Автор Тема: Какво се случва с човечеството?  (Прочетена 936 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

• Малко Писал
  • **
  • Публикации: 366
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #30 -: Септември 07, 2018, 22:08:07 pm »
 :D
Здравейте.
Немерих още нещо с което ни ебават майката.Освен агент смит(чалъма) установих и едно друго нещо.Нещо подобно е на филма аутомата(по памет).Там една холограма се напасва с жив човек.Това вече съм убеден че го могат.Това им е начина с който си правят каквото си искат с нас/контролират след призоваване.Зора е да се усетите че зад вас на гърба ви се е залепило нещо което се напасва към енергийното ви тяло и ви контролира.Ако се усетите лично несъгласието ви води до последствия за тях.По същия начин ни се месят в материалното,вече ги усещам по миризмата,а тя е горчива като изпотен циганин.
Можете да се предпазите истината е налице остава да изведете вашата и си заминават.Казах че повечето катастрофи са енергийно деяние,вярно е.Тръгнали са като за последно да вредят.Пазете се няма кой да ви пази,щото живота ви е лична отговорност,пази се в момента човечеството но като цяло.
 :hi:
 Fiery
Толкова си жена че нямам думи.Интимноста е работа, не удоволствие, с която май ти си скарана.Лошо няма просто си в грешно тяло и ако не работиш с него според пола му си патиш хубаво.
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 58
« Отговор #31 -: Септември 11, 2018, 09:58:34 am »
 :D
Мангала стаменов ми прати на мейла писмо, че някакъв си пазител бил паднал, и да съм го кажел на някого си.
Подозирам, че се надява да пиша на някого си на лични, и така да го локализира. Няма да я бъде тая!
Разбра ли бе, мангал гнусен!
 :negative:

Неактивен Fiery

• Пишещ
  • Публикации: 501
« Отговор #32 -: Септември 16, 2018, 22:05:24 pm »

Fiery
Толкова си жена че нямам думи.Интимноста е работа, не удоволствие, с която май ти си скарана.Лошо няма просто си в грешно тяло и ако не работиш с него според пола му си патиш хубаво.

Меандре, трябва да минеш през моя филтър, защото тук си на територията ми (нямам предвид форума, не че и той си няма стопанин), и не знам защо си решил, че трябва да ми обясняваш някакви неща, все едно съм нероденият ти син?!

Правилно си губиш дУМ и Те.
Някои се наРАБотихме и сега сме се посветили на арт - сложни съчетания на прости елементи.

Спокойно можеш да загасиш лампите, нямам нужда да виждам мислите си (двояко, нали?!:)

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

• Четящ
  • *
  • Публикации: 58
« Отговор #33 -: Днес в 09:15:04 »
Fiery,
сигурно се сърдиш на последният ми пост, свързан с теб. Но каквото повикало - такова...
Знаеш как е.
Вярвам, че няма да се повтори подобна конфронтация, защото хич не ми е приятно да се джафкаме като кутрета. Нали уж сме възрастни?
Странно много ми напомняш на годеницата от жълтия форум, и на една особа, която преди време бях поканил да се присъедини към същият. Имам предвид Д. Ж., която се опитвам да издиря, засега безуспешно.

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27