Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75543 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #60 -: Февруари 03, 2009, 21:41:03 pm »
Аз пак друго имах предвид, но нищо.
А за наваксването откъм биологичен материал, и тук не сме оставени "на сухо"- някой беше писал (дали тук или в други форуми, вече и аз не знам кое къде чета  laugh), че е нужно мнооооооого кисело мляко. Ама по- добре да е домашно, че в купешките не се знае вече останало ли е нещо живо  :'(
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #61 -: Февруари 03, 2009, 22:44:45 pm »
Мисля че по интересния подход е чрез ползване на компа за генерация и финна настройка на стъпката.Какво да е устройството за връзка на електродите към компютъра?Некви идеи?
Отдавна, тоест миналото лято и аз минах по този път.Има две възможности за ползване на компютъра и изкарване на точна честота която да не играе:

1.Чрез звуковата карта и елементарна програмка под дос или виндовс-има доста такива програми свободни и платени версии се мотат по нета.Това обаче има един голям недостатък.Честота зависи от качеството на звуковата карта и тъи като човешкото ухо възприема до 20КХц то повечето звукови карти издишат при около 30КХц,някои по маркови модели издържат до 50КХц.Има непотвърдени слухове за супер звукови карти които давали до 70КХц.

2.Чрез МК и написан сорс със специален алгоритъм които да имитира ДДС синтезатор.И тук обаче имаме максимално до 200КХц,според някои велики умове чрез мегаизвратен алгоритъм може да се достигне до 250КХц.

С две думи чрез компютъра не можем да извадим по висока честота от 250КХц.

Единствения начин си е чрез специализирани микросхеми примерно от аналог девисе разработени специално за честотни генератори.Тези схеми се управляват с микроконтролер-стоиноста на честотата се изписва на ЛЦД дисплеи като точноста им е 0,0047Хц при максимална честота която варира от 10МХц до 80МХц.според модела им и вида на ел схемата,както и тарикатлъка на този които разработва.След като похабих близо година в проучване и разработване на честотен генератор аз стигнах до това заключение и направих такъв генератор.Преди него разбира се минах през всички възможни решения който съществуват ;),защото са по евтини от материална част, и по лесни за изпълнение.Ако случаино със някои от горните варианти,или пък още по прости - например само чрез ТТЛ и аналогова електроника можеше да се получи генератор който да дава точна честота,и да е лесен и евтин то аз отдавна бих се похвалил тука:).Иначе ми се мотат поне десетина налепени платки-прототипи на подобни неща, но те са далече от това което е нужно!
« Последна редакция: Февруари 03, 2009, 22:55:19 pm от Gogo »

Неактивен nespokox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #62 -: Февруари 04, 2009, 13:12:23 pm »
""Скъпи ми приятелю, тази тъй наречена ваксина срещу този тъй наречен вирус, е обсъдена вече доста обстойно ей тука:
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,165.180.html (отговор #193 по- точно)""


Не разбрах какво се оспорва-ваксината или причинителя на заболяването.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #63 -: Февруари 04, 2009, 13:37:56 pm »
Темата е за ваксините и доколкото поне аз разбрах, се оспорва ваксината.
Цитат
има поне един случай,за който официалната медицина признава-рак на шийката на матката се предизвиква от т.нар."Папилома вирус"
А официалната медицина само налага мнения- признанията засега всички си ги държат за крайни случаи.
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 13:48:49 pm от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #64 -: Февруари 04, 2009, 18:35:47 pm »
Gogo,

Виж това: http://jivavoda.free.bg/, и си дай мненето за тези апарати. Цената им не е никак висока, според мен. Но какво представляват се надявам ти да кажеш. Интересно е дали десния апарат е широкоспектърен?

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #65 -: Февруари 04, 2009, 18:42:00 pm »
Доста бързо са го "очистили"
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #66 -: Февруари 04, 2009, 20:27:18 pm »
Gogo,

Виж това: http://jivavoda.free.bg/, и си дай мненето за тези апарати. Цената им не е никак висока, според мен. Но какво представляват се надявам ти да кажеш. Интересно е дали десния апарат е широкоспектърен?
Видях ги двата апарата
При първия уред живата и мъртвата вода се получават като се пусне прав ток между два електрода които да са потопени във вода.Казано по прост език обикновенне електролиза но водата около двата електрода просто трябва да се раздели с нещо.Хитринката тук е че около всеки един от двата електрода трябва да има платнена торбичка или както е в този саит глинен съд.За целта ви трябва просто един траф и 4 диода в схема грец за максимално КПД или два диода,или в краен случаи може и само с един диод да се изправи напрежението.Може да се ползва примерно зарядно за телефон или подобен траф.Може и направо 220V от контакта да се изправя но е опасно за незапознатите с тоците:).
Втория уред си е наи прост запер с таимера 555 които излъчва на 30КХц.Описан е в книгата на Кларк подробно, както и в тази тема тук.Запера на 30КХц има много разновидности но основното е да дава правилни правоъгълни импулси с честота 30КХц.Наи лесно става с таимера 555 и един кондер със един резистор-тогава честотата ще играе и няма да е съвсем правилна,ако искаме вече повече точност и по правилни импулси трябва да прибавяме елементи към схемата като може да расте примерно и до 30 елемента, или до 100 елемента да има по платката и така натам прочие.

Прилагам и два ворд документа тука,единия е за това как може да си направим сами първия уред само с два диода.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #67 -: Февруари 04, 2009, 21:10:21 pm »
Gogo,
Първият споменат от теб уред си го имам вкъщи, изработен по системата "направи си сам" още преди 24-25 години, още бях ученик. Стъклен трилитров буркан, чувалчето е от брезент, а електродите са от неръждавейка /съсипах два чисто нови ножа/ и ЕДИН диод, май беше даже тиристор. Диода и връзката с електродите са затворени в пластмасова кутия. Ако искаш ще ти направя снимки. Изработеният апарат го включваме направо в мрежата на 220 волта, но внимаваме... да не пипаме буркана. След включването наистина започва електролиза, вътре ври и кипи, отделят се газове и наистина не е препоръчително да се държи включен в мрежата даже повече от минута.

Като си представя, че такова устройство в момента се произвежда и продава в България за 48.00 лв без доставката, при условие, че всеки може да си го направи вкъщи, наистина изглежда евтино, но това е за нестециалиста, а за специалиста е СУПЕРСКЪПО... Консумативите даже и в момента няма да струват повече от петнайсетина лева.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #68 -: Февруари 04, 2009, 22:05:29 pm »
Консумативите даже и в момента няма да струват повече от петнайсетина лева.
Ами два диода са 50ст.Две лъжички неръждаеми за електроди са още да кажем 1-2лв.:).

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #69 -: Февруари 04, 2009, 22:45:11 pm »
Добре де, пет лева..., не петнайсет. Така става ли? Виж първия файл с устройството. Моето е нещо такова.
И аз, като давам тези два файла, да се впиша в групата, която дава малко нужна информация...
« Последна редакция: Февруари 04, 2009, 23:42:49 pm от Mirotvorec »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #70 -: Февруари 05, 2009, 14:13:55 pm »
Да сложа и моите 5 стотинки в темата.Два "уреда" за активирана вода който може всеки да си направи сам за нула време и почти за без пари.

Неактивен nespokox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #71 -: Февруари 05, 2009, 16:18:46 pm »
Книгата на Масару Емото и филма можете да си свалите от
http://www.watermessage.hit.bg/.
Мисля си,че е много вероятно това което четем в нета да съществува само защото води до никъде а това означава да си ревизираме основно идеите.Като гледам схемата  на генератора на Райф-това си е обикновен RC-генератор с мост на Вин в лампово изпълнение с ограничител ,т.нар.тонгенератор.Много зависим от температурата и работи до 1-1.5 MHz.И още нещо-при ламповите телевизори ТХО-то нямаще умножители и променливотоковия му изход беще достъпен и като го доближиш с отвертката правеше красива дъга с дължина 10-15 мм,а ти нищо не усещаш.Там напрежението е 15-16 кV ! но честотата е 15 625 Hz.и не минава през тялото а ходи по повърхността на кожата поради скин-ефекта и веригата се затваря през капацитета тяло-корпус на телевизора.
Четох някъде,че скайпа бил непробиваем за подслушване и ченгетата имали проблем.

Неактивен teogen

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 53
    • TEOSFERA
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #72 -: Февруари 05, 2009, 23:17:25 pm »
http://teogen.piczo.com/zaper?cr=1&linkvar=000044

От няколко месеца започнах да произвеждам запери, както и приставки за компютърната програма с лечебни честоти и има доста доволни клиенти...
И ще познаете Истината и Истината ще ви направи свободни! www.teosfera.narod.ru

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #73 -: Февруари 06, 2009, 15:00:59 pm »
http://teogen.piczo.com/zaper?cr=1&linkvar=000044

От няколко месеца започнах да произвеждам запери, както и приставки за компютърната програма с лечебни честоти и има доста доволни клиенти...
Теоген,може ли да дадеш снимка на осцилограма на двете честоти които идват от запера които продаваш?Едната е 30КХц,другата колко е?Също е интересно и това нещо с компютърната програма от колко до колко Хц дава честоти?Може ли и от него една снимка от осцилоскопа с максималната му честота?
с поздрав!

Неактивен nespokox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #74 -: Февруари 09, 2009, 18:27:56 pm »
Вижте на какво попаднах
http://www.zdraveto.eu/catalog/folder_01/1_02.htm

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27