Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72625 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #105 -: Ноември 18, 2011, 14:52:34 pm »


Mисля, че трябва да бъдем толерантни и да не ги нападаме. Трябва да се отнасяме към тях като към болни от грип. Ще поболедуват....поболедуват, но ще се излекуват ;). Те не са виновни, че нямат като нас здрава и силна имунна система, която ни предпазва от вируси и зарази 8).
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #106 -: Ноември 18, 2011, 15:27:44 pm »
Оффф.... ти пък нетолерантен.... айде да не казвам кои са правят на толерантни и го играят съдници, а всъщност са едни егоцентрично извратени ню-ейджърчета. Точно същите пациенти.
Цитат
Те не са виновни, че нямат като нас здрава и силна имунна система, която ни предпазва от вируси и зарази
Как да са виновни, като нямат съвест? Те нямат чувство за вина. Това са едни тотално деградирали личности.
Аз не ги нападам пиша го за втори път и за последен път. Тва че някои егоманиаци се засягат си е техен проблем. Да ходят да се лекуват в инфекциозно отделение ане да се шляят по форумите и да заразяват.
« Последна редакция: Ноември 18, 2011, 15:28:49 pm от fishbone »

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #107 -: Ноември 29, 2011, 00:15:39 am »
 Реших да погледна в най-мъдрата книга ,Библията. От Гугъл ми дадоха това :
http://www.pravoslavieto.com/bible/index.htm
 ,където отидох на Стар завет,11-та книга,11-та глава,11-та строфа ,и там пишеше:
11. И Господ рече на Соломона: задето това се върши у тебе, и ти не запази Моя завет и Моите наредби, които ти бях заповядал, ще изтръгна царството от тебе и ще го дам на твоя раб;
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #108 -: Ноември 30, 2011, 12:39:03 pm »
Хм, а християнството или исляма как се различават?
Кой е казал,че се различават?Секти като всички други..к'во толкова..

Неактивен ariadna

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #109 -: Декември 11, 2011, 09:10:15 am »
Според статията на сайта на паралелна реалност http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html повтарящите се числа като 11.11,15.15 са знак за програмиране на съзнанието и контрол на честотата.Същевременно досега съм си мислела че това са числа на синхроничността- както се казвав книгите на Крион.Той ги нарича и числа на силата,казва че са свързани с определени дати в близката история на човечеството,например 11.01.1992,които са носят определена  енергия в себе си.Според архангел Михаил,това да виждаш синхронични числа означава да се движиш с Духа. Аз стигнах до извода,11.11 не са свързани по презумция с някаква енергия.Ами човека,е този който  предава значение и ги прави за самия него активатор на някаква енергия.Ако някой,който живее в светлина каже 11.11 е момент на извисяване,то така и ще бъде.

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #110 -: Декември 13, 2011, 15:56:02 pm »
Хм, теоретично е така ...
Ако някой извисен си каже, тия числа могат да се асоциират и с някакъв тласък.

И все пак ...

Имаше един разказ от един писател, почитател на японската култура, който колекционира японски традиционни легенди. Бяха издадени в книга.
По смътни спомени името (псевдоним. Човека е от западния свят) беше Лафкадио Хърн (сигурен съм, че не е точно така, но приблизително така звучеше). А сборникът беше кръстен "Погребаната тайна".
Там в един от разказите се разказваше следното:
Зъл човек е осъден на смърт.
В преди екзекуцията той се заклева във всичко, че ще се превърне в зъл дух и ще тормози самурая, който го е осъдил на смърт.
Всички зрители потръпват ужасени.
Самурая, обаче, се преструва, че не му вярва. И му казва така:
Не ти вярвам. Но ако след като ти отсека главата, главата ти захапе ето този камък, на земята, тогава ще видя, че наистина искаш това от цялото си сърце и си решен. И ще ти повярвам.
Злодея започва да крещи: "Ще го захапя! Ще го захапя!".
Отсичат му главата. Тя се търкулва на земята точно до камъка, и с последните си сили главата захапва камъка със всички сили. Толкова силно, че не могат да го откопчат след това.
Всички присъстващи се втрещяват от ужас.
Само стария самурай е спокоен. Един негов приближен го пита: "Как може да сте толкова спокоен, след всички тези клетви, а и видяхте, че главата успя да захапе камъка"
"Много просто", казал самураят.
Това, което искаме най-силно, в момента на смъртта, само то се изпълнява.
В момента на смъртта, злодеят беше обхванат от една единствена мисъл. Да захапе камъка.
Така аз му отклоних вниманието от другото, да се превърне в зъл дух, който ме преследва.
Така, че няма опасност.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен WhiteRider

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 521
  • *terrafim*
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #111 -: Декември 22, 2011, 10:17:30 am »
Вие се майтапите, но аз още съм в потрес...
Бях решила да се замъкна да видя какво ще правят на 11.11 голяма тумба народ от най-различни центрове събрани във Варна. Любопитството над всичко.  :P :blush:


Един час говореше водещата на медитацията. Дотук добре- всичко в красиви думи, ама като се заслушаш в смисъла...
Общо взето беше: изключете тялото си, оставете на енергията да влезе във вас и да активира ДНК напълно. Почувствайте как се повишават вибрациите ви с 1000 пъти  :o Кажете на еди си кой си орган да спре да прави всичко друго освен да произвежда любов, защото той е виновен за това, че остарявате. И въобще трябваше медитиращите да си изключат тотално купчина органи, защото те работейки водят до нещо много лошо- остаряването. А като не работят, нямало да се остарява. :o
Като приключиха с изключването на организма си обясниха как се отварят за разни си там техни работи.
После се повтори няколко пъти "Възнесение сега!"  :o
После следваше, че участниците заявяваха желанието си да останат завинаги на Земята във някоя неопределна от всичките кристални решетки.

От малкото, което видях и разбрах беше, че тези хора съзнателно си прецакват заземяването и си обещават, че ако вземат случайно да се възнесат(т.е. да умрат, ще останат завинаги заклещени на Земята :o)
Какво по ангелите беше това и защо голяма част от хората не откриха нищо възмутително в цялата работа....


принципно съм с отворено съзнание и що годе позитивна нагласа за живот, но в случая...    >:(

Имаше и много хора с усет, видяха, че не им се отразява добре и се изнесоха набързо. За хаоса от енергия и производните- въобще няма да коментирам.  
Шантава работа.

Колкото до повтарящите се числа и  всички подобни- това са инструменти, които могат да се ползват от различни -Тъмни/Светли/Шарени/ Пенбени. (мое неиздържано мнение)

Така като гледам или аз хич не загрявам, или планета ще ни е по-благодарна, ако спрем да и "помагаме" в групови събирания по този начин. :flag_of_truce:



Съжалявам да го чуя, това е профанизиране на всичко, свързано с този вид медитации... :o :o

Неактивен на коне спиратор

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
В "Не пипай тази книга" прочетох, че ако прочетеш нещо и в същия момент го чуеш, то това е синхроничност. Като погледнеш колко е часа и часовете и минутите са еднакви, например 16:16, предполагам, че това също е синхроничност. Какво означава обаче, когато часовете и минутите са огледални, например 14:41, или 21:12? А какво означава, когато минутите са двойно повече от часовете - 12:24, 17:34?
Виждам всички тези видове сравнително често и се чудя много какво означават.

Неактивен drakkar

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Да добавя и друг пример - последователни числа - 12:34 или 23:45 ...

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
..Виждам всички тези видове сравнително често и се чудя много какво означават.
Означава, че си влязъл в 'синхронен' ритъм, което би било полезно за теб, ако знаеш как да се възползваш - тогава ти върви много и т.н. Станислав Гроф е писал по темата, не помня обаче името на книгата.
6285174923344176257

Неактивен Yoda

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 150
  • Must be force be with you
Ако е "Когато невъзможното се случва" дали конкретното за този вид синхроничности е обяснено или за нещо много по-различно  :unknown: пояснете, моля.
Какво означава да се възползваш, от този момент или миг, в който виждаш някакви еднакви числа (поредни или просто асоциирани с някакви дати и други символики, нумерологии и предразсъдъци)?

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Лично моето мнение, че се увличате прекалено много по-тия числа.
Ето вчера случайно погледнах часовника и показваше 22,22. Просто тогава съм погледнала. Търсите под вола теле. :P

Неактивен на коне спиратор

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Ако е "Когато невъзможното се случва" дали конкретното за този вид синхроничности е обяснено или за нещо много по-различно  :unknown: пояснете, моля.
Какво означава да се възползваш, от този момент или миг, в който виждаш някакви еднакви числа (поредни или просто асоциирани с някакви дати и други символики, нумерологии и предразсъдъци)?
И аз това се чудя, дали тези неща са за възползване, или просто показват нещо от рода на, че си на прав път?
Примерно ако си мислиш за някаква идея или дейност и тогава ти се случи синхроничност, това означава ли, че следва да се занимаваш с тази идея/дейност?
Ако пък са за възползване как става?

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
В "Хакерите на сънища" /dreamhackers/ хората подробно и информативно обясняват връзката между синхронните събития /и не само събития, а и отрязъци от живота/ и Пасиансът на Медичи, НАПРИМЕР /например с големи букви, защото пасиансът е само един частен случай, вариантите са много/.
Четете бе, хора.

p.s. Yoda, честно казано, в твоето съобщение не можах да намеря нищо свързано, за да отговоря. Извини ме.
« Последна редакция: Август 30, 2012, 20:28:41 pm от Mirotvorec »
6285174923344176257

Неактивен на коне спиратор

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Линк би бил полезен - търсене в нета дава повече резултати за хакери, отколкото за сънища, а измежду малкото неща, свързани със сънищата, не успях да намеря никакъв филм.
« Последна редакция: Август 30, 2012, 20:29:20 pm от Mirotvorec »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27