Автор Тема: Бихте ли си имплантирали чип?  (Прочетена 214710 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Georgia

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #540 -: Февруари 13, 2011, 15:59:05 pm »
Реклама по американската телевизия на микрочип:


гадост , гадост , гадоооост!!!!  :bad: Аз такова нещо в мен няма да сложа , ще живея в нелегалност , но татуирани баркодове или чипове по/в мен няма да има! И като се замисля колко скоро ще се случи всичко това  ???

Rio

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #541 -: Февруари 14, 2011, 00:02:46 am »
Това чипиране е като номерчетата по ръцете на евреите в лагерите на смъртта.  :diablo:

Неактивен Jolin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #542 -: Февруари 18, 2011, 18:55:32 pm »
Щом са започнали с чиповете за животни и нашият ред наближава...
stultorum infinitus est numerus

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #543 -: Февруари 18, 2011, 19:18:59 pm »
Щом са започнали с чиповете за животни и нашият ред наближава...

По-близко е от колкото си мислим.
" Trust no one."

Неактивен xdevil1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #544 -: Февруари 21, 2011, 19:46:11 pm »
Май не са им нужни чипове за да ни следят. Достатъчно е да следят днк-то.

Неактивен blagovest89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #545 -: Февруари 25, 2011, 12:41:56 pm »
За нищо на света не бих си сложил това нещо! Ще се радвам, ако въведат смъртно наказание за този, който не го приеме! Ще дам линк към 2 клипа-в тях говори един от създателите на микро чипа.

ЧАСТ 1:  http://vbox7.com/play:b3495556
ЧАСТ 2: http://vbox7.com/play:7118a865&al=1&vid=3732318

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #546 -: Февруари 25, 2011, 13:54:11 pm »
За нищо на света не бих си сложил това нещо! Ще се радвам, ако въведат смъртно наказание за този, който не го приеме!

Мисля че искаш да кажеш, че ще се радваш ако не въведат смъртно наказание за този който не го приеме.
" Trust no one."

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 814
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #547 -: Февруари 25, 2011, 14:59:36 pm »
Това чипиране е като номерчетата по ръцете на евреите в лагерите на смъртта.  :diablo:

Rio, то се разбра, че "лагерите на смъртта" са една от най-големите ционистки измишльотини!
----
За номерчетата... Сега нямаме ли номерче и без да сме чипирани? Имаме! Нарича се ЕГН! Не ни е татуирано на ръката, а е драснато на докуМЕНТА наречен лична карта.
Нимерирани сме като ОВЦЕ. Личната карта с номерчето на овцата е защипано на ушенцето й, а ние "доброволно" си я носим в джобчето. Има ли разлика м/у овца и човек в случая?! МИНИМАЛНА. Овцата ходи на четири крака. ;D

И без да сме чипирани, без ЛК не можем да правим доста неща. Не ми се изброяват. Знаете ги.
« Последна редакция: Февруари 25, 2011, 15:04:14 pm от Гален »

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #548 -: Февруари 25, 2011, 15:07:36 pm »
Чипа би бил много по-ефективен от личната карта, егн и разни други драсканици на хартийки. ;)
Dreams are messages from the deep.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #549 -: Февруари 25, 2011, 22:14:06 pm »
Така си е- хубаво е да се чуят и минусите и плюсовете на чипирането, преди да се приеме или отхвърли  ;D

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #550 -: Февруари 26, 2011, 20:33:30 pm »
Както вече казах, най-големия проблем е че този чип ще бъде отхвърлен от организма. Ще ви дам един пример- преди 1 година една стружка ми влезе в кокалчето на средния пръст, след време се възпали и се поду, и трябваше да ме оперират. Както и да е, чиповете се правят от силиций, съдържат диаманти и т.н. така че трябва наистина да го измайсторят.

Ето интересна информация за чиповете
http://en.wikipedia.org/wiki/Microchip_implant_(human)
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 20:37:39 pm от Edge of Sanity »
" Trust no one."

Rio

  • Гост
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #551 -: Февруари 26, 2011, 21:53:05 pm »
Нали се говори за чипове, които ще могат да коригират поведението на човек, за да не извършва престъпления. Нека си представим "терористична" атака, при която един хакер-терорист ще програмира хората да нападат и да вършат куп други поразии.
А и тези тези чипове са електроника и при един електромагнитен импулс могат да бъдат заличени много хора(от официалните регистри).


Както вече казах, най-големия проблем е че този чип ще бъде отхвърлен от организма.
Интересно ми е как кучетата и другите домашни животни имат чипове.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #552 -: Февруари 26, 2011, 22:11:28 pm »

Както вече казах, най-големия проблем е че този чип ще бъде отхвърлен от организма.
Интересно ми е как кучетата и другите домашни животни имат чипове.

These components are encased in a special biocompatible glass made from soda lime, and hermetically sealed to prevent any moisture or fluid entering the unit. Barring rare complications, dogs and cats are not affected physically or behaviorally by the presence of a chip in their bodies.

Човешкото тяло е маааалко по различно от това на повечето домашни любимци. Иска ми се да ми обясниш как така организма на някой хора отхвърля татуировките.
« Последна редакция: Февруари 26, 2011, 22:20:14 pm от Edge of Sanity »
" Trust no one."

Неактивен Raw Deal

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 922
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #553 -: Февруари 26, 2011, 23:12:36 pm »
Чиповете могат да бъдат и под формата на smart dust. ;) Дори тогава много хора да заболеят от рак или друго, какво значение има? Нали така ще постигнат още една цел, а именно съкращаване на населението!
Dreams are messages from the deep.

Неактивен marhs

  • marh-s
  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 369
Re:Бихте ли си имплантирали чип?
« Отговор #554 -: Февруари 28, 2011, 20:51:56 pm »
Както вече казах, най-големия проблем е че този чип ще бъде отхвърлен от организма. Ще ви дам един пример- преди 1 година една стружка ми влезе в кокалчето на средния пръст, след време се възпали и се поду, и трябваше да ме оперират. Както и да е, чиповете се правят от силиций, съдържат диаманти и т.н. така че трябва наистина да го измайсторят.

Ето интересна информация за чиповете
http://en.wikipedia.org/wiki/Microchip_implant_(human)

И аз съм против тях, но чиповете могат да се слагат и външно-пръстени, обеци, копчета, гривни, верижки на врата, хендсфри и т.н. Кой е казал, че ще са само вътре в организма ни.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27