Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488772 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1125 -: Февруари 25, 2012, 21:19:14 pm »
Случайно да намерихте време да изгледате клипа, който съм пуснал преди няма и месец?
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,213.msg247037.html#msg247037
Някаква прилика в описанието намирате ли?
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен dekstar1

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1126 -: Февруари 25, 2012, 22:20:31 pm »
Не няма нищо общо с това което съм виждал,това нещо съм го наблюдавал 4 пъти в различни часове.Последния път беше преди месец в Пловдив около 02:25 посока изток всеки път е на  едно и също място.

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1127 -: Април 10, 2012, 23:37:03 pm »
Ако някой сега чете това от София !!!  :---
Нека много бързо погледна към Княжево,леко в дясно над Горна баня...  :o
За това отдавна говорим тук !!!  8)
Има ли свидетели с мнение ??? :writer:
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1128 -: Април 11, 2012, 11:21:48 am »
Аз не съм свидетел, но определено ще е добре да кажеш за какво става на въпрос, да обясниш и ако имаш снимки да качиш :)
« Последна редакция: Април 11, 2012, 22:45:47 pm от Mirotvorec »

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1129 -: Април 11, 2012, 20:28:51 pm »
ОБЯСНЯВАМ(по ред):  :writer:
* Отговора на първото се крие в моя пост,първите 2 абзаца,НО...
...вече поне за година и 1/2-а,1/2 дузина пъти съм наблюдавал с въоръжено и не толкова-око,светещ/и обект/и в клисурата м/у планина Витоша и Люлин планина,от 2-те страни на кв.Княжево и по-специално над Горна Баня,над танковите полигони...,повечето ми съзерцания са над 2-рата антена на билото на Люлин планина...(гледано от София,още по-точно-Хиподрума,посока Пеуник'!'...)...
Нямам как да ти дам обяснение какво е по обективни причини,но определено съм правил широко спектърни размисли по въпроса(доста от които с компания...)....
...снощи реших в момента който го забелязах да пиша тук,предишни пъти съм се обаждал на приятели да погледнат...,доста интересни коментари е имало,а и звъня на "събудени"...и така!
...иначе в 3-тия абзац имам предвид,че темата е обсъждана тук,даже има много добри видеа поместени,правени от 1-н от 2-та високи блока на Гоцето и Дойран(определено това видео трябва да намериш в хронологията),на зад на стр.73-4 за последно се обсъждат тези обекти,иначе видеото от тези блокове трябва да е още по-напред...........
...за качването на снимки,с удоволствие,само ако някой има нерви да ми обясни как става това тук,ама стъпка по стъпка!...Не че съм толкуз зле,ама имам и други познати...в и от форума,дето още се маем(за не знаещите инструкциите не струват от форума,треа жокер)...разбира се,желаещия да пише на ЛИЧНО...
...предварително благодаря на търпеливия желаещ с обяснението,обещавам да поместя в доста теми снимки...,папарак съм по призвание...,няма-няма в моето фото творчество...
*Това беше или не?!...  :drinks: Времето е в нас и/или ние в него(или с нас и с него,или за,или на,или допускам обратно и,че такова няма...  :hi:
« Последна редакция: Април 11, 2012, 22:46:13 pm от Mirotvorec »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1130 -: Април 16, 2012, 21:17:06 pm »
Ще Ви копирам разказа на мой приятел. Имам му пълно доверие и не може и да става дума за манпулация. Не виждам от къде мога да кача снимки след промяната на форума. Снимките са две за сравнение, но не мога да ги кача. Едната е без обекта.

" На 17.07.2011г. към 21.00 часа в местността Мечи Кладенец(близо до Дерони)област Ст.Загора бе заснет неиндифициран летящ обект.
 Историята започва с лятна буря.След като дъжда намалява Е.С. бе подтикната от С.А. да снима залеза.Той забелязва червена светлина върху ламаринен покрив, като мисли че това е залеза.След няколко минути Е.С. се качва на терасата на височина около 2.3 метра и започва да снима залеза.След известно време Е.С. вижда странна светлина с неопределена форма около 1.5км от нейното местоположение.Обекта в небето е бил статичен и изчезва след секунди.Той бива заснет на една снимка,но на следващите, които биват заснети след секунди обекта изчезва."

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1131 -: Април 22, 2012, 21:56:19 pm »
Заедно с няколко приятели направихме български сайт на тази тематика след като имахме изключително интересно преживяване. Започнахме да се занимаваме активно. Целта ни е идеята да се популяризира и все повече хора да отворят очите си и да станат съпричастни към една от най - големите загадки. В България информацията за тези неща е оскъдна, дано дадем своя принос това да се промени.
Ето линк към сайта:

http://ufohunters.org/
« Последна редакция: Април 22, 2012, 21:58:46 pm от Sagittarius »

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1132 -: Април 22, 2012, 23:21:46 pm »
Случайно да намерихте време да изгледате клипа, който съм пуснал преди няма и месец?
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,213.msg247037.html#msg247037
Някаква прилика в описанието намирате ли?
Благодаря, изгледах го. Само не разбрах защо не е публичен .

Имате съмнение или нямате обяснение?

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1133 -: Април 22, 2012, 23:58:11 pm »
Благодаря, изгледах го. Само не разбрах защо не е публичен .
Имате съмнение или нямате обяснение?
За пореден път ме изумяваш с липсата на елементи на разсъждение!? ??? !!!???!!??
ОТ какъв зор трябва да е публичен, след като съм го заснел, монтирал и качиш ЕДИНСТВЕНО за хората посещаващи този форум?
Ако толкова държиш и баба ти да го гледа, просто и прати линка, не търси "съмнение или обяснение".

Още повече, че ИЗРИЧНО съм заявил, че заснетото на клипа са КИТАЙСКИ ФЕНЕРИ, лично съм видял подготовката за пускането им на едни селски сватбари, решили че е 'многу модну' и нарочно съм ги снимал за да сравнят ежедневно пишещите за подобни светещи точки и да сравнят видяното от тях.

А пък заради такива като Hacko често се питам, защо ли някоя вечер не тегля шалтера на форума, щото явно повечето влизат като теб, само да си чешат клавиатурите и да убият скуката и да напълнят темите с поредните безсмислени връзки  и писания.
Чак се чудя, дали някой не ви плаща, за да затлачвате форума с плява.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1134 -: Април 23, 2012, 15:16:54 pm »
А ти в тази тема какво очакваш да се пише, или снима..? Със сигурност няма да се качат фотосесии на извънземни? :D

Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1135 -: Април 23, 2012, 18:48:50 pm »
Още повече, че ИЗРИЧНО съм заявил, че заснетото на клипа са КИТАЙСКИ ФЕНЕРИ, лично съм видял подготовката за пускането им на едни селски сватбари, решили че е 'многу модну' и нарочно съм ги снимал за да сравнят ежедневно пишещите за подобни светещи точки и да сравнят видяното от тях
Те сега ми се проясни, че е фейк. Ама що пишеш в http://youtu.be/0E_laLxp0H8
Цитат
Кратък клип за заснети Китайски фенери, направен с образователна цел, специално за участниците във форума на xnetbg.com
Значи клипа е за ахмаци. А какво ти е мнението за този? - http://youtu.be/Uor4g4laEoU

Неактивен kadife

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1136 -: Април 24, 2012, 23:13:26 pm »
Преди малко наблиудавах странен обект,с форма на разтворен чадър.Беше в различни цветове,не е самолет или звезда сигурна съм.Пиша от Варна квартал Трошево.Въпросният обект се намираше в посока запад,приличаше на разтворен чадър или медуза в различни цветове.Въртеше се на изток и на север,като се придвижваше много бавно на север.

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1137 -: Май 13, 2012, 05:22:20 am »
Аз на Гергьовден по време на една буря която закачи малко Видин ... към 2 и нещо сутринта.Представям ви го както ми е най-лесно да го опиша.

2:16 Ровя си из нета най-спокойно

2:17 Гася компютъра заради бурята

2:18 Излизам на терасата за да видя къде светка и кога ще дойде над мен бурята.

При което забелязвам странно сияние в небето в посока изток.
Мога да го опиша само по следният начин:

Както е облачната покривка на купесто-дъдовните облаци.Във,или НАД самите облаци имаше обект предизвикващ сияние.Посока Юг-Югоизток,краидунавска Румъния.
Движещ се във кръг,или овал с бясна скорост на предполагаема височина* 1300-3500 метра.Движението в кръг осветяваше облаците в доста голям радиус,светлина като от светкавица.Отначало беше ярко сякаш има кълбовидна мълния във облаците движеща се със хиляди километри в час в продължение на 5 минути.Едно завъртане в този небесен кръг траеше проблизително колкото една секунда.

След малко започна бавно да изтънява при което идеята да звънна на приятел (за който съм сигурен,че е буден) се възроди**.
Звъннах му и му казах да намери място с изглед към съответното явление.Той потвърди че вижда "Светещо облаче" (негови думи,защото не му казах какво да търси).И след около още пет минути явлението изчезна.И придружаващите го яростни гръмотевици отмряха за около още пет минути и отстъпиха на дъжда.

2:45 Бурята окончателно отминава.Пускам компютъра и почвам да се ровя из нета за "Светлинни аномалии по време на буря".

3:00 Търсенето е незадоволително.Всички възможни природни явления не пасват.Лягам си
- - - - - - - - - -
Та хора ... какво по-дяволите беше това ?
Алкохол не съм лизвал от 12 Април ...
Не е халюцинация от недоспиване.



* - Средната височина на купесто-дъждовните облаци е м-у 1000 и 3000 метра

** - Не е много удачно да си седиш на терасата и да говориш по телефона по време на гръмотевична буря.Поради същата причина не съм и снимал ... а и нищо нямаше да се види само от телефон.

*** - Явлението продължи общо около 10 минути или повече ... поне толкова време съм го наблюдавал първият път.

Отново забелязах "сиянието" на 13 Май 00:35.
Този път бях с леля ми и вуйчо които също го видяха.Предположиха,че е прескачащ ел.заряд в облаците но след 40 секунди постоянно наблюдение минаха на "Не знам какво е това".Казаха,че никога не са виждали подобно нещо.
Отново беше в същата посока ... изток.
Този път продължи над 20 минути.
Буря има(ше) но беше далеч над Румъния и виждахме само по-силните светкавици.Които отново спряха след изчезването на "явлението".
- - - - - - - -
Не бих го класифицирал дори като "Летящ обект" защото не мога да съм категоричен.
Може да е дейност на HAARP ... в такъв случай сме здраво прецакани ...
Но факта,че не намирам аналог,и че роднините ми никога не са виждали подобно нещо.Ме кара да мисля,че не е нещо от тая планета.
« Последна редакция: Май 13, 2012, 05:25:51 am от Strelok22 »

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1138 -: Май 17, 2012, 02:17:08 am »
... При което забелязвам странно сияние в небето в посока изток. ... Във или НАД самите облаци имаше обект предизвикващ сияние. Посока Юг-Югоизток, крайдунавска Румъния... Движещ се във кръг или овал с бясна скорост на предполагаема височина* 1300-3500 метра.

В крайна сметка посоката изток ли е или югоизток? Защото на изток от Видин е само румънско, но на югоизток към 35-тия километър вече е Лом, а на 75 км. малко по-източно е АЕЦ Козлодуй. Ако говорим за югоизток и е било високо над хоризонта явно е било на близо в румънско, но ако е било ниско над хоризонта то разстоянието може да е доста над 20 км. при тези 1300-3500 метра височина... известно е, че UFO-тата имат афинитет към атомни централи... не е изключено и HAARP-аджиите да имат интерес.

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1139 -: Май 17, 2012, 15:30:30 pm »
Ето ... снимах със Google Earth и теглих две черти по посока на явлението,съответно от терасата ми и от селският мост.За това след малко.
 
http://imageshack.us/photo/my-images/338/satview.jpg/
 
Другото което ми направи впечатление,бяха облаците.Представям ви сателитната снимка от 23:00 часа,вечерта на първото наблюдение:

http://imageshack.us/photo/my-images/815/satilite.jpg/
 

Най-силно впечатление ми направи фактът,че бурята дойде от Изток ... вместо от Запад или Север откъдето идват всички въздушни течения носещи облаци (питайте Чолаков от БТВ-то).Ако беше облакът от сръбско,щеше да дойде зад къщата и нямаше да го забележа.
Самите облаци бяха странни ... някакси почти кръгли и плътни.А пък най-близкият облак до тях беше чак във северна Франция.

Но както виждаме в първата снимка.Линийте се препокриват над поле.Първата асоциация е със житните кръгове ... Само дето посевите не са достатъчно дорасли за хубаво представление.
 
Но ако моста беше готов.Щяхме да идем до там с пича и да се правим на мъже в черно.  8) :D
« Последна редакция: Май 17, 2012, 15:37:04 pm от Strelok22 »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27