Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72395 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #75 -: Ноември 10, 2011, 18:52:26 pm »
Автора ли питаш или мен?
Прочете ли целият материал от линка?
Автора едва ли ще ти отговори, защото е спрял да пише тук.
Мен ако питаш, също няма да получиш отговор.
Приеми, че съм "наблюдател" по такива теми.

"Наблюдател" - Умно! :)
 А въпросът ми нека бъде към тези (този), които искат да отговорят...щом автора го няма :) (А самата статия, не отричам, е доста интересна)
« Последна редакция: Ноември 10, 2011, 19:07:02 pm от Halfwild »

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #76 -: Ноември 10, 2011, 21:06:02 pm »
Ейй,аман от активисти !
Много ми е смешно...Някакви неудачници,дето не могат да си оправят собственото битие,ще"оправят"света с"позитивно"мислене ;D

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #77 -: Ноември 10, 2011, 21:39:25 pm »
Не забравяйте, утре на 11.11.11 в 11.11 часа и 11 секунди, да щракнете някой часовник с апарата и да запазите снимката.
После сложете снимката на масичката си за медитации и дълго и упорито медитирайте върху образа. Така ще задържите тоя пусти тайнствен час и момент.
И ще може да го разучите добре.

За по-големите маниаци, може да си направят оргонити. Но така да изчислят тайминга, че засъхването на смолата точно да стане в 111111111111111 (ден и час, уатевър, знаете за кога говоря, пестя време в писането). Така ще "запаметят" вибрациите наоколо, които ще придават привкус на митичния 1111111111111111.

За нумерологичните операции нямам рецепта, но съм сигурен, че и там може да се измисли някоя "дяволия" (в добрия смисъл на думата, разбира се)

Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Castiel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #78 -: Ноември 11, 2011, 07:33:01 am »
Днес пак не успях да мина в другото измерение... >:( Тия само ни лъжат,гадни илюминати.

Неактивен Halfwild

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 22
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #79 -: Ноември 11, 2011, 12:07:54 pm »
Ейй,аман от активисти !
Много ми е смешно...Някакви неудачници,дето не могат да си оправят собственото битие,ще"оправят"света с"позитивно"мислене ;D


Си праим кво си искам! Па не бъди сигурен, дали не съм си оправил битието, човеко!  ;) А и "неудачниците" са попринцип киселяците, дето са тръгнали да оценяват другите, все едно те са някаква мярка за духовно развитие! Аре живи,здрави  :drinks:

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #80 -: Ноември 11, 2011, 14:55:35 pm »
Днес пак не успях да мина в другото измерение... >:( Тия само ни лъжат,гадни илюминати.
зависи по кое часово време. За мен 11 часа още не е дошло. То колко географски ширини има ...
Федерациите на светлината са забравили да кажат по кое часово време ще се минава.
А може някои вече да са минали, а само някои да сме останали тука. Най-големите грешници.  ;D
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #81 -: Ноември 11, 2011, 15:19:54 pm »
Направо съм  адски разочарован. Ей го, вече е 15.19ч., а още не съм се възнесъл. Пфууу, да се ..... и каръка  :lol:.....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #82 -: Ноември 11, 2011, 18:43:45 pm »
Си праим кво си искам! Па не бъди сигурен, дали не съм си оправил битието, човеко!  ;) А и "неудачниците" са попринцип киселяците, дето са тръгнали да оценяват другите, все едно те са някаква мярка за духовно развитие! Аре живи,здрави  :drinks:
О,ама "правете"си...то,на някой дето се има за мн.число,к'во да му кажеш :unknown:
А иначе,практиката показва,че именно тези дето са с най-неуреден живот,все гледат да "спасяват" света.Сякаш,това придава някакъв смисъл на нещастният им животец.Ама нейсе..нали трябва да има на какво да се посмеем..ъъъ..така де..всеки цирк,си има нужда от клоуни 8)
п.с.Тааа..к'во щеше да стане на днешната дата?
Направо съм  адски разочарован. Ей го, вече е 15.19ч., а още не съм се възнесъл. Пфууу, да се ..... и каръка  :lol:.....
Ми така е..и аз кат тебе..карък!Я глуха акула ще ми се падне,я свирка без топче!
http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,340.825.html

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #83 -: Ноември 11, 2011, 18:47:47 pm »
Вие се майтапите, но аз още съм в потрес...
Бях решила да се замъкна да видя какво ще правят на 11.11 голяма тумба народ от най-различни центрове събрани във Варна. Любопитството над всичко.  :P :blush:


Един час говореше водещата на медитацията. Дотук добре- всичко в красиви думи, ама като се заслушаш в смисъла...
Общо взето беше: изключете тялото си, оставете на енергията да влезе във вас и да активира ДНК напълно. Почувствайте как се повишават вибрациите ви с 1000 пъти  :o Кажете на еди си кой си орган да спре да прави всичко друго освен да произвежда любов, защото той е виновен за това, че остарявате. И въобще трябваше медитиращите да си изключат тотално купчина органи, защото те работейки водят до нещо много лошо- остаряването. А като не работят, нямало да се остарява. :o
Като приключиха с изключването на организма си обясниха как се отварят за разни си там техни работи.
После се повтори няколко пъти "Възнесение сега!"  :o
После следваше, че участниците заявяваха желанието си да останат завинаги на Земята във някоя неопределна от всичките кристални решетки.

От малкото, което видях и разбрах беше, че тези хора съзнателно си прецакват заземяването и си обещават, че ако вземат случайно да се възнесат(т.е. да умрат, ще останат завинаги заклещени на Земята :o)
Какво по ангелите беше това и защо голяма част от хората не откриха нищо възмутително в цялата работа....


принципно съм с отворено съзнание и що годе позитивна нагласа за живот, но в случая...    >:(

Имаше и много хора с усет, видяха, че не им се отразява добре и се изнесоха набързо. За хаоса от енергия и производните- въобще няма да коментирам.  
Шантава работа.

Колкото до повтарящите се числа и  всички подобни- това са инструменти, които могат да се ползват от различни -Тъмни/Светли/Шарени/ Пенбени. (мое неиздържано мнение)

Така като гледам или аз хич не загрявам, или планета ще ни е по-благодарна, ако спрем да и "помагаме" в групови събирания по този начин. :flag_of_truce:


« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 18:50:18 pm от Еруин »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #84 -: Ноември 11, 2011, 21:44:18 pm »
Гнусна работа.
Колко ли ги има и тук из форума такива "духовни майстори"...
Не стига всичкото, ами и нагли.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #85 -: Ноември 11, 2011, 22:22:07 pm »
Е как колко бе,Тангра?Не виждаш ли,че форумът е светнал кат коледна елха.То не е позитивизъм,то не е"братство на светлината","бяло","небесно-кафяво",абе к'вото се сетиш..То не са светли воини,борци,спасители..Мани,чудо на чудесата..И да ти кажа,не е само тука така положението.
А за това,че са нагли,напоследък ми прави впечатление,именно наглостта,агресията,фалша,лицемерието..и най-вече липсата на всякаква толерантност у така наречените"позитивни и светли радетели на доброто".Мани..Кошмар
« Последна редакция: Ноември 11, 2011, 22:23:12 pm от konstantin2007 »

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #86 -: Ноември 11, 2011, 22:31:31 pm »
konstantin2007, предлагам да приключваме темата, че нали знаеш какво се случва като се появят ''чистите и невинни бели братя и сестри''  ;).....
Предлагам да отложим възнесението при ангелите и архангелите за 12.12.12г.  ;D ;D ;D....

Мир вам, и амин  :lol: :lol: :lol:
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #87 -: Ноември 11, 2011, 22:59:46 pm »
Хей заради повечето сбъркани, не отписвайте всички.:)

Tangrata_, Дори не съм уверена, че са нагли, защото за да са нагли трябва да разбират какво правят, което ме съмнява. В техните глави май се върти
"Ние сега ще се възнасяме и всички вие гадни хора сте пратеници на злото дето искате да ни набиете съмнения и да ни развалите хубавото възнасяне."
Те си вярват и си получават ченълинги какво трябва да правят.
Те не са източника на тези неща, те са просто заспали приемници и служат на незнайно какво.

Неактивен xnet_user

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 315
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #88 -: Ноември 12, 2011, 09:42:27 am »
Не са само приемници, но и приспани предаватели, захранващи с енергия Кошерното Съзнание. За съжаление докато не се събудят, ще има нови и нови дати. Сега ще мине известно време докато се презаредят и очаквам нова тема за 20.11.2011 и веднага след това за 22.11.11.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 09:49:10 am от xnet_user »

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #89 -: Ноември 12, 2011, 10:04:54 am »
Е как колко бе,Тангра?Не виждаш ли,че форумът е светнал кат коледна елха.То не е позитивизъм,то не е"братство на светлината","бяло","небесно-кафяво",абе к'вото се сетиш..То не са светли воини,борци,спасители..Мани,чудо на чудесата..И да ти кажа,не е само тука така положението.
А за това,че са нагли,напоследък ми прави впечатление,именно наглостта,агресията,фалша,лицемерието..и най-вече липсата на всякаква толерантност у така наречените"позитивни и светли радетели на доброто".Мани..Кошмар

Така е. Няма какво да се направи, а и няма нужда да се прави нещо. Всеки е различен, на различен етап от развитието си. Просто го приемете и тогава дори и няма да се дразните.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 17:00:24 pm от ₪ Eon ₪ »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27