Автор Тема: 12-те Шуслерови соли  (Прочетена 4967 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен strelica

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
12-те Шуслерови соли
« -: Юни 28, 2013, 11:54:31 am »
Тъй като не видях подобна тема, избрах да споделя с вас за съществуването на тези хомеопатични соли. Има много комбинации за определени проблеми, както и за цялостно балансиране на дейността на организма и клетката. Главната задача е да се уравновесят течностите и солите на ниво клетка, имат детокс ефект, намаляват киселинността и възвръщат изсмуканите при неправилно хранене минерали и соли. Абе, нямат забележка  :blum2:
При мен лично положителният резулататът дойде от това, че тотално спрях да приемам мазни млечни продукти (лицето ми беше станало на решето и не можех да разбера от какво) плюс солите, почуваствах се много добре. Майка ми научи за тях от предаването на Гала (имало и нещо градивно по телевизията  :blum2:) и поръчахме големи опаковки от всички бройки заедно и с една огромна такава със сода бикарбонат. От една аптека в Германия, която прави свои разфасовки и цената излиза много по-тънка отколкото тук, където малкото шишенце е 10 лева и свършва за месец и нещо (за лечение се препоръчва дву- или тримесечен прием).

Оттук можете да прочетете повечко инфо http://holistichno.com/,  вляво на страницата са препратките към комбинациите и по-подробно обяснение за всяка отделна сол и въздействието и.
Споделете опит или мнение, за мен солите са изключително добро допълнение към здравословния начин на живот и алтернативното лечение.

 :)

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27