Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483706 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен RedGuy

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 770
  • Your personal geopolitical therapist.
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #45 -: Август 11, 2006, 17:32:20 pm »
И аз това имах предвид. Може, клатенето да не се отразява на вътрешността на кабината ;)

Да, то не се отразява, ама ние на колко филмчета с НЛО сме виждали обектите да трептят така? :)

Искам да кажа, че и въпреки това, смятам, че това трептене е неестествено. Трептене с такъв интензитет как може да се обясни???

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #46 -: Август 12, 2006, 04:15:20 am »
Повреда в двигателя? Бензина е на свършване? Някой сипал вода в резервоара? :) Това са мои догадки, а за най- сигурно трябва да питаме пилотите, но това няма как да стане.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #47 -: Септември 10, 2006, 04:23:02 am »
ам...не е много от днес(преди седмица) случката но...карай ;)
отиваме на вилата на един приятел в едно селце в стара планина-борущица. на втората вечер двама от компанията бяха излезнали извън вилата и бяха се качили на едно хълмче точно до нея.стоят те един срещу друг и пушат...и след малко лицето на единия се осветява от "нещо" :) та това "нещо" било като огромна огнена(до бяло) топка която прелетяла над тях(казвам прелетяла не падала)...най-стряскащото е че едното момче в този момент си хвърля цигарата и цитирам "около 1-2 минути след това видях как цигарата ми падна отново там където съм я хвърлил"  ;D ... таа върнаха се доста стреснати и поуплашени   излезнах аз да видя(нали съм сеирджия и пък и ги чакам отдавна да дойдат да ме вземат  ;) ) и виждам в небето лъч...движеше се насам натам    та лъча поне всички го видяха...преди да се случи това небето беше адски чисто и ясно и се виждаха наистина много звезди. след като се случи имаше доста странни  облаци а следи от звезди нямаше(поне аз не видях)...на всичкото отгоре и облаците не си бяха в ред(в единия поне като че ли имаше нещо което свети и като че ли облаците го обграждаха)...още нещо бяха видели но няма да се впускам да го коментирам защото за него нещо не искат да говорят само знам че прелетяло доста по-ниско приличало на чувал  :D и от него висели некви неща...и ест некви меки светлини (кехлибарено май)... най-странното е че на следващия ден като се прибрахме в града се оказа че едно момче което е било в родопите е видяло същото(или поне доста е приличало) същата вечер и в приблизително същия час...?  ???   откачена работа бая се бяха поизплашили хората(и аз но не чак дотам защото аз го очаквах(м) това и то отдавна)
оставаше само да започнем да изчезваме един по един вечерта и филмът щеше да е пълен  ;)
« Последна редакция: Септември 13, 2006, 03:25:51 am от reply »

Неактивен reply

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 137
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #48 -: Септември 11, 2006, 01:33:54 am »
ам...днес разбрах че маЙ "нещото което приличало на чувал" не било триизмерно ами двуизмерно... ???  толкова неща и то само за 1 вечер...

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #49 -: Септември 16, 2006, 19:07:55 pm »
ам...днес разбрах че маЙ "нещото което приличало на чувал" не било триизмерно ами двуизмерно... ???  толкова неща и то само за 1 вечер...

Това е супер невероятна история! Късметлии.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #50 -: Септември 28, 2006, 22:42:55 pm »
Днес дъщеря ми и приятелчета,  е видяла нещо за което  твърди че е НЛО / току-що даже разбрах, че за 2-ри път вижда нещо подобно/. Към 20,15 ч. над къщата на наши съседи  високо в небето е забелязала кръгло тъмножълто тяло  приличащо на движеща се звезда, излъчващо лъч светлина насочена надолу. То се е движело много бавно и после за миг е изчезнало.  ;D 8)
« Последна редакция: Септември 29, 2006, 07:02:39 am от Albinoni »
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #51 -: Ноември 14, 2006, 19:32:19 pm »
Според информация на ТЕО-КОН (?) всяка година на 14.11 (днес) извънземните се появяват над Санкт Петербург и София.

Това ми попадна вчера в 2 изоставени списания "Тайнство" от 94 г. Предвид това, че това стана "случайно" и се отнася именно за ДНЕС питам дали някой е видял нещо или има повече информация.

Eon

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #52 -: Ноември 24, 2006, 12:03:08 pm »
"4 септември . На 2 км южно от с.Триград ,Смолянско . Снимам си аз красоти родопски и .................. горната лява част на снимката. Дали е дефект?????. струва ми се ,че не е защото минутка преди това направих друга чиста снимка от близко до първото място /вижте ориентир автомобила ми/"

Еон: От "добрия стар клуб НЛО" в Дир.бг
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 12:21:17 pm от Eon »

Неактивен Albinoni

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 859
  • „L'amour est l'enfant de la liberte"
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #53 -: Ноември 24, 2006, 12:09:47 pm »
 :(  Ми, нищичко не виждам  :o, я дай по точен ориентир, Еон...
„L'amour est l'enfant de la liberte" Всяко нещо, до което се докосваш е част от Пътя! Достигни до ис

Eon

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #54 -: Ноември 24, 2006, 12:26:32 pm »
 ;)
« Последна редакция: Ноември 24, 2006, 12:27:41 pm от Eon »

Oberon

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #55 -: Ноември 24, 2006, 16:39:18 pm »
Значи един пич от дир.бг от НЛО клуба дава отговор на снимката:

Летяло ли е? Да
Обект ли е? Да
Идентифицирал ли си го? Не
Е значи е НЛО :))

Логиката е бетон:)

Eon

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #56 -: Ноември 24, 2006, 16:41:29 pm »
Ами така си е!  8)

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #57 -: Декември 16, 2006, 19:50:50 pm »

Много сполучливо видео на НЛО над Благоевград:



Странната история на жена, жертва на контрол най-вероятно от сиваци:

musica universalis

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #58 -: Декември 17, 2006, 20:07:57 pm »
Много сполучливо видео на НЛО над Благоевград:

Преди няколко дни показах това филмче на един приятел, който се занимава професионално с 3Д, ефекти, видео монтаж и т.н. Той го погледа 2-3 минути и веднага каза, че това е монтаж. После ми показа отделни кадри, където НЛОто не се движи правилно спрямо сградата. Има 5-6 изолирани кадъра, където пада няколко пиксела по-ниско или по-високо от мястото където трябва да бъде. По едно време тръгва леко наляво след което има един голям zoom. Точно в този момент НЛО-то се заковава много неестествено на място и после пак леко "разхлабва" надясно. Най-накрая, когато излита бързо надясно ускорението също е неправилно. Сякаш започва по-бързо в първия кадър, във втория забавя и в третия изчезва. Би трябвало да е обратното, независимо от системата им за ускорение. Не се заклевам, че филмчето е монтаж, но вече силно се съмнявам, че е истина.

Неактивен ultrafutur

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 786
  • Amor vincit omnia
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #59 -: Декември 17, 2006, 20:46:53 pm »
хаха, и аз не бих се залкел че е истинско, но поне доста прилича на такова. Ускорението е нормално за тези машини, а и начина на поддържане на антигравитацията - също. От друга страна, възможно е това да не е извънземен апарат, а някой от секретните земни разработки, които по принцип летят малко по-калпаво..  ;)
musica universalis

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27