Автор Тема: Какво се случва с човечеството?  (Прочетена 9178 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Mailin_80

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Какво се случва с човечеството?
« -: Юли 29, 2018, 07:57:46 am »
Здравейте! От известно време чета форума и съм много впечатлена от материалите в него,затова се престраших и да пиша. Мисля, че тук ще намеря разбиране и съвет. От известно време имам усещането, че нещо с времето не е много наред или с хората, или и с двете. Честно казано не е много лесно да преценя, когато и аз съм в нещата. Имам усещането, че се движи с бясна скорост и че хората стават все по- неосъзнати, претендирайки за осъзнатост. Все някой ще ги  спасява, ще се възнасят. Във фейсбук е още по-ужасяващо, огромно количество информация се излива върху теб и на моменти аз лично се чувствам ужасно. Смазана съм. Мисля, че всъщност това е дезинформация. Опитах се да намеря спасение и пристън в старите древни техники, в опит да се ориентирам в обстановката, като астрология, нумерология и таро, но стана още по-зле. Таро е като огледало в което се оглеждам и оглеждам и другите. Показва някой неща, но по-скоро плод на нашите възприятия и проблеми. Нумерологията отчита големите цикли, но като качеството им съществено се променя и отново е трудно да се ориантира човек, най-добре е астрологията, която все още дава информация за качествата поне на личността на човек, но като прогнози за бъдещите цикли - големи отклонения.
Опитах се да си отговаря на въпросите - защо нещата така се променят и дали е за добро, в различните ченъли, но и там положението не е много добро. Розов "пух" и цветни, идеалистични картинки, а подсъзнанието ми "крещи", това няма как да е истина или поне не на 100 процента. Какво според вас става? И каква е най-добрата стратегия да не полудеем от "възнасянето" на гъмжилото извисени личности, ченъли и т.н.?

Неактивен dhdido

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #1 -: Юли 29, 2018, 18:30:41 pm »
Какво става?
Става всичко, навсякъде, едновременно. И винаги е ставало, просто досега не си го забелязвала. И така, какво е новото в ситуацията? Това си ти...

Най-добрата стратегия да не полудееш е да "вътрепребиваваш".
Какво точно имам в предвид? Да не се оставиш да се самоопределяш от външната информация. Дали това ще е Таро, нумерология, астрология, ченълинги, религия или мненията на останалите във "Фейсбук". Тогава ще бъдеш пометен от мненията на останалите за това какъв трябва да бъдеш. И няма да можеш да бъдеш Себе си. Ако се вслушаш в мненията на другите ще бъдеш нормална в техните очи, но "подсъзнанието" ти ще продължава да "крещи"...

А ти съществуваш независимо от всичката информация и имаш ценност сам по себе си.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #2 -: Юли 30, 2018, 11:58:30 am »
mailin_80,
Цитат
   огромно количество информация се излива върху теб и на моменти аз лично се чувствам ужасно. Смазана съм. Мисля, че всъщност това е дезинформация.     
Ще ми е трудно да се ангажирам със съвет, и заради това ще споделя личен опит.
Ще ползвам едно сравнение за яснота. Игла, в куп сено.
Иглата е Истината, купът е дезинформацията. Ще се наложи да се "пресее" едното от другото. Ситото се нарича "филтър". За начало се отърваш/филтрираш от думичките в текстовете, които си открила/четеш.
Думичките са "любов и светлина", възвишени учители, медитация, прошка, ченълинг(Ванга, Севрюкова и пр. знайни и незнайни наши и чужди такива), ОИТ, Таро, магия, светлите сили/тъмните сили, Федерация на светлината, New age, възнасяне, ангели/архангели и от тоя сорт йерархии, антропософия, теософия, Блаватска, Рьорих, Щайнер, Беинса дуно, Матрицата 5, Орион и Сириус -  произход на империите, календар на Маите, рептили(тук Истината е обърната), Библията в сегашният и вид, богомилски "учения", Боян - мага(Хората не се превръщат в животни току-така!), Евро-атлантически "ценности", Истамбулска конвенция, НЛО - астронавти, Пол Хелиър, Полети до луната, полети до Марс(и въобще всякакви такива полети), Гърция, Швеция, САЩ и др. пожарите били УМИШЛЕНИ(прикриват Истината), Стамен Стаменов, Иван Стаменов(от Извора), куха Земя, Плоска Земя, безброй Слънца и планети в космоса, Душата доброволно се подлага на изпитания, за да се развива, Земя - затвор(затвор е, само че за някои ОСОБИ), Всички сме едно(няма начин да е така), паралелни реалности(Има нещо вярно, но е изкривено до неузнаваемост), всичко ни е дадено "свише/наготово"(няма чалъм), Извънземните ни "посещават"(Всички НЛО са със земен произход. Натъртвам на ЗЕМЕН, а не американски или руски), Глобално затопляне, евреите били "избрани", кабала, тора, ислям(суфите са интересни, между другото, но са ми бая "мътни"), Дейвид Уйлкок и приятели, Дейвид Айк и приятели, Фейса е под всякаква критика, Астрология, Астрономия в сегашният и вид, всякакви "затъмнения"(има ефекти, но Истината се крие), Галактическата конфедерация, и прочее простотии.
Със сигурност съм пропуснал и други "важни", но като се сетя, ще ги допълня.
 
« Последна редакция: Юли 30, 2018, 12:12:40 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #3 -: Август 06, 2018, 18:59:02 pm »

Ето един нагледен пример как търсещите хора биват изкусно въвеждани в заблуждение. Форумът на Румен Чорбаджийски "Ти си Това":
https://forum.tisitova.com/viewtopic.php?f=3&t=121
и по-специално темата "Те". (75 страници е дълга)
Ето и снимка на въпросния господин, който в самият форум се подвизава с потребителско име SUM, и се оказва автор на трилогията Ти си това(има издадени три книги). Малко е тъмничък за Българин, но не всеки е идеален.(намигване) :nea:





В темата се разискват т.н. "Те", "гадни съзнанния" и "самскари". Интересно защо нещата не се наричат с истинските им имена, а се ползват "индуизми", като повече от ясно е, че става дума за демони, троянси коне и мозъчни програми и "изчистването" им от Тялото? :---
SUM/Румен умишлено подвежда съфорумците си да "чистят самскари" чрез медитация и ОИТ(две изключително опасни практики за самопрецакване), което е показател за знанията и намеренията му.
Ако имаш време прегледай темата, разбира се само информативно, за да видиш за каква манипулация става въпрос. Тоя е много хитро парче, и бая народ е повлякъл. :flag_of_truce:
Вероятно той самият да е от "Те". От началниците.






« Последна редакция: Август 06, 2018, 19:02:17 pm от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #4 -: Август 06, 2018, 19:50:59 pm »
Само да допълня нещо:
Виж ръчичките на румбата, и тия на долната снимка.


Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #5 -: Август 06, 2018, 22:40:45 pm »
(само да вметна, от 4 г. сме на нов сървър с доста голям капацитет, та по-удобно е да качвате снимки тук, за да не се окаже след години, че са изчезнали от линковете)
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #6 -: Август 07, 2018, 11:34:05 am »
Не знам дали постъпвам правилно(това пък какво ли значи), обаче не можах да се стърпя на писаниците на онзи гуру от "Ти си това" -  форума(Румен). То и в жълтия форум имахме един "симпатяга" с подобни мераци, ма му мина мерака. :writer:
Не мога да чета подобни дивотии, и да стоя безучастен. Предполагам повечето разбират мотивите ми. И те да са, и те така ще постъпят.
Реших да поразровя лайната(с извинение!), и ето какво публикувах:

Цитат
     Re: Медитация и… опитности I (самскарна решетка и 1-ви пласт)
Непрочетено мнение  от planste » 07 авг 2018, 11:00

Здравейте!
Интересна тема с още по-интересни методики. Обаче....
Има една кофти подробност относно медитативните практики, и не знам защо авторът на темата не се е погрижил да ги разясни на аудиторията. Всъщност на някои места забелязах леки опити на СЪМ дискретно да намекне за негативните/неприятните последствия от подобен вид "практики". Един вид нещо приличащо на гузна съвест.
Да си дойда на думата какво е кофтито на цялата тая история.
Ето един красноречив пример какво се случва по време на медитация.
Представете си една къща със седем стаи(Тялото), и на всяка от тях вратата е отключена, включително и входната врата, която за по-добро разбиране я оприличаваме с коронната чакра.(останалите стаи са съответно чакрите от 1 до 6)
Къщата се намира в опасен район(Земята), примерно Факултето, и отвън щъкат тумба гладни мангали(Те), дебнещи кога чорбаджията/атман не си е в къщи, че да му "погостуват" необезпокоявани. Спирам да пиша за малко, за да си представите ситуацията.
..............................................................
Тъй.
Чорбаджията/Атман отива на баня/медитация, и оставя голям плакат на входната врата:
"ЩЕ СЕ ВЪРНА ДО ЧАС, НИКОЙ ДА НЕ ВЛИЗА!"
ВРАТИТЕ СА ОТКЛЮЧЕНИ, ЩОТО СЪМ ГОЛЯМАТА РАБОТА И НЕ МЕ Е СТРАХ ОТ КРАДЦИ!
АЗ СЪМ АТМАНА!!!!!!!!!!!!!
..................................................................
Хич няма да си давам зор да обяснявам какво ще се случи, то е ясно.....
....................................................................
Извод:
Медитирайки в стремеж за "връзка" с Брахман, Атман остава по гол задник, и който и да е от "Те" може да си влиза и излиза в която и да е стая/чакра.
Извод 2:
Човекът/Атман трябва да е луд, за да практикува медитация.
..................................................................................
Друго:
Това, дето му викате самскари, са мозъчни паразити/програми/троянски коне, демони.
Не се почистват с медитация, а с водно почистване(общуване с водата), и Атман винаги си е с Тялото и вратите/чакрите са здраво залостени за паразити/мангали/програми.
За какво са ни практики, щом си имаме АУРА/ИМУННА СИСТЕМА?(на когото е здрава/събрана обаче)
И ТЯ ни пази от "Те".
Ще си наруша принципите за ненамеса в свободната воля(причината е, че тук има бая хора подведени от някой) и ще дам непоискан съвет/практика на хиляди години и крита умишлено. Нарича се Водно Почистване(Българско Знание) от чужди енергии/паразити/самскари/демони/"богове"и прочее помии. За желаещите да се информират:
http://xcombg.net/index.php?topic=1378. ... 0#msg29790
Авторът не съм Аз, а уважаван от мен съфорумник.
Вярвам, че постът ми няма да бъде изтрит, понеже противоречи на статуквото.
::hat::     

Като им четеш форума, си викаш: Брях да му се не види! Имало значи човек, дето живее за да помага на търсещите. Браво! Ще го следвам/доверявам безусловно! Той ще ми помогне да се спася и изчистя!
Имаме една приказка: А бе много хубуу не е на хубуу....
 :hi:

Чакай да видим като го прочете с каква светлинна скорост ще ме банне. :flag_of_truce:
 

« Последна редакция: Август 07, 2018, 12:02:55 pm от paci1 »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #7 -: Август 08, 2018, 02:46:24 am »
mailin_80,Ще ми е трудно да се ангажирам със съвет, и заради това ще споделя личен опит.
Ще ползвам едно сравнение за яснота. Игла, в куп сено.
Иглата е Истината, купът е дезинформацията. Ще се наложи да се "пресее" едното от другото. Ситото се нарича "филтър". За начало се отърваш/филтрираш от думичките в текстовете, които си открила/четеш.
Думичките са "любов и светлина", възвишени учители, медитация, прошка, ченълинг(Ванга, Севрюкова и пр. знайни и незнайни наши и чужди такива), ОИТ, Таро, магия, светлите сили/тъмните сили, Федерация на светлината, New age, възнасяне, ангели/архангели и от тоя сорт йерархии, антропософия, теософия, Блаватска, Рьорих, Щайнер, Беинса дуно, Матрицата 5, Орион и Сириус -  произход на империите, календар на Маите, рептили(тук Истината е обърната), Библията в сегашният и вид, богомилски "учения", Боян - мага(Хората не се превръщат в животни току-така!), Евро-атлантически "ценности", Истамбулска конвенция, НЛО - астронавти, Пол Хелиър, Полети до луната, полети до Марс(и въобще всякакви такива полети), Гърция, Швеция, САЩ и др. пожарите били УМИШЛЕНИ(прикриват Истината), Стамен Стаменов, Иван Стаменов(от Извора), куха Земя, Плоска Земя, безброй Слънца и планети в космоса, Душата доброволно се подлага на изпитания, за да се развива, Земя - затвор(затвор е, само че за някои ОСОБИ), Всички сме едно(няма начин да е така), паралелни реалности(Има нещо вярно, но е изкривено до неузнаваемост), всичко ни е дадено "свише/наготово"(няма чалъм), Извънземните ни "посещават"(Всички НЛО са със земен произход. Натъртвам на ЗЕМЕН, а не американски или руски), Глобално затопляне, евреите били "избрани", кабала, тора, ислям(суфите са интересни, между другото, но са ми бая "мътни"), Дейвид Уйлкок и приятели, Дейвид Айк и приятели, Фейса е под всякаква критика, Астрология, Астрономия в сегашният и вид, всякакви "затъмнения"(има ефекти, но Истината се крие), Галактическата конфедерация, и прочее простотии.
Със сигурност съм пропуснал и други "важни", но като се сетя, ще ги допълня.


 За пореден път се изумявам как вместо да се подаде иглата, че да си съшием и ние съдраните чували, ни зариват с плява.

От близо 15 години го знам тoя форум и не се намери, аджеба, някой, който с две думи да изрази тая Истина. С думи като не умеете, ползвайте числа -
01; 10. Изхвърлени сте на брега голи и боси, или смятате да се давите?!


И ще ви кажа защо провалът е повсеместен: Всичко се свежда до "Е И НЕ Е аt the same time" (му викат в щатите).
Хем е ветло, ама не е. Уж е тъмно, ама не е. Сянка ли бе, че да я опишеш колко е сива.

В Началото не бе словото.

Пацко, разписал си се, сякаш търсиш някого...

- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #8 -: Август 08, 2018, 09:32:48 am »
Fiery, предполагам си забелязала, че отговорът ми не е отправен към теб. Или имаш зрителни проблеми? М?
Цитат
   За пореден път се изумявам как вместо да се подаде иглата, че да си съшием и ние съдраните чували, ни зариват с плява.
   
Нагла си бая, и вместо игла от Истина, има голяма вероятност да ти подадат кожена такава ако продължаваш да си тикаш носа където не ти е работа!

И друго:
Цитат
   От близо 15 години го знам тoя форум и не се намери, аджеба, някой, който с две думи да изрази тая Истина.   
Ми тя Истината не е израз от две думи, а от три. Гладна кокошка - просо сънува.
Май станаха четири...
 :blum2:
Чакаш наготово някой да ти я сервира(истината) в златен поднос ли? :flag_of_truce:
Аман от паразити!
 :negative:
« Последна редакция: Август 08, 2018, 09:39:36 am от paci1 »

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #9 -: Август 09, 2018, 10:52:58 am »
Fiery,
Цитат
    От близо 15 години го знам тoя форум     
направих си труда да ти разгледам писаниците, и с дълбоко прискърбие констатирах следното:
5% псевдоезотерика в стил "БГ Мама"
15% хейт
80% копи - пейст....
В заключение бих казал, че това са най - безсмислено изживяните 15 години от живота ти.
Нищо чудно, че си на тоя хал.(от Хала)
Истината не е шкембе - чорба да си я поръчаш у шкембеджийницата. Трябва сама да си я Сготвиш!
Ползвам те като пример/помагало и намигване към съфорумците. :-X
Заради това ги пиша тия неща по-горе.

п.п.
Цитат
   Пацко, разписал си се, сякаш търсиш някого...     
Хехе...правилно си усетила/емпатия нещата. Не някой, а нещо.
И който търси - намира....
..или го намират. :flag_of_truce:
« Последна редакция: Август 09, 2018, 11:02:14 am от paci1 »

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #10 -: Август 20, 2018, 10:26:02 am »
Fiery, предполагам си забелязала, че отговорът ми не е отправен към теб. Или имаш зрителни проблеми? М?Нагла си бая, и вместо игла от Истина, има голяма вероятност да ти подадат кожена такава ако продължаваш да си тикаш носа където не ти е работа!

И друго:Ми тя Истината не е израз от две думи, а от три. Гладна кокошка - просо сънува.
Май станаха четири...
 :blum2:
Чакаш наготово някой да ти я сервира(истината) в златен поднос ли? :flag_of_truce:
Аман от паразити!
 :negative:



Такива като теб знаеш ли колко са ми минали през екрана :D

Истината си е истина и без капитална, успокой се.
Иначе "И" ми мяза на две игли и половина.
Вилицата има по-широко приложение.
По-полека с параноята. Още ти е рано.


- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен paci1

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 304
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #11 -: Август 20, 2018, 11:27:40 am »
Fiery,
Цитат
    Такива като теб знаеш ли колко са ми минали през екрана :D     
Не, не знам. Колко са?
Мнението ми за теб е, че си от онези, дето са подразбрали нещичко незнайно откъде, може би фундаментално, и се ПРАВЯТ на велики.
Ми тук е форум, тоест трибуна, на която всеки има възможността да сподели какво си МИСЛИ че е разбрал.
Смятам че не е място, където някой осъзнал Истината да ми казва колко съм тъп....
Никой не се е родил научен. Предполагам, че е добре да се опитваме да се уважаваме един друг, и ако е възможно да си помагаме в разбирането.
Все още не съм изперкал/параноя, но пък си имаме водещ в това направление. Няма да му споменавам ника, той се знае кой е.

п.п.Питах на едно друго място и пак питам. От къде се познаваме с теб?

Неактивен Fiery

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 542
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #12 -: Август 23, 2018, 20:54:55 pm »
Убедена бях, че мен търсиш :)
Само дето първоначално умишлено ме обърка с нещо. Потретваш се. Уважението е виновно.

Знайно е от къде. По системата на меандър, към която обаче имам няколко забележки. Едната май засягаше секса. Естеството, природата му е = "зачеване" и "раждане". Нямаш кой знае какъв контрол, като креатурата заживява свой собствен живот, нищо, че често е невидима и дебне в мрака.
Демек, все си някак драматично прецакан пре - водач :)

Разбира се, че се познаваме. От фермата. Не си мисля, факт е, че на хранителната верига краят й се не вижда.
Въпросът ми е:
Какво значение има за теб на какъв вид "суджук" ще бъдеш превърнат?

После ми светва, че след тазгодишните климатични промени и чумата по животните, ще папкаме каквото е останало.
- Не можем, ще паднем! - Елате до края! И те дойдоха. И той ги блъсна. И те полетяха!

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #13 -: Август 23, 2018, 20:59:49 pm »
 :D
Цитат
По системата на меандър, към която обаче имам няколко забележки. Едната май засягаше секса. Естеството, природата му е = "зачеване" и "раждане".

Бая по дълбока е системата.Събираш енергия и после раждаш твое дете,а не прераждаш демони.
  :morning1:
.
Цитат
От фермата. Не си мисля, факт е, че на хранителната верига краят й се не вижда.
Не знам за тебе но аз я виждам и е скоро. Почнаха да падап кат гнили круши на асфалта.
Цитат
После ми светва, че след тазгодишните климатични промени и чумата по животните, ще папкаме каквото е останало.
Мен ми се струва че ще папкаме кой каквото си е заработил енергийно.Щото папуто е енергия.  :unknown:

 :hi:
« Последна редакция: Август 23, 2018, 21:05:29 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re: Какво се случва с човечеството?
« Отговор #14 -: Август 24, 2018, 09:21:58 am »
 :D
http://neonula.blogspot.com/
Ти да видиш.
Копирах линка щото ми направи впечатление обяснението за действието на алкохола на тези които атакуват "астрално".Явно и аз съм го разбрал на база опит,щото съм забелязал че ако съм пил им пречи.
Иначе и другото е вярно.Играят с по няколко ника и ако се отворите към някой ва праскат и мене де.За това се научих да съм неутрален.Даже и навън като си джиткам и съм неутрален се едно съм невидим за тях.
А неутрален е да не излъчвате никакви чуства,независимо че има едни дето се грижат в главите ни да витаят всякакви мрачни мисли.И въртят това което имате или сте имали като мисли в главата.Аз ги занулявам за да не излизат навън.
Интересното е че няма значение където и да съм по Земята ме намират.Питах оказа че ме намират по енергията ми.Даже и съм забелязал че чекват енергията ми преди удар чрез пост в форума,тука намирам разлика от предишния,но пък там си беше хоремаг.Което е добре щото лесно межеш да ги локализираш.А такъв като тука се крият зад админа и е по трудно.А админа може и въобще да не усети за какво става въпрос. Но ако им попречи го опаткват както се случи на админа на форума хоремаг.
Това което ми прави впечатление е че са изумително голям броя на мераклии да вредят през енергийното.Така че човечесзтвото е под тотален контрол но през "астрала",в това съм се убедил.Затова не се впрягам на никой,щото кат знам какво ма правят е без успех за тях,какво става за останалите.Аз явно имам късмет с различността си и това че съм израснал със, и пазя правилата на живота .Което за мене е голям плюс.Щото каквото пазите и то ви пази,всичко е двупосочно.Трудно е но не е невъзможно щото можем да си настройваме аурата и като сме заземени зора може да се отече в земята.
Но вече сме в крайната фаза преди материализиранеъто(ледникова епоха) а и духа(само истината) слиза към земята и мислите ни се "чуват".Остава да сеем правилно и еправилно.А всяка лично достигната истина е като джобно огледалце малко но ни пази.
Така че ви обръщам внимание да си видите мислите и дали са подходящи за ситуацията.Пазете се от негативни реакции щото така ни прецакват.Ползвайте шопския начин за пазене-Що да се кося, като ще ми мине.
Гледайте колко са нагли.Тука двама са участвали в призоваването ми,и си плямпаме  като първи дружки.Това ги обезсилва щото им трябва причина ако не си измислят за да ме опаткат.Ма не могат щото съм от стара коза яре и си следя сънищата и твърдо нье на мераците им.
Сънищата са основно да ни предупреждават откъм енергийното за вреди,подобно е и работата ни в енергийното но ако имаме такава.Така че ние всеки ден живеем в две реалности.Материална и като затворим очи в енергийното.Като ененргийното е за да се предпазим от грешки в материалната работа и разни мераклии за живот на чужд гръб.
Ако знаете колко енергия са ни открали и какви палати са си спретнали "астрала" ще се изприщите.Даже от време на време излизат съобщения за градове в небето.Скоро ще са видими тези "астрални" градове навсякъде по земята.
Съвета ми е не се занимавайте с енергийни практики каквито и да са вредите си.Имате сънища, а ако си съберете имунната система не могат да ви ги скрият и виждате всичко което касае вашия живот.Не се врете в чужди животи.последствия има.
Не се впрягайте на призиви,това им е основната врътка.Ползват наличен проблем, впрягат последователи,те изригват като вулкан енергията и ония са доволно напакани и готови за нови подвизи.Извеждайте си истината за проблема,но вашата и енергията вие си я насочете за справяне със проблема.Имаме огромни енергийнни възможностти.Но всичко става когато е правилно и няма натиск,подобно на протеста с късно е либе за катарзис.И гъза да си съдерете нищо няма да постигнете с натиск/митинги( за мене по добре е да се събирате като на седянка и да обсъждате кротко между вас си проблема който ви е събрал,и ако можете направете едно плакатче с формулирана истина).За да се получи нещо не трябва да има изкривяване на огледалото,т.е. да се прави максимално спокойно.
Едно време по цирковете имаше криви огледала,всеки напън води до същото.Но файда няма само извеждане на енегия от тялото.Ако си изпатите енергийно ще разберете че е много трудно възстановяването на енегията така че пазете я.Тялото трябва да е под налягане енергийно,ако сте спатъхнати е по трудно всичко .
 :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27