Автор Тема: The Secret  (Прочетена 103711 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен rump

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
  • това не съм аз ;)
Re:The Secret
« Отговор #255 -: Юни 17, 2009, 17:55:20 pm »
... Всяко дете иска много, много силно нещо ...къде бърка ?
Единственото което съм забелязал да искат децата са: храна и играчки  ;) след време идват дрешките и т.н Не виждам да бъркат някъде  :)
« Последна редакция: Юни 17, 2009, 17:57:02 pm от rump »
няма "не мога" има само "не искам"

Неактивен Xpuctoc Muxaul

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 447
  • Виждам мислите ти!
Re:The Secret
« Отговор #256 -: Юни 17, 2009, 20:53:57 pm »
Във филма се каза единствено, че ако си мислиш за нещо много време, ако го желаеш от цялото си сърце / а защо не с палеца на десният крак ? / ще го получиш. Защо при децата, където съзнанието не е замърсено с притесненията и разсейващите мисли на хората, не се получава този "закон" ? Всяко дете иска много, много силно нещо и си го представя и разиграва в главата, както е дадено на филмчето, къде бърка ?

Децата искат от любопитство и любознателност. Съзнанието на децата още не е узряло, за да върши Работа. В този смисъл желанията на децата не са достатъчно (да не кажа изобщо) осъзнати. "Желание" и "съзнание" не са синоними. За да може да се насочи, съзнанието първо трябва да е формирано или форматирано правилно. При децата това още го няма. А именно чрез желанията и резултатите от тях у децата се моделира съзнанието.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:The Secret
« Отговор #257 -: Юни 17, 2009, 21:14:05 pm »
Във филма се каза единствено, че ако си мислиш за нещо много време, ако го желаеш от цялото си сърце / а защо не с палеца на десният крак ? / ще го получиш. Защо при децата, където съзнанието не е замърсено с притесненията и разсейващите мисли на хората, не се получава този "закон" ? Всяко дете иска много, много силно нещо и си го представя и разиграва в главата, както е дадено на филмчето, къде бърка ?

Децата искат от любопитство и любознателност. Съзнанието на децата още не е узряло, за да върши Работа. В този смисъл желанията на децата не са достатъчно (да не кажа изобщо) осъзнати. "Желание" и "съзнание" не са синоними. За да може да се насочи, съзнанието първо трябва да е формирано или форматирано правилно. При децата това още го няма. А именно чрез желанията и резултатите от тях у децата се моделира съзнанието.

От друга страна точно децата имат много по-голям сетивен достъп до "отвъдни светове" и в много по-голяма степен необременено съзнание за действителността и чисто интуитивно биха могли да "изнамират" определни "природни закони" докато "някой не им набие в каските определни научни догми".

Неактивен UpsideDown

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 228
Re:The Secret
« Отговор #258 -: Юни 17, 2009, 21:22:40 pm »
Как постигат резултатите от желанията си, като избягват "тайната" ? Във филма се твърди, че всичко около нас е съставено от енергия и чрез мислите си ние променяме материалния свят. Защо децата не могат да въздействат върху него, а само след като са искали, искали, искали и са получили / нали това е небходимо за да им се оформи съзнанието? / получават тази възможност ?

Според филма, независимо дали си чувал за подобно нещо или не, ти винаги във всеки един момент от живота си, с всяка една мисъл оказваш влияние. След колко искания и изпълнение резултати / желанията могат да се постигат и без "закона" ? / ти се формира съзнанието ? А ако си много смотано дете с родители зомбита целящи да направят същото с теб и нямаш желания, а само живееш монотонно по някакъв график, няма да ти се формира съзнание ?

Всъщност не ми се пише "за" и "против" филма. След като ви харесва идеята и начина по който е изложена, следвайте я и това е. Няма нужда да просветявате другите, ако трябва да стигнат до подобно нещо, ще го направят и без ваша помощ.

П.С
Това което написа Извънземния е предимството на децата /като се обърне внимание на думите в кавичките/ пред вече осъзнатите възрастни.

« Последна редакция: Юни 17, 2009, 21:24:48 pm от UpsideDown »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:The Secret
« Отговор #259 -: Юни 17, 2009, 22:08:28 pm »
А ето че някои "ползват" алтернатива на "тайната"  :P

Цитат
Руската тенисистка Светлана Кузнецова се оказа религиозна фанатичка. Спортистката непрекъснало посещавала църкви, имала духовен водач, смята че Бог и разни предмети й сбъдват желания и дори дарява огромни суми на църквата.
В Италия, като играехме за Купата на Федерациите (Fed Cup), бях в православната църква "Св. Николай". Поклоних се на мощите, намислих си желание. Казват, че задължително ще се сбъдне",

Наскоро спечели Ролан Гарос - сигурно това си е пожелала  ;)

Неактивен rump

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
  • това не съм аз ;)
Re:The Secret
« Отговор #260 -: Юни 18, 2009, 20:06:45 pm »
След дълго лутане из дебрите на необятния Net  :D , без права да качвам филми по торен тракерите-намерих начин да ви кача филмът на Louis Hay - You Can Heal Your Life Ето...заповядайте  прилагам само 2 линка надявам се да ви помогне, както помогна на мен: http://tranz.it/load.php?id=i65fW0TPIU94hc4b323815
ftp://[email protected]/
Много от вас вероятно ще кажат че филмът манипулира  :-\ Но ще ви кажа че така манипулира че съм повече от доволен ;D Даже се задава и нов филм от поредицата - The compass ! :):) Надявам се да е вдъхновяващ ;)
« Последна редакция: Юни 27, 2009, 21:29:31 pm от rump »
няма "не мога" има само "не искам"

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re:The Secret
« Отговор #261 -: Юли 03, 2009, 16:22:54 pm »
Аз си извадих много важни поуки от този филм. Според мен филма дава инструментът, с който можем да постигаме целите си, били те материални или духовни.

А това е една извадка от Създател на реалността - Вадим Зеланд:
--------------------------
Ако към желанието се прибави решимостта да се действа, ще се получи намерение. А когато се прибави съмнение в реалността на постигането й плюс страха от евентуален неуспех, получава се копнеж. Точно това е важността, която е необходимо съзнателно да се намалява. Само желанието не създава някакъв забележим излишен потенциал - той възниква, когато хващате света за гърлото със своите съмнения и страхове.

Няма смисъл да се правите, че „не искате” да постигнете целта си - няма да успеете да се излъжете. Просто не мислете как тя ще бъде постигната и не зацикляйте на своя сценарий. Как ще бъде постигната, не ви е дадено да знаете. Вашата работа е да визуализирате слайда и да се движите към целта. Контролът трябва да се насочи не към сценария за реализиране на целта, а към спазването на принципа за координация. Тогава разумът ви ще се успокои, а страхът и съмненията ще изчезнат.
--------------------------

Повечето хора правят точно това. Искат без до имат решимост да действат. На всичко отгоре с предубеждения, че можело да не се получи. Когато човек предварително обрича намерението си на провал, поради страх от неуспеха, няма защо да се сърди на другите. Сащо така, ако човек не може да дочака да се материализира желанието му и бързо прескача на друго желание - пак няма да се получи желания резултат. Тук действат законите на всеобщото привличане, равновесните сили и т.н.

Неактивен rump

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
  • това не съм аз ;)
Re:The Secret
« Отговор #262 -: Август 31, 2009, 00:08:08 am »
Излезе нещо ново от поредицата -Beyond the Secret (2008) Не съм особено впечатлен.Но който има желание може да го намери ТУК
няма "не мога" има само "не искам"

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:The Secret
« Отговор #263 -: Септември 09, 2009, 11:10:51 am »
Ау, колеги, филмът днес (тъй било планирано, доколкото прочетох) излиза и с български дублаж. Че да могат и българите с пропуски в ханглийския да попият туй вселенско знанье!  ;D
И ето, за да ознаменуваме събитието, едно интервю с младежа, останал тъй вдъхновен от филма когато го гледал за първи път, че решил да направи всичко възможно да го представи и на бугарските залюпеняци, коит хептен и хабер си нямат от Вселенския закон на привличането, и на родния им език ;D
http://blogatstvo.com/internet/interview/dimitar-bozhanov/
Ха да ни е честито!  :drinks:
« Последна редакция: Септември 09, 2009, 11:24:12 am от merulious »
...water can flow, and water can crash...

Неактивен rump

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
  • това не съм аз ;)
Re:The Secret
« Отговор #264 -: Септември 09, 2009, 23:24:47 pm »
Ау, колеги, филмът днес (тъй било планирано, доколкото прочетох) излиза и с български дублаж. Че да могат и българите с пропуски в ханглийския да попият туй вселенско знанье!  ;D...
Ха ха.....че той филмът го има на БГ ,вече една година ве  :rofl2: Някой хора са мн. назад с материала май :lol:
няма "не мога" има само "не искам"

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:The Secret
« Отговор #265 -: Септември 10, 2009, 09:14:17 am »
Да, бе, вярно, ама тоя е с дублаж!  ;D Прочети все пак интервюто, тия имат и други големи планове  ;D
...water can flow, and water can crash...

Неактивен rump

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
  • това не съм аз ;)
Re:The Secret
« Отговор #266 -: Септември 11, 2009, 08:54:58 am »
Да, бе, вярно, ама тоя е с дублаж!...
Именно за дублаж говоря, не за субтитри.Мога и линк да пратя ако още не си го открил !!! :hi: То субтитрите са на повече от година  :dance:
« Последна редакция: Септември 11, 2009, 08:55:50 am от rump »
няма "не мога" има само "не искам"

Неактивен merulious

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 548
Re:The Secret
« Отговор #267 -: Септември 11, 2009, 09:19:25 am »
Мм, колко странно  :-X Значи отново нищо ново под Слънцето  :D
...water can flow, and water can crash...

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re:The Secret
« Отговор #268 -: Октомври 15, 2009, 19:42:32 pm »
Магическа програма за богатство

Вечният недостиг на пари вече няма да бъде ваш проблем! Парите ще идват при вас направо от... небето. Ще имате толкова, колкото си поискате! Тази програма наистина действа, защото : използва
- енергията на природата (ритъма на Луната) и я превръща в пари
- тайните на Фън Шуй
- силата на вашата лична мисъл


Много от клиентите на лунен маг Камелия Евстатиева вече се възползваха от тази програма, ето част от техните впечатления:


“Когато човек е стигнал до дъното, не му остава нищо друго, освен да вярва в чудеса. И аз така направих – опитах тази програма и ... забогатях!
Ива Радева
“Не можете да си представите какво е усещането да черпиш с пълни шепи пари от космическия източник. От вас се иска само да вярвате в тази програма и в себе си, да сте сигурни, че използвате парите си с добри намерения, че не вредите на никого”.
Любомир Колев
“Още на втория месец след като пренастроих мисленето си според тази програма, можах да си позволя толкова отдавна мечтаното пътуване до Индия. Това никога нямаше да мога да си го позволя с учителската си заплата!”
Мадлен Стоимирова
“Това не е поредната шарлатанска измислица, а невероятно откритие. При мен наистина дойдоха пари от Луната :lol: – във вид на подаръци, награди, безплатни пътувания, печалби от тотото”.
Руслан Ламбов
“Дълго време трудно свързвах двата края. Но благодарение на тази програма, в офиса ми изведнъж започнаха да идват богати клиенти.”
Йордан Попйорданов
Цена: 48.00 лв

http://1001taini.com/103/104/366.html

Както се казва всички прилики с филма "Тайната" са напълно случайни  ;) Парите идват директно от Луната с пощенската компания "Илюминати експрес" - доставят ги директно от подземните бази там  ::)  Само трябва да "вярваш" , а и да дадеш 48лв  :P

Неактивен momo

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 184
Re:The Secret
« Отговор #269 -: Октомври 16, 2009, 11:12:15 am »
Жалко, скъпо ми идва. На 47,99 бих се позамислил.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
3 Отговора
5429 Прегледи
Последна публикация Декември 08, 2005, 15:46:18 pm
от H.
TOP SECRET-MAJIC autopsi alien report

Започната от globalufos НЛО

1 Отговора
3678 Прегледи
Последна публикация Септември 15, 2007, 21:15:54 pm
от Eon

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27