Автор Тема: Бойко Борисов има изключителна заслуга зk  (Прочетена 27563 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен raliko

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 146
Никого не искам да убеждавам и да агитирам. Изказвам си своето мнение,а тъй като донякъде бях в кухнята на нещата,  не се влияя от думи, красноречие и харизматичност, а от дела. И в библията е казано: По делата им ще ги познаете. А ББ досега си играеше добре ролята, ама нещо оплете конците. Нищо, подготвя се нова смяна.

Аз пък останах с ясното убеждение,че точно това правиш,мъчиш се много силно да убедиш всички,че това,което за теб е истина-непременно е такава!
Ами не мисля като теб,значи ли това,че тук трябва да пишат само такива,които мислят като теб?Всеки има право на мнение,както и да чете и гледа, което намери за добре.

Без значение по коя телевизия са казали нещо,ти светил ли си им,че да си сигурен кое е точно истина?Щото и Гоце е намесен явно,ама за него нито ред!
А що се отнася до политиката - за теб може Станишев да е добър шеВ,ама за мене си е просто Сергейгей.
За Бойко Борисов -който е сред вълци,трябва да се научи да вие като вълк.
Боиш ли се от Мрака,превърни се в Слънце. Ако ли не – изчакай утрото./Африканска поговорка/

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
И да добавя - понякога даже и в кухните се говорят големи глупости. :)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
Здравейте тролове! :hi: Къде съм писал че СерГей е нещо различно от ББ или останалите от глутницата? Нещо, както винаги се бъркате. Отнесен и никъде не съм писал ,че ББ е извънземен, евреин, Бехар и още не знам какви глупости си мислиш за този "свят" човек. Но времето ще покаже кой е правия в случая. :bye2:

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Отнесен и никъде не съм писал ,че ББ е извънземен, евреин, Бехар и още не знам какви глупости си мислиш за този "свят" човек. Но времето ще покаже кой е правия в случая. :bye2:
Тъкмо в това е проблема - че не си писал. Разлисти нета малко по-подробно и ще видиш какви факти ще излязат. Не си знаел просто. Ще се научиш. ;)

Неактивен teni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 717
За Бойко Борисов -който е сред вълци,трябва да се научи да вие като вълк.
Ралико безкрайно си прав! И той е от тази глутница.
     Отнесен, нищо няма да ровя. Ти си рови като искаш. Само неща, които не съм ги писал не ми ги преписвай. Но се радвам, че сме на едно мнение относно ролята на ББ. И той е като другите вълци.Физкулт-привет. И сте много прави-положенето е много сериозно.Тази тема ми омръзна вече.Чао.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 18:43:10 pm от Black Adder »

Неактивен otnesen

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 648
Но се радвам, че сме на едно мнение относно ролята на ББ.
Не сме на едно мнение. Просто те бъзикам да се поровиш да провериш какви работи се пишат за Бойко, за комунистите, за мафията, за извънземните и други подобни. Всеки формира мнението си съгласно това, което е чел. А как преценява кое е истина и кое не, това е отделен въпрос. Проблема е, че вярването, че Бойко е мафиот се основава само на такива слухове, като тези за извънземните и евреите. Затова те засилвам в тази посока. Иначе ако трябва да разсъждаваме от гледна точка на политиката, първо трябва да научим какво е политика и как се води.
« Последна редакция: Януари 19, 2011, 17:24:43 pm от otnesen »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Само не мога да разбера Бойко защо са се заяли с Първанката.
Не че я следя политиката, ама за мен и 2 та са дърти червени комуняги.

Ей и Отнесен ако го питаш, всичките са ангели, барабар с Тато, Луканката, Щирлиц и целия им строй.

Ама що се карат, дали само за сеир пред хората, не знам.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
 Демагогията на пожарникара и физкултурника от ДС

От външно министерство потвърдиха, че първите 13 посланика, от общо 35, огласени като агенти на разузнаването на комунистическия режим, вече са в София. До тази процедура се стигна, след като в средата на декември комисията по досиетата огласи резултатите си от проверка на дипломатите и се оказа, че 35 от действащите посланици са сътрудничили на бившата Държавна сигурност.
След словесната престрелка между ББ и Гоце  все пак 13 ченгета-дипломати  се прибраха на топло у нас:

Александър Савов - постоянен представител на Република България към ЮНЕСКО, Париж
Андрей Трънски - посланник в Босна и Херцеговина
Андрей Караславов - посланник в Гърция
Бранимир Радев - посланник в Грузия
Валентин Радомирски - посланник в Румъния
Георги Димитров - посланник в Сърбия
Георги Пейчинов - посланник в Китай
Захари Радуков - посланник в Беларус
Иван Цветков - посланник в Швеция
Иван Данчев - посланник в Литва
Иво Петров - посланник в Германия
Райко Райчев - постоянен представител на България към ООН, Ню Йорк
Раковски Лашев - посланник в Македония

Очаква се следващата група посланици агенти да бъде извикана в София на 1 юни. Докато те са на "служебно пътуване", посолствата временно се управляват от посочен от тях заместник. Неколцина ще бъдат пенсионирани.
Ха да видим какво ще стане  :unknown:

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Бойко няма никаква заслуга. Той си е  чист мафиот според мен.
Преди почти 10 години една моя учителка по английски ми каза, че го познава. Каза ми, че е израснал сред мафиотските среди. Друго което каза е, че те не пускат никого да излезе от там.Или работиш за мафията  или си мъртъв.
Участвах в преброяването тази година. В съседния вход като преброявах се запознах с адвокатка. Каза ми, че в момента срещу Бойко има десетки дела за  рекет,убийство,опит за убийство, изнудване,побой и злоупотреба със служебно положение. Но по тези дела няма никакво развитие. Каза че си седят кашоните в ъгълчето на стаята.
« Последна редакция: Май 05, 2011, 11:58:03 am от kalan »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:'Бойко Борисов има изключителна заслуга з&
« Отговор #39 -: Май 05, 2011, 13:30:52 pm »
Хм,че то цялото правителство е част от"мафията"..И сигурно за тва който влезе в политиката,не излиза от там..Явно ги е"страх"за живота,да не помисли някой,че седят само щото им се е усладил кокалът 8)
« Последна редакция: Май 05, 2011, 15:44:52 pm от Mirotvorec »

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Само не мога да разбера Бойко защо са се заяли с Първанката.
Не че я следя политиката, ама за мен и 2 та са дърти червени комуняги.

Защото бойко е кукла на конци на американците а Първанов клони към Русия.

Неактивен cupid

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re:'Бойко Борисов има изключителна заслуга
« Отговор #41 -: Май 06, 2011, 22:18:21 pm »
На есен ще се види колко го ОБИЧА народа !!!
До тогава все още могат да му направят некоя друга св*рка..

« Последна редакция: Май 07, 2011, 09:58:55 am от Mirotvorec »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Re:'Бойко Борисов има изключителна заслуга
« Отговор #42 -: Май 07, 2011, 11:50:45 am »
На есен ще се види колко го ОБИЧА народа !!!
Така е. Има една приказка, но не помня кой го е казал - "  Всеки народ си заслужава съдбата"
Иначе казано - ние избираме. Дай Боже да се вразумят хората и да гласуват правилно.От друга страна няма как да сме сигурни, че няма да има манипулация  по време на изборите.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
избори...
« Отговор #43 -: Май 07, 2011, 14:26:00 pm »
А аз пък мисля,че от народа НИЩО не зависи.Изборите са само прах в очите на електората,и всичко си е предрешено.Всички дето ходят да гласуват са просто участници е един добре режисиран спектакъл!

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re:Бойко Борисов има изключителна заслуга
« Отговор #44 -: Юли 19, 2011, 16:24:10 pm »
 <a href="http://www.youtube.com/v/0eA2T8XkL_w?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/0eA2T8XkL_w?version=3&amp;amp;hl=bg_BG&amp;amp;rel=0</a>

 

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
56 Отговора
28872 Прегледи
Последна публикация Юни 07, 2010, 21:44:01 pm
от insomnia1304
23 Отговора
12604 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:54:07 am
от asdfghjkl
17 Отговора
14808 Прегледи
Последна публикация Март 27, 2010, 21:32:44 pm
от Polymorpher
1 Отговора
5658 Прегледи
Последна публикация Септември 17, 2010, 00:07:22 am
от insomnia1304
7 Отговора
7353 Прегледи
Последна публикация Януари 15, 2012, 20:27:38 pm
от ети

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27