Автор Тема: САТ  (Прочетена 6023 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #15 -: Ноември 08, 2019, 15:42:54 pm »
Паци1,

Подходящо включване с тази Аллатра,понеже съм ги забелязал отпреди и даже съм попрочел това-онова.
Аз също не съм съгласен с авторовото определение за съзнание,но пък той не е длъжен да се съобразява с моето мнение...включително и за това,че Аллатрата му (според мен,де) е подходящ пример за въведение към темата ми "Въведение в Сатанизма".
Гледам,представят се едва ли не като храм на Светлината и Правдата (според тях си),но аз гледам да видя дали не ще съзра пукнатини в градежа им.
Да познахте - съзрях,но нека допуснем,че съм необосновано параноичен.

Да си представя картинките,които направих специално за случая и ако не ми спрат тока (отново) или пък нета,ще продължа малко по-късно.






Изречението вдясно е от книгата на Фриц и Сиско,но историята му произлиза от едно събитие в историята на Щатите,доколкото установих.
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: САТ
« Отговор #16 -: Ноември 23, 2019, 11:17:22 am »
 :D
Поздрав за Котьо


 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #17 -: Февруари 18, 2021, 18:05:47 pm »
Първо,да се извиня на Меандър,че мина време и поздрава му изглежда,че е останал игнориран.
Не е,но нали умът ми работи в разпаралелен режим,все нещо ме разсейва.После се яви и пландемията и съвсем се отнесох.
Но сега,макар и със закъснение,ще компенсирам,надявам се с този поздравителен клип,защото той съдържа и елемент,подходящ за любителския ми сторителинг,който си скалъпвам.
От 3:38 до 4:07 - дамата в червено и гоямата котка - очаквано добра комбинация.
(А песента на Milenita ми се беше доста набила в главата,когато излезе).

https://www.youtube.com/watch?v=pU2JMJxsoio

.....



А сега по-конкретно - тази картинка е анонс на  тема,зародила се още от времето на obe-bg.com,но постепенно се оформя,като разни елементи се преформатират според новопрочетени неща,включително и най-новите плеядински [ самоцензурирано ].Ако не пусна поне една картинка „на открито“,получавам нещо като абстиненция,но другите са като прикачени файлове.
Да кажа,че не трябва да се очакват някакви сензационни и новаторски разкрития - това го оставям на утвърдените автори.
По-вероятно е читателят да си каже ,четейки:“А,това ли?Я го знам,бе,нема нищо ново.“

Точно така,любезни читателю.Заимствайки от „Звездния човек“ на Джон Бейнс ще кажа,че окултното включва и неща,които са пред очите и почти всеки ги вижда,но малцина намират за интересно да се задълбочават в тях.
По-подробно - в увода към темата по-нататък.

Част от тоя тематичен клъстер са и два-три сюжета,които са под формата на художествена измислица.Те са сегментирани,не съм истински автор,за да пиша цяло произведение,но са в руслото на тематиката,която интересува мнозина от нас - инкарнации,
извънземни,различните нива на възприятие (‚измерения“ или „плътности“).
Два прикачени файла са два варианта за анонс на сюжет,който нарекох с неоригиналното заглавие „Облак 9“.Това е английски идиом,на който попаднах в текста на песента на К.Пери „Wide Awake“.преди годиниПак да кажа - това е блог,който преработвам за форумна среда и се получава немалко талаш,който ме задръства,затова се бавя с темите.
Но иначе, подсъзнанието ми работи като моторен трион за дърва,съзнанието не смогва с материала.

Третият прикачен файл е картинка(с текст) с логото на измислена от мен Орионска организация.
Написах го в старовремски библейскоподобен стил,но става въпрос за извънземната генетична намеса.Извадка:

„В старите времена,когато човек не ходеше по земята,защото още не беше Човекът сътворен,
дойдоха на тоя свят пратеници от различни Царства;и всяко Царство владееше по много звезди.“


И решили да направят човек от местния заварен обитател,който им се сторил подходящ.
Егото ги кара да си играят на богове...отново.Но този път - Изненада!




"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: САТ
« Отговор #18 -: Февруари 19, 2021, 15:28:59 pm »
 :D
Да ти върна клипа=

Няма разлика от твоя.
А иначе шареното коте не е ясно с мъдя ли е, или не.Май не.
За последен път ти отговарям.
Това на което обръщаш внимание правиш контакт с него.
Т.Е. Ти си това което те интересува.Щото контакта ти дава достъп до тебе,и ти си проводника му тука.
Благодаря, ма няма чалъм.Кьоравия е кьораф,куция е сакат,кривия е криф.Отдавна се изгубиха от взора ни, ма се чу че се завръщат,заедно със самоизгорелите.
Ако ти е мерак бутай се там.
Но винаги болния е заразен.Ти също.Не заразявай околните със болеста си,сам си си я докарал и никой не ти е криф.
Така че твоята работа тука е да заразяваш форума със твоята болест.
А лека е друг-Който пази има.
Който се бори губи всичко.
А книгите са като филмите,проектират реалност.
Е моята си я правя сам.ти си ми вреден и се отнасям към теб като вредно за мен нещо.
За последен път ти обръщам внимание, нищо че ще последва атака от тези които превеждаш , ма яз съм си ЯЗ.
 :drinks:
П.П. А и в твоя клип никЪде не видях щастлива жена, че е в тяло? А това е, черешката на тортата за тях.
 :blush:
Джан джун ....
« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 15:46:36 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: САТ
« Отговор #19 -: Февруари 19, 2021, 16:26:19 pm »
Цитат
Това на което обръщаш внимание правиш контакт с него.
Т.Е. Ти си това което те интересува.Щото контакта ти дава достъп до тебе,и ти си проводника му тука.
Благодаря, ма няма чалъм.Кьоравия е кьораф,куция е сакат,кривия е криф.Отдавна се изгубиха от взора ни, ма се чу че се завръщат,заедно със самоизгорелите.
Ако ти е мерак бутай се там.
Но винаги болния е заразен.Ти също.Не заразявай околните със болеста си,сам си си я докарал и никой не ти е криф.
Така че твоята работа тука е да заразяваш форума със твоята болест.
А лека е друг-Който пази има.
Който се бори губи всичко.
А книгите са като филмите,проектират реалност.

meandre, много хубаво си го казал, и аз имам същото чувство, когато го чета,  пише и цитира  ..разни.."Други", а не себе си.
 И по деликатен начин се опитвах да му го кажа, но Уви.

Същото се случи и с онзи
"От Извора ", който ме задължава да пиша от определено IP , за да ми публикува отговор.
 :D
Ами няма как да стане.
Казах му, че за Ариман и ( технологиите му )  да ме прикачи няма как да стане.





Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: САТ
« Отговор #20 -: Февруари 19, 2021, 17:39:53 pm »
Може би трябва да оставим Homer,  на мира и да кажеш какво да правим с истинските заразени.

https://news-bg.cdn.ampproject.org/v/s/news.bg/health/1086-novi-zarazeni-s-koronavirus.html?amp_js_v=a6&amp_gsa=1&amp=true&usqp=mq331AQHKAFQArABIA%3D%3D#aoh=16137485236921&csi=1&referrer=https%3A%2F%2Fwww.google.com&amp_tf=%D0%9E%D1%82%20%251%24s&ampshare=https%3A%2F%2Fnews.bg%2Fhealth%2F1086-novi-zarazeni-s-koronavirus.html

цитат:
Цитат
Щото контакта ти дава достъп до тебе,и ти си проводника му тука.
Благодаря, ма няма чалъм.Кьоравия е кьораф,куция е сакат,кривия е криф

И ще добавя, че " ковидалния вирус е ковидален "....и т.н....Защото ако имаш контакт като проводник " на  монополните медии и телевизора примерно,  интернет,вестника, оперативните портали на СЗО и правителствата, голяма част от теб става проводник и ти си заразения...с ковид.

 Ами така е!

 Формулата: проводник - пациент- държава ~ пандемея...

 :drinks

Ужас! Колко неграмотност таят болестите и пандемиите.

« Последна редакция: Февруари 19, 2021, 18:12:35 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #21 -: Февруари 20, 2021, 17:25:48 pm »
Меандър,

Надявам се,че нещо си се е объркал,като пишеш,че съм вреден за теб.

Защото аз съм вреден за тия,които проповядват робството на затвора си,опитващи се да вкарват и други в него



"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #22 -: Февруари 20, 2021, 20:23:33 pm »
Реших да предложа този пдф,макар че документът е от 2012г.
Но темата му е за империята Орион (според Уес Пенре),а тая тема е като Кралицата ни(*) - расте,но не старее.
През автоматичния превод е,но е що годе сполучлив,затова не съм го редактирал;само няколко реда в зелено са от мен.

Това,което ме накара да го пусна тук е и това,че поне засега,като се кликне върху някой от линковете(в синьо),те се отварят също в режим на автоматичен превод на български.Само тия,които са на испански остават непреведени.
Така че който иска може да поразгледа - от линк към друг,ако му е интересно.
Опитвал съм и друг път това,понякога преводът не се получава по технически причини,които не са ми ясни.


(*).Упс!Издадох се.Да се престорим,че не съм,ОК?

"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #23 -: Септември 22, 2023, 11:10:00 am »
Здравейте,Читател(к)и!

Днес,без многословие,което оставям на политиците,
Аз Ви поздравявам с тази картинка.

За всички,които ще я възприемат като поздрав.





Ще продължа по-късно,а сега Ви оставям,че женската работа край няма...
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: САТ
« Отговор #24 -: Септември 22, 2023, 12:45:40 pm »
Хоумър, тая картинка твоята ми прилича на тази:



Баба ти кибела със скопените лъвчета.
В София изтипосана в истинският си образ:



За подробности виж приказката за неродената мома...

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: САТ
« Отговор #25 -: Септември 23, 2023, 09:51:50 am »
Картинката на Хомер е хубава.
Подсеща ме за един цитат в Исая, където няма да има хищници на земята .

Вълкът и агнето ще пасат заедно
и лъвът ще яде слама като вола,
и храна на змията ще бъде пръстта.
Няма да повреждат, нито ще погубват
в цялата Ми свята планина, казва Господ.

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: САТ
« Отговор #26 -: Септември 23, 2023, 17:44:58 pm »
Между другото тази статуя, проект на скулпторът Георги Чапкънов и арх. Станислав Константинов, внася, много негативна енергия в държавата ни. Не ми е ясно как са допуснали подобни склуптури. Липса на вкус и съдържание от проектантите явно, разум и ментално влияние.
Предложението с девойката в национална носия  и двата укротени лъва , което Хомер предлага , мисля че ще е по подходщо, като фасада и символ на София 
Ще внесе много позитивизъм.
( гранитната статуя на Чапкънов е много грозна и отблъскваща и за мен )
« Последна редакция: Септември 23, 2023, 18:10:51 pm от Noris »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: САТ
« Отговор #27 -: Септември 23, 2023, 20:51:02 pm »
Норис:
Цитат
  Между другото тази статуя, проект на скулпторът Георги Чапкънов и арх. Станислав Константинов, внася, много негативна енергия в държавата ни. Не ми е ясно как са допуснали подобни склуптури.   

Статуята гледа към партийния дом/парламента. Сещаш се защо/причината го преместиха там.
Виж отблизо какво се вижда под полата на т.н.светица. Кибела се е родила двуполова.
Виж и мита за нея и Атис. Оттам идва и култа, мъжете-жреци да се самоскопяват.
И в момента същият култ се налага със всякакви средства, справка виж съвременните младежи.
Картинката на Хоумър е оригинала, а неродената мома разкрива подмяната с черната циганка.
И на двата паметника стои черната.
ПП/ДБ какви са?
Двуполови.
Някой неразбрал?
 :flag_of_truce:
Ехооооо.......

Неактивен Noris

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 523
Re: САТ
« Отговор #28 -: Септември 24, 2023, 17:29:30 pm »
Паци, това е кух гранит  :D

https://bg.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A1%D1%82%D0%B0%D1%82%D1%83%D1%8F_%D0%BD%D0%B0_%D0%A1%D0%BE%D1%84%D0%B8%D1%8F

Но има изградено тяло. В случая е нещо, като къща за демони . И лицето и златната маска са отвратителни. Замисълът е бил на Стефан Софиянски. ..

Совата в лявата ръка, символизира смърт и тъмнина...мъдрост..Но в тъмнината няма мъдрости аз предпочитам Слънцето примерно

Толкова футболни агитки се пробваха да събарят паметници в София. Що не събориха това гнездо?!
И на тази куха статуя, да поставят девойката с рози на главата и укротените хищници -животни...и да гледа към парламента.
« Последна редакция: Септември 24, 2023, 17:33:17 pm от Noris »

Неактивен HomerCat

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 378
  • Vертикална Zеница и злобна душица...
Re: САТ
« Отговор #29 -: Януари 17, 2024, 13:26:09 pm »
Здравейте,Читател(к)и,все едно любезни или не .

Докато ме нямаше като пишещ пак бях тук като редовно четящ.Но бях зает ,така да се каже с вътрешни преживявания,които ме разкрЪтиха,спускане в света на мрака,образно казано,във вътрешнопсихологически аспект.Това има връзка с тематиките на Форума,така че ще продължа по някои от темите си с надграждане.

Но за това по-нататък,а сега искам да продължа този първи пост в контекста на поотминалото вече празнично-новогодишно настроение.
Съвсем ОК си е хората да се поздравяват с ЧНГ на 1,2,3 Януари,а понякога и по-късно.Ето днеска като ходих до селския магазин една кола спря до селското барче и отвътре един познат каза на друг:
– Ее,за много години,бе,бай (Еди кой си),не мое се видиме!
Демек,досега не са се виждали и сега се поздравяват с Новата година...все още е нова,нали.

Така че и аз ще Ви поздравя с  ЧНГ-картичка,която формално може да е позакъсняла,но  визуално представя нещо,което е актуално и все по-актуално ще става.Вот так:



Сума ти опити направих докато се получи момата в червено,така че да ми хареса.Промпт до промпта,мила моя майно льо,тъй да се каже.А знамето за фон и овцата взех от безплатния склад на Pixabay.
...

Доста разделно е времето покрай некои паметници и в тая връзка Норис,съвсем актуална е темата ти за демонтирането им,където аз ще монтирам своите коментари,които се надявам да те вдъхновят да продължиш и ти със своите.
Приключвам този пост с подходяща за сезона песен,а също така всесезонно подходяща за тематиките на Форума със своята визуалност.Пример,скрийншот.Точно тази картинка по същество показва същото,което и моята по-горе.
Ако някой се интересува,ще обясня по-подробно.

Бонус: И никой да не се интересува,пак ще обясня,защото имам да изпълнявам  задачи от методическото си ръководство за агент-пропагандисти.Врагът не спи,ние също.



Песента е украинска разбира се ,да ся пукът душманье (и полковници).

https://www.youtube.com/watch?v=LTGl3qn3E4c
"Една голяма шахматна игра се играе върху целия свят...",("Алиса в Огледалния свят")

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27