Автор Тема: Оргонови технологии и Zapper  (Прочетена 75768 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #75 -: Февруари 13, 2009, 23:41:15 pm »
До сега говорехме повече за техническата страна на въпроса,мисля че вече е време да се обърне внимание и на практичната.От техническа гледна точка мисля че не остана нещо дето да не е разисквано.Днеска изпробвах на мене си лично за главобол генератора на импулси-аз работех по него доста време, ся е негов ред и той малко да поработи за мене нал тъи:).
С три честоти 6000Хц,10Хц,8Хц,всяка едно от трито с продължителност от 5 мин=общо 15 мин. главобола ми изчезна-следователно мога да твърдя че при мене лично и с тези три честоти главобола ми минава без лекарства и то бързо.

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #76 -: Февруари 15, 2009, 00:30:26 am »
Тъй като темата е за оргонови технологии, понеже твърде малко се говори в темата за оргон, искам да попитам някой дали се занимава с направата на оргонит?  :D
Друго исках да пиша всъщност, а именно- четох в един сайт (ей тука http://www.orgonised-germany.de/chemtrails.html , макар и свързано с чемтрейловете), че като тествал клоудбъстърите си по американските пустини (пустините по принцип според информацията в сайта са богати на DOR), Райх доста изнервил службите, които там си правели атомните тестове и трябвало след посещенията му да чакат с месеци докато нивата на DOR се покачат достатъчно. Та в сайта се твърди, че атомните бомби (като резонансни бомби) могат да бъдат взривени само на места с висока степен на замърсеност (с високо съдържание на DOR), а не както ни убеждават, навсякъде.
Въпросът ми е, някой срещал ли е подобна информация и доколко е вярно...?  :-\
...water can flow, and water can crash...

Неактивен nikrum

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #77 -: Февруари 16, 2009, 14:44:52 pm »
Цитат
А вирусите, бацилите, гъбичките и всичките им лели и чичовци, според Новата Германска Медицина (ще извиняват скептиците), са си приятели на организЪма, притичващи се на помощ при нужда от прочистване. И с малко повече разбиране на процесите, протичащи в телата ни, може би цялото това пускане на ток няма да бъде наложително, тъй като тялото само знае как да се регулира най- добре.
Същото се замислих като се запознах с новата герм. медицина.Имам много горчив опит как именно инфекции предчиняват смърт, а не основното заболяване което е овладяно.Борбата с външните инфекции ицежда енергията на организма , а това дори от гледна точка на германеца е недопустимо.Да не забравяме че голяма част от патогените нямат място в организма ни и попадат там вследствие на Външни фактори и НЕ са съзнателно сътворени от организма ни.За тези случаи са необходими оргонови, квантови, енергийни подходи ,които имат за цел да възстановът енергийния баланс и да го задържат докато организма сам се стабилизира.Избиването на полезните бактерии е неизменно, но тях организма си ги създава сам до 2 седмици/естествено ако имате натрупани антибиотици и метали и други подобни няма да стане така лесно и от само себе си/Иначе философски погледнато какво значение има за душите ни една реинкарнация повече или по малко или колко години сме прекарали сега и в това конкретно тяло? 

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #78 -: Февруари 16, 2009, 15:40:50 pm »
За съжаление в телата на всички ни има малко или много боклуци, вкарани ОТВЪН. Разбира се, идеалната цел би била да се приведе тялото в перфектен баланс, за жалост при настоящите условия това ми се вижда утопично. Смятам освен това, че ако организмът е отслабнал дотолкова, че да не може да се справи с инфекция, умъртвяването на цялата (полезна или вредна) микрофлора и -фауна ( :D) само би влошило положението, оставяйки тялото напълно и абсолютно беззащитно откъм външни (и вътрешни) влияния. По- разумно в този случай ми се струва единствено повишаването и подкрепянето на жизнеспособността и съпротивителните сили на организма.


...water can flow, and water can crash...

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #79 -: Февруари 21, 2009, 19:12:50 pm »
Днес за втори пореден път си излекувах главобола 6000Хц,10Хц,8Хц. трито честоти по 5 мин. всяка общо 15 мин с амплитуда 12V.Значи този контактния метод работи и то добре.Разбира се мога да го твърдя отговорно за сега само при моя си тиквобол.Надявам се с времето да се събира информация и за други болести тук на място в Бг,да не черпим само инфото от преведени чуждестрански  книги.

Неактивен ivailo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #80 -: Февруари 21, 2009, 21:26:18 pm »
Ето още един эапер,който работи: http://www.zen22142.zen.co.uk/Circuits/Misc/wart_zap/wart_zapper.htm
« Последна редакция: Февруари 21, 2009, 21:27:41 pm от ivailo »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #81 -: Февруари 22, 2009, 17:55:18 pm »
Не,не съм съгласен че заперите работят поради простата причина че те дават само една честота!Отделно са направени с таймера 555 които изобщо не може да се каже че е точен,импулсите едва ли ще са в добра форма,както и ще играят в доста широки граници според температурата и разположението на пистите по платката-лятото ще дават едно зимата друго и така натам....Както знаем всеки един вирус,микроб и прочие вредност си има собствена честота, и дадената вредност/вирус, микроб,бацил и прочие/ се мори най-ефикасно ако се третира с тази нейна собствена честота.
При заперите имаме само и единствено една честота която е около 30КХц.Според списъка с болестите и техните честоти намерих само една болест/вирус/ която е близко до 30КХц.-Adenovirus_HC – 28729.05.За сметка на това повечето болести са на съвсем други честоти и не ми е ясно колко ли време трябва да се запва човек за да ги ликвидира.
Това ми говори мойта си логика сега на този ми етап.
Разбира се не съм доктор и си нямам точна информация нито много практични опити освен излекуването на главобол, но времето е пред мене....
ПС:прикачам един списък с честоти и болести.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #82 -: Февруари 24, 2009, 15:51:57 pm »
Направих и една комбинация.Събрах генератора на импулси със синхрометъра в една обща кутия.Мисля че се получи един универсален уред.Хем ще дава диагностика,хем ще лекува.

Неактивен nespokox

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 12
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #83 -: Март 01, 2009, 22:10:39 pm »
Тоя синхронометър на Хулда Кларк изглежда много несериозно-като за забавачката.
Ако е въпроса за търсене на резонанси-един мили/микро/ампермер в изходната вери-
га ще свърши много по-добра работа.И още нещо-говори се за механичен резонанс,
предизвикан от ел.ток-като при кварцовете.Тия гадини проявяват пиезоефект ли? :-\

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #84 -: Март 21, 2009, 20:59:21 pm »
Интересно ми е дали се споделят общи принципи между запера и това.

Неактивен 7555

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #85 -: Април 02, 2009, 21:08:19 pm »
Днес за втори пореден път си излекувах главобола 6000Хц,10Хц,8Хц. трито честоти по 5 мин. всяка общо 15 мин с амплитуда 12V.Значи този контактния метод работи и то добре.Разбира се мога да го твърдя отговорно за сега само при моя си тиквобол.Надявам се с времето да се събира информация и за други болести тук на място в Бг,да не черпим само инфото от преведени чуждестрански  книги.
Бах му апаратурата за един тиквобол!С тая умопомрачителна точност!
И за чий ти е тая  точност на честотата? 0.0047 Hz ?Да си чешеш егото,че те сърби нетърпимо.Като ..... 
Създателят е създал Вселената аналогова.Цифрите са ги измислили хората.Тъпо е да наблягаш на някакви десетохилядни от херца но на теб така ти е изгодно,ясно.
Пък който се хване...
Тоя синтезатор само това ли може? Или прави и палачинки?   

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #86 -: Април 02, 2009, 22:09:01 pm »
А ти какво очакваше за тая точност?Някакво устроиство с размерите на GSM?Виж
сега ,явно не си запознат с електроника такаче недей да критикуваш.
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен 7555

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #87 -: Април 02, 2009, 22:33:43 pm »
А ти какво очакваше за тая точност?Някакво устроиство с размерите на GSM?Виж
сега ,явно не си запознат с електроника такаче недей да критикуваш.
Нещо ти убягва смисъла.Нямах предвид размерите а безсмислената точност.След като
светът е аналогов тия точни цифри са много много много много лишени от смисъл.
Чели сме назад и си спомняме кой /а познай кой/правеше едни супер генератори
ма много точни с един потенциометър и дъра бъра за 10 лв,та чак Гого се смя от сърце.Така,че не ми говори за електроника.Надявам се поне да знаеш от кой край се хваща поялника,че да не си изгориш ръчичката;не,че това е достатъчно...
ама поне...
« Последна редакция: Април 02, 2009, 22:36:01 pm от 7555 »

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
Re:Относно: Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #88 -: Април 02, 2009, 23:20:18 pm »
Бах му апаратурата за един тиквобол!С тая умопомрачителна точност!
И за чий ти е тая  точност на честотата? 0.0047 Hz ?Да си чешеш егото,че те сърби нетърпимо.Като ..... 
Създателят е създал Вселената аналогова.Цифрите са ги измислили хората.Тъпо е да наблягаш на някакви десетохилядни от херца но на теб така ти е изгодно,ясно.
Пък който се хване...
Тоя синтезатор само това ли може? Или прави и палачинки?   
Нещо те дразни ако някои направи точна апаратура ли?Или може би всички трябва да сме параспури,и всеки които се опита да прави нещо сериозно и точно трябва да бъде осмян ли?
И от къде измисли тая глупост че света бил аналогов?
Поради каква причина се заяждаш?В другите два форума където се дъвка тази тема си наи голям спец по заперите нали:)Те са с точност от рода на десетки Хц мухахаха това ли ти е проблема, не можеш да постигнеш повече точност????Ами прави си заперите с каквато точност можеш и остави професоналистите да си работят така както трябва!

Неактивен 7555

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re:Оргонови технологии и Zapper
« Отговор #89 -: Април 04, 2009, 07:29:54 am »
Явно ще трябва да се запълнят някои празнини в знанията на Гого.И така:
- когато напишеш 343 кхц това означава "с точност до 1 кхц"
- ако искаш да укажеш "с точност до 1 хц" се пише 343,000 кхц.
- който иска пример да погледне какво е обозначението върху някой кварцов резонатор.
- вселената е аналогова и постоянно се променя-особено органичната
материя поради което дадените в книгите честоти не трябва да се приемат
като догма а като ориентировъчни и подлежащи на уточняване и конкретизиране
във всеки момент.Както е известно вирусите и бактериите постоянно и особено бързо
мутират и това се отнася за всички техни характеристики включително резонансните им
честоти.
Горното не цели заяждане с Гого а внасяне на повече яснота поради факта ,че фаворитизирането
на ултрасуперхептен точните честоти не е в интерес на правилната информираност и отклонява вниманието
в неправилна посока. Бъдете здрави,умни и /само/критични !

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27