Автор Тема: Президентски избори 2006  (Прочетена 53629 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Дъвиан

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #75 -: Октомври 23, 2006, 16:14:18 pm »
Мисля, че в доброто бъдеще, което все чакаме и чакаме, ще ги има пак тези неща. Колко е прекрасно действително човек да е спокоен и да може нормално да използва потенциала си, а не да се бори като диво, озверяло животно в градската джунгла на конкуренция, комерсиалност и мъжкарство.

Oberon

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #76 -: Октомври 23, 2006, 19:22:33 pm »
Да си призная и аз не харесвам особено Сидеров. Обаче едно ми прави впечатление - физиономията му не е чак толкова озлобена, ако я погледнете по друг начин. На човек, събрал в себе си много ГНЯВ. Ами нормално е. И аз съм събрал доста гняв, ама какво мога да променя? Нали ако ми дадат власт, ще ги изпозастрелям:))) Ей го Еон, щеше да идва бира да пием, да поолабим малко ГНЕВА..ама го няма:(((

Каква ми беше идеята?  Президента има много повече правомощия, отколкото показва. Настоящия такъв буквално СПИ !!! Прав в Волен като пита снощи, "не ви ли притеснява факта, че в Министерството на земеделието говорят на турски"? И ония се подхилват тъпаците ! Ами мене ме дразни примерно! Тука сме България ! Дразни ме и като си изкарват килимчетата пред Централни Хали и като почват да се дупят. Дразни ме и че на един приятел баща му е бил принуден в няккаво смолянско село да си иска бирата на турски, иначе нямало да му я дадат ! И не само ме дразни, ами ме и влудява !!! Нищо лично към религията или към отделния мохамеданин в България, ама те се подиграват с българското и святото за мен и за вас !!! А и много ме влудява това, че сме дупедавци и подлизурковци! Да дойде някой да каже на нашите "политици" , че мисли да направи от България сметището на Европа , пак ще се надупят....

Не мисля, че Волен е достоен за президент, но за Парламента 100%. Да им седи като трън в очите, и да ги дразни със самото си присъствие. Защото те се оакаха, и вече миризмата е непоносима !!!!

Оберон

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #77 -: Октомври 23, 2006, 20:19:46 pm »
Доста си прав тука ...
Същия случай с една позната която искала кафе... на турски я карали...
Аз се оспокоявам с мисълта, че всички сме хора, ама като се замисля не искам да видя залеза на българския народ  :'(

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #78 -: Октомври 23, 2006, 23:00:45 pm »
Гледайте или по-скоро не гледайте по бтв как се манипулира и насажда масов страх в хората. То не бяха  сценарии за войни, то не бяха кадри от умрели, оръжия,  порутени къщи и т.н ...

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #79 -: Октомври 23, 2006, 23:08:06 pm »
Много ги е страх, много. Mind control-а в момента върви с пълна пара. Организираха се за нула време и направиха маса клипове.
Слави Трифонов е най-голямата кукла в България в момента - доказва се за пореден път.

rahvin

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #80 -: Октомври 24, 2006, 09:32:34 am »
...Почти съм сигурен, че е възможно да ни облъчват с цел манипулация на избора....
   Чудя се защо е цялата тази дандания покрай изборите, а също защо има толкова и много различни мнения от хора, които са обединени от една обща идея - xnet bg.
    Лесно може да решиш дали да гласуваш или не - ако не гласуваш се лишаваш и от "фалшивата" възможност да се чуе мнението ти . Се пак по добре фалшив алкохол от колкото никакъв  :P

    После ако се правиш на тарикат и гласуваш като зачеркнеш всички кандидати, надявайки се по този начин , някой да се стресне - пак бъркаш. Дори 50 % да гласуват така, на никой не му пука, закона си е закон...ако на балотажа гласуват и 20 човека , пак ще минат....

    Тогава какво да се прави - хем не можеш да припознаеш истински кандидат, хем и с тарикатлъци не става ? Аз лично избирам да създам дисбаланс в системата - има нещо като вирус за нашите политици, казва се Сидеров. (Да не забравяме за разделението на властите, което е основополагащо за демокрацията - законодателна , изпълнителна и съдебна - в момента една партия владее и трите власти.)
 
    Ако го пуснем има голяма вероятност да нарушим плановете им, а онези които се опасяват от етническо напрежение бъркат. Нашите господари от вън няма да го допуснат, още повече за страна членка на Ес.

     Господарите се пак са благосклонни като ни подават вируса "Сидеров" - той е нашия жокер с който да прочистим системата . После ще рестартираме  8)

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #81 -: Октомври 24, 2006, 09:49:40 am »
Абе тука явно са се трили менния щото едното не съм го прочел ;) но в това, което казва rahvin в първия си пост има доста верни неща

Неактивен eler

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 63
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #82 -: Октомври 24, 2006, 14:33:33 pm »
     Господарите се пак са благосклонни като ни подават вируса "Сидеров" - той е нашия жокер с който да прочистим системата . После ще рестартираме  8)

Сидеров е нашия тест пред голямата сцена...дали можем да бъдем лесно измамени...дали можем да избираме ДИКТАТОРИ...дали можем да мислим катастрофално...дали сме се отегчили и УМОРИЛИ до такава степен че да не даваме пет пари кой ни управлява...

дали...

Сидеров несъмнено е един оповестителите на тайните общества...което в последно време стана тенденциозно /да се показват/

говори верни неща понякога но личи с какъв тон и нагласа...усеща се...

но с книги като властта на мамона и документи като http://www.vestnikataka.com/?module=displaystory&story_id=1798&format=print&edition_id=38 мисля че търси точно обратен ефект не да ни спечели

Antonium

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #83 -: Октомври 24, 2006, 15:23:24 pm »
Слови мрази Сидеров, но и двамата са самовлюбени елементи. Да вървят някъде си. Аз също не обичам циганите и мразя простотиите извършвани и от сини и от червени, но Сидеров  не е човека според мен. В БГ липсва истинския водач.

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #84 -: Октомври 24, 2006, 15:43:12 pm »
Е да ама  ми кажи може ли да има човек дето да заяви че всички във властта са мафия и са крадци и трябва да са в затвора и да не го изкарат, луд, агент на ДС, или с некви други тайни помисли. Да оставим Сидеров. Който и друг да излезе и да каже какво става - резултата ще е подобен. Да не говорим че нещата в БГ зависят в голяма степен и от чужбина а там положението е абсолютно същото - просто се прикриват по добре в играта на демокрация, докато тука наглостта няма граници. Въпреки че  и на запад като гледам - и там почват да стават и те нагли. Доскоро там един политик за нищо и никаква любовна афера изхвърчаше от политиката!. Може и да си запзваше в голяма степен парите, но поне не се появява вече в медиите за да чете морал! Тука  доказано издънили се такива ще ги търпим докато не се споминат. Това да заявиш пред цялата страна че си корумпиран  и се влияеш изцяло от бизнес интереси в политическите си решения и накрая да излезе че такива хора са просто по- малкото зло и слушкайте щото иначе ще има война и идва и голямото зло!

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #85 -: Октомври 24, 2006, 18:43:06 pm »
Цитат
Един хамелеон бил поставен върху червен плат и почервенял. После бил поставен върху син плат и посинял. Накрая бил поставен върху една зебра. Хамелеонът полудял.

Ромен Гари, френски писател
Това Дъвиан го написа в една друга тема  :)   Зебрата олицетворява цялата ни политическа паплач, а хамелеонът-ние, гражданите на България.
Аз не искам да полудявам!!!
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #86 -: Октомври 25, 2006, 02:06:15 am »
 Alien, за да избегнем това трябва да престанем с практиката постоянно да търсим "водачи", които да ни представляват. Толкова ли сме тъпи и прости, че не можем да вземем нещата в свои ръце, а прехвърляме отговорността на разни поставени смешници. Промяна няма да настъпи, докато играем по правилата. Трябва тотална промяна на системата, а не на единици от нея за да има ефект. Щом толкова време не прецакваха нечестно, време е и ние да отговорим с нещо. Трябва да се излезе от рамката, която ни впримчва в избора да гласуваме за един определен човек, да се поотърсим да действаме заедно, като забравим старото делене на партии, принадлежности, вярвания, етноси(!) . Но както казах, един от предишните си постове, хората не са готови. Те не желаят да настъпи промяна въпреки, че го твърдят наляво и надясно. Доказват го всеки ден, направиха го и на изборите. Колкото и утопично да звучи трябва поне веднъж да се организираме всички, ама имам предвид всички, и да поемем нещата в свои ръце, пък онези, които ни учат на морал и в същото време ни крадът и прецакват да си гледат работата. Хич не ме е еня, нито за европейските им изисквания, нито за задълженията им, нито за псевдо демокрацията която ни пробутват. За да настъпи някаква промяна, трябва да се отърсим от всичките години глупости и да разровим мощно мравуняка обединени. Но това е идеалния вариант, хората все още не са готови. Какво да правим в сегашния момент?


П.П. seine saint denis style, не се впрягай за глупости. Тука си имаме опеделен начин на изразяване и докато в един момент сме сериозни, докато се усетиш минаваме на хумористична тема ( Еон му вика оффтопик ;) ), без да сме забравили сериозността на темата. Нищо след няколко месеца ще свикнеш. Тя и neven, беше нормална в началото, ама я е виж сега ;)   Поздрави на всички :)
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #87 -: Октомври 25, 2006, 02:57:50 am »
Някой да се е замисля за астралния план на нещата? За негласуването и гласуването. Пасивен си и си в застой.
Ако гласуваш показваш желание за промяна на астрално ниво, което няма нужда да обяснявам, че НЕ Е БЕЗ ЗНАЧЕНИЕ! Оставете това, че кандидатите не струват. ТИ ОТИВАШ И ЗАЯВЯВАШ, ЧЕ ИСКАШ ПРОМЯНА! ТОВА СЕ ОТЧИТА!
Трябва да се научим да виждаме нещата винаги от езотеричния, по-дълбок план на нещата.

Antonium

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #88 -: Октомври 25, 2006, 09:00:52 am »

П.П. seine saint denis style, не се впрягай за глупости. Тука си имаме опеделен начин на изразяване и докато в един момент сме сериозни, докато се усетиш минаваме на хумористична тема ( Еон му вика оффтопик ;) ), без да сме забравили сериозността на темата. Нищо след няколко месеца ще свикнеш. Тя и neven, беше нормална в началото, ама я е виж сега ;)   Поздрави на всички :)
Да бе, да, Еона ме дебне и ме трие, само ако нещо се изцепя. :P :P :P

 Революция му е майката, трябваше да живея в Унгария, Гърция, а тук едни сме кротки, благи и съгласни винаги. Ето затова не вярвям, че българите сме голяма работа, издигнати и астрално и незнам какво си. Ако една държава съставена от 95% тарикати и мошеници, /същевременно наивни, вярващи във всичко казвано от някой по-голям брат/, може да се нарече велика , да ме прощават Вълците пазителите на расовата чистота на БГ. Колкото македонците са наследници на Ал. Македонски, толкова общо имаме и ние с Аспарух, от официална 1300 г. история 700 години са наливани чужди гени в нас. Няма нито един истински наследник на българин с царска кръв. Защото да бъдеш водач, това , възпитание и предопределеност. Нашите водачи отдавна са изклани. Останала е  само селянията, която не знае накъде да поеме и затова масово напуска България. Подсъзнателно търси Водача, някъде другаде. Затова е и имиграцита, затова и не можем да си оправим държавата и т.н.

rahvin

  • Гост
Re: Президентски избори 2006
« Отговор #89 -: Октомври 25, 2006, 09:29:45 am »

       Horus го е казал прекрасно. Всъщност когато имаш един такъв "тарикатски" поглед на нештата - (критикуваш всичко и привидно си напълно прав), на енергийно ниво ще получиш именно това - повече и все повече критика.

       Някой по горе каза че Сидеров бил някакъв тест от страна на белите ни господари :) Едва ли толкова им пука. В миналото монарсите са обичали профилактично да се отървават от васалите и подчинените си. Много мъдро и типично за тях решение. Колкото и да ти е верен някой, в един момент ще се обърне насреща ти.

        Те ни пускат Сидеров, зада разчисти малко добре познатите им персонажи, и не се заблуждавайте , ако пожелаят Сидеров ще изпълни и Лебедово езеро лаейки  :)

      Така, че гласувайки за вируса Сидеров на материално ниво печелите временно разместване на силите, а на астрално ниво си представете за какво става вече въпрос. Там и най-леката промяна в материалното има бомбастичен ефект. Една половинчата промяна тук, в астрала ще създаде перфектни условия за въдеща перфектна промяна тук.

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
0 Отговора
9849 Прегледи
Последна публикация Октомври 04, 2006, 09:00:15 am
от Eon
90 Отговора
36597 Прегледи
Последна публикация Февруари 02, 2010, 19:48:13 pm
от merulious
7 Отговора
4546 Прегледи
Последна публикация Март 15, 2010, 21:59:50 pm
от Guns N' Roses
26 Отговора
14611 Прегледи
Последна публикация Август 30, 2010, 12:50:27 pm
от WhiteKnight
39 Отговора
17576 Прегледи
Последна публикация Октомври 18, 2006, 13:20:57 pm
от Mirotvorec

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27