Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75866 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #90 -: Април 04, 2009, 09:23:42 am »
Явно ще трябва да се запълнят някои празнини в знанията на Гого.И така:
- когато напишеш 343 кхц това означава "с точност до 1 кхц"
- ако искаш да укажеш "с точност до 1 хц" се пише 343,000 кхц.
Аха,добре,а какво ли значи това което е написано в един от документите за честотите на вирусите,взимаме произволно и не избирателно първия ред от документа "CAFL_2007-05-16.pdf",където са дадени разните му там видове вируси/болести/ и техните честоти:
Abdominal_inflammation - 2720, 2489, 2170, 2000, 1865, 1800, 1600, 1550, 880, 832,
Според "празните" ми познания по математика от 4 клас на основното училище за изписване на числа това означава че имаме написани някакви числа.За още по добра информираност и нагледност,както и за да си обясним тези точности взимаме първото число което е 2720Хц от първия ред на дадения документ.
Ади моля ти се обясни сега за това число каква точност ни трябва да имаме,и дали може да се получи тази точност с любимите ти запери?
ПС:то бива дезинформация, ама чак пък толкова...,до преди година се ревеше че няма точни уреди,сега когато вече има точен уред се почва с рев че видите ли не ни трябвало...

Неактивен 7555

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #91 -: Април 04, 2009, 14:23:35 pm »
Гого:
"Според "празните" ми познания по математика от 4 клас на основното училище за изписване на числа това означава че имаме написани някакви числа.За още по добра информираност взимаме първото число 2720Хц от първия ред на дадения документ.

Ади моля ти се обясни сега за това число каква точност ни трябва да имаме?"
В този пример очевидно става въпрос за точност 1 хц защото това се определя от последната изписана значеща цифра.
1 хц на 2720 хц означава точност 1*100/2720=0.03676% и тя е постижима от всеки добър честотен генератор но 1 хц на 272 кхц вече е точност 1*100/272000=0.0003676%
Погледни в книгата на Хулда Кларк -245 стр.
Висока честота (kHz)
Acetobacter aceti
Adenovirus 393
Това са килохерци с точност до 1 кхц а не до 1 хц следователно точността е 1*100/393=0.2544% а това дори и прост генератор го може.Е за това иде реч.
Каква математика в 4. клас?Там се учи смятане.Аз съм учил математика до 14. клас.
Бъркаш ме с някого,аз съм в темата от скоро.Предагам да си изберем единия
форум защото ми омръзна  да отговарям на две места.Ти кой предпочиташ?

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #92 -: Април 05, 2009, 16:15:23 pm »
защото ми омръзна  да отговарям на две места.Ти кой предпочиташ?
На мене ми е все тази в кои от двата,ти започна първи аз ти отговарям:)
ПС:И двата форума ги чета когато си пия кафето и преглеждам "пресата" дет се вика.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #93 -: Април 13, 2009, 04:53:06 am »
Малко да раздвижа темата че хептен замря със малко практични резултати получени тук в Бг с този моя генератор.
Ще публикувам няколко честоти които се използват от доктор в кабинета му с направен от мене честотен генератор,и човека ми сподели че е лекувал ставно заболяване с тях, но също така е имало и нормализиране на високо кръвно налягане което от 160 горна граница е станало нормално 130 на 80 при пациент на 60-70 години възраст след третиране с тези честоти!Следователно ставните заболявания и кръвното налягане са свързани!
Ето и честотите-сигурен съм че ще бъдат от полза на много хора:
3176Хц,880Хц,727Хц,787Хц,317Хц,250Хц,120Хц.Всяка една от тези честоти се пуска с продължителност от 6 минути и между всяка честота се прави пауза от 20 минути.

Отделно за главобол 8Хц,10Хц,6000Хц всяка една от тези три честоти с продължителност от по 5 мин без почивка между тях-директно една след друга трито по 5 мин общо 15 мин терапия-всякъв тиквобол минава без да остави следа.

Резултат с грипно заболяване. Двудневни процедури с честотен генератор при следната последователност 120; 146; 20; 1500; 1550Хц по 6 мин. с почивки между тях. Втори ден 802; 880; 787; 522; 727; 465Хц по 6 мин. с почивки между тях. Без употреба на антибиотици и други лекарствени средства. Резултата е пълно излекуване. Вярвам че е истина защото човека, подложил се на процедурите е специалист в тази област за разлика от мен. Едно допълнение, той е страстен пушач, но това не е попречило на лечението!
Тези честоти за грипа вече са изпробвани от няколко различни човека и при всичките резултата е положителен.

и още:
Излекуване на акне: честота от 564Хц за 6-7 дена.Сеансите са били по 10 мин.

Мога да потвърдя същите положителни резултати за акне при следната последователност:
Първи ден2720, 2170, 1800,
Втори ден 1600, 1552, 1550,
Трети ден 1500, 880, 802,
Четвърти ден778, 787, 760,
Пети ден741, 727, 660,
Шести ден564, 465, 450,
Седми ден 444, 428.
Честотите са в Херци; продължителност на сеансите 6 минути. След всеки сеанс почивка от 20 минути.

Реално вече генератора се ползва за много видове болежки по списъка със честотите от книгата на д-р Хулда Кларк,или другия списък на независимите експериментатори "CAFL",но аз лично съм го ползвал само за тези заболявания които съм изредил тука-затова ги пиша само тях.
При няква болежка както си четем форума пиеки си кафето примерно мож да хващаме и електродите.

Изглежда си е струвало на 100% времето отишло ми за разработката на точен честотен генератор,и мисля че такъв трябва да има във всяко едно семеиство,или къща.
Прикачам и една снимка на последната версия на този генератор,вече на батерии като с едно зареждане на батериите може да работи около 25 часа=250процедури от по 6 минути всяка,батериите са зарядни и се зареждат многократно.


Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #94 -: Май 03, 2009, 07:44:06 am »
Добре ще е някой да пусне тук на български болестите и честотите за тяхното лечение, а също така и времетраенето на сеансите. Гого е пуснал файл на предишната страница, но болестите са на латински.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #95 -: Май 03, 2009, 14:54:40 pm »
Добре ще е някой да пусне тук на български болестите и честотите за тяхното лечение, а също така и времетраенето на сеансите. Гого е пуснал файл на предишната страница, но болестите са на латински.
Тука прилагам и честотите според д-р Хулда Кларк,мисля че неините са по верни защото жената е работила като доктор в клиника където ги е тествала многократно,и то 40 години след д-р Раиф-следователно по пътя на логиката тя е запозната с метода на д-р Райф тъи като баща и е бил сътрудник на Райф и след като е имала познанията го е усъвършенствала вече с високата честота която 50 години по късно е можела да се вади спокоино с тогавашната електронна база от 1991г. спрямо Раиф-1933г.Отделно  висока честота спрямо списъка КАФЛ които пък е с ниска честота.Кларк препоръчва уреда честотен генератор за да можем да бием точно и избирателно с точната резонансна честота всеки един патоген.Някои от болестите в този фаил са преведени на балгарски,други не са-ако някои вдява англииски, и има желание може да довърши превода след като изтегли този фаил, и след това да го качи отново нацяло преведен.
« Последна редакция: Май 03, 2009, 17:34:06 pm от H. »

Неактивен pitanka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #96 -: Юни 01, 2009, 00:50:31 am »
Гого,много те моля да си кажеш мнението относно                            http://zaper-bg.hit.bg/Products.html
http://zaper.artcom.bg/

благодаря ти предварително

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #97 -: Юни 01, 2009, 11:55:51 am »
Гого,много те моля да си кажеш мнението относно                            http://zaper-bg.hit.bg/Products.html
http://zaper.artcom.bg/

благодаря ти предварително
Начи по първия линк запера се прави от Теофил и е добър доколкото знам от него.По втория линк си нямам на идея кои го прави и какво има вътре,нито какъв е вида на импулсите.Запер може да се направи по много начини и с много по вид таимери/разбираи елементи/ които да дават изходната честота.Вече от самия човек които го прави зависи как ще стабилизира и направи импулсите че да са с правилна правоъгълна форма като се гледат на осцилоскопа.
С две думи-имате ли запер първата ви работа е да отидете в някои тв сервиз или при човек които се занимава с електроника и тои да го закачи на осцилоскопа и да се видят импулсите с каква форма са.Те трябват да бъдат с правилна П образна форма като чертите на всеки един импулс трябва да са строго вертикални според книгата на Х.Кларк и според инфото което имам аз от нета.Ако вида на импулсите не е правилно "П",начи нещо не е в ред,или ако чертите им не са строго вертикални значи пак нещо не е в ред.
тук качвам две снимки на които се вижда какви трябва да са импулсите.Едната снимка е от моя генератор които се ползва като запер обаче честотата може да се настроива според резонансната честота на всеки един микроб като взимаме тази честота от книгата на Х.Кларк,а втората снимка е на запера които правя аз които е с фиксирина честота.

Неактивен pitanka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #98 -: Юни 01, 2009, 13:34:36 pm »
Благодаря за бързият и изчерпателен отговор!Доколкото разбирам по-добър е генератор които се ползва като запер обаче честотата може да се настроива според резонансната честота на всеки един микроб като взимаме тази честота от книгата на Х.Кларк,или съм в грешка?И би ли се ангажирал да направиш такъв запер за мен?

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #99 -: Юни 01, 2009, 14:42:49 pm »
Aз бих се ангажирал.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #100 -: Юни 01, 2009, 20:10:02 pm »
и аз искам един, ако може  :)
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен pitanka

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #101 -: Юни 01, 2009, 20:24:21 pm »
Aз бих се ангажирал.
 

Извини ме,не мога да позная кой,но имам доста силно шесто чувство,а освен това силно логическо мислене,та те ме насочват към Гого.Но ти благодаря за готовността и съпричастността към моя проблем:)))).
« Последна редакция: Юни 03, 2009, 03:55:46 am от H. »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #102 -: Юни 01, 2009, 21:21:51 pm »
Логично е ,но незабравяй ,че и аз мога да крия нещо. ;)
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #103 -: Юни 02, 2009, 00:13:36 am »
Логично е ,но незабравяй ,че и аз мога да крия нещо. ;)
Ами ади де предложи тука даи схеми тука,снимки от осцилоскопа както съм направил и аз, покажи какво можеш, иначе само с празни приказки :D :D :D смех,хехе покажи наи накрая нещо,иначе те виждам във всяка една тема се показваш че правиш и можеш всичко -е покажи поне една снимка и нещо направено като готов и завършен продукт?
ПС:които поиска нещо направено от мене да ми пише на лични съобщения или по кю, или скаип.Разбира се искам да видя и аз нещо направено от някои друг по тази тема да си сверя часовника дет се вика :D

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #104 -: Юни 05, 2009, 02:23:16 am »
Ето и новата версия на честотния генератор.Новото е че може да се настроива всяка една честота вече с точност до десета,а не както беше преди само до цяло число.Максималната честота която може да извади е изкуствено ограничена до 1,52МХц,а минималната честота е 0,1Хц.Точноста, или грешката в честотата си останаха пак 0,0047Хц.
« Последна редакция: Юни 05, 2009, 02:24:04 am от Gogo »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27