висока технология която няма как да се направи в гаража/колкото и да не ми харесва/ Иначе филма изцяло подкрепя теорията на Х .Кларк/Райф и други техни самишленици... Забележи коя година е показан пред медицинския свят...Но както казва "Тина" в една друга тема-сами сме всеки се бори както намери...Дали запера работи-когато те заболи гърло се запвай 2-3 цикъла и на другия ден си като нов без никакви лекарства.

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #32 -: Януари 26, 2009, 22:34:25 pm »
Съгласен съм че могат да се направят генератори, а още по просто е да се прави софтуеър за компютър за да се ползва за генерация на честоти в диапазона до 900 КHz  и да се пробват различни видовеи комбинации от импулси.Даже от ноутбук и усилвател става приличен райф генератор като тънкостта е да се направи усилвателя.От усилвателя с електроди към ръцете или краката.Но при тумори токсините от измиращи патогени ще са толкова че може да се блокира лимфната система и да се стигне до сериозни вреди.Може би затова квантовата медицина предпочита очистително действие на база хомеопатично въздействие , енергиен баланс, билкови очистителни програми ,детоксификация.които имат мощно и едновременно щадящо действие в широк спектър на патогени/химични, физични,био, стрес/ с деиствие до 6 месеца.Линк към бактерия която се разпада от биорезонансна честота:http://www.rifetechnologies.com/kaboom.avi

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #33 -: Януари 27, 2009, 00:29:45 am »
400 000 евро си е доста надута сума. Просто няма логика Райф да го е направил преди 80 години някъде с материали  от онова време и сам  и сега да струва повече от 1000-2000лв максимум, иначе сега чувам, че някой продава запери за 200лв ;). Сам разбираш, че това си е просто надута до безочие цена.....Та не бих се учудил изобщо, ако в този микроскоп има материали и елементи за не повече от 500лв, но ако се продава от някои с цел бързо забогатяване то е нормално цената му да е максимално възможната, примерно и 1млн може да е..
За в бъдеще ще правя опити със синхрометъра на Кларк и честотния генератор, които направих, докато дойде някво инфо за микроскопа на Раиф. Все повече започвам да се убеждавам, че Кларк си е направо гений, защото обяснява по прост начин доста сложни неща, върху които може да се напишат цели трудове. Точно това да обясниш и направиш нещо с общодостъпни и евтини материали е най-голямата трудност при всяка една наука и всеки един ум-иначе сложно и скъпо всеки може да направи:).
« Последна редакция: Януари 27, 2009, 08:25:04 am от Mirotvorec »

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #34 -: Януари 27, 2009, 01:09:01 am »
Може цената на този микроскоп да е "пропуска" към посветените...Факт е обаче че микроскопи се правят от няколко фирми и не е просто да си го купиш дори и да имаш  такава сума.Конкурентите се познават и май тези са лидерите в бранша. Като започнеш от това, че оптика се купува само от 2-3 производителя и обърнеш внимание на изработката на позициониращата система/с точност според увеличението което достига до 60000 пъти/в всички оси без луфт-по скоро ще си направиш хеликоптер!
Не ми стана ясно къде е общото между оргон и запери? Заперите/честотен биорезонанс/ са за избиване на вредителите /наясно сте че всяко същество си има своя резонансна честота-колкото по сложно устроено-толкова по висока/, а оргона е вид "космическа" енергия поле.Може би това за което попитах- Електроакупунктурата по ФОЛ е свързано с оргон/chi/ян-ин меридианите и енергиите в организма и техния баланс , който от своя страна действа на клетъчно ниво и не позволява развитие на патогени, процеси на гниене , стареене и др. подобни?! Когато се споменава оргон може би трябва да се спомене действието на пирамидите при алтернативния подход

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #35 -: Януари 27, 2009, 19:56:18 pm »
Добре!!!Който иска да му направя запер да се обажда и да казва честотата.Ще взимам по 50лв на бройка  :P майтап макс. до 15 лв..Айде пускайте поръчките.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #36 -: Януари 28, 2009, 10:17:00 am »
Добре!!!Който иска да му направя запер да се обажда и да казва честотата.Ще взимам по 50лв на бройка  :P майтап макс. до 15 лв..Айде пускайте поръчките.
По коя схема?

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #37 -: Януари 28, 2009, 12:17:44 pm »
Сложих честотния генератор в кутия да добие малко и външен вид.Честотата се променя чрез две копчета за ляво и дясно които местят курсора под дадената цифра която искаме да променим, и чрез други две копчета за нагоре и надоло увеличаваме или намаляваме дадената цифра.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #38 -: Януари 28, 2009, 20:56:19 pm »
Не е важна схемата.Тя е от 3 елемента ,но действа.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #39 -: Януари 29, 2009, 14:43:14 pm »
Може малко глупаво, ама да попитам:защо не се продава това устройство? Мисля, че ще помогне на много хора...
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #40 -: Януари 29, 2009, 18:44:33 pm »
Зависи доста,има схеми с три елемента,ама без захранването, има и с 33,има и с над 100 елемента по платката ;).Относно продаването-честотни генератори се продават но обикновенно са на нисък волтаж 0,6V-просто такъв трябва в електрониката-ако искаме да стане универсален запер трябва да му вдигнем волтажа до 9-15V.Запери също се продават-преди година две някъде някои ми беше дал да изкопирам схемата на един такъв ханглииски,сега пък ми дадоха да изкопирам схема на подобно устроиство с няколко честоти руско.

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #41 -: Януари 29, 2009, 22:06:27 pm »
Фокус-мокус.Аз мога да направя генератор от ,който излизат 16в без усилване.
И с малко повече усилия мога да го сложа в кутия от кибрит.Тааа значи ,който иска такъв запред да казва.Съвсем сериозно.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #42 -: Януари 30, 2009, 09:48:18 am »
Фокус-мокус.Аз мога да направя генератор от ,който излизат 16в без усилване.
И с малко повече усилия мога да го сложа в кутия от кибрит.Тааа значи ,който иска такъв запред да казва.Съвсем сериозно.
Какви са параметрите,ако са аналогични на генератора който аз направих то най вероятно ще искам и аз един.Регулираща се честота от 0 до 10МХц с точност по голяма от 0,1Хц която да се вижда на някъв дисплеи,изходно напрежение около 15V.Правилни правоъгълни положителни импулси.Цена?

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #43 -: Януари 30, 2009, 10:07:53 am »
Около6-8 лв макс.Все още не знам ,но това е максималната цена.Макс. честота -
11-22Ghz.Захранва се  с батерий.Правоъгълни сигнали и синусоидални.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #44 -: Януари 30, 2009, 11:54:27 am »
Около6-8 лв макс.Все още не знам ,но това е максималната цена.Макс. честота -
11-22Ghz.Захранва се  с батерий.Правоъгълни сигнали и синусоидални.
Хич не ми се вярва да има точност по висока от 0,1Хц,да се вижда на нещо честотата която пуска,която честота да бъде правилни правоъгълни положителни импулси и да има амплитуда над 10V.Примерно искам честота
30 000Хц,после 555 555Хц и после искам 5 999 999Хц-това може ли го?Как ще се променя честотата?Каква ще бъде точноста?Даи снимка.
Ако наистина има такива данни каквито трябват за един честотен генератор/което ми се струва невъзможно за тази цена/, то ще взема веднага 1 и не 8 ами 10 лв давам. :D Ади чакам го с нетърпение този честотен генератор с такива данни за 10лв.!!!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27