Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483733 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #330 -: Юли 16, 2009, 21:27:31 pm »
Не може да се движат в една и съща посока. Тези се издигат и отдалечават. Колкото по-голям е огъня, толкова повече летят нагоре. Като намалее огъня почват да падат. А тези обекти летяха по хоризонта и преминаха в една траектория над блока. Нямаше вятър. Беше толкова тихо и горещо. По скоро щяха да се издигат нагоре или да падат надолу, а не да летят по хоризонталата. Обектите прелетяха над блока и нито се спускаха нито се отдалечаваха и нямаше вятър. Пламъка не намаляваше, не се увеличаваше. ОТ начало до край беше един и същ.  Това, което тайванците пускат във въздуха си е чист огън, а това беше като електрическо огнено кълбо.
Не може и трите да се движат в една и съща траектория.
Това, което видях прилича на огън, но не точно. Защото беше по-скоро червен. Червеното преобладаваше.

Иначе муфон ги известих.
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 09:48:04 am от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #331 -: Юли 16, 2009, 21:30:02 pm »
Казах ти, дал съм ти линк, ако си 100% сигурен и не ни будалкаш, препоръчвам ти да го попълниш (не оставяй празно поле) и пиши пак ;)


Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #332 -: Юли 16, 2009, 21:40:36 pm »
Още същия ден го попълних, но оставих и доста празни полета. Трябва поне 2 часа, за да попълня всичко, че и на английски. Основната информация я имат. Репортите им са доста дълги. Не ви будалкам. Даже писма получих.

Dear .....,

Thank you for your sighting report submitted July 05, 2009.
Because of you, we are one step closer to solving the greatest mystery of all time. Thank you for thinking of MUFON.

PS. Would like to join MUFON? Then click here: http://www.mufon.com/joinnow.htm

Sincerely,

James Carrion
International Director
Mutual UFO Network
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 09:49:05 am от Mirotvorec »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #333 -: Юли 16, 2009, 22:04:33 pm »
Добре :)

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #334 -: Юли 17, 2009, 00:42:23 am »
Това е най-новата ми снимка с НЛО. Заснета е от централния плаж на Черноморец.

Съжалявам за ниското качество, но докато извадя фотоапарата обектът направо се стопи, иначе, ако го бях заснел в началото, той щеше да е поне пет пъти по-голям на снимката. Имам заснети петнадесет снимки. Дадох максимално оптично увеличение, но това е максимума, който успях да извлека. Когато заснех първата снимка обектът вече се намираше на десетина километра навътре в морето и подръжаше посока североизток. По всяка вероятност скоростта му беше свръхзвукова, или 2,5-3 пъти по-висока от нормалната за самолетите /700-900 км/час/, тъй като изключително бързо се отдалечаваше от местоположението ми. Като важна подробност, искам да подчертая, че обектът с просто око се виждаше много по-добре и много по-голям, отколкото е на снимката. Не е лещовиден, а е пурообразен, въпреки, че на снимката се вижда като лещовиден. С просто око определих, спрямо самолетите, които минаваха на същото разстояние от плажа на Черноморец всеки ден по дяколко десетки, че обектът е приблизително два пъти по-голям от голям пътнически лайнер в дебелина и дължина. В задната му част определено проблясваше метален блясък.

За сравнение, втората снимка е на самолет, отдалечен на 2,5 до 5 километра от плажа на Черноморец.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #335 -: Юли 17, 2009, 00:48:12 am »
Снимката е с максимално цифрово увеличение.

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #336 -: Юли 17, 2009, 01:02:32 am »
Peacekeeper,

не знам дали МУФОН пази архив специално за този случай и честно да ти кажа не вярвам. Аз съм разказвала за него във връзка с известните foofighters (не в системата за съобщения), но сигурно разказът ми е потънал в океана. Това за мен е може би най-интересния случай в България и един от любимите ми изобщо. Особено ме впечатли това, че когато разказваха какво точно се е случило в самолета докато е бил прихванат от НЛО-то споменаха нещо от рода на: Видял фигури...  Нищо повече. Една дума, но може да означава всичко. Често си мисля, че си струва да се направят субтитри на английски специално на този откъс от филма и да се пусне в YouTube.

forum111

на този линк :
http://www.dailymotion.com/relevance/search/ufo+merter/video/x9vaxc_ufo-sigthing-merter-istanbul-turkey_tech
можеш да видиш видео на червено кълбо видяно над Истанбул на 14 Юли 2009 от 100- 150 души. Тези огнени кълба, които си видял приличаха ли на него? Напоследък съобщенията за огнени кълба станаха масови. Отначало хората мислеха, че са китайски фенери, но май не са :-) Дори чух подхвърляния от рода на „Дали не ни посещава нова раса от извънземни?” Зачестили са и сините и зелените светещи сфери. Преди няколко дни е видяна стрелба по едно синьо кълбо в американска военна база.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #337 -: Юли 17, 2009, 02:16:29 am »
stiver, идеята за You Tube е страхотна. Ще попитам двама-трима за субтитрите с надеждата поне един да се съгласи, и ако това стане, ще ти дам клипа да го качиш ти, а ако не - сам ще го ъплоудна :)  А може и двата варианта ;)
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 02:17:13 am от Peacekeeper »

Неактивен A познай кой

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 385
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #338 -: Юли 17, 2009, 11:43:46 am »
Самолетът лети обикновенно с 1000км/ч!!
...и нека Силата бъде с теб. Аз ще се завърна ;) Дано през 2012 всички умрем.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #339 -: Юли 17, 2009, 13:41:11 pm »
Обикновенно пътуват с около 800км/ч. Все пак не говорим за изстребители.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #340 -: Юли 17, 2009, 13:43:21 pm »
Обикновенно пътуват с около 800км/ч. Все пак не говорим за изстребители.
3/4 от скоростта на звука ;)  Все пак съм попълвал пилотски тествое :P

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #341 -: Юли 17, 2009, 20:53:40 pm »
stiver, идеята за You Tube е страхотна. Ще попитам двама-трима за субтитрите с надеждата поне един да се съгласи, и ако това стане, ще ти дам клипа да го качиш ти, а ако не - сам ще го ъплоудна :)  А може и двата варианта ;)

Страхотно! Най-добре и двамата. Нищо не разбирам от правене на субтитри, но видеото ще кача без проблем. 8)

Неактивен forum111

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #342 -: Юли 17, 2009, 22:21:35 pm »
Peacekeeper,

не знам дали МУФОН пази архив специално за този случай и честно да ти кажа не вярвам. Аз съм разказвала за него във връзка с известните foofighters (не в системата за съобщения), но сигурно разказът ми е потънал в океана. Това за мен е може би най-интересния случай в България и един от любимите ми изобщо. Особено ме впечатли това, че когато разказваха какво точно се е случило в самолета докато е бил прихванат от НЛО-то споменаха нещо от рода на: Видял фигури...  Нищо повече. Една дума, но може да означава всичко. Често си мисля, че си струва да се направят субтитри на английски специално на този откъс от филма и да се пусне в YouTube.

forum111

на този линк :
http://www.dailymotion.com/relevance/search/ufo+merter/video/x9vaxc_ufo-sigthing-merter-istanbul-turkey_tech
можеш да видиш видео на червено кълбо видяно над Истанбул на 14 Юли 2009 от 100- 150 души. Тези огнени кълба, които си видял приличаха ли на него? Напоследък съобщенията за огнени кълба станаха масови. Отначало хората мислеха, че са китайски фенери, но май не са :-) Дори чух подхвърляния от рода на „Дали не ни посещава нова раса от извънземни?” Зачестили са и сините и зелените светещи сфери. Преди няколко дни е видяна стрелба по едно синьо кълбо в американска военна база.


http://www.vbox7.com/play:16acc234

Няма смисъл да казвам, че е едно и също. Убедете се сами.  Че и как в един и същ период. горното видео е ъплоаднато скоро - на 15. Аз съм правил този запис на 5 този месец. Почти сигурен съм, че турското видео е направено на 4,5,6. Турското видео е качено на 15 този месец. Имам и снимка.

Сигурен съм и в друго. Това кълбо със сигурност шпионира. Сега някой ако може да ми каже в този период... в Турция... в този хотел. Да не би да се събираха ръководителите, които организираха купуването на гласове в ТУРЦИЯ.

Не искам да политизирам темата. Главния въпрос е че всичко, което става тук, колкото и тайно да е ТЕ го разбират и ще дойде момента на разплата.
« Последна редакция: Юли 17, 2009, 22:32:31 pm от forum111 »

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #343 -: Юли 17, 2009, 23:15:36 pm »
Между другото - който е на линия в момента, нека излезе на балкона, и ако има изглед на Юг, да погледне натам. Яркосветещата жълта звезда нали е Юпитер? :)  Небето е чисто, а тялото свети най-ярко. Можете ли да потвърдите? :D
Сега пак се вижда! Пак на същото място.

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #344 -: Юли 18, 2009, 01:21:36 am »
http://www.vbox7.com/play:16acc234

Няма смисъл да казвам, че е едно и също. Убедете се сами.  Че и как в един и същ период. горното видео е ъплоаднато скоро - на 15. Аз съм правил този запис на 5 този месец. Почти сигурен съм, че турското видео е направено на 4,5,6. Турското видео е качено на 15 този месец. Имам и снимка.

Сигурен съм и в друго. Това кълбо със сигурност шпионира. Сега някой ако може да ми каже в този период... в Турция... в този хотел. Да не би да се събираха ръководителите, които организираха купуването на гласове в ТУРЦИЯ.

Не искам да политизирам темата. Главния въпрос е че всичко, което става тук, колкото и тайно да е ТЕ го разбират и ще дойде момента на разплата.

forum111, много ти благодаря, че си качил видеото в нета! Наистина изглеждат еднакви, няма съмнение. И определено не е китайски фенер. Промените в цветовете са страхотни.

Можеш ли да дадеш някои пояснения? Накрая на видеото, от долния ляв ъгъл се задава друга, по-голяма светлина. Това друга сфера ли е или лампа? Това, което си качил всичко ли е, което си заснел или само част? Жалко, че е толкова кратко. Жалко, че не си снимал и трите сфери. Но защо наистина е толкова кратко? Батериите ли не ти стигнаха?

Иначе, за турското видео...мммм...не, съжалявам, но наистина е снимано на 14ти юли. И на мен ми се искаше да са от една дата, но и това е нещо. Е, малко са позакъсняли за изборите, но за следващите да се надяваме ще дойдат навреме. Но дано да се оправим и сами с това безобразие. Не можем все на небесата да чакаме, я!  ;D
« Последна редакция: Юли 18, 2009, 01:24:15 am от stiver »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27