Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44697 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #90 -: Март 27, 2020, 12:29:10 pm »
 :D
Цитат
осъзнах, че колкото и един човек да е извисен и просветлен, и прогледнал, не помага ли на другите да го направят, и да живеят по-добре в духовен смисъл, някак си остава на определен етап от развитието си.     

Това, което все още не си осъзнал според мен, е че вече никой на никого не може да помогне. Поне не и пряко. Вече сме както казва един съфорумник: сам юнак на коня. Лична отговорност на всеки без изключение.
Мислиш, че не съм пробвал дали е вярно?
Пробвах, и то с най-близките ми хора.
Резултата - сети се сам.
Уви. Нищо не можем да променим за другите, безсмислено е, пък даже доколкото съм наясно е в противоречие с природните закони/правила.
 :hi:

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #91 -: Март 27, 2020, 12:56:46 pm »
Да, прав си, може би не се изразих правилно, всеки трябва да прогледне сам за себе си и да изживее сам духовния си катарзис, не става насила.
Но това не означава че не трябва да мислим за другите и да им помагаме,най-вече безкористно, това са две отделни неща. Дори чрез делата си индиректно им даваме косвен пример как да бъдат по-добри.
Относно близките, много съм мислил по темата, и според мен, докато не придобиеш определен житейски опит, трудно се стига до някакво проглеждане. Разбира се има и изключения.Не можем да се сърдим на деца и юноши, че живеят неправилно и вярват в съмнителни ценности, но можем да им дадем някакъв пример. А вече, когато си над 40-50 години и не искаш да прогледнеш за нещата,въпреки всичко което си изживял, тогава наистина нищо не може да се направи.
Или може би определен природен катаклизъм би бил катарзиса...Не знам, просто размишления...Но дори и това да е, катаклизмът е работа на Твореца, а нашата работа е да си помагаме един на друг...не мисля че е против природните закони това, напротив.

« Последна редакция: Март 27, 2020, 12:59:50 pm от Sinair »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #92 -: Март 27, 2020, 13:04:47 pm »
 :D
Защо СЕГА се включихте с мнения у форума? Къде бяхте, когато трима - четирима, останали да пишат тук си блъскахме главите над тая тема с риск за здравето и живота, както нашите, така и близките ни? Къде бяхте, бе? :nea:
Или щото сега усетихте дебелия, и се юрнахте да търсите спасение? Къде бяхте ТОГАВА? М?
На сигурно до топлия гъз на булката? Пред телевизора с тлъста пържола и картофки за гарнитура?
И що Аз да съм длъжен да давам някому, дето не го знам/познавам "адженда" за "спасение"? Да та "открехна" за възможностите ти, и за благодарност да ми скочиш? Никога!
Всеки ще си изсърба каквото е надробил, включително и моя милост.
Толкоз.
 :hi:

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #93 -: Март 27, 2020, 13:14:31 pm »
Или може би определен природен катаклизъм би бил катарзиса...Не знам, просто размишления...Но дори и това да е, катаклизмът е работа на Твореца, а нашата работа е да си помагаме един на друг...не мисля че е против природните закони това, напротив.

Ако хората не преживеят всеки сам своя катарзис, природния катаклизъм си е неминуем. И в момента това става насила, с тази карантина.

И да ти кажа Sinair, ти си Твореца в човешко тяло. Ти си пряко отговорен за живота, който си сътворил за себе си (и косвено за близките ти). Ти си сътворец на катаклизъма...

Знаеш ли, тази криза не промени абсолютно нищо в начина ми на живот. Още миналата пролет разпродадох всички свои активи в градовете. И помогнах финансово на близките си (които решиха да отидат на почивка, вместо да си създадат "резерв за сигурност"). И сега същите тези хора отново искат от мен помощ, защото имам десетки хиляди левове.

Всички ми се смееха, че продавам имота на половин цена, а аз бях наясно че активите в градовете са непродуктивни и могат да служат само за затвор.
Преди години напуснах високоплатена държавна работа доброволно, защото разбрах че тя ме унищожава като съзнание. И пак всички ми се надсмиваха...
Сега бившите ми колеги ми се обаждат със същия апел за помощ. Какво мога да им отговоря...

Защо позволихте друг да управлява живота ви? Защо се отказахте от свободата да съградите живота си сами? Защо се присмивате на хора, които действат съобразно своите собствени разбирания, без да се осланят на Системата за помощ?

Дори и ако не оцелеете физически, отговора на тези въпроси може да издигне съзнанието ви на съвсем друго ниво.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #94 -: Март 27, 2020, 14:28:07 pm »
И още нещо, което е ключово. когато разберете че вече имате отговори на въпросите от горния пост, действайте във физическата реалност. Защото принципа "Каквото горе, такова и долу" е двупосочен. Със същата сила важи и "Каквото долу, такова и горе". Така може да се променя "енергийното" оттук.

А за молитвата на Sinair (между другото, нали разбираш че твоя username означава на български "грях във въздуха" и "въздушен грях") - наистина ли си мислиш, че фашистка Германия е можела да се победи с масови медитации :D? Все пак е необходимо и действие...

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #95 -: Март 27, 2020, 16:10:03 pm »
Малко инфо от мен за самоподпомагане. Преводът е мой и похвала на С.Керев, че го публикува. В едно от скорошните му видеота използва част от материала за анотация. Това е медицината на бъдещето - енергийната медицина, която работи с всички тела на човека.

https://novotopoznanie.com/practice-irreversible-healing-and-rejuvenation/

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #96 -: Март 27, 2020, 17:57:10 pm »
 :D
http://havefun.blog.bg/lichni-dnevnici/2020/03/26/vseki-virus-e-niskovibracionno-obrazuvanie.1702476

Пази боже сляпо да се научи да чете,.....аууу ужаст.

Правилата които важат тука са енергийните, в матералното са сведени от българите белким опазим някой ,ма нейсе.
А и знайте,кьоравия прави кьорави работи, сакатия сакати,куция куци,и т.н..Какви ги върши годжи? Нищо лично всеки ги върши такива на какъвто хал е,и няма никакво значение на какъв се прави или го правят.
Седя и са чеша,тея нямат акъл на две магарета купа слама да разделят,а карантина поставиха.В енергийното стана нещо и ако това им е моженето язък за всичко което ни причиниха.Спирането на хората с карантина води и до  нещо добро,че деянията ни, ни настигат. И добре е да си ги огледаме, и да решим кой път да хванем.Това че така по лесно ще ни контролират е илюжън.Щото и намесите им в живота ни са като гноен цирей който явно се пука.Щото много пукат.
Тая корона може да е била най на което са способни, ма май подгони тях.И за това са тия мерки.Не знам ма горе/астрала/ е голям техналък,да няма и там карантина.Някой знае ли нещо.Не за друго ма не срещам никой за да го питам.

Паци имам чуството че свириш на шотланска гайда,тая с многото дудуци.Нищо лично само гледна точка.

Норис, би ли ма светнал кой е пукналия просветен дето е взел и котката на дидо с него си?

И да се повторя,материалното е сгъстена версия на енергийното.Правилата са си енергийните но са допълвани от българите според нуждите, и работата им тука.
Тука е само за отличничи,без значение на полярноста.Ако има и други,  :XXX:

А, и, който не работи не яде.Не е само приказка гледайте и ще се уверите.

 :drinks:
 
« Последна редакция: Март 27, 2020, 18:04:57 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #97 -: Март 27, 2020, 22:23:42 pm »


Цитат
Норис, би ли ма светнал кой е пукналия просветен дето е взел и котката на дидо с него си?

meandre, spoko  ..

Лицето не е починало от "корона вирус" и не в тази година.
Исках да му синхронизирам събитията на дидо с " котката ", която е умряла в момента, който се е решил да пише тук и тока му бил спрян

 :D

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #98 -: Март 27, 2020, 23:25:23 pm »
И още нещо, което е ключово. когато разберете че вече имате отговори на въпросите от горния пост, действайте във физическата реалност. Защото принципа "Каквото горе, такова и долу" е двупосочен. Със същата сила важи и "Каквото долу, такова и горе". Така може да се променя "енергийното" оттук.

А за молитвата на Sinair (между другото, нали разбираш че твоя username означава на български "грях във въздуха" и "въздушен грях") - наистина ли си мислиш, че фашистка Германия е можела да се победи с масови медитации :D? Все пак е необходимо и действие...


.....

Eто, тази тъпотия имам на лицето  "ДИДО"

 :)

Нали разбираш Дидо, че си скакалец  :D
« Последна редакция: Март 27, 2020, 23:51:10 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #99 -: Март 28, 2020, 04:18:22 am »
 :D
Чедо, може и да съм подочул нещо, ма не е за тука.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #100 -: Март 28, 2020, 07:06:47 am »
 :D
По някаква причина след поста на норис нещо ми прищрака в главата.
Та ето резултата.
Хараш каза в едно интервю че във вируса има вкаран дух на някакъв зло същество.Тея дето на морят имат такава практика, които им служат ги вграждат в някоя технология.
Тука наскоро излезе инфо за вируса и строежа му.По памет са три болести ама едната е спин.
И воаля.
От линка който постнах преди,Земятя е средно около 27=28 херца,и вируса е принуден за да оцелее да се движи в група хора с ниски вибрации.
Подобното привлича подобното,т.е. трите зададени болести са маршрута ама от спин боледуват определена група.
И ся има си хас корона вируса да развива гайки,и панаира е пълен.Северна италия там дето е най голямото огнище е пълно с гайки.И от едно време не се крият а се фръцкат без никой да ги закача,даже не дават да ги нашамариш.
В сирия и йордания там се държат за кутретата,щото жените им са много скъпи.Не съм ходил в иран но предполагам е подобно.
И ся какво се получава,тоя вирус ако се развърти още малко и поразвие бая гайки то истамбулската конвенсия остава без правен субект.
Та си въздъхнах де,запада ги беше яд че Българите спин не ги лови.Ся и короната им на подминава, най много да закачи малко от прайда за което не бих и се сърдил.
Та ми се струва за това е целия панаир,толкова усилия положиха за да легализират ТО.А короната ги тръшка по очи.Ми направо е за реф и скубане на коси.

 :drinks:

 :hi:
П.п. Приказките че и в кучи гъз да се наврете не можете да се скриете, имат резон.Тялото се оказва че може да материзира енергии.Лично съм убеден, но не знам дали се контролира от женското.Щото тя е носител на моженето.А щом се отказаха от стадния имунитет има причина.А между другото телата са с променен имунитет, който не касае пълнежа от "азове".Ако ги тръшка в енергиен формат явно последната сцена от Аватар се случва и тука,всичко се вдига срещу натрапника.
Ще поживеем и ще видим.
« Последна редакция: Март 28, 2020, 07:22:41 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #101 -: Март 28, 2020, 08:11:29 am »
Нали разбираш Дидо, че си скакалец  :D

Noris, да, аз съм способен да изразявам/преживявам няколко честоти едновременно. От тази гледна точка хората, които са избрали само една честота за преживяване, могат да ме нарекат и скакалец. И да кажат че си самопротивореча. Защото разбират само една от изложените от мен честоти. Останалите предизвикват когнитивен дисонанс. И не може един "едночестотен" човек да синронизира "многочестотния". Представи си един жонгльор с много топки и един, който си подхвърля само една топка... Но продължавай да се напъваш, току виж си се научила да подхвърляш две топки...

Meander, вируса е три в едно, но как ще обясниш че умрелите са предимно много възрастни. И то предимно мъже. На тяхната възраст едва ли има значение дали са гайки или не.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #102 -: Март 28, 2020, 09:47:08 am »
 дидо,
Искаха да ти кажа да не пишеш простототи точно относно честотите  :hi:

Щот ми звучи, като батерия, дето се обеснява на анода и катода, как ще функционира без едното и каква полярност ще вземе

 :D

Неактивен sunin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 235
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #103 -: Март 28, 2020, 10:35:25 am »
Прав си meander, но как не са те изтрили заради ,,хомофобия'' незнам хахах. Преди години тук писах в една тема за леките наркотици, че канабиса е третиран със специални химикали (за видоизменяне на половата същност) и за това имаше бум на гайките през деведесете. Като дадох пример и, че България не е подмината (големи електрони партита, паради и т.н.). Мнението ми изчезна в небитието. Хахахахахах. Сега относно короната, стадото е зациклило, всяка втора да не кажа първа новина в медиите е за вируса разбира се с отрицателен нюанс. Паниката се покачва изкуствено, сега се тръби за бунтове на маргинали в големите градове, които отново ще бъдат дирижирани за да се ограничат правата още повече и да се дадът пълни правомощия на държавно репресивният апарат. Ще следим с интерес развоя на ситуацията.
TRUE OR DEATH

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #104 -: Март 28, 2020, 14:03:11 pm »
 :D
Цитат
Meander, вируса е три в едно, но как ще обясниш че умрелите са предимно много възрастни. И то предимно мъже. На тяхната възраст едва ли има значение дали са гайки или не.
Ми ако не знаеш женското не умира.само много се мъчи.
Мъжкото си пука като стой та гледай.
А и от тяхната възраст станаха бая неща от които сега си патим.Вече на жив живот си носим отговорноста за деянията.
Я кажи там с твоите техники каква промяна стана в енергийното.Ако познаеш ще го потвърдя и ще ти сваля капа.М?  :---
А норис е жена,и е бая в батака, и си много далеч от моженето и в енергийното.Аз съм и свидетел,за хубаво или лошо.
Цитат
Сега относно короната, стадото е зациклило, всяка втора да не кажа първа новина в медиите е за вируса разбира се с отрицателен нюанс
Медиите надуват балона,иначе щом се чуват мислите приказките дали  и те се чуват? Какво ще кажеш?
Жокерче=телата са замърсени което значи и приказките им са на същия хал.Дали е добре много да се приказва?
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27