Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483762 пъти)

0 Потребители и 3 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #75 -: Март 27, 2007, 22:13:53 pm »
Здравейте,понеже от скоро(тоест туко що) съм в този форум първо ще се извиня,ако темата ми не е за тук.

В неделя гледах документалният филм за НЛО в предаването "БТВ документите",от тогава се запалих и се решихме с още 2-ма приятели вечер да седиме до късно и да наблюдаваме звездите.

Така и направихме тази вечер. Взехме си семки,ала бала,седнахме и да гледаме.

Поседяхме 30 мин , видяхме един спътник(или сателит),като отначало го помислихме за НЛО.  ;D

Понеже стана вече късничко пък и много студено решихме да си ходиме.

Тамън си тръгнахме и забелязах от северозапад някакъв продълговат обект,който оставяше лека диря след себе си.

Веднага си помислих , че това е астероид,защото имаше (огнена) диря.

Тамън да кажа на приятелите да си тръгваме и в същото време обекта рязко смени траекторията си , като нелетеше много високо над земята. Той започна да се издига нагоре и да взима рязък завой.Нямаше светлини , но след като се наклони за завоя се видя , че обекта е кръгъл ,а в същото време отражи леко и светлината на луната.

Тогава аз се загледах много добре в него, но изведнъж изчезна. Моите приятели още го следяха и тамън като ги попитах ми го показаха ,а в същото време до него изникна още един такъв обект.

Летяха около 10 сек. в югоизточна посока , като се издигаха постепенно и  изчезнаха от погледите ни.

В едно съм сигурен - обектите бяха с кръгли форми и се движиха с някаква свръхскорост,а защо имаха опашка преди да си смени тракеторията немога да си обясня.  :-X

Подчертавам - обектите не светеха!! Видяхме , че са кръгли когато лунната светлина се отрази от тях!

Надявам се да имам още такива интересни случки

Поздрави
 ;)
« Последна редакция: Май 01, 2007, 21:59:04 pm от RedGuy »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #76 -: Март 27, 2007, 22:15:49 pm »
Да се надяваме всеки да има! :D

Добре дошъл! :)

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #77 -: Март 29, 2007, 14:19:02 pm »
Здравей Антракс!
Супер е това, което си видял, но едва ли Луната се отразила в тях. Просто няма как. Най -вероятно светлината е била от тях самите. :D

Неактивен rado89

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 224
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #78 -: Март 29, 2007, 14:52:45 pm »
благородно ти завиждам пич  ;)
A Coward Dies A Thousand Deaths! A Real Man Dies But Once!! 2PAC

Неактивен AnTrakS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #79 -: Март 30, 2007, 18:24:52 pm »
малко по-объркано описание си дал, аз лично си мисля че нещо се опитваш да ни метнеш, как така "случайно" след бтв документите ще видиш НЛО, че даже си видял отражението на луната в него.... ;)

Ми не,казвам това което видях,объркано съм го описал щото бях много развалнуван.

Всеки мисли какво си иска :) Това е мнение за тебе  :-X

Неактивен Eltimir

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 519
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #80 -: Март 31, 2007, 21:39:32 pm »
Аз съм виждал НЛО с форма на медуза в небето над Дубай. Наблюдавах го не повече от 3-4 минути. Движеше се напълно безшумно и няколко пъти рязко смени формата си. Можех да направя сравнение с патрулните хеликоптери, които летяха всеки ден. После питах преводача, но той не бе виждал такова нещо. Приличаше много на това, което е изобразено на тази снимка.

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #81 -: Април 01, 2007, 16:24:40 pm »
Някои конспиративни сайтове слагат линкове към  "НЛО снимано в България" и качено на сайта на youtube -  .    Става въпрос за това в Благоевград  [/b]
ако става въпрос за този случай  него не мога да го коментирам говорех за друго клипче в което корабът е почти кръгал и освен че се върти около оста си, тази ос също се върти

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #82 -: Април 01, 2007, 16:34:30 pm »
Някои конспиративни сайтове слагат линкове към  "НЛО снимано в България" и качено на сайта на youtube -  .    Става въпрос за това в Благоевград  [/b]
ако става въпрос за този случай  него не мога да го коментирам говорех за друго клипче в което корабът е почти кръгал и освен че се върти около оста си, тази ос също се върти

Еми пусни линк към това за което говориш ли - и аз не знам... ;)

IGLATA

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #83 -: Април 01, 2007, 22:30:45 pm »
съжелявам изтрих клипчето а не мога да се сетя от къде го набарах или някой ми го даде ще поразпитам познатите си ако го намеря ще го кача

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #84 -: Април 08, 2007, 05:30:51 am »
   То в нашата рода все разни такива работи стават. Аз също видях, миналото лято. Дори съм описвал случката. Бях в родното село на дядо ми(същото с онази история за чешмата от която почнало да струи огън), което е не повече от 200 - 300 човека максимум. Беше някъде август и се бяхме събрали за ежегодния панаир. Една вечер се бяхме сърали на масата на двора, но аз реших да се поразходя. До едната страна на двора е улицата, на която има една разбита лампа, а от другата широка поляна на която има малка църквичка, полувкопана в земята. Та аз заобиколих църквата и легнах зад нея на поляната да се полюбувам на небето. Беше бая късничко и малко зловещо (естествено) и както си зяпах по небето видях много малък обект, който се движи с доста висока скорост. Изглеждаше малък, явно защото беше твърде високо, предполагам в горните слоеве на атмосферата. Със сигурност не беше метеорит, самолет или спътник. Не мигаше, а просто светеше като обикновенна звезда, но се движеше със страшна скорост, предвид разстоянието на което беше. После се размина с още един подобен обект и двата продължиха в противоположни посоки. За секунди изминаха доста голямо разстояние по небето. Със сигурност не бяха нито самолети, метеори или спътници, нито падаха за да са метеори, за спътник скоростта беше чудовищна, а самолет не вярвам да лети толкова на високо или пък бързо.
Но мои роднини са имали също доста странни преживявания. Баба ми (Бог да я прости) веднъж когато била на площада на града видяла странен кълбовиден обект, който сякаш горял. Той се носел сравнително бавно по небето и бил доста близо. В първият момент тя се втрещила (естествено, кой не би), после започнала да пита хората дали виждат съшото нещо в небето. Никой не го забелязвал и тя се чудела как е възможно това. Вторият път когато видяла НЛО, била на пейката пред къщата. В един момент случайно зърнала на небето продълговат обект, доста голям, който се движел бързо и изпускал "огнени струи" след себе си, дори ми е разказвала, че се чувало фучене. Докато успее да извика още някой очевидец обекта изчезнал в неизвестна посока (някоя хамериканска база под земята, хехе). Баба ми живееше в Малко Търново.
 Братовчед ми също е виждал НЛО, когато е бил войник, преди 10 -тина години може би. Той служеше в поделението до Малко Търново. Една вечер се прибирал към градчето, като се спускал по главният път. Било късно през нощта, след 12 и той вървял и чакал някой да мине и да го вземе на стоп. А пътя минава между едни гористи хълмове, мамицата си трака, както е израза. Докато вървял той забелязъл над билото на хълма да се движи някаква ярка точка, братовчед ми спрял и я загледал. Точката, както се движела спряла на едно място. Известно време стояла така, когато от другата страна се появила друга светеща точка, която застинала на известно разстояние от първата. Докато ги наблюдавал от другата посока се появила трета светеща точка, която застинала до другите две. Известно време стоели така и после започнали да се движат във странни фигури и формации, като постоянно сменяли местата си. После пак спрели на едно място и се пръснали в различни посоки. А братовчед ми изпитал силно желание да потича, но запазил самообладание (ех!) ;) .
 Такаа, да спомена и за леля ми. Тя също е преживявала нещо странно и пак е било в Странджа. Беше до една река и там се занимаваше с градината, аз съм спал по това време (кой ще ти става 6 сутринта, когато почива). Когато станах ми разказа, че докато копала някакви насъждения, внезапно усетила някак си инстинктивно, че става нещо особено. В този момент, усетила силен вятър и завихране и ми каза: "Докато се изправя и нещо сякаш мина над мен, едва не ме събори. Все едно гигантска птица прелита над теб". Питах я дали не се е объркала нещо, а тя ми каза, че такъв вятър не може да е естествен. Тая Бастет много ги привлича гадовете.
« Последна редакция: Април 08, 2007, 05:32:32 am от asdfghjkl »
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #85 -: Април 08, 2007, 17:20:15 pm »
Прави ми впечатление, че в настоящата тема, а и по принцип в размислите на хората срещите с извънземни форми на живот твърде често (За да не кажем по правило!) влизат в шаблона на една очаквана среща със светеща точка на небето (или кълбо), чието движение е неестествено. Не казвам, че прочетените до тук свидетелства не са верни или, че няма подобен род срещи с извънземни. Тук обаче интуицията ми се пробужда и идва да алармира за един преднамерено подклаждан у хората предразсъдък - а именно, че ако станат свидетели на извънземно присъствие, то ще бъде във вида на светещи точки в небето, чието приближаване най-често профучава, пищи в ушите или предизвиква несвяст. Обществото, което по принцип усилено бива поливано с помията на убеждението, че един сериозен гражданин не може да си губи времето с фантасмагории за извънземни, се дресира в посока, че ако все пак стане по някакъв начин среща с алтернативен вид, тя ще бъде такава: профучаващи летящи дискове, които могат да ти отвеят главата, ако си неблагоразумен да им отделяш от вниманието си; гледай си bTV-то и недей да мислиш за извънземни!

Дрънкам всички тези неща, защото схващам като крайна необходимост да бъде разбулена една предпазливо дирижирана заблуда. Ние знаем, че нашите официални правителства на никоя цена не желаят да допуснат реален контакт със звездните ни събратя и не желаят какъвто и да било вид мащабно разширяване на съзнанието да бъде осъществяван. Това е така, защото отварянето на съзнанието би довело до освобождаване на човека от енерго-информационната му зависимост, "истината ще ни направи свободни" и никаква власт няма да може да господства по настоящите хищнически правила. Ето защо, струва ми се (по интуитивен път - не ме питайте за доказателства :P), че има целенасочен стремеж в общественото съзнание да се впръскват такива идейни примеси към мисленето за извънземни, които да направят това мислене напълно рамкирано от представата за летящи чинии, "Денят на независимостта", "Нашествениците" или "Война на световете" - все едни технологизирани и враждебни същества, които фучат наоколо със своите дискове и ако я няма САЩ, която да ни спаси, биха изглозгали дробчетата ни :D

Сред много channeling-и (а и не само там), както е отразено на много места из Форума, се говори и за един друг вид извънземни контакти. Този вид контакти, за да ги отделим от несвойствено движещите се технологични точки-дискове в небето, ще наречем вътрешно-психологически и емоционални изживявания; това са такива пропуквания в ежедневния ритъм на обичайното възприятие, при което някои от нас внезапно чувстват присъствие, разум, своего рода "същества". Този вид контакти в Далечния Изток са били забелязани и "обнародвани" много отдавна под формата на медитации, магически обреди за съприкосновение със свещени същества и прочея, а в западната традиция намират почва в областта на мистицизма, окултното християнство, парапсихологията. Като отделим самозваните братвежи (сега не се наемам да върша тази задача ;D), можем да достигнем до наистина свръх-логически, отвъд мислимата лъжа или преднамереност свидетелства, самото запознаване с които вдъхва разбиране за тези необичайни присъствия, тяхната топлота и разумност, автентичност. Подобни свидетелства можем да сравним с изумителната поезия-материализатор на чудеса и всеки вярващ би ни разбрал, ако го насочим за сравнение към богатата на знамение литература с житията на светци.

Макар да е трудно да се говори на скептиците за нива в извънземните светове и за видове извънземни същества, несъмнено такива би трябвало да са налице, ако самите извънземни съществуват. Съществуването (или не) на такива същества е обсъждано и се обсъжда подробно на други места, но тук бихме искали да набележим изключителното облагородяващо въздействие, което много от споменатите вътрешно-психологически и емоционални изживявания пораждат: техните възприематели споменават за утешително-възвишена музика, покъртителни светове на светлина и хармоничност, трогателни свидетелства за проблемите на Земята и цивилизацията, и добронамерени пътища, които загрижено се предписват като изход. Макар нашата официална наука, надлеждно подхранвана и цензурирана от тежкоиндустриалния политически елит, да продължава "да не забелязва" глобалните ни проблеми и упадъка в духовното състояние на човешкия вид, е принудена да признае, че подобна тревожност и загриженост има все по-напираща основателност, а разплакващата свидетелите й хармония в споменатите вътрешно-психологически и емоционални изживявания намира своето потвърждение във всяка една богословска или идеалистично-философска парадигма за света.

Това идва да покаже, че е на лице и един особен тип контакти с извънземни същества, с разума на тези същества, който е твърде далеч от шаблонизираната и материалистична представа за космически кораби, лазери и зелени човечета, за да достигне до съвсем нови реалности на възможността - тези на останалите 90-95%та от вашия мозък!... Възможно е вратата към такива същества да се окаже вместо горе - в небесната дълбина, обратно - вътре, в душата на посмелия да си го помисли човек! И никаква индустриално-машинна технология не може да претендира тук за монопол над съществуващото!

Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

lowriderzzz

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #86 -: Април 10, 2007, 00:41:14 am »

Здравейте, искам да ви покажа една снимка да ми кажете мнението си дали е истинска или фалшива. Снимана е в гората покрай квартал "Владиславово", град Варна. http://img256.imageshack.us/my.php?image=imgp3938ow7.jpg
« Последна редакция: Май 01, 2007, 22:10:59 pm от RedGuy »

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #87 -: Април 10, 2007, 01:08:55 am »
Ами аз не съм експерт :D Много ми се иска да е истинска, но някак не ми стои естествено май, май... Пак ще я разгледам...

Неактивен Trandev

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
  • Tread softly, Because you tread on my dreams. W.Y.
    • Елементи от някои умозаключения
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #88 -: Април 10, 2007, 09:37:02 am »
Интересна снимка, прилича на фейк, но коя не прилича. Има някакви прекалено правилни квадратчета минаващи в средатата на обекта.  :)Може би са някакви илюминатори с дограма.  :P

Неактивен Admin

  • White Force Fighter
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 759
  • MAY THE FORCE BE WITH YOU
    • Light Motion Design Studio
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #89 -: Април 10, 2007, 10:44:31 am »
ФЕЙК...може още много критика да се изпише. Но това е достатъчно...
« Последна редакция: Април 10, 2007, 10:46:08 am от Admin »
VOX UNIUS - VOX NULIUS
-------------------------------
The change is in your mind!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27