Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483726 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен invio

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 125
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #300 -: Юни 18, 2009, 12:47:37 pm »
Споменаха, че в петък се е видял голям метеор в Гърция, Албания и Македония. Да не би да виждаш някакви метеорити?
Аз лично съм се заглеждал към звездното небе и ако гледаш достатъчно почти винаги виждаш някакъв метеор за секунда-две.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #301 -: Юни 18, 2009, 18:19:53 pm »
Възможно е :)   Но е неидентифицирано и затова го приемам за НЛО.

Освен това светещото тяло, което видях преди 2 дена определено не беше метеор, а за сателит малко се сънявам, понеже го зърнах към 22:55, а слънцето беше залязло поне към 21:15-20. И го наблюдавах повече от 1-2 секунди, нямаше опашка :-\   Просто зелена подвижна звеьда на голяма височина.

Неактивен Predator

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 11
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #302 -: Юни 20, 2009, 14:57:37 pm »
Мисля, че съм виждал НЛО.
Вижте -> http://forum.xnetbg.com/index.php?topic=3132.msg176326#msg176326

Аз смятам, че 2-те (1 не се вижда почти) са НЛО.Съжалявам, че не се виждат добре.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #303 -: Юни 20, 2009, 15:49:00 pm »
Това са планети.
Венера, Марс, Юпитер са видими с просто око.

Зимата венера е толкова ярка, че често се случва да се вижда само тя, без нито една звезда на небето.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен viper21

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 6
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #304 -: Юли 09, 2009, 14:52:19 pm »
Става дума за две наблюдения от мен , в единия случай има двама свидетели в другия трима. Едното е на 28 май 2009, в посока парк "Стратеш" се появи светлина с блясъка на Венера около 00.10ч., времето е ясно и безоблачното. Започна да се движи на север с ниска скорост, явно на малка височина, тъй като отгоре се виждаха самолетите, летящи по транс азиатския маршрут, измина около една трета от небосвода като постепенно блясъка му намаля до границата на видимостта. Второто е на 08.07.2009 в 04.20 часа, ярко тяло премина по небосвода с ниска скорост, може би на около 2-3 км височина, нямаше звук. На първото се опитах да снимам с телефона си, но не се виждаше нищо ,камерата е сони ериксон в 630 2 мп ,интересно че преди около 2 месеца имаше наблюдения над Троян, който е на 35 км от Ловеч. Любител астроном съм и се занимавам и с авиация, това не беше нещо, което ми е познато и го класифицирам с НЛО.
« Последна редакция: Юли 10, 2009, 17:57:29 pm от Mirotvorec »

Неактивен Веселяк-У

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #305 -: Юли 10, 2009, 19:14:31 pm »
Това съм го наблюдавал и аз два пъти над Пловдив.И двата пъти се движеше от юг на север като излъчваше бяла светлина, наблюдавах го с бинокъл(и двата пъти) но не можах да го определя.Първият път след като измина известно разстояние си изгуби блясъка постепенно,а вторият път вместо да си изгуби блясъка спря неподвижно и застана като звезда,сменяйки си цвета от червеникав на бял.
« Последна редакция: Юли 11, 2009, 00:16:52 am от Mirotvorec »

Неактивен 3SSS

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 46
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #306 -: Юли 10, 2009, 22:33:14 pm »
От доста време се каня да споделя за една 'случка' свъзана с НЛО,или както искате го наречете...

Преди година,посетих за няколко дни баба и дядо в Сандански...Видяхме се,седнахме и от приказка на приказка,дядо реши да сподели за нещо необаснимо което му се бе случило скоро.

Ще се опитам да го цитирам,като пресъздам по памет максимално точно думите му:

"Беше към обяд,козите пасяха,а аз бях на около 10-тина метра от тях в сянката на една върба.Както си седях,изведнъж от небето се чу гръм/трясък и от земята съпровождан със много силен гръм започна лека-полека да се издига "светлинен лъч/светлина".В началото нищо не се виждаше,но с течение на времето от земята започна да излиза светлина,тътенът се усилваше,така и "светлината".Стана много високо,около 10 метра и като се издигаше непрекъснато сменяше цветовете си.Имаше всякакви цветове,които се меняха,като стигна максимална си височина тътенът бе много силен.Останах втрещен,за момент си помислих да го приближа,но ме хвана страх и предпочетох да го наблюдавам от разстояние.

След като се издигна на максмална височина,светлината седеше около 15-тина минути,като постепенно започна да се смалява придружена непрекъснато с огромен тътен и от 10- метра се смали до свещ,и с един последвал силен гръм изечна.Отидох точно на мястото където се беше появила и там намаше нищо,абсолютно нищо.Тревата беше непокътната,нямаше никакви следи или знаци."

Това е разказат на дядо на който безрезервно вярвам.
Вероятно ще кажете,че си измислям,мнозина от вас може би ще помислят дадо за луд...Не ме интересува,това е една истинска случк,която до ден днешен не мога да си обясня.

Неактивен Hannibal

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 200
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #307 -: Юли 11, 2009, 00:30:30 am »
София
Вчера към 02:30 в посока изток ми направи впечатление един обект, като светлосила беше като средноярка звезда, като че ли беше червеникава. Интересното което ми привлече вниманието, беше, че се движеше на голямо разстояние плавно нагоре - надолу като йо-йо, но много бавно. Няма как да е звезда, а пък самолет изключено.....
Това го зяпах, как подскача , половин час , накрая ми писна и легнах  laugh

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #308 -: Юли 14, 2009, 00:52:17 am »
Аз съм от Стара Загора. Преди малко ми се един човек от Варна много развълнуван. Думите му бяха: "Няма да повярваш какво виждаме. Не можем да разберем какво е. - Аз му казах снимай го и той ми отоговори не го хваща апарата?!?" Имало е поне двама свидетели с него. Докато говорихме по телефона чувах как минава над тях. Много странен шум. Все едно беше на по ниска височина, а според него е било на около 100 м. Ако някой го видял от Варна или го е снимал да сподели. На снимките на моите хора не се вижда нищо, но бяха истински стреснати.

Неактивен Sasho

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 90
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #309 -: Юли 14, 2009, 08:04:56 am »
Аз събота пътувах към Плевен и някъде към 1.30 вечерта, като минавахме до една селце, над него се виждаше ясно светеща точка на около 50 метра височина. С баща ми предположихме, че е комин на завод, но точката беше високо за. След време сякаш започна да пулсира и след време изчезна.
« Последна редакция: Юли 14, 2009, 08:06:15 am от Sasho »

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #310 -: Юли 14, 2009, 11:47:19 am »
Аз съм от Стара Загора. Преди малко ми се един човек от Варна много развълнуван. Думите му бяха: "Няма да повярваш какво виждаме. Не можем да разберем какво е. - Аз му казах снимай го и той ми отоговори не го хваща апарата?!?" Имало е поне двама свидетели с него. Докато говорихме по телефона чувах как минава над тях. Много странен шум. Все едно беше на по ниска височина, а според него е било на около 100 м. Ако някой го видял от Варна или го е снимал да сподели. На снимките на моите хора не се вижда нищо, но бяха истински стреснати.

Здравей, Sagittarius. Можеш ли да дадеш още малко информация? Как е изглеждал апарата, каква форма е имал, имал ли е светлини, колко, какъв цвят... всичко, което се сетиш ще бъде полезно. Можеш ли да се опиташ да опишеш шума, с какво би го сравнил – със звук от самолет, от въртолет, Монотонен ли беше или пулсиращ, нисък или висок? С каква скорост се е движел – по-бързо, по-бавно, или приблизително като самолет? По права линия ли е летял? Можеш ли все пак да постнеш снимката, но без да я намаляваш или променяш? Въпреки, че не се вижда нищо може да изцедим нещо от нея. Ако е прекалено голяма за форума, би ли ми я изпратил на емайла: [email protected]

Ще ми позволите ли да пусна едно допитване в блога ми? Някой, който го е видял може да се обади.

Неактивен Peacekeeper

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 131
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #311 -: Юли 14, 2009, 21:31:33 pm »
Да не забравиш да докладваш после. ;)
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 08:23:55 am от Mirotvorec »

Неактивен Vanesa_

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 110
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #312 -: Юли 14, 2009, 22:17:06 pm »
Докладите са за други инстанции. Тук само се събира информация.
Св. Августин благодари на Бога, че не му е вменил отговорността за неговите сънища. Несъзнаваното е

stiver

  • Гост
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #313 -: Юли 15, 2009, 00:00:05 am »
Точно така :) Дори бих казала 'споделя' информация. Затова ще изчакам мнението на Sagittarius преди да пусна допитване в блога.
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 08:24:35 am от Mirotvorec »

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #314 -: Юли 15, 2009, 02:22:07 am »
Докладите са за други инстанции. Тук само се събира информация.
И от къде на къде 'доклад' да е мръсна дума?
Доклад или отчет се нарича събирането и предоставянето на информация с цел споделяне пред повече хора.
Точно 'Тук само се събира информация.' ми звучи като изказване на доносник! Затрупан с папки, седи с тъмната стая, подслушва телефони, интернети и др. и 'събира' информация, трупа си я в шкафа.
« Последна редакция: Юли 15, 2009, 02:22:52 am от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27