Автор Тема: Турско робство  (Прочетена 124268 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Цветове

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #135 -: Ноември 06, 2008, 12:25:22 pm »
Започвам да си мисля, че някои потребители освен българофоби са и евреи.  :-\

За жалост си прав!
Сега наблюдаваме антибългаризма на един от тях в темата-"Прабългарите - теории и факти".
Неговите съплеменници изгорили осем вагона с важни документи от Българската история и същия сега настоява, че приема само писмени исторически документи за доказателства. Типично държание за чифут!

Неактивен TRADEKTOM

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 100
  • KILLUMINATI WARRIOR
Относно: Турско робство
« Отговор #136 -: Ноември 06, 2008, 17:44:11 pm »
Geta искам да ти кажа следното вземи си едно пистолетче ама заредено лапни дулото и стреляй докато свършат куршумите.Това дето го говориш за родопите са пълни глупости ти явно въобще не си ходил към родопите или въобще не познаваш никой от там в много от ситуацийте който съм виждал там те са 100 пъти по Българи от хората в равното, да има мюсюлмани, но по национална принадлежност    са Българи, в Волжка България християнство почти няма, а основната религия е ислям но те се викат българи, това което се случва тък е нещо съвсем друго но явно все още хората обичат да повтарят едно и също до припадък при това и без това да е тяхна мисъл.
Махатма Ганди, Млаколм-Х,  Мартин Лутер Кинг, Джон Ленон, Джон Ф. Кенеди, 2Pac Всички те, умряха в и

cdms

  • Гост
Относно: Турско робство
« Отговор #137 -: Ноември 06, 2008, 20:45:14 pm »
Помаците били по-големи българи от българите християни. Май ти си за стреляне(сори, ама си е така). Прадедите им са си виновни, че са се дали. Ако бях на мястото на българите от 14-16в бих избрал дръвника пред феса. Българският народ е християнски от 865г насам. В България трябва да има един език, една държава, една религия, за де сме единни и да се преборим с враговете си. Помаците заради религията са подвластни на Турция. Не е тайна, че в Турция конституцията не признава друг етнос освен турския - сиреч, ако си турски гражданин си турчин. В момента им се промиват мозъците на помаците точно заради това. Историята помни и други примери, като гърченето или обявяването на македонците за отделен народ. Рано или късно ще се стигне до момента на гражданска война. Българи ще избиват българи. Това е страшното, но е факт. Французи са избивали французи заради религиозни различия - Вартоломеевата нощ или ирландците - всеки е чувал за ИРА.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #138 -: Ноември 06, 2008, 21:53:40 pm »
Сега наблюдаваме антибългаризма на един от тях в темата-"Прабългарите - теории и факти".
Неговите съплеменници изгорили осем вагона с важни документи от Българската история и същия сега настоява, че приема само писмени исторически документи за доказателства. Типично държание за чифут!
Моме, дефинирай антибългаризъм? Нима желанието да търсиш истината и да не се хващаш на глупости,които са по-смешни и от учебниците ни по история е антибългаризъм? Нима е антибългаризъм да покажеш,че сме били в основата на още една империя? Или,че сме се борили с нея цели век и половина повече,отколкото ни разказват? А антибългаризъм ли е, това че хората са успявали да живеят добре и въпреки това да запазят идентичноста си?

Антибългаризъм ли е да търсиш истината и да видиш,че сме били просто още един народ, че не сме някакви богове или нещо такова, че и на нас редовно са ни ритали з****ците.

Колкото до помаците...т'ва лято обикалях на стоп крепости и музеи в югоизточна БЪлгария и не веднъж бях  в нужда. Хората там бяха много по отзивчиви и добронамерени отколкото повечето от северна БЪлгария където съм бил. И още нещо - те никак не се радват на политическите манипулации целящи да ги скарат с християнската част. 
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #139 -: Ноември 07, 2008, 08:36:34 am »
Антибългаризъм ли е да търсиш истината и да видиш,че сме били просто още един народ, че не сме някакви богове или нещо такова, че и на нас редовно са ни ритали з****ците.


Антибългаризъм е да изгориш архивите за България от времето на турското робство и след това да претендираш за документи, които да доказват определени процеси.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #140 -: Ноември 07, 2008, 08:49:48 am »
Антибългаризъм е да изгориш архивите за България от времето на турското робство и след това да претендираш за документи, които да доказват определени процеси.

Че Gil-Galadh като претендира за документи да не ги е изгорил той ве.... вие съвсем препаткахте. Gil скоро очаквай да те обвинят за падането на България под Византийска власт.  ;D

cdms

  • Гост
Относно: Турско робство
« Отговор #141 -: Ноември 07, 2008, 09:51:27 am »
За падането обвинявам Симиен І и Самуил. Че не са си разчели планът за превземане на Византия.  ;D

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #142 -: Ноември 07, 2008, 19:37:39 pm »
Че Gil-Galadh като претендира за документи да не ги е изгорил той ве.... вие съвсем препаткахте. Gil скоро очаквай да те обвинят за падането на България под Византийска власт.  ;D
:-\ ::) ееех, знаех си аз,че трябва да кажа на царя,че онея готвят поход, ама като неме пуснаха в тронната зала, кво да направя, аз съм виновен явно
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #143 -: Ноември 08, 2008, 08:22:44 am »
Че Gil-Galadh като претендира за документи да не ги е изгорил той ве.... вие съвсем препаткахте.

Възможно е да ги е изгорил някой от неговия етнос или да е наредил изгарянето.

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #144 -: Ноември 08, 2008, 09:54:06 am »
Възможно е да ги е изгорил някой от неговия етнос или да е наредил изгарянето.
е поне това е явно доказателство,че не са ги изгорили евреи, а българи
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #145 -: Ноември 08, 2008, 10:13:13 am »
Възможно е да ги е изгорил някой от неговия етнос или да е наредил изгарянето.

daskale, вървя си по улицата и някой българин да кажем ме прецаква като ми изгаря/унищожава нотариалния акт за къщата.

Влизам във форума след това и те обвинявам, че ти си виновен, защото и ти си българин и оня дето ми е изгорил документа и той е българин.

Ако на това учиш учениците не знам какъв даскал си.

Неактивен daskala

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 611
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #146 -: Ноември 08, 2008, 13:16:10 pm »
daskale, вървя си по улицата и някой българин да кажем ме прецаква като ми изгаря/унищожава нотариалния акт за къщата.
Влизам във форума след това и те обвинявам, че ти си виновен, защото и ти си българин и оня дето ми е изгорил документа и той е българин.


Еон не си толкова елементарен колкото се представяш с последния си пост.
Въпроса е за няколко вагона архивен материал , който нашите учени са придобили с много усилия и средства.Материалът е бил важен за нашата история,и щеше да изясни много неща от организацията,целите и средствата с които се е организирала империята и скритите и водачи - кукловоди. Близко до ума е че евентуално кукловодите са взели решение и разпоредили изгарянето на архивите,а изпълнители много.Те сигурно са били ЖП работници,а може и цигани, това не е важно. Важното е че сега наследниците на решилите изгарянето претендират за документи.


Неактивен Цветове

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #147 -: Ноември 08, 2008, 14:01:18 pm »
Моме, дефинирай антибългаризъм? Нима желанието да търсиш истината и да не се хващаш на глупости,които са по-смешни и от учебниците ни по история е антибългаризъм? Нима е антибългаризъм да покажеш,че сме били в основата на още една империя? Или,че сме се борили с нея цели век и половина повече,отколкото ни разказват? А антибългаризъм ли е, това че хората са успявали да живеят добре и въпреки това да запазят идентичноста си?

Антибългаризъм ли е да търсиш истината и да видиш,че сме били просто още един народ, че не сме някакви богове или нещо такова, че и на нас редовно са ни ритали з****ците.

Колкото до помаците...т'ва лято обикалях на стоп крепости и музеи в югоизточна БЪлгария и не веднъж бях  в нужда. Хората там бяха много по отзивчиви и добронамерени отколкото повечето от северна БЪлгария където съм бил. И още нещо - те никак не се радват на политическите манипулации целящи да ги скарат с християнската част. 
Момко, дефинирам го с твоето държание. Ти принизяваш и омаловажаваш страдания и постижения на Българския народ в не една тема. И интересно, защо ти се обаждаш и припознаваш като антибългарист, като нито аз, нито Geta сме посочили поименно участник с тази проява?! Да, наистина е близко до акъла, че сам да се припознаеш. Казваш, че "търсиш" и "хващаш глупости"! Не, нито търсиш и нищо не хващаш момко. Изказванията ти по теми свързани с България са си чифутска уйдурма! Участници те засипват с доказателства, а ти не, та не. За теб важат някакви специални доказателства, които ти продължаваш да настояваш да искаш. Българите само малко били страдали през робство според теб и са някакъв просто обикновен народ!
Българите Са Специален Народ, но ти е нормално да не го почувстваш поне с кръвта си..., защото явно тя не е произлязла от Българско Семе!

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 824
Относно: Re: Турско робство
« Отговор #148 -: Ноември 08, 2008, 14:34:42 pm »
Важното е че сега наследниците на решилите изгарянето претендират за документи.

Ама нали точно това се опитвам да ти кажа. Gil-Galadh не е евреин доколкото знам.  :-\ Защо обвиняваш него?

cdms

  • Гост
Относно: Турско робство
« Отговор #149 -: Ноември 08, 2008, 16:31:50 pm »
Предлагам да се въведе в профила графа произход - българин, циганин, евреин и т.н. За да се знае някой, като пише нещо да се има предвид, че е пристрастен. В същото време етническите "конфликти" и коментари от типа "Циганите на сапун, а евреите на копчета да се намалят или ограничат". Последното е до културата на потребителите. И аз ги употребявам, но се старая да ги намаля.
Ако форумът се нуждае от развитие то трябва да се започне от някъде. А ако сме сме против даден етнос трябва да обосновем своето твърдение и доказателства. За циганите, турците и евреите са много  ;D .
Моля Гил да сподели от какъв етнос е, за да се изяснят нещата.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27