Автор Тема: Коронавирус 2019nCoV  (Прочетена 44689 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #45 -: Март 22, 2020, 20:30:22 pm »
Аз пък се чудя как се регулира  " Вирус" с граници, като мерките са едни..  :D
И си спомням думите на едно малко, дете преди години, което попита майка си на Калотино " Мамо тия лястовици сръбски ли са или български и защо не ги проверяват "?
 :D 

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #46 -: Март 22, 2020, 21:24:32 pm »
Аз пък се чудя как българите не си спомнят мотото на априлското въстание - "Свобода или смърт". И какво всъщност избират, отказвайки се от свободата си...

Неактивен Sinair

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #47 -: Март 23, 2020, 09:14:03 am »
Привет на всички, на мен пък ми е много интересна статистиката, в Италия почти 9 процента смъртност, в Германия 0.38, или в абсолютни стойности в Италия от 60 000 заразени 5500 починали, в Германия от 25 000 заразени 94 починали?!!
Нещо тотално е сбъркано в Италия според мен, ако приемем че вируса е същия. В Испания положението е почти същото, както в Италия, догонват ги по смъртност. Още един факт за Израел - 1100 заразени, 1 починал.
Недоумявам от къде идват тези разлики. Дори и да има някаква разлика в метода на тестване, аутопсии, здравни системи и т.н. разликите са огромни. Може би ги лекуват по различен начин?

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #48 -: Март 23, 2020, 10:07:52 am »
 :D
Тук ми се стори че има бая верни приказки:

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #49 -: Март 23, 2020, 10:37:04 am »
Разликите в статистиките са затова, защото това не е статистика. Това са регистрираните случай и техния изход.

За да получиш реален статистически поглед над ситуацията е необходимо да се изследват поне два процента от населението по специална случайна статистическа извадка по възрастови групи. Така ще екстраполираш реалния брой на заразените. Тъй като обаче заразените изглежда че нарастват експоненциално, дори и този метод не може да се приложи, защото трябва да се приложи по едно и също време. А и няма достатъчно тестове и медицински специалисти.
Изходите от болестта са пряко свързани със здравния статус на населението на дадена страна и непряко свързани с възрастовата структура на населението в държавата.
Колкото по-застаряващо е населението на една държава, толкова повече ще бъдат смъртните случаи.
Когато тук прибавиш и здравната система на държавата като ниво на развитие се получават поне три фактора, оказващи влияние на смъртността. И отделно трябва да се има в предвид, че с увеличаването на смъртността от коронавирус, смъртността от другите причини за смърт ще намалее.
И на статистиката на Китай въобще не трябва да се вярва - това е тоталитарна комунистическа държава, а и част от умрелите от "вируса" са премахнати дисиденти.

Така че патоса, който управляващите вкарват, изнасяйки данните, не се основава на статистически методи. Пълна статистическа картина може да се изгради едва след края на епидемията. Това което се изнася са просто данни, които да оправдаят предварително избраните рестрикции на свободи. Модела "Проблем - реакция - решение"

Истинското решение е да ограничиш само възрастните хора и да укрепиш тяхната имунна система. Повечето и без това са икономически неактивни и по лесно биха били изолирани. Не да унищожаваш икономиката, ограничавайки всички, само защото това е проработило в една тоталитарна държава.
« Последна редакция: Март 23, 2020, 10:40:50 am от dhdido »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #50 -: Март 23, 2020, 18:20:56 pm »
Това, което не успя да мине в България, сега се опитват да прекарат в Унгария. Там свободата на словото умира, заедно с "демокрацията".

Нека интересуващите си от възможността за преминаване от демокрация към фашизъм да насочат вниманието си към Унгария. Изглежда там хората предпочитат да мълчат и така да дават мълчаливо съгласие за случващото се...

Интересна е синхромистичната връзка с поредицата Междузвездни войни. Епизод 1 се казва "Невидима заплаха", което постоянно се нагнетява от медиите и сега. За бъдещите събития можем да съдим от имената на втора серия - "Войната на клонираните", с оглед на това, че трета световна война е планирана от столетия. И в момента в Европа се планира провеждане на учение на НАТО с участието на 25 000 (30 000 по други източници) американски войници, които са вече в Европа, заедно с бойната си техника.

И трета серия се казва "Отмъщението на ситите", което на практика е установяване на тираничен нов световен ред. И то със съзнателното съгласие на гражданите и сената (разбирай националните парламенти и правителства).

Никога не забравяйте тази реплика на Падме "Ето така умира демокрацията - сред гръмки аплодисменти...". Каквото и да се случи, то ще се случи с вашето съгласие...

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #51 -: Март 24, 2020, 12:42:06 pm »
Става интересно, но повечето хора се отдадоха на паника и страх. Балансът между различните изходи от аферата"Ковид19" постоянно се променя и клони ту към апокалипсис, ту към пиеса жанр комедия. Да вземем островитяните, както се цепеха наобратно и тръгнаха да експериментират дали ще им се получи номера със стадния имунитет, така бързо направиха "завой" на 180 към пълен локдаун, както навсякъде. Баба я скриха в бункера официално. Според мен управляващия елит имат вече ваксини или най-малкото сиурно лечение и апаратура, излъчват голямо спокойствие и безразличие.
В България щабът на спасението не знам дали и доколко са в час, но дано да им се получи, то пък всяко зло за добро. Истината не се казва от никого, само можем да гадаем или да ползваме алтернативни методи.

@dhdido Благодаря за линковете, гледах интервюто на Айк, изяснява някои елементи, но на места обаче ми се стори, че той се опитва да вменява чувство за страх от контрол, гледам и анализирам, а също и езика на тялото, жестовете му, изражението на лицето и там как си играе с интонацията на гласът, паузите между думите, добър е. По едно време взех да си мисля, дали този човек не се опитва да ни подскаже, че става нещо много по-мащабно и голямо, което човешкият мозък не може а обхване, но когато каза, че ще издаде книга след няколко месеца, разбрах, че няма да е краят на Света. :D

 




Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #52 -: Март 24, 2020, 13:39:43 pm »

Пекин 2013 - атмосферното замърсяване

(маски, смог, смъртност)

Като цяло, колкото и тази цялата карантитина да засяга личните ни интереси, то със сигурнурност се отразява добре за небето и Земята, морето и океана, и това се очакваше да се случи.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #53 -: Март 24, 2020, 15:45:44 pm »
Arktur, затова писах че не съм съгласен изцяло с информацията от линковете. Зад Всеки от тях стои "Духовна йерархия" със собствени цели. И двете доминиращи фракции вменяват страх, това е нещо, което всеки сам трябва да реши за себе си. И тогава ще създаде трета времева линия, без "Духовни йерархии" и/или "Извънземни фракции". Линия, в която осъзнатото човечество само ще решава съдбата си...
Обаче казват основното за тази "криза" - как е изкуствено създадена. И все още нещата могат да се извъртят само като тренировка. Изглежда това ще стане без Унгария...

Ето един друг линк, с който съм почти изцяло съгласен. Защото е плод на прозренията на едно Съзнание.
https://www.zerohedge.com/geopolitical/coronavirus-crackdown-beware-new-normal

Интересна е и гледната точка на Фулфорд - това е сайт на човек, направил си труда да превежда:
https://bgprevedi.com/
Това е идеята на Светлата полярност за изход от кризата.
За идеите на Тъмната полярност четете Оруел и Хъксли.

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #54 -: Март 24, 2020, 19:43:16 pm »
"Българските" депутати тихомълком вмъкнаха в закона за извънредното положение това:

§ 41. В Закона за електронните съобщения (обн., ДВ, бр. 41 от 2007 г.; изм., бр. 109 от 2007 г., бр. 36, 43 и 69 от 2008 г., бр. 17, 35, 37 и 42 от 2009 г.; Решение № 3 на Конституционния съд от 2009 г. – бр. 45 от 2009 г.; изм., бр. 82, 89 и 93 от 2009 г., бр. 12, 17, 27 и 97 от 2010 г., бр. 105 от 2011 г., бр. 38, 44 и 82 от 2012 г., бр. 15, 27, 28, 52, 66 и 70 от 2013 г., бр. 11, 53, 61 и 98 от 2014 г., бр. 14 от 2015 г.; Решение № 2 на Конституционния съд от 2015 г. – бр. 23 от 2015 г.; изм., бр. 24, 29, 61 и 79 от 2015 г., бр. 50, 95, 97 и 103 от 2016 г., бр. 58, 85 и 101 от 2017 г., бр. 7, 21, 28, 77 и 94 от 2018 г. и бр. 17, 47, 74, 94 и 100 от 2019 г.) се правят следните допълнения:
1. В чл. 251б, ал. 2 се създава изречение трето: „Данните по ал. 1, т. 6 се съхраняват и за нуждите на принудителното изпълнение на задължителната изолация и болничното лечение на лица по чл. 61 от Закона за здравето, които са отказали или не изпълняват задължителна изолация и лечение.“
2. В чл. 251в, ал. 2 се създава изречение второ: „В случаите по чл. 251б, ал. 2, изречение трето право да искат извършване на справка за данните по чл. 251б, ал. 1, т. 6, когато те са необходими за изпълнение на техните правомощия, имат Главна дирекция „Национална полиция“, Столичната дирекция на вътрешните работи и областните дирекции на Министерството на вътрешните работи.
3. В чл. 251г, ал. 4 накрая се добавя „и в случите по чл. 251б, ал. 2, изречение трето“.
4. В чл. 251г1:
а) в ал. 1 се създава изречение второ: „В случаите по чл. 251б, ал. 2, изречение трето предприятията, предоставящи обществени електронни съобщителни мрежи и/или услуги, предоставят незабавен достъп до данните по чл. 251б, ал. 1, т. 6 въз основа на искане на съответния ръководител на структурите по чл. 251в, ал. 2, изречение второ.“;
б) в ал. 3 след думите „по чл. 251в, ал. 1“ се добавя „и чл. 251в, ал. 2, изречение второ“;
в) в ал. 4 след думите „по чл. 251в, ал. 1“ се добавя „и чл. 251в, ал. 2, изречение второ“.

Ще разшифровам какви са тези данни, до които Полицията има достъп:
Чл. 251б. (Нов - ДВ, бр. 24 от 2015 г., в сила от 31.03.2015 г.) (1) Предприятията, предоставящи обществени електронни съобщителни мрежи и/или услуги, съхраняват за срок от 6 месеца данни, създадени или обработени в процеса на тяхната дейност, които са необходими за:
1. проследяване и идентифициране на източника на връзката;
2. идентифициране на направлението на връзката;
3. идентифициране на датата, часа и продължителността на връзката;
4. идентифициране на типа на връзката;
5. идентифициране на крайното електронно съобщително устройство на потребителя или на това, което се представя за негово крайно устройство;
6. установяване на идентификатор на ползваните клетки.

Разликата е, че досега за това се изискваше съдебно решение, а сега с този закон това отпада.
Така че вече всеки полицай ще има право на достъп до трафика ви, ако сте в "Република" България...

Поне отмениха частта с фалшивите новини, но нека всеки пишещ и четящ да знае: целия ви трафик е в ръцете на полицията при желание от тяхна страна.

Става така както в този виц:
- Мога ли да ти го вкарам отзад?
- Не, ти луд ли си?
- Ами тогава само малко главичката, с вазелин.
- ...

В общи линии взе да ми писва от тази пълзяща диктатура...

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #55 -: Март 24, 2020, 20:44:08 pm »
И така, според последния член на този закон, това важи само по време на военното, пардон, извънредното положение. Но спомнете си диалога между Канцлер Палпатин и Анакин Скайокър:
- Всеки, който получи власт, се страхува да не я загуби. Дори джедаите.
- Джедаите използват властта си за добро.
- Доброто е въпрос на гледна точка.

Именно играта с гледната точка на масите позволява прекарването на тази пълзяща диктатура. В случая се използва страхът от смъртта (на масата от стадото), или загрижеността за другите (на по-развитите членове на Светлата полярност). Тъмната полярност е пределно наясно какво се случва.

Затова и две статии на световноизвестни вирусолози изчезнаха от мрежата. В тях те казваха че този вирус по нищо не се различава от който и да е вирус и не се очаква повишена смъртност. Дори Мугафчийски (преди да получи указанията на световния "елит") каза пред БТВ, че този вирус е просто "поредния респираторен вирус, и че идващият грип тип Б е много по-опасен"

Любопитно ми е колко хора ще се осмелят да продължат да изразяват себе си и така да покажат че са интегрирали страха си. Както каза един от седящите на опашката за лекарства (които купих за друга позната) член на Hell's angels (тук е пълно с рокери по неизвестна на мен причина):
Fack you! The virus can kill you only once. Fear is forever!
Бабите от опашката веднага увеличиха дистанцията (те не знаят английски, ама са чували че в Англия няма карантина и като чуха чужда реч се уплашиха. Явно искат да живеят вечно...). Само аз се разсмях, а рокерите ми пригласяха...

Народе????

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #56 -: Март 24, 2020, 23:09:09 pm »
      Вчера реших да се консултирам и с книгата на промените. Падна се хексаграма № 16 - Независимост. Точно това ще постигнат съществата, прокарващи Новия световен ред - независимост за тях от масата от хората, които ще бъдат заробени тотално. А ето и тълкуването на хексаграмата - „Благоприятна е за възкачването на престол на князете и за движението на войските.”. Накратко - това е новия световен ред. Всеки може да види разбитото тълкуване по шестте линии. И-Цзин никога не ме е подвеждала.
   Вие съгласни ли сте с това развитие на нещата? Разбирате ли какво се случва? Както казва Падме от Междузвездни войни „Ето така умира демокрацията - сред гръмки аплодисменти”. От страх...


Брей-й-й-й... откога не съм писал в този форум. Но заради "правилното нещо" в мислите на този автор сега пиша.

dhdido,

Добре е, когато се консултираш с "ИДЗИН", но личното ми мнение е, че това е технология за ширпотреба. Аз също я имам в библиотеката си, ползвал съм я, но никога не можах да се убедя, че има голяма практическа полза от нея. Не знам... може би твърде малко съм я ползвал. Сега искам да те отпратя към един линк, към нещо доста по-екзотично, в смисъл прогноза, изтъкана от авторитети в работата с реална информация, другите предсказания са плява на 99%.

Дано четеш на руски - https://thebigtheone.com/covid-19-%d0%bf%d0%be%d0%b4%d1%82%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%b6%d0%b4%d0%b5%d0%bd%d0%bd%d1%8b%d0%b9-%d0%bf%d1%80%d0%be%d0%b3%d0%bd%d0%be%d0%b7-%d0%bd%d0%b0-%d0%b1%d0%bb%d0%b8%d0%b6%d0%b0%d0%b9%d1%88%d0%b8/  .

И една питанка, свързана с тълкуването на хексаграмата. Кои князе се възкачват на престола? Не са ли тези, които никога до момента не са сядали на него? Да знам, че кажеш вечната борба за власт, но има царе и царе, едните за лошо, както е в момента, другите пък за добро. Пък и къде е казано в хексаграмата, че князът /пардон князете - мн.ч./ ще стане цар-император? Мисля си, че става дума за масово възкачване на престола на властта на някакъв колектив от нови управляващи, точно така, както става в предсказанието в посочения от мен линк.

Пък ако искаш да подкрепя уклона на хексаграмата, която цитираш, виж и какви са последните събития които зреят в родината на "ИДЗИН", точно от там, откъдето са и горните, цитирани от мен, предсказания  - https://thebigtheone.com/%d0%9d%d0%be%d0%bc%d0%b5%d0%bd%d0%ba%d0%bb%d0%b0%d1%82%d1%83%d1%80%d0%b0-%d0%9a%d0%b8%d1%82%d0%b0%d1%8f-%d0%bf%d1%80%d0%b8%d0%b7%d1%8b%d0%b2%d0%b0%d0%b5%d1%82-%d0%ba-%d1%81%d0%bc%d0%b5%d1%89%d0%b5/ .
« Последна редакция: Март 24, 2020, 23:25:23 pm от SMSI-H »

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #57 -: Март 25, 2020, 05:51:35 am »
За използването на И-Цзин. За да има резултата тази книга трябва или да се използва постоянно (така се натрупва опит, както във всяка сфера), или да се ползва възможно най-рядко (така влизаш в зоната на "късмета на начинаещия", Глупака, на когото всичко му се получава).
Тълкуването започва винаги от наименованието на хексаграмата. А то е Независимост. Дали "старите" управляващи ще придобият независимост от масите, дали "новите" управляващи ще го направят или всеки отделен човек ще успее да предяви своята независимост или (както става винаги) И трите едновременно - за хексаграмата няма значение. Важен е тълкуващия и какво ще избере той под формата на вибрационен поток, който да преживее.
Така че едновременно текат поне три процеса. И всяка "реална" информация повлича Съзнания със своята честота във отделна времева линия.

Има още един пласт за тълкуването на всяка хексаграма и той е предхождащ името на хексаграмата. Това е номера на хексаграмата. И както винаги, този основен пласт не се разглежда никъде, само единици разбират силата на числата, които са в основата на всичко...

Аз не призовавам някого да избере определена времева линия, излагам изкристализиралите тук факти, а те изкристализират защото не подлежат на развитие и се втвърдяват.
Единствената причина да пиша тук, е че това ми доставя удоволствие, каквото не бях изпитвал от доста време насам. Когато виждаш че всичко се повтаря отново и отново наистина взема да ти писва...

Иначе имам само адмирации и огромно съжаление към Китайския народ, обязден от поредните изроди...

Тази "ситуация, шокираща за цялото човечество" е единствено такава в съзнанието на хората. Това е просто поредния вирус. Раздухването от медиите и внушаването на страх и паника е безпрецедентно. По същия начин можеха да използват и приближаването на (не)съществуващ метеорит, извънземно нашествие (това щеше да е по-интересно), приближаването на Нибиру, рязка климатична промяна и др., важното беше заплахата да е невидима. А медиите опитаха някои от вариантите (например този с климатичните промени и Грета Тъпото, както я наричам), но човечеството не се закачи за тях.

Тогава вътрешните страхове на хората изникват от подсъзнанието и обземат човечеството.
Големия тест тук е как всеки човек ще се справи със страха си. Затова и годината 2020 е година на двойния "Страшен съд" според Тарото. Как всеки ще разреши външните и вътрешните си страхове.

И според Тарото 2021 е годината едновременно на "Страшния съд" и "Светът" - картите с номера 20 и 21 от големите Аркани. Разделянето на човечеството на две - едните ще продължат със "Страшния съд", другите ще преживеят "Света"...

Винаги съм се стремял да обръщам внимание на собствените си умения и възможности и да не се прикачвам към масови потоци. Дали ще го наречеш медитация или нещо друго, това което пиша не е плод на външни стимули. А връзките които давам са плод на "синхроничности", от които живота ми е изтъкан и които също взеха да ми омръзват.

Надявам се че съм отговорил на въпросите ти  :drinks:

Не успях да намеря емотикон с кафе...
« Последна редакция: Март 25, 2020, 06:15:08 am от dhdido »

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #58 -: Март 25, 2020, 09:54:42 am »
От 9 години не съм писал тука!!!  Всичко това с този вирус е зомбиране, страх и страхът ни контролира, заробва. Няма какво да пиша тук, достатачно има изписано! Искам да кажа: привет на всички и евала за хубавия форум, където човек сам може да научи нещо ново и сам да прецени кое е истина и кое не!!
Китай се оправи, направиха антивирус, а на нас, ще раздават маските и скафандрите. Руснаците щели да ни дадът антивируса, смисъл на целия свят! Българите имаме голям пробив за корона вирус(това са някой от водещите новини): "Правим маски и купуваме тестове", който може си ги сложим знаете къде. Пълни лумени! 21 век е и пиша с удивителни!  :hi: От само себеси ще го преболедуваме тоя вирус, най - обикновена настинка, нали така казват някъде? Един 80 процента ще оздравеят, а Китай, как толко бързо се справи с положението? уМни са и направиха антивируса! А, защо е тоя вирус, така и не разбрах. Китайска икономика да се срине или еВРОпейската; Да измрът старите хора! Кой има полза от неработещи хора? Всичко е затворено! Главата ме заболя от тоя Корона Вирус, всеки ти надува главата!

Маймуната още не е станала човек! А, учените ни, маски създават! Егати учените, шивачки ли са или какво? 5 G измислиха, лаптопи и плазмени телевизори, компютърни игри имитиращи цели градове. Яли нещо Китайците и хоп вируса, Естествена еволюция... гЛУПОСТИ, ГЛУПОСТИ, НА МАЛУМЕН ЛИ ВИ ПРЕЛИЧАМ. С висше съм, завършил съм в България, значи съм малумен както учените ни! Ще измисля въглени да пушите и да ви пази от вируса. МОже и сапуни да измисля! Лумени ни оправляват от как съм се родил, са едни и същи. Италянци, малумници, не може се справят с едно билогично оръжие. Европейски лумени, не подготвени. Нали имате химици и учени? Само глупости. Спин, Ебола, Испанка. Ние малумни ли сме? Май, сме малумни!
А, Германия, не е това което е. Цивилизовани са и много прости. Прочетете новините и ще се потресете колко просто мислят! Самия вирус, ги направи на две стотинки! Немците нали имат учени, измислят Коли и сложни неща?
« Последна редакция: Март 25, 2020, 10:27:59 am от ALive »

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Коронавирус 2019nCoV
« Отговор #59 -: Март 25, 2020, 12:31:06 pm »
Връщаме се назад във времето, усеща се регрес. Дано аз да греша, ще се радвам. Банките почнаха да подканят за финансови инжекции, вкарват хората в капан за години напред. Последиците, дори и само от един месец стоене вкъщи, ще се отразят за години напред, защото е в световен мащаб. Представлението е грандиозно, мощно и безпощадно. Колкото по-надолу се слиза по пирамидата, толкова по здраво се усеща стискането в юмрука на невидимата сила.
Официалните лица и медиите напълно промиват мозъци, повтаряйки едно и също, сякаш са роботи, без значение държавата, абсолютно стана едно и също навсякъде, дори и със същите думи се казва, на съответния език. В един момент няма да има никакъв смисъл от това затваряне на границите, защото всички са болни или са били вече.
От вчера започна нова пропаганда, за нов вирус сега пък от Хантавируси(Orthohantavirus).
https://youtu.be/AMLph5m3KPY

Днес видях, че освен превърнатата на лазарет в София Арена Армеец, са направили същото и в Пловдив със спортна зала, с помощта на военни. Усещането е грозно, зали за култура, спорт и концерти се тъпчат с пружини и дюшеци от време "оно". Здрав като бик да е някой, ако го стоварят в такава обстановка, ще се спомине. Дано празни да им останат. Имам чувството, че гледам филм и се питам какво правят тези хора? Нормални ли са? За какво се готвят с тези легла?
Плюс това извънредното положение ще трае достатъчно дълго, за да предизвика колапс на икономиката, тоест - няма връщане назад.

Дори и Световният елит и Световното правителство да са се изпокрили в бункерите, ако нещата са безнадеждни и хората изчезнат в резултат на някакъв природен катаклизъм, или пандемия, когато всичко свърши няма да има кого да експлоатират. Много назад отиваме като real time deja vu.



 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27