Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488716 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1215 -: Ноември 05, 2012, 00:00:16 am »
^ Еми човече ... къде в 2 нощеска ще се разхождам аз със апарат.А и все едно нещо щеше да се види в тая тъмница.

А да ... приятеля пуши син "Ваис*ои"  ;)

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1216 -: Ноември 05, 2012, 09:43:14 am »
Това което аз видях беше малко и продълговато, много бързо. Възможно е да някакъв космически обект.
Направих асоциация с коментираните в интернет обекти тип "Пура".
И други хора го видяха, но явно не пишат тук  ;)

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1217 -: Ноември 11, 2012, 11:53:53 am »
Здравейте,

Искам да ви разкажа нещо, за което рядко говоря... Искам да знам дали и други хора са виждали същото, и ако да къде....
Беше едно лято преди няколко години, седях с приятели навън- (двора на една къща). Беше към 23:00 часа. Искам да подчертая, че не бяхме пили. Както се говорехме, чухме странен и силен шум от към небето. Приличаше на свистене на милиони обекти, нещо като стържене. Не мога да го опиша, толкова беше странен. Вдигнахме глави и над нас преинаваше огромен обект с белезникав цвят. Движеше се доста бързо и приличаше на жив, а не на машина. Краищата му потрепваха. Най-близкото с което мога да го сравня е рибата скат- формата му беше закръглена. Нямаше нито криле, нито нищо друго което да стърчи, което изключва да е самолет.
Бяхме замръзнали. Обектът продължаваше да издава този звук докато изчезна към хоризонта. Бяхме уплашени и потресени. Обектът беше доста голям и не беше нищо познато... Принципно рядко говорим за това понеже ни се присмиват.. Но винаги, когато се съберем го споменаваме....

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1218 -: Ноември 11, 2012, 14:00:17 pm »
Konstantin, Вярно казваш.
Kolibar, колко голям бе обекта, доколкото можеш да си спомниш? Колко нависоко летеше? Кога се е случило и къде? Питам те, защото може и да има други,  които търсят инфо за подобен обект, а и да са открили нещо, и ако уточниш, търсейки ще попаднат на твоята информация и ще имаш обратна връзка.

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1219 -: Ноември 11, 2012, 14:42:48 pm »
Konstantin, Вярно казваш.
Kolibar, колко голям бе обекта, доколкото можеш да си спомниш? Колко нависоко летеше? Кога се е случило и къде? Питам те, защото може и да има други,  които търсят инфо за подобен обект, а и да са открили нещо, и ако уточниш, търсейки ще попаднат на твоята информация и ще имаш обратна връзка.
Обектът беше доста голям, летеше на около 50 метра височина. От долу изглеждаше пет метра в диаметър, което изчислено по формулата за переспективата значи че реалният му размер беше 250 метра в диаметър. Случи се във Варна, преди няколко години, една нощ през лятото...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1220 -: Ноември 11, 2012, 14:55:43 pm »
Колибар,мястото на което сте се намирали  във града ли е било или извън града?

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1221 -: Ноември 11, 2012, 14:58:52 pm »
Във града, но в краен квартал с къщи. Бяхме на двора на едната къща. Не е в центъра на квартала, а в неговата периферия.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1222 -: Ноември 11, 2012, 15:00:52 pm »
Във града, но в краен квартал с къщи. Бяхме на двора на едната къща. Не е в центъра на квартала, а в неговата периферия.
На това място,има ли пещери ?

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1223 -: Ноември 11, 2012, 15:05:50 pm »
На това място,има ли пещери ?
Има, но входа и е под вода. Пещерата е под нос Галата, а наблюдавахме обекта от квартал Аспарухово, който е съвсем наблизо до носа. Всъщност самата пещера е в края на квартала.

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1224 -: Ноември 11, 2012, 15:10:50 pm »
Има, но входа и е под вода. Пещерата е под нос Галата, а наблюдавахме обекта от квартал Аспарухово, който е съвсем наблизо до носа. Всъщност самата пещера е в края на квартала.

Питам те,за да разбера дали съществото е от района или просто е преминавало от там. Защо, не проучите мястото по обстойно и примерно една вечер не остане някой,който да няблюдава дали не излиза нещо именно от тази пещера?!

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1225 -: Ноември 11, 2012, 15:18:50 pm »
Питам те,за да разбера дали съществото е от района или просто е преминавало от там. Защо, не проучите мястото по обстойно и примерно една вечер не остане някой,който да няблюдава дали не излиза нещо именно от тази пещера?!
Хех, верно че сме смели ама чак толкова едва ли. Аз лично не бих се навил да го чакам да излезе, а и в тази пещера някога са били базирани подводниците на нашия флот. От 20 години не се ползва от военните, но те са ползвали само най външната и зала, а надолу никой не е ходил. Преживяването беше доста страшно и в заселения район камо ли край пещерата.....

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1226 -: Ноември 11, 2012, 15:21:50 pm »
Хех, верно че сме смели ама чак толкова едва ли. Аз лично не бих се навил да го чакам да излезе, а и в тази пещера някога са били базирани подводниците на нашия флот. От 20 години не се ползва от военните, но те са ползвали само най външната и зала, а надолу никой не е ходил. Преживяването беше доста страшно и в заселения район камо ли край пещерата.....
Да ,но за сметка на това може би ще бъдете откриватели на нов (стар)вид :) Въоръжени със камера...щрак и дим да ви няма :)

Неактивен Kolibar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 29
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1227 -: Ноември 11, 2012, 15:25:42 pm »
Да ,но за сметка на това може би ще бъдете откриватели на нов (стар)вид :) Въоръжени със камера...щрак и дим да ви няма :)
Погледни описанието по-горе. Аз такъв вид летящо животно с размер 250 метра не съм чувал да е съществувал или пък да излиза от пещера...

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1228 -: Ноември 11, 2012, 15:29:57 pm »
Погледни описанието по-горе. Аз такъв вид летящо животно с размер 250 метра не съм чувал да е съществувал или пък да излиза от пещера...
Просто предположение.Обекта ,може да е със извън земен характер или земен. За това,предложих да отидете и да направите оглед,за да разберете повечко,но щом шубето е по-голямо от любопитството......:)

Неактивен del

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 522
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1229 -: Ноември 11, 2012, 15:42:39 pm »
 :), Хубаво е че питах. Живяла съм от другата страна на езерото, накрая на града, преди вече повече от 30 години, :), майка ми ми е казвала, макар и да звучи на повечето от четящите странно, че там като дете е виждала светлини и голям обект... Мястото е добре да се огледа! Военните преди присъстваха, сега не знам.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27