Автор Тема: Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) по света!  (Прочетена 46823 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ASKONA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) п
« Отговор #30 -: Декември 16, 2011, 13:05:07 pm »
Нека по запознатите със сателитите да проверят за нещо съмнително около град Ботевград.
Гарантирам за някакъв тип база,която се знае само от определени хора.
Случаино попаднах на два засекретени документа за нея и затова съм сигурен.
Единия беше за смъртен инцидент а другия за доставка на невероятните 400-халогенни прожектора.
п.с:за да няма излишни коментари от рода на копири документите,уточнявам че документите не бяха от моето ниво на секретност,имам подписана декларация за секретност и наи важното,имам семеиство.
Здраве късмет и адмирации за саита.

Неактивен The Truth Is Out There

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
...
« Отговор #31 -: Януари 28, 2012, 00:07:22 am »
Ти не можеш да пишеш грамотно, а имаш "подписана декларация за секретност"... Не искам да те нападам, не те познавам, но звучиш, меко казано, несериозно... Ако наистина работиш на високо ниво съм потресен от това какви хора избират за служители...

П.С. На подлога се слага пълен член, след "наЙ" (да, точно така пише се с Й, а не с И) има тире и т.н. и т.н.

Всичко хубаво
« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 07:38:03 am от Mirotvorec »

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) по
« Отговор #32 -: Февруари 10, 2012, 21:53:48 pm »
Какво се учудваш - на половината от служителите в МВР IQ-то им е под 90.

Това може би го знаете - в средата на 70-те е построено в Югославия за Тито.Има повече от 100 спални и други балгинки които ще видите на снимките. Размера е 70 000 кв. фута - каквото и да значи това.






























































« Последна редакция: Февруари 11, 2012, 07:45:42 am от Mirotvorec »
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re:Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) п
« Отговор #33 -: Февруари 11, 2012, 11:46:48 am »
Благодаря ти Girion за предоставения подробен снимков материал! :) Аз съм убеден, че и тук в България има такова съоръжение, изградено специално за Т.Ж. Ако някой намери нещо по въпроса, ще се радвам.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Girion

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 42
Предполагаеми подземни бази (инсталации)
« Отговор #34 -: Февруари 12, 2012, 13:03:56 pm »
Може и да има нещо подобно - босненците обаче го правят с комерсиална цел - в момента изкарват пари от турове в подземието. Трябва да се има предвид, че Тито е бил доста по-параноичен от Тато. Все пак държавата му е била в доста разкрачено положение, за да може да цоца пари и от едните и от другите.Та не е ясно дали чак толкова мащабно нещо е имало в България.

п.п. имаше много интересни снимки на подземни хангари със самолети около Прищина.
« Последна редакция: Февруари 13, 2012, 14:36:03 pm от Mirotvorec »
Gortozet 'm eus, gortozet pell E skeud teñval tourioù gell C'hwi am gwelo 'c'hortoz atav

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) по
« Отговор #35 -: Февруари 12, 2012, 13:13:28 pm »
И май дойде времето да споделя с вас едно мое малко откритие, явно останало незабележимо за останалите хора.
През лятото на 2008 година бях на почивка в китното селце Шипково (община Троян, Област Ловеч). То може би не е известно място за туристите, но има прекрасни минерални извори с приятно топла вода. Разбира се, до селото има голям обществен басейн, който през лятото е винаги пренаселен. Разположен е в близост до самата планина, заобиколен е от борови гори, високи върхове, а бе... идилия. И точно на единия склон на тези върхари видях нещо твърде необичайно за мен, на което останалите почиващи не обърнаха никакво внимание. На пръв поглед идеална по форма бетонна пирамида, висока не повече от 30 метра, но внушително разположена насред гората. Съвсем близо до оживеното туристическо селище! :o Веднага ми хрумна, че е някакъв изоставен военен обект, но иди разбери дали е така! :unknown: Никой не ти казва, а и аз всъщност никой не питах.
И сега - ако някой може да ми каже какво, аджеба, прави занемарена бетонна пирамида насред родния Балкан, ще съм му много благодарен! :yes:

П.С. Подозирам, че под самата пирамида има тунели или нещо от този род. С невъоръжено око се забелязваха по-ниски постройки около пирамидата.
« Последна редакция: Февруари 12, 2012, 13:19:02 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Organizer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 23
Re:Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) п
« Отговор #36 -: Февруари 17, 2012, 21:37:40 pm »
Браво! Открил си топлата вода!  ;D
Има коментирано тук, има и информация в интернет.
В момента обекта си търси собственик. Под него се твърди, че има много нива надолу. Собственост е на МО, ако не се лъжа ,но е недостроен заради идването на демократичните промени в България.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Предполагаеми подземни бази
« Отговор #37 -: Февруари 18, 2012, 11:48:54 am »
Само да изтъкна, че не съм изчел все още всяка една тема от този форум и ми се струва, че няма да стане в близкото бъдеще. ;) Така че не бях намерил информацията, за която говориш. И все пак си остава въпроса защо Пирамида? :-X Защо такава форма, архитектурата на този военен обект е прекалено странна, за да бъде случайна грешка при изпълнението на строителния план, ако ме разбираш. Ей това питах най-вече. И въпросът си остава!
« Последна редакция: Февруари 18, 2012, 19:16:26 pm от Mirotvorec »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен конкорд

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re:Project Facility: Предполагаеми подземни бази (инсталации) п
« Отговор #38 -: Февруари 23, 2012, 23:25:35 pm »
 :writer:Здравейте,по информация е нещо замислено от воените,за почивна база.Но всеки знае че те не почиват,а все им работят мозаците,и явни има или е щяло да има нещо засекретено и потаино в този обект.Аз съм от Троян,и не знам много за обекта.Ходил съм когато го строяха през 80-те.и знам че наизтина много се копа в земята.По обявени дани се знае че има 4 етажа под нивото на земята,но съм обеден че е нещо по различно от информацията дадена за обекта за всеобщо знанение.....етажите били вече бетонирани,и както се спомена е обявен за мисля че бяха 7 милиона.

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
:writer: Здравейте,по информация е нещо замислено от воените,
. . .
и както се спомена е обявен за мисля че бяха 7 милиона.
Каквото и да е било копано са пращани строителни войски, щото иначе или е нямало да се копае или е щяло да струва милиарди. Съмняван се че през 80-те е могло нещо кой знае какво значително да се направи освен да се източат няколко милиона и толкова.
Soli Deo Gloria!

Неактивен Христо Иванов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Благодаря ти Girion за предоставения подробен снимков материал! :) Аз съм убеден, че и тук в България има такова съоръжение, изградено специално за Т.Ж. Ако някой намери нещо по въпроса, ще се радвам.
Може би около Етрополе...там има подземни поделения..

Неактивен Христо Иванов

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
И от тук ми идва въпроса,та да попитам някои дали знае нещо или да е чул нещо за поделенията край Етрополе...а официално в армията няма поделение което да се води Етрополе ...предполагам са  11 111 София -извън гарнизона.Номера някакви мога да дам но нищо повече..но предполагам че е нещо сериозно...до колкото сам чул от хора работели там ...Обект номер 1 на България... на Гоогле Ърт  не се вижда нищо голямо няколко постройки и това е а работят много хора от София,Ботевград,Правец и Етрополе...Някога работеха още повече
« Последна редакция: Април 02, 2012, 14:25:54 pm от Христо Иванов »

Неактивен bogoizbrania

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 931
  • Homo Supermenos!
    • Олтар на непознатия Бог
Подземие копано тайно в Лондон се продава !

http://ttolk.ru/?p=11402

Soli Deo Gloria!

Неактивен mitkosven

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 83
Чувал,съм за дълбока военна подземна база ( ДПВБ ) В Хавай на 2 мили под земята и се разпростира в Тихия Океан.Там работили Сивите и рептилоидните извънземни които работят заедно с военните в подземните база  и се наричат MIEC (ВИИК) – Военно-Индустриален Извънземен Комплекс.
Някой,ако има повече информация за тази секретна база нека сподели :)

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Цитат
Според G федералното правителство на САЩ, Военновъздушният флот и Енергийният Департамент управляват ДПВБ в Хавай, където той работел. Тази база е 2 мили под земята и се разпростира в Тихия Океан.

В същата тази база, 3 много високи „нордици”, които според G били рептилоидско-човешки хибриди, защото техните очи можели да се променят в такива с вертикални зеници, го преследвали в базата и го заплашили, че ще го убият, защото ги чул да говорят за някаква високотехнологична конструкция.

Съвсем разбираемо, G бил емоционално уплашен и не искал да говори за тези преживявания с никой.

На 23 май ми беше казано от този източник, че през юни ще има огромно количество земетресения на западния бряг на Америка, породени от HAARP - секретно психотронно оръжие за влияние върху състоянието на йоносферата. И че ДПВБ там вече са евакуирани и затворени. Това се оказа 100% вярно, защото между 21 и 28 юни имаше най-малко 400 земетресения на западния бряг на Америка.

http://razuznavane.com/?p=7438

http://en.wikipedia.org/wiki/Fort_Armstrong_(Hawaii)
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
52 Отговора
37271 Прегледи
Последна публикация Януари 11, 2014, 21:54:28 pm
от Fiery
Project Greenstar

Започната от H. « 1 2 3 4 5 » НЛО

65 Отговора
37583 Прегледи
Последна публикация Август 11, 2010, 21:06:00 pm
от sedere
4 Отговора
4729 Прегледи
Последна публикация Май 16, 2007, 17:25:15 pm
от Jean-Luc Picard
0 Отговора
9725 Прегледи
Последна публикация Септември 04, 2008, 12:43:14 pm
от Eon
6 Отговора
14519 Прегледи
Последна публикация Април 26, 2012, 02:25:15 am
от fD

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27