Автор Тема: Странности с мен...  (Прочетена 12011 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Странности с мен...
« -: Декември 21, 2011, 23:06:04 pm »
Здравейте,

Не съм писала от доста време във форума, за което се извинявам. Вероятно бъркам и темата - извинете ме. Относно числата:

1. През последните три-четири месеца, когато погледна часовника винаги е 1:01, 2:02, 3:03, 4:04, 5:05, 11:11, 12:12, 15:15 и т.н.;

2. Будя се в същите малки часове на денонощието - изключение няма. И преди ми се е случвало - като дете, но никога не е било с такава честота;

3. Когато се будя в малките часове на деня винаги е след т.нар сънна парализа;

4. През последните месеци каквото и да свърша както трябва на работното си място- никой не е доволен. Общо взето имам чувството, че ме гледат като извънземно, но вероятно си въобразявам. Човек съм като всички останали. Нито греша повече, нито по-малко от 150-те души на работното си място. Въпросът е, че досега имах отлична репутация на работното си място - вече нямам и понятие си нямам защо;

5. Шефът ми казва, че дори при най-малкия пропуск от страна на екипа ни има желание да се накара на мен. Нямам ръководна функция и не искам да имам. Не влияя на екипа с решения или мнения. Въпросният шеф си няма и понятие защо се нахъсва срещу мен;

6. Обвиняват ме в хиперактивност - така съм била винаги. Сега обаче ме обвиняват, че върша прекалено бързо работата и карам колегите си да се чувстват "догонващи ме";

7. Общо взето живея здравословно - зелен чай и мурсалски сутрин, вегетарианец съм по рождение - не понасям месо и мляко, избягвам късно хранене и запиване. Преди месец си позволих да пийна с колеги - сега вече ме изкараха алкохолик. Днес ми заявиха, че приемам и някакви стимуланти, защото тази хиперактивност не била в човешките граници. Нищо не приемам, но както и да е.;

8. Който ме е помолил за помощ - отзовала съм се с каквото мога. Тези, на които помогнах, се обърнаха срещу мен. Не се защитавам - не виждам смисъл;

Искрено се надявам, че някой от вас има идея какво се случва, защото аз нямам. Животът ми се обърна наопаки за около месец, а не съм променяла начина си на живот. Отново се извинявам, че вероятно не пиша в правилната тема.
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:54:24 pm от Mirotvorec »

Неактивен Radoslav

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Странности с мен...
« Отговор #1 -: Декември 22, 2011, 00:13:41 am »
Бачкай си и не го мисли,не си трови нервите. Дипломатичност и търпение:)
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:54:40 pm от Mirotvorec »

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Странности с мен...
« Отговор #2 -: Декември 22, 2011, 01:03:32 am »
 Нормално.Хората винаги така реагират,особенно ако са тези при които не ти е мястото.Основен признак ,че ти предстои вземане на решение,което ще определи посоката на пътя ти.Сега е момента да избираш,и ако останеш с тях,те ще свикнат с времето с теб ,но не и ти с тях.Продължиш ли по Пътя,ще наскърбиш много хора,най-силно близките ти,и ако те не те подкрепят,защото ,ако не са на твоето ниво никога не ще могат да те разберът,то ще се опитат всячески да ти пречат да продължиш в посоката в която си поел.Не се опитвай да бъдеш като тях и да се социялизираш.Ще разбереш ,че за тебе е невъзможно.Изборът е твой ,да жертваш себе си ,заради тях,а историята сочи ,че този метод не работи,или да продължиш натъм накъдето ти казва сърцето,ако мога да се изразя с клишета.Това е кръстопъсят,на който се виждат отклоненията в които можиш да смениш посоката,не ги пропускай,следващият може да е след години.
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:54:52 pm от Mirotvorec »
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #3 -: Декември 22, 2011, 08:00:06 am »
Благодаря за отговорите. Това, което не знам е дали всички тези негативни промени са част от някакъв Преход или са нормални житейски ситуации на "скучно ни е, хайде да направим интрига".
Що се отнася за близките, човекът, който ме познава цял живот и е чувал само хубави неща за мен, майка ми, сега, взема страната на другите. А реално, нито приемам стимуланти, нито медикаменти, нито си оставям несвършена работата. Как успяха да завъртят този сериал в стил "апокалипсис 2012" - идея си нямам.

Благодаря отново.
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:55:02 pm от Mirotvorec »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re:Странности с мен...
« Отговор #4 -: Декември 22, 2011, 15:31:33 pm »
Благодаря за отговорите. Това, което не знам е дали всички тези негативни промени са част от някакъв Преход или са нормални житейски ситуации на "скучно ни е, хайде да направим интрига".
Що се отнася за близките, човекът, който ме познава цял живот и е чувал само хубави неща за мен, майка ми, сега, взема страната на другите. А реално, нито приемам стимуланти, нито медикаменти, нито си оставям несвършена работата. Как успяха да завъртят този сериал в стил "апокалипсис 2012" - идея си нямам.

Благодаря отново.
Колкото по-малко се "филмираш", разбирай, да вярваш, че това е "преход", че си "различна", че ти е "писано", толкова по-добре.

Просто "приемай". И едновременно с това, колкото можеш по-спокойно, търси реално решение на всеки проблем, било поотделно или групирано, няколко проблема.

Явно има нещо в несъзнтелното ти поведение, което ги дразни.
Т.е. колкото повече следваш горния съвет, за приемане със спокойствие, толкова по-добре.
Разбира се, отстоявай личните си граници, както на работа, така и навсякъде другаде, но го прави с колкото можеш по-голямо спокойствие и уравновесеност. Това е единствения начин да поставиш граница, която другите да уважават.

Ако ти стигат сили, може да спреш за момент, примерно 10ина минути на ден, и да се запиташ, какво аджеба не е наред. За такова нещо можеш да си дадеш сметка само в момент на бездействие.
Възможно е, съзнанието нарочно да бърза да се хваща за всякакви задачи и действие, именно защото бягаш от някакъв проблем в себе си, с който не искаш да се срещнеш лице в лице. Дай си сметка, какво те човърка. И се опитай да го решиш/приемеш.
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:55:50 pm от Mirotvorec »
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #5 -: Декември 25, 2011, 14:58:19 pm »
Нито съм по - свята от останалите, нито по-грешна. Като всички останали съм и съм убедена, че и на другите се случват странности, но при мен се случиха за доста кратко време. Както казва шефът ми: "Когато някой твой колега сгреши - забравям го. Но когато ти сбъркаш дори нещо малко - нахвърлям ти се. И аз не знам защо прилагам тези двойни стандарти".

1. Не съм спала от 72 часа - избягвах дори кафето, но не би. Не съм уморена, а точно обратното. Не върша нищо, а просто се радвам на празниците;около 2 - 3 сутринта изпадам в сънна парализа без да съм заспала или да съм се унесла;

2. Когато съм спокойна в комуникацията си с колегите и околните - те се дразнят. Когато реагирам емоционално - приемат ме. Е, нямам намерение да си правя експерименти с емоционалното си състояние и поведението си, за да им допадна. Явно, проблемът е друг;

3. Прекратих практикуването на петимата тибетци и йогата. Поне засега, за да видя дали оттам няма някакъв страничен ефект;

4. Попаднах на три ясновидки докато пазарувах - не знаех, че са такива. Докато ми мерят плодовете за Коледа, си предложиха услугите, защото според тях съм имала нападение от нечисти сили;

5. Селският поп ми даде светена вода, а с него се виждам веднъж на 5 години например. Просто имал чувството, че трябва да ме посети при баба и дядо, а той не знаеше, че ще им гостувам;

6. Дворът ни се е напълнил с котки. Дядо ми ги гони и то доста агресивно, те пак се връщат и скачат на перваза на прозореца ми;

7. Не ми е студено. На минусови температури ходя по къс ръкав. Това не е нормално.

8. До рилските езера стигнах за 4 часа, както и 12-те души с мен. Обикновено пеша се стига за 8 и повече часа от селото - то е в подножието на планина Рила;хората се чудеха как е възможно, но намериха обяснение в бързината, с която сме ходели. Но ние не сме - през лятото се стига за около 8 часа, през зимата би трябвало да е повече;

9. Около рилските езера се чува монотонен звук като от камбана - чувам го и късно вечер - като шепот на камбана, колкото и поетично да звучи;

Очевидно каквото и да правя,ситуацията не се подобрява. Ще бъда благодарна на някакво научно обяснение.

Весело посрещане на празниците!
« Последна редакция: Декември 25, 2011, 16:56:18 pm от Mirotvorec »

Неактивен m2f

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 581
  • Животът е изумително приключение
Re:Странности с мен...
« Отговор #6 -: Декември 25, 2011, 17:12:09 pm »
Работните места се управляват от егрегори. За егрегорите и за начините им на въздействие върху хората, както и за причините да го правят най - много ми допадат обясненията на Вадим Зеланд и на Дмитрий Верещагин.
Не търси човешка логика там, където има егрегорна логика. Егрегора не се интересува от човешките концепции за логичност, той гледа да яде и да се разраства. Просперират /особено в по - големите фирми/ правилните /за егрегора/ хора, а не тези, които са най - трудолюбивите, или най - умните, или най - компетентните. Не се отчайвай. Ако ти е интересно прочети повече от двамата автори и ще разбереш. Егрегорите по - лесно управляват по - спящите хора, но няма нито един от нас, който да може да се похвали, че не е ставал жертва или маша на егрегор.
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E2%E5%F0%E5%F9%E0%E3%E8%ED
http://www.spiralata.net/s.php?SearchType=1&find=%E7%E5%EB%E0%ED%E4
 :hi:
Добрите решения идват с опита. А голяма част от опита идва с лошите решения.

Неактивен xtring

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 132
Re:Странности с мен...
« Отговор #7 -: Декември 25, 2011, 23:06:38 pm »
Според мен става ясно, че е въпрос на промяна в енергетиката. Която може да се дължи сигурно на много неща, включително магия..
Знам една лечителка, тя би могла евентуално да ти каже нещо конкретно и точно.
И незнам дали да ти кажа и една практика, която обаче и аз не я знам дали е за случая и дали е безопасна, но я ползвам от време на време, като ми се насъбере повече...
Ако си прецениш на ПМ ще ти кажа.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #8 -: Декември 26, 2011, 09:58:25 am »
xtring, отворена съм за всякакви мнения и евентуални решения на ситуацията - пиши.
Вадим Зеланд съм го изяла с кориците и  наистина действа, но след прилагане на написаното от него, се отказах - това, вероятно беше грешка.

Забравих да кажа, че имах много наследствени алергии. На последния тест при моя алерголог - д-р Мустаков, резултатите не показаха съществуваща алергия. А е доказано, че алергии не се лекуват - само се облекчава състоянието на алергичния. Та в момента ми подготвя случая за някаква научна статия.

Бях и на психолог - нищо. По-здрава ментално не мога и да бъда.
Странности всякакви.

Благодаря за преместването на темата. Беше ми доста неудобно, че не мога да си активирам сивото вещество и да направя отделна тема.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #9 -: Декември 26, 2011, 10:03:22 am »
xring, забравих да кажа, че от дете ми се случват някакви неща - разни аури, хората от време на време ми светят, случвало се е да помисля нещо и то се случва, същото е и със сънищата, сънната парализа ми е ок - свикнах отдавна с нея. Преди години моя прабаба, която се водеше знахарка или нещо от сорта, се опита да ме лекува от пневмония - не успя и каза, че мен магия не ме лови и трябва сама да се излекувам.

А аз не вярвам в такива неща. Работя предимно с логиката и разума си и на тях разчитам.

Неактивен Edge of Sanity

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 400
Re:Странности с мен...
« Отговор #10 -: Декември 26, 2011, 11:06:07 am »
Аз си мисля че ти трябва една стабилна почивка. Отиди някъде където не си ходила, прави неща които те релаксират, приятни мисли, приятни чувства, не се напрягай много, това натоварване, стресът, средата в която работиш явно ти влияе негативно. Опитай се да се освободиш от всичко което може да подсили това състояние.
" Trust no one."

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #11 -: Декември 26, 2011, 11:49:56 am »
Това направих. Да видя какъв ще бъде ефекта. Знам, че няма да бъде кой знае колко положителен. Просто знам - откъде и как - пълна мистерия.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re:Странности с мен...
« Отговор #12 -: Декември 26, 2011, 13:14:04 pm »
 Все пак,не виждам къде е проблема,освен в нараненото его от непризнаването от обществото,което его можеш да игнорираш.Всичко останало ,което разказваш звучи правилно,с изключение на реакцията на хората.Един въпрос.Занимаваш ли се с гладуване и знеш ли нещо за бретарианството,защото звучи като първа фаза на такова,но без глад.Ако е вярно всичко,което казваш,а не е написано само да създаваш тема на разговор и да се опитваш да убедиш себе си,за по специялна,изисквайки от другите да ти го кажат за да си повярваш сама,може би проблемът е психологически.Щом не се приемаш каквато си,и търсиш признание,започни да правиш това, което хората очакват от теб за да те признаят.Не забравяй какви закони действат в нашата вселена.
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен lils

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re:Странности с мен...
« Отговор #13 -: Декември 26, 2011, 16:24:09 pm »
Нали това казвам - правя каквото очакват останалите и пак не са доволни. Допреди месец всичко си беше ок. Нито съм се променяла, нито съм оставила работа. Не искам тъпото признание и егото си ми е ок. Предпочитам спокойна работна среда и отношения с околните. Предложих да ме понижат, но и това не избраха.
И психологически не е проблемът - бях и на психолог по свое усмотрение. Както казах - нито съм по - "свята", нито по - "грешна" от останалите. Средно ниво съм.

Проверих какво е бретарианство, защото не знаех. Определено не съм го пробвала и не смятам да го правя. Накратко, ситуацията може да се опише така: живееш си нормално и изведнъж те удрят тухли четворки без да си променил траекторията си на живеене. Затова и поисках съвет. Днес се случи още нещо неадекватно на развилата се ситуация - увеличиха ми заплатата. А тя и без това е достатъчна, поне за мен.
« Последна редакция: Декември 26, 2011, 20:04:07 pm от Mirotvorec »

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Странности с мен...
« Отговор #14 -: Декември 26, 2011, 18:20:28 pm »
Няма нищо странно !

 Подходящ модел си за "Ню ейдж програм", в което няма "мистерии", а насоченост на индивида според "съзнанието му". 

Програматорите следват мислите и желанията ти, които са несъвместими с "работния ти екип"!!!!!!!!!!

 

Сходни теми

  Заглавие / Започната от Отговора Последна публикация
23 Отговора
12602 Прегледи
Последна публикация Април 24, 2008, 02:54:07 am
от asdfghjkl
14 Отговора
9408 Прегледи
Последна публикация Ноември 08, 2008, 02:19:24 am
от soulmethod
44 Отговора
45812 Прегледи
Последна публикация Март 16, 2011, 00:35:15 am
от fishbone
3 Отговора
6644 Прегледи
Последна публикация Юли 04, 2010, 22:40:11 pm
от elunez
5 Отговора
7118 Прегледи
Последна публикация Април 14, 2013, 01:40:01 am
от forcomnet

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27