Автор Тема: Какво се случва с човечеството?  (Прочетена 9181 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #15 -: Август 24, 2018, 10:35:52 am »
От години съм така. Като се прибера от бачкане, първата ми работа е да "джасна" две големи ракии преди ядене. После малко на компа чета разни работи и в кревата.
"Енергийният удар" го разпознавам по трептенето на въздуха/мараня откъм лявото слепоочие.
Фанал съм му чалъма. Половин чаша чиста и животворна вода на екс плюс измиване на лицето, като си общувам с водата в шепите ми преди да си измия лицето. Аз така практикувам, и мисля че методът ми върши работа.
И да не забравя споменаването на майките на атакуващите с вълшебните думички: "Бе да е.. ма... ви, да е.."
 :hi:

Неактивен neroni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #16 -: Август 25, 2018, 11:21:40 am »
При мен от известно време се появи следното
Започват да преминават някакви вълни през тялото ми.
Започват от корема и продължават към главата
Имам чувство, че нещо иска да излезе от мен
Ако съм в нас веднага душ и всичко преминава, проблема е че понякога ме хваща навън и блокирам.
Дали става дума за този енергиен удар, за който говорите ?

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #17 -: Август 25, 2018, 14:19:45 pm »
 :D
Цитат
Започват от корема и продължават към главата
Имам чувство, че нещо иска да излезе от мен
Не искам да те стряскам но аз изкарах от тялото си бая натрапници.Как? Описал съм това което съм ползвал,в алтернативна медицина съм премести нещата които ги бях писал другаде.
А по принцип ако си заземен посоката е от зад тила към краката.Нагоре се изкарват едни гадни енергии които приличат на киселини в стомаха.Направо горят гърлото но се трае.Доколкото знам телата си менкат инфо въпреки нас и си споделят.Събраната имунна система е споделена между всички тела служебно.А който иска може да им помогне.
Пробвай с позата Х както съм я описъл.Аз така изкарах през чакрите на ръцете една гадина.
Ако се занимаваш с енергийни практики си вредиш.
Енергийния удар е по друго, не излиза, а влиза в тебе и та отбайва.
А и телата вече са затвор за обладалите ги.Не могат да избягат.Вадят се или като ако,или събраната имунна система ги разграждаи ги изкарва откъдето сметне за най добре.
Това горе долу ми идва на акъла.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен neroni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #18 -: Август 25, 2018, 17:47:23 pm »
При мен е малко по-сложно.
Имам 6 гр олово в малкия мозък от 4 години.
Не ми пречи, всичко е нормално, но забелязах, че тия вълни преминават като си мисля за един човек. Само тогава се появяват.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #19 -: Август 25, 2018, 20:44:32 pm »
 :D
Цитат
Имам 6 гр олово в малкия мозък от 4 години.
Мммм.
Би трябвало да е 7гр.Демек куршум в чутурата.Ми написал съм опита си,и имай в предвид че през опашката се чисти мозъка.Но трябва нещо да разгради оловото.То се разгражда щото е материализирана енергия.Всички полезни изкопаеми са материализирани енергии,ние се учим да работим с тях за да направим обратното.
Та или ти го мислиш или той.Не мога да ти дам надежда но ако искаш пробвай със първите две които съм написъл,Събери си имунната система тя ще те освободи от чужди енергии.И се заземи с водното почистване.Всичко си зависи от тебе.И е на твоя отговорност.Щото всеки сам си прави живота и сам си пати от направеното от него.
Рецепта за всички няма всичко е лично.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #20 -: Август 26, 2018, 12:35:17 pm »
 :D
neroni
А бе що толкоз ти е черен  ника?
Не та знам какъв бичим/вид си, но в следствие на комуникацията със тебе, снощи ме рзхождаха в един табор.Ако си от табора берете си кахърите,ако не си, хубаво тоя вид да го зачеркнеш и да не ги отразяваш по никакъв начин.Все едно  няма такива.И ако мярнеш някой от тоя вид, да зададеш вътрешно въпрос каква работа имат на Земята,и да не се съгласяваваш с присъствието им тука(мисленно разбира се).
Та все ми е тая какъв си,но тази информация може да си помогне да си изясниш нещо.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен neroni

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #21 -: Август 26, 2018, 18:49:02 pm »
Дълга история е ника ми.
Ама не е за публика.
С Нерон е свързан.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #22 -: Август 26, 2018, 19:05:03 pm »
 :D
На мен ми мяза на малакия.Не знам що тъй.Вероятно личните слуги на "фараоните" се намесват.А те са бая кадърни.Нали те пуснаха троянските коне във телата ни?
Остава да сме зрители,но ония мераклии бяха.Ако има други, да "заповядат" горят и те.
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #23 -: Август 26, 2018, 23:01:38 pm »
Методът с чалията е не само тенденциозен, а и очевидно в последно време неефективен. Крайният резултат у четящите би могъл да бъде, и вероятно е тотално разочарование, примесено с неприятен остатъчен привкус в устата.
Приликите с лица и събития са напълно случайни, въпреки че случайности не съществуват. :flag_of_truce:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #24 -: Август 27, 2018, 09:05:11 am »
 :D
Цитат
Методът с чалията е не само тенденциозен, а и очевидно в последно време неефективен. Крайният резултат у четящите би могъл да бъде, и вероятно е тотално разочарование, примесено с неприятен остатъчен привкус в устата.
Чалията си е класика и води до въпроси.А въпросите до отговори.
А и съм ясен,не желая никой да ми вярва а да си гледа от неговата камбанария.Агент смит не е измислица от матрицата, а е реалност.А и щом си разменихме два три поста и пак призоваване има нещо.Какво е и защо е ще се чуе.Всеки си има своето лично пространство което е тайна за другите,и така трябва.
А и мене постоянно ме работят.Остава и някой сляпо да ми вярва и той е в киречз.
Знаят какво правят и са невероятни в моженето си.Тъй че ламаринката си е стандарт  днешно време.
Вяра всекиму,доверие никому.
Уморително е но се свиква щото а малко се отпуснеш и перат желнатски.Най им бодат очите свидетелите,а това е основното във живота -око да види ръка да барне.
Не искам да стряскам никого но вероятно ще има финална атака,а оръжието им е ужаса.Ще устискат само тези които се държат за реда и правилата и имат енергия,а и са чисти отвътре.
Техния начин след като не им стане е да унищожат следите от деянията си.Т.е цялото човечество.Имам няколко случая както си карам возилото,да ми спретнат катастрофа и то такава че да стана на кайма.За сега без успех.По добре да сме като диви животни отколкото да ни минат.Нямат жал и милост,а имат само цел.Коя е, е редно всеки сам да стигне до истината за нея за да може да се предпази и опази живота си.Другото е приказки за приспиване.
Тъй че може да си плямпаме и да са минаваме с чалия но имаме една огромна отговорност да опазим живота си от лоши работи и намеси.И то сами.Братсво ,равенство свобода е приказка за ....... Аз , семейство,държава.
Така че мен постоянно ме работят и ми кроят капа,и нямам мерак някой да ми каже нали ти така каза.
И ще продължавам да съм груб щом се наложи,важното е да предизвиквам въпроси които водят до отгоявори.Ма всеки сам,без мене.
 :hi:
« Последна редакция: Август 27, 2018, 09:09:21 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #25 -: Август 27, 2018, 13:45:57 pm »
 :D
Цитат
а и очевидно в последно време неефективен.
Дали?
И защо ситуацията ми мяза на матросов които закрива амбразурата.Да нямаш някакво участие?
М?
Въпросите си висят,време им трябва да доведат до отговор,но пък видяното ме навежда на мисли.
 :writer:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #26 -: Август 28, 2018, 11:57:43 am »
Цитат
  Тъй че може да си плямпаме и да са минаваме с чалия
     
Пък аз като та мина се сърдиш.

Цитат
   видяното ме навежда на мисли.
     
Тука не става ясно за "астрално" виждане ли става дума, или за материално? Аз като не виждам енергийно/астрално, как да разбера какво става в момента? Остава ми да попитам "виждащите"?

Цитат
   Да нямаш някакво участие?   
Би ли изяснил причината да ме подозираш в подобни мероприятия? И не съм съгласен, щото не е вярно.
Слагаш ме в един кюп с мангала стаменов, акъл имаш ли? :unknown:
Оня ако го прочете ще се пукне от смях.
 :writer:

п.п. В предни постове споменавам еди кого си. От къде ти хрумна, че става дума за теб?
Или май гузен - негонен бяга? :unknown:


Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #27 -: Август 29, 2018, 20:33:24 pm »
 :D
 :praising:
 :writer:
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #28 -: Септември 07, 2018, 03:40:15 am »

И да не забравя споменаването на майките на атакуващите с вълшебните думички: "Бе да е.. ма... ви, да е.."
 :hi:


Те това се случва с човечеството:
Осеменяване. Забелязали ли сте как мъжете обичат да ви разказват небивалици? Или пък истории за изключителната вреда от последните? Това е друг трик да изскочат от храстчето със свалени панталони.
 Умират си да развиват философски, религиозни системи, учения и подхвърлят
Ин Формация :D

Някои секс му викат. Пацунгер (не знам си кой номер), нали ти обясних натурата на секса?! :D



A дали имаш ИДЕЯ кой стои над теб в хранителната верига? Може би си убеден, че си на върха :)





 




- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #29 -: Септември 07, 2018, 11:50:22 am »
 :lol:
Цитат
     Осеменяване. Забелязали ли сте как мъжете обичат да ви разказват небивалици? Или пък истории за изключителната вреда от последните? Това е друг трик да изскочат от храстчето със свалени панталони.
 Умират си да развиват философски, религиозни системи, учения и подхвърлят
Ин Формация :D       

Що ма дразниш? М?
Според цитата те възприемам като някаква дърта леличка - хамериканка, дето не е виждала такъвото поне от 10 годин.


Цитат
   A дали имаш ИДЕЯ кой стои над теб в хранителната верига? Може би си убеден, че си на върха :)
   
Убеден съм, че съм на върха.

А пацунгер номер еди кой си ше викаш на баща си!
Капиш?

За всеки случай споменах когото трябва от рода ти, и искрено ВЯРВАМ, че ще ти държи влага поне година,понеже не съм съгласен с провокативното ти отношение спрямо МЕН/АЗ.


п.п. Ако нямаш работа, на село имам две свободно мотики. Тъкмо да те видя  колко струваш като жена.
Обзалагам се, че не струваш и пет пари.
Не се бъзикай, да не патиш! :blush:




« Последна редакция: Септември 07, 2018, 12:08:49 pm от paci1 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27