Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 483897 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1230 -: Ноември 11, 2012, 16:50:13 pm »
Погледни описанието по-горе. Аз такъв вид летящо животно с размер 250 метра не съм чувал да е съществувал или пък да излиза от пещера...
Ми аз бях дала линк към една тема..Ектоплазма.Потърси си инфо,ако имаш съмнения,че си станал свидетел на нещо различно от класическото НЛО.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1231 -: Ноември 11, 2012, 19:47:01 pm »
Някой да е видял летящ обект над София, сега преди 7-10 минути? Към 19.35...

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1232 -: Ноември 11, 2012, 20:02:12 pm »
:), Хубаво е че питах. Живяла съм от другата страна на езерото, накрая на града, преди вече повече от 30 години, :), майка ми ми е казвала, макар и да звучи на повечето от четящите странно, че там като дете е виждала светлини и голям обект... Мястото е добре да се огледа! Военните преди присъстваха, сега не знам.
Много интересно!!! Можеш ли да разкажеш повече подробности?

Неактивен Lenks

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 18
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1233 -: Ноември 19, 2012, 14:15:39 pm »
Mиналата седмица бях на среща с 1 момиче в студенски град и както се разхождахме видях в небето  някакъв обект с форма на топка може би. Беше тъмно понеже беше вече вечер. Не можах да разбера на каква височина е обекта, но НЕ ми се струваше да лети много ниско, а в същото време се виждаше доста ясно, което значи, че си беше доста голям. В първия момент си помислих, че това е въздушен балон, или нещо подобно, но се движеше адски бързо за каквото и да е било предвижвано само от вятъра. Смисъл, летеше по-бързо от самолет определено. Беше ми доста любопитно, но не го снимах, да на ме помисли момичето, че съм луд нещо :D Тя го видя също де... Честно казано така като гледах по улицата никой не обърна внимание какво е това...
« Последна редакция: Ноември 19, 2012, 14:20:30 pm от Lenks »

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1234 -: Ноември 24, 2012, 10:33:51 am »
Отново ще помоля Дел да разкаже малко повече по случая.

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1235 -: Ноември 24, 2012, 12:13:19 pm »
Отново ще помоля Дел да разкаже малко повече по случая.
Съжалявам Kolibar. Случилото се с майка ми във Варна, точно от другата страна на езерото е с давност, от 1954г.! това е много отдавна и няма как да ти кажа подробности. Аз самата съм "Тома неверни" по отношение на инфо за летящи обекти и ако не бях чула това от майка си, а от друг нямаше да вярвам. Знам, че е чула силен лай на кучета, не е могла да помръдне. Този случай оставил у нея странно отношения към кучетата, не знам защо и как, но винаги имахме кучета и тя все спомняше този момент и отношението и към тях бе ..по-точно като към хора..
   В далечната 1954г. това място е извън града. Може би ако бях останала във Варна щях да обходя тези места подробно.
С риск админите да сметнат поста ми за спам, ще си позволя да споделя само толкова: Според майка ми мястото около езерото е от особена важност от историческо значение, не само заради Варненския некропол, който е съвсем наблизо, а като място на "среща между Цивилизациите".

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1236 -: Ноември 24, 2012, 18:42:03 pm »
Разкажи какво точно е видяла. Мисля, че това ще бъде интересно на всички тук.

Неактивен Archangel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1237 -: Декември 01, 2012, 02:00:50 am »
Така, снимката която ще предоставя е от доста време, може би повече от 4 години:

http://prikachi.com/images.php?images/325/5554325D.jpg
Снимката е направена в г. Рибарица, област Ловеч, снимката е направена съвсем случайно, преди да сваля снимките на компа и да ги погледна дори не бях забелязал обекта в левия ъгъл. Искам да попитам това НЛО ли е, или просто съм се объркал, пробвах да увелича снимката, но идея си нямам с каква програма да я изчистя след това, че да се вижда нещо.
« Последна редакция: Декември 03, 2012, 18:41:51 pm от Black Adder »

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1238 -: Декември 03, 2012, 15:20:46 pm »
Може и да е птица. Изображението е твърде лошо, за да се определи дали е НЛО или пък не е просто сиво-бяла птица, която в този момент пикира.  ;)
Иначе подобни "инцидентни" заснемания на НЛО не са рядкост. Току виж онзи ден си имал късмета да хванеш нещо наистина вълнуващо.
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен Archangel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1239 -: Декември 04, 2012, 13:26:36 pm »
Значи, честно казано не ми изглежда много на птица, наистина снимката не е с никак добро качество и за тоя я пуснах в този форум, понеже има доста по-компетентни от мен в този форум. :)

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1240 -: Декември 04, 2012, 14:21:22 pm »
Е тя тая птица ще да е колкото половината покрив на къщата..

Неактивен teoriq

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 3
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1241 -: Декември 04, 2012, 17:02:49 pm »
със сигорност не е птица ако беше както казаха щеше да е колкото покрива  :o

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1242 -: Декември 04, 2012, 21:01:25 pm »
И от къде тази сигУрност?  Аргументи и факти МОЛЯ!!! /но първо научете правописа/
(мда, и да уточня - АЗ МИСЛЯ може да използват само хора с ранг над Професор, за да има с какво да докажат рутина в мисленето)

Размазана снимка, при това - не е публикуван оригинала, за да се видят EXIF данните. То и аз като снимам на маса, повечето вика - защо си ме изкарал, все едно изглеждам пиян.
Е тя тая птица ще да е колкото половината покрив на къщата..
Хайде, да не ви търся милиони снимки на птици в полет и да не споделяме пак елементарни неща от физиката и как изглеждат две тела на различно разстояние от наблюдаващия.
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1243 -: Декември 04, 2012, 22:56:23 pm »
Размазана снимка, при това - не е публикуван оригинала, за да се видят EXIF данните. То и аз като снимам на маса, повечето вика - защо си ме изкарал, все едно изглеждам пиян. Хайде, да не ви търся милиони снимки на птици в полет и да не споделяме пак елементарни неща от физиката и как изглеждат две тела на различно разстояние от наблюдаващия.

Еее,Блеки..молим те..За далечината на наблюдаваните обектите ясно.
Просто тва не ми изглежда на птица..Всъщност...може и да е птица да е.Все тая..Подобни снимки отдавна вече не доказват и не променят нищо.Без значение дали са фейк или не.

Неактивен liuba4e

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1244 -: Декември 05, 2012, 23:35:48 pm »
http://prikachi.com/images.php?images/325/5554325D.jpg
Снимката е направена в г. Рибарица, област Ловеч, снимката е направена съвсем случайно, преди да сваля снимките на компа и да ги погледна дори не бях забелязал обекта в левия ъгъл. Искам да попитам това НЛО ли е, или просто съм се объркал, пробвах да увелича снимката, но идея си нямам с каква програма да я изчистя след това, че да се вижда нещо.

Днес по National Geographic гледах едно предаване за извънземни. Та в него изследователите на UFO, бяха отишли в една организация, която изследва различни материали, било то получени и от случайни хора. Естествено 95% се оказват фалшификати, но ако искаш да разбереш нещо повече, пиши на организацията. Ето линк към сайта им. Дано да е този, че не дадоха в предаването линк. http://ufonetwork.org/
Но съм 95% убедена, че това е американската организация, която се занимава именно с това. Ако си наистина заинтересован, можеш да опиташ. После можеш да пишеш, какъв е бил резултата.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27