Автор Тема: Свидетели на НЛО в България  (Прочетена 488720 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен alexanderrsf

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1200 -: Септември 06, 2012, 19:19:48 pm »
Здравейте читатели ,първо за да не ме вземете за параноик откачалник ще ви разкажа малко за мен . На 23 години съм живея в София,тази година завършвам бакалавър в ТУ София имам сериозна приятелка и даже мислим за свадба.Не пия не пуша не вземам наркотици,трева и всякакви подобни.
Да ви разкажа какво се случи. Преди няколко седмици бяхме излезнали с някаква приятелка на моето гадже и тя ни казваше ,че е видяла НЛО и даже беше снимала нещо с телефона си.При което поне е малко параноичка и не я взех много на сериозно.Да но един уикенд бях извън София при един приятел на гости в тях.Седнали сме двамата в неговата стая на втори етаж, 21.00 часа (свечерява се вече) и си приказваме при което той поглежда на балкона и става казваики ,че пада метеорит. Станах и аз излезнахме на балкона и какво да видим-жълта топка с оранжев ореол над нея ,беше на няколко километра от нас.Докато се чудим това какво е се появи нова топка (жълта с оранжев ореол) като се появи на 500 метра от нас и все едно излиташе .С контролирано движение ,без да променя цвета си и движеики се по диагонал отиде при първата топка. После двете си останаха на хоризонта замалко неподвижни и след това започнаха да се отдалечават ,като ставаха все по малки докато не започнахме да ги виждаме като звезди.Имам няколко разсъждения по случая- не са горящи фенери защото светлината от тях не се променяше и се движеха по диагонал на хоризонта. Друго виждахме ги отпърво по-големи и с времето  по-малки демек се отдалечаваха от нас и не са метеорити.Движеха се съвсем регулирано и докато първото седи на хоризонта неподвижно,второто отиде при него.Опитах да ги снимам с но нищо не се виждаше ясно.След като изчезнаха и моя приятел излезе на вън да попита дали някои го е видал .Една баба негова комшиика беше видяла същото.
Въпросната вечер не бяхме пили,пушили...
Такова нещо ми се случва за първи път .Разказвали са ми хора за НЛО и аз не съм скептик ,но докато не го видях сам...
Благодаря ви за отделеното време ...и без подигравки !Успех !



Здравейте , регистрирах се тук снощи , само за да потвърдя и аз случка която е описало момчето . Аз видях същото от София на 22 -ри или на 21-ви ... Описвам Ви случката едно към едно  : Седяхме на една пейка с една приятелка , на небето имаше нормални звезди - обикновенните виждащи се от София , след 2 минути пак погледнах към небето и видях ярка звезда и се очудих , че буквално преди минута я нямаше там . Неможе да става и дума за Китайски фенер ,  това което видях беше на мноого високо , убеден съм че не е нито фенер нито самолет , защото за 20 секунди седеше неподвижно , до него от някъде дойде друга точка - по-бледа , приближи се и двете застанаха успоредно , онова първото не мърдаше въобще , а второто (по бледо ) съвсем КОНТРОЛИРАНО  се приближи до него , след което има няма след 5 секунди потеглиха на север , буквало едно до друго ... НЕЗНАМ КАКВИ МОЖЕ ДА СА ТЕЗИ ДВА ОБЕКТА , НО НИТО БЯХА ФЕНЕРИ , НИТО САМОЛЕТИ , ТОЛКОВА РЕАЛЕН И БЕЗПРИСТРАСТЕН ПОГЛЕД ИМАМ ,ЧЕ ВСЕ ЕДНО ДА СБЪРКАМ КОЛА С КОН ... незнам какво беше , но се радвам че и друг го е видял

Неактивен Slim313Shady

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 8
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1201 -: Септември 06, 2012, 22:20:17 pm »
И аз го потвърждавам това което се написа горе.Бях на терасата и гледах към небето и стана същото което се написа горе.Не знам какво може да е ,но ми направи впечатление.

Неактивен dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 75
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1202 -: Септември 07, 2012, 00:11:39 am »
И аз го потвърждавам... То е ясно, че от много време ни наблюдават, въпроса е какво целят и какво искат от нас... Да се надяваме, че не е нищо лошо.. Или пък може би се опитват да ни предупредят за нещо?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1203 -: Септември 13, 2012, 21:16:55 pm »
Днес преди малко ми се обади приятелка. В младост в 9 без 10 сега вечертае видяла Нло-та. Били 4 топки, които правели резки движения. След известно време 5-то се е присъединило към тях. Някой друг да е видял това или да е го е заснел?

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1204 -: Септември 28, 2012, 15:24:58 pm »
 :o ;)Ако не е бил кораба-майка :bad:,тогава е свързано със ,,звездите които сваляте,,на приятелките си. :)Сега сериозно.И аз попаднах в случка от която се почувствах,,идиотски,,но с помоща на форума :-X разбрах ,че били китайски фенери. :yes:
« Последна редакция: Септември 28, 2012, 15:37:14 pm от zorro »
...истината е някъде там...

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1205 -: Септември 28, 2012, 16:07:28 pm »
Не знам какво е било, защото не съм била там. Моята позната си я познавам добре и и вярвам. А и незнам фенерите да правят резки и бързи движения. Жалко, че тогава малко хора са го видели и не са го заснели. Едва ли повечето в младост в 9 часа вечерта киснат на терасите си и гледат небето.

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1206 -: Септември 28, 2012, 17:57:56 pm »
 :yes:Така е. И аз се подведох тогава ,но наистина кит.фенери ,,правят,,резки движения -според въздушните течения. :shok:
...истината е някъде там...

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1207 -: Октомври 08, 2012, 15:52:51 pm »
Днес преди малко ми се обади приятелка. В младост в 9 без 10 сега вечертае видяла Нло-та. Били 4 топки, които правели резки движения. След известно време 5-то се е присъединило към тях. Някой друг да е видял това или да е го е заснел?
 

Може да е нещо подобно. 
« Последна редакция: Октомври 08, 2012, 16:03:08 pm от karina »

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1208 -: Октомври 08, 2012, 16:23:01 pm »
Карина едва ли са гледали към земята, а е било високо в небето. Може само да се предполага какво е. Жалко, че не са го заснели.

Неактивен karina

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 81
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1209 -: Октомври 08, 2012, 16:58:44 pm »
Тези  т.н. фенери или ракети се виждат от по-голям радиус, някъде в съседен квартал, ако са ги изстрелвали, ще видиш само светлините,   като "заря".
Само предположение дадох.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1210 -: Октомври 08, 2012, 21:17:59 pm »
Е то и по назад в темата също го дадоха това предположение. Яд ме е, че не отидох тогава.

Неактивен Strelok22

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 39
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1211 -: Ноември 04, 2012, 02:50:38 am »
Аз на Гергьовден по време на една буря която закачи малко Видин ... към 2 и нещо сутринта.Представям ви го както ми е най-лесно да го опиша.

2:16 Ровя си из нета най-спокойно

2:17 Гася компютъра заради бурята

2:18 Излизам на терасата за да видя къде светка и кога ще дойде над мен бурята.

При което забелязвам странно сияние в небето в посока изток.
Мога да го опиша само по следният начин:

Както е облачната покривка на купесто-дъдовните облаци.Във,или НАД самите облаци имаше обект предизвикващ сияние.Посока Юг-Югоизток,краидунавска Румъния.
Движещ се във кръг,или овал с бясна скорост на предполагаема височина* 1300-3500 метра.Движението в кръг осветяваше облаците в доста голям радиус,светлина като от светкавица.Отначало беше ярко сякаш има кълбовидна мълния във облаците движеща се със хиляди километри в час в продължение на 5 минути.Едно завъртане в този небесен кръг траеше проблизително колкото една секунда.

След малко започна бавно да изтънява при което идеята да звънна на приятел (за който съм сигурен,че е буден) се възроди**.
Звъннах му и му казах да намери място с изглед към съответното явление.Той потвърди че вижда "Светещо облаче" (негови думи,защото не му казах какво да търси).И след около още пет минути явлението изчезна.И придружаващите го яростни гръмотевици отмряха за около още пет минути и отстъпиха на дъжда.

2:45 Бурята окончателно отминава.Пускам компютъра и почвам да се ровя из нета за "Светлинни аномалии по време на буря".

3:00 Търсенето е незадоволително.Всички възможни природни явления не пасват.Лягам си
- - - - - - - - - -
Та хора ... какво по-дяволите беше това ?
Алкохол не съм лизвал от 12 Април ...
Не е халюцинация от недоспиване.



* - Средната височина на купесто-дъждовните облаци е м-у 1000 и 3000 метра

** - Не е много удачно да си седиш на терасата и да говориш по телефона по време на гръмотевична буря.Поради същата причина не съм и снимал ... а и нищо нямаше да се види само от телефон.

*** - Явлението продължи общо около 10 минути или повече ... поне толкова време съм го наблюдавал първият път.

Отново забелязах "сиянието" на 13 Май 00:35.
Този път бях с леля ми и вуйчо които също го видяха.Предположиха,че е прескачащ ел.заряд в облаците но след 40 секунди постоянно наблюдение минаха на "Не знам какво е това".Казаха,че никога не са виждали подобно нещо.
Отново беше в същата посока ... изток.
Този път продължи над 20 минути.
Буря има(ше) но беше далеч над Румъния и виждахме само по-силните светкавици.Които отново спряха след изчезването на "явлението".
- - - - - - - -
Не бих го класифицирал дори като "Летящ обект" защото не мога да съм категоричен.
Може да е дейност на HAARP ... в такъв случай сме здраво прецакани ...
Но факта,че не намирам аналог,и че роднините ми никога не са виждали подобно нещо.Ме кара да мисля,че не е нещо от тая планета.

Преди половин час пак ги видях тия ... /виж час на поста/
Бях с един приятел,прибирахме се от съботната ни сбирка.Гледахме ги за 10 минути докато изчезнат и се прибрах.
И се прибирам сега и един пич по чата ми пише следното:

"Човек преди малко като пуших на прозореца видях нещо като светлина в небето доста близо и не беше  високо на около 1000-1300 метра и се въртеше"


Няколко минути след като тия изчезнаха,небето което цял ден го изнасилваха със Кемтреилове,се прочисти.
По мое мнение,тия "кръжащите" са наши "хора" които малко от малко удрят по едно рамо.  :hi:

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1212 -: Ноември 04, 2012, 18:45:46 pm »
Някой забеляза ли светещото тяло което премина над София?
В 18 ч. и 22 или 23 мин.

Неактивен Sagittarius

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 56
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1213 -: Ноември 04, 2012, 20:37:43 pm »
Преди половин час пак ги видях тия ... /виж час на поста/
Бях с един приятел,прибирахме се от съботната ни сбирка.Гледахме ги за 10 минути докато изчезнат и се прибрах.
И се прибирам сега и един пич по чата ми пише следното:

"Човек преди малко като пуших на прозореца видях нещо като светлина в небето доста близо и не беше  високо на около 1000-1300 метра и се въртеше"
Преди половин час пак ги видях тия ... /виж час на поста/
Бях с един приятел,прибирахме се от съботната ни сбирка.Гледахме ги за 10 минути докато изчезнат и се прибрах.
И се прибирам сега и един пич по чата ми пише следното:

"Човек преди малко като пуших на прозореца видях нещо като светлина в небето доста близо и не беше  високо на около 1000-1300 метра и се въртеше"


Няколко минути след като тия изчезнаха,небето което цял ден го изнасилваха със Кемтреилове,се прочисти.
По мое мнение,тия "кръжащите" са наши "хора" които малко от малко удрят по едно рамо.  :hi:

Прекрасно документиране на събитията. Поздравления!

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Свидетели на НЛО в България
« Отговор #1214 -: Ноември 04, 2012, 23:10:38 pm »
Е, що не си носите фотоапарати бе хора? А този твоя приятел какво е пушил на прозореца? А тия сигурно са от "нашите", но не им пречи нищо и да ни "оправят" накрая.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27