Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 53480 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #105 -: Октомври 27, 2006, 18:01:14 pm »

Затова казвам, че който и да стане президент, не приеме ли духовна кауза, духовно отношение към нещата, няма да има оправия!
Аз не знам за такъв. Духовност и политика, президент и духовност? Дъвиан хайде,убеди ме , че същесвува тази комбинация!
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #106 -: Октомври 27, 2006, 18:08:37 pm »
Трябва ли да пускам линкове към теми?
Внимавайте в какви конспираторски форуми влизате,защото не знаете кой командва парада и кой какъв е от езотерична гледна точка. Носят се лоши слухове за някои хора...

Гил-Галад :D, не мога да разбера какво искаш да кажеш - просто казвам какви теми се разглеждат в дадената книга, за да се види, че жената на Волен Сидеров не е коя да е, а разглежда въпроси от дълбоко естество, които провокират хората. Не заемам в никакъв случай дадена позиция. Казах, в приемлив вид, това което съм чул и намерил. ;)
« Последна редакция: Октомври 27, 2006, 18:23:32 pm от Дъвиан »

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #107 -: Октомври 27, 2006, 18:19:37 pm »
Гил-Галад :D, не мога да разбера какво искаш да кажеш - просто казвам какви теми се разглеждат в дадената книга, за да се види, че жената на Волен Сидеров не е коя да е, а разглежда въпроси от дълбоко естество, които прокират хората. Не заемам в никакъв случай дадена позиция. Казах, в приемлив вид, това което съм чул и намерил. ;)

Естеството на мъжа зависи от дълбочината на жената. Аз пък заемам позиция и казвам, че щом жена му се интерисува от дълбокото естество на нещата, Сидеров е и с двата крака в дълбоката плитчина/засега , може би/ ;)
« Последна редакция: Октомври 27, 2006, 19:15:18 pm от Horus »
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #108 -: Октомври 27, 2006, 18:22:41 pm »

Затова казвам, че който и да стане президент, не приеме ли духовна кауза, духовно отношение към нещата, няма да има оправия!
Аз не знам за такъв. Духовност и политика, президент и духовност? Дъвиан хайде,убеди ме , че същесвува тази комбинация!

Нямам абсолютно никакво намерение да те убеждавам в каквото и да било. Ти ако си мислиш, че без духовното (да не се бърка с религиозното) може да се оправят нещата по света, дълбоко бъркаш и не виждам да има цел нещо в политиката и икономиката без духовното. Комунизма се опита по материалистически почин да създаде морални устои и добър живот, но явно не успя. Начинът е обратен - с духовни импулси да се намери материалистичен подход за оправяне на света - всички искаме мир, любов и щастие, нали? За пример могат да ни послужат хора от миналото - не си мисли, че виждам в съвременните политици толкова извисени хора като Махатма Ганди или Мартин Лутер Кинг, за да ме запитваш по този начин! Дори и да няма такива политици, съм твърдо убеден, че трябва да има за в бъдеще! А ето и какво казва Джон Кенеди: "Не питайте какво вашата страна може да направи за вас, а се запитайте какво вие може да направите за страната си."  Призовавам всички - вярвайте в едно добро бъдеще, дори и ако света се срутва под вас!

Неактивен Gil-Galadh

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 983
  • V to the A to the D-E-R
    • chigot.blogspot.com
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #109 -: Октомври 27, 2006, 18:26:13 pm »
казвам,че жена му,пък и той могат спокойно да са наши хора
-Какво е дзен?  -Fire-water burn на Bloodhound gang chigot.blogspot.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #110 -: Октомври 27, 2006, 18:34:27 pm »
Икономиката и политиката не ги вълнува духовното !!! Те нямат нужда от духовни общества. Друго се получаваше АКО това го интерисуваше и го желаеха. АКО, АКО...ТРЯБВА, ТРЯБВА... Ако и аз бях мъжка, трябваше да съм с дръжка ;D
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #111 -: Октомври 27, 2006, 18:42:14 pm »
Икономиката е наука за разпределение на благата и тяхното най-рационално използване от и за човечеството.
Политиката е наука за правилното управление на хората в държавата. И двете са създадени по духовни причини, а именно за да могат хората да живеят добре, да имат спокойствие, да творят и да просъществуват. Като това не са единствените причини разбира се.

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #112 -: Октомври 27, 2006, 18:51:19 pm »
Добре де, като са създадени по духовни причини защо бездуховността е нещо нормално? Нали духовно създаденото  нещо ще съдаде подобно такова? А де е то?
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Дъвиан

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #113 -: Октомври 27, 2006, 18:53:48 pm »
Тук се обърни към почитателите на дуализма и баланса на добро и зло. ;D Защото егоизма надделява и всеки дърпа кокала към себе си - няма нужда от клишета, за да си отговорим.

Неактивен Cenestelle

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 587
  • stargazer
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #114 -: Октомври 27, 2006, 20:36:09 pm »
Внимавайте за кого гласувате, защото не знаете кой какъв е всъщност и кой командва парада, именно от езотерична гледна точка. Носят се лоши слухове за някои хора... Затова казвам, че който и да стане президент, не приеме ли духовна кауза, духовно отношение към нещата, няма да има оправия! Който и от двамата кандидати да стане президент може да направи огромни поразии - може и до гражданска война да стигне - обществото е готово да гръмне, само малко да прелее чашата - етносите се дебнат един друг и само чакат някой да сбърка, някой да бъде настъпан, досегнат или поруган... Не казвайте, че не е вярно, защото то се вижда.

Дъв, много си прав. Точно вечерта след първите избори имах един обстоятелен и сериозен разговор на тема какво значение има това, за кой гласувам и гласувам ли въобще и как всеки от кандидатите би се отразил на живота на всеки от нас и страната като цяло при евентуална победа. Разсъжденията са дълги и заплетени, но всеки може да си ги състави сам защото не е толкова сложно. Изводът обаче беше леко неочакван дори за мен. И единия, и другия може да доведе страната до плачевно състояние за нула време, а при малко късмет - може и да я изправи на крака. Значи всичко зависи не от президента, а от нашата енергетика, ако народа заслужава хубав живот, и  с Първанов, и с Волен ще го има, ако не - и монархия няма да ни оправи. Така че вместо да мислим по-добре да започнем промените от себе си.
sing what you can't say, forget what you can't play, hasten to drown into beautiful eyes....

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #115 -: Октомври 29, 2006, 01:23:16 am »
Естествено, дали ако можеше да промени нещо Сидеров щяха да го допуснат до това ниво, да се бори за президент? Вярно, че покрай себе си пробужда доста хора, но явно си имат начини за контрол и върху него, иначе нямаше да го пуснат да си развява байряка. Атила, го беше казал много точно: "Теза, антитеза - синтеза", девиза на Илюминатите. И при единия лошо и при другия също. При единия ни очаква опасност от гражданска война и намеса на умиротворяващи западни войски, които да дадът правото на автономия на изтрадалите "български турци" (колко е тъпа тази дума!). При другия ни чака системно разоряване на държавата и на живота на обикновенния човек, който ще стане невъзможен след влизането в ЕС, въобще картинката е цвете. Въпроса е какво да се прави сега? Не знам дали съвета на Cenestelle ще помогне, но ще проверя ;)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #116 -: Октомври 29, 2006, 09:53:16 am »
Ми то няма избор :P
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #117 -: Октомври 29, 2006, 12:17:01 pm »
категорично няма да гласувам, така или иначе ще си правят квот искат с нас от европейския съюз ...

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #118 -: Октомври 29, 2006, 20:12:32 pm »
Айде, да ни е честит новия стар президент! Да стягаме коланите, че Европа ни чака ;)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #119 -: Октомври 29, 2006, 20:43:22 pm »
хихихи :)
се едно България се намира в Азия и ся ще навлезем в Европа  :D

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
9804 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2006, 09:00:15 am
от Eon
90 Отговора
36411 Прегледи
Последна публикация Февруари 02, 2010, 19:48:13 pm
от merulious
7 Отговора
4518 Прегледи
Последна публикация Март 15, 2010, 21:59:50 pm
от Guns N' Roses
26 Отговора
14559 Прегледи
Последна публикация Август 30, 2010, 12:50:27 pm
от WhiteKnight
39 Отговора
17489 Прегледи
Последна публикация Октомври 18, 2006, 13:20:57 pm
от Mirotvorec

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27