Автор Тема: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея  (Прочетена 72626 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен voodoogoo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 291
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #90 -: Ноември 12, 2011, 14:36:44 pm »
На мен настройките си ми идват навреме,независимо кога е трябвало да са,но въпреки това съм ЗА,група хора с колективно съзнание в нашето общество .
В прозорецът на тъмна нощ-сияйна, отварят се вратите към безкрая.

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #91 -: Ноември 12, 2011, 15:17:15 pm »
но въпреки това съм ЗА,група хора с колективно съзнание в нашето общество .

Mdaa, точно тези хора се моделират като пластелин в ръцете на правилните хора;). Стадото се контролира по-лесно от вълците единаци.....
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #92 -: Ноември 12, 2011, 15:32:44 pm »
Те си вярват и си получават ченълинги какво трябва да правят.
Да но завличат и още хора след себе си.  
Каквито едните, такива и другите. Просто първите(да ги наречем 11-ноемврийските избраници)са смея да твърдя освен всичко друго, което са(няма да изброявам) са и агресивни. Като ги настъпиш по мазола и си показват рогцата. ;D
Цитат
Те не са източника на тези неща, те са просто заспали приемници и служат на незнайно какво.

Не е баш така. Останах с впечатлението, че някои не са много заспали, а съвсем осъзнати, жалки манипулатори.
Както и да е. Не ме дразнят, но определено имат мегдан за другата подобна дата.
« Последна редакция: Ноември 12, 2011, 15:37:48 pm от fishbone »

Неактивен Еруин

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 38
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #93 -: Ноември 14, 2011, 02:53:13 am »
Не са само приемници, но и приспани предаватели, захранващи с енергия Кошерното Съзнание. За съжаление докато не се събудят, ще има нови и нови дати. Сега ще мине известно време докато се презаредят и очаквам нова тема за 20.11.2011 и веднага след това за 22.11.11.
Простичко, ясно, истинно :) благодаря
Връзва се и с нездравословно изкривената теория за единство, която се лансираше.
Не е баш така. Останах с впечатлението, че някои не са много заспали, а съвсем осъзнати, жалки манипулатори.
Както и да е. Не ме дразнят, но определено имат мегдан за другата подобна дата.
Тези са под някакво влияние /егрегор/ - което пак ги прави заспали просто са по-информирани, но пак заслепени. А това,че си вярват, че така успоредно с "възнесенията" ще спечелят малко пари или ще си погалят егото, не ме кара да ги възприемам като по-будни.

Разбира се, може да има някой буден и наясно, но просто не съм го видяла и не съм уверена, че ако е наистина буден и наясно, би се поставил в тази позиция.

И да, най-върлите фенове на "Възнесението" бяха агресивни. Накрая същите хора проплакаха "ето вече всички сме едно цяло, хора, това е факт" и бяха готови да се разплачат до сълзи от щастие. Далеч е от нормално състояние това.


 :)
____________________________________________________________________
11.11 от някоя телевизия: ____________________________________________________________________

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #94 -: Ноември 14, 2011, 12:34:42 pm »

И да, най-върлите фенове на "Възнесението" бяха агресивни. Накрая същите хора проплакаха "ето вече всички сме едно цяло, хора, това е факт" и бяха готови да се разплачат до сълзи от щастие. Далеч е от нормално състояние това.


 :)
____________________________________________________________________
11.11 от някоя телевизия: ____________________________________________________________________


Видеото кърти... ;D
Само чрез гласеца на водещата, усетих как в мен нахлу Мир, Любов и Светлина. :)
Направо ме хипнотизира.
Добре са я подбрали...

Ще се самоцитирам. Писал съм го в темата "Посланията на Алае", но добре приляга и за 11.11.11.

Много посланици, много чудо.
То не бе Крион, то не бе Алайе, то не бе Ащар, както каза fishbone горе. Сигура има и други "добронамерени посланици" от "галактическата федерация на светлината".
Както дадох пример в темата за Крион, та и тук същата работа.
Хвърлят "мрежата Алайе", хвърлят "мрежата Крион", а балъци/риби/ все ще се намерят да се хванат.
Лощото е, че тези "мрежи" са приготвени точно за хора, които  са започнали да се пробуждат и да мислят критично в Матрицата-Ферма. И тези послания- Мир, Прошка, Светлина, Любов и т.н. са точно да ги успиват. Също както правим с прасенцето за Коледа... Докато го водим на мястото за екзекуция му шепнем: "О, о, о, Прасчо! Ш, ш , ш, спокойно!", а сме приготвили добре наточеният нож да го дупнем в шията. Но аз колкото пъти съм участвал в тези "ритуали", нито един път не си спомням Прасчо да не е квичал за помощ. Винаги се е усещал, че горните примери с нашепванията в ушенцето му са лъжливо успокоение и е викал:"Квииик, квииииик!"
Усещайте се бе хора. Прасчо го може...!

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #95 -: Ноември 14, 2011, 15:33:32 pm »
Da, прасчо е интелигентно животно и се усеща ;D. А нашите двукраки бели и смирени братя, не стига, че не се усещат на къде ги водят, но и хапят до кръв като вземеш да им отваряш очите. Както се казва, няма не наказано добро. За това, мисля, че е редно да ги оставим да отиват на заколение без дърпане и без борба. Така ще са по-богудобни на тяхния си бог. А кой е тяхния бог....на кого служат  ;).....?
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #96 -: Ноември 15, 2011, 01:11:27 am »
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html ...

Технологично програмирани роботчета.... Още след 11.11.11 НЯКАК СПРЯХ ДА ВИЖДАМ ЧИСЛОТО и ПОЧНА НОВОТО ПРОГРАМИРАНЕ.. виждане на 12.12 и 12.21... смешна работа :D

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #97 -: Ноември 15, 2011, 01:15:11 am »
http://www.parallelreality-bg.com/statii/control/377--11-.html ...

Технологично програмирани роботчета.... Още след 11.11.11 НЯКАК СПРЯХ ДА ВИЖДАМ ЧИСЛОТО и ПОЧНА НОВОТО ПРОГРАМИРАНЕ.. виждане на 12.12 и 12.21... смешна работа :D
Накара ме, да изпадна в неудържим смях :lol:

Неактивен FoL

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 30
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #98 -: Ноември 15, 2011, 11:52:31 am »
1во то си е за смях колко очевадно ни действат технологиите както те си ги програмират...2ро радвам се че съм те развеселил :)

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #99 -: Ноември 15, 2011, 13:41:40 pm »
Сранно,на мен до сега не ми се е случвало подобно нещо...Определено ме развесели :drinks:
« Последна редакция: Ноември 15, 2011, 16:24:08 pm от Mirotvorec »

Неактивен Passiflora

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 215
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #100 -: Ноември 17, 2011, 13:19:13 pm »
Ей, много весело станало тук!   :blum2:

Кой е писал нещо за датата 11.11.2011 г. ?  :-X  Освен за един всеобщ протест, друго не съм забелязала, но може и да съм забравила... Още повече, че реално истинската 2011 г. от рождението на Христос си е минала преди има-няма 7 години, но това е една друга тема.

Ставаше дума за знаците, които ни се изпращат чрез това число, но кой както иска да си го тълкува. За да повярва човек първо трябва сам да го изживее... И на мен преди няколко години ми се струваше странно, но сега доста от тези "странни" неща са си нещо съвсем нормално и естествено.

Цитат
Da, прасчо е интелигентно животно и се усеща
Dа, но това не пречи въпреки, че си вика "Квииик, квииииик!" някое "интелигентно" двукрако да му тегли ножа, да си го разфасова и най-блажено да си го изпапка. И да пише по форумите колко другите са заблудени и препрограмирани...
Когато някой стигне до върховната мъдрост да осъзнае, че папкането на месце не е добродетел, да дойде да ме напътства, до тогава драги ми смехурковци, всички сме в блатото (и аз съм от вас, въпреки публикацията ми)...   

А колкото до "Крион", "напътствието на ангелите", "силата на позитивното мислене" и т.н. минала съм през тях, докато да осъзная, че трябва да се доверявам на интуицията си... (От всеки има какво да се научи.) Така че както някой вече писа и това си е част от развитието на човек, все пак никой не насилва никого.  А да се бъзикате с избора на хората ... Хм..! Оставам вие да си го коментирате.

Приятен и позитивен ден на всички!  :)  И се усмихвайте!
« Последна редакция: Ноември 17, 2011, 13:24:46 pm от Passiflora »

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #101 -: Ноември 17, 2011, 15:30:21 pm »
Казваш си минала през Крион и останалите, но като гледам какви ги пишеш в темата за Шамбала, си все още здраво при тях.

И на това ако му викате развитие ... Здраве (да е)!

Все едно някое дете да издига в култ и религия приказката за снежанка и седемте джуджета. И да им се кланя като на върховни божества.
И да се организират секти с тази цел.
Абсолютно извън реалността ...
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен Hound Dog

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #102 -: Ноември 18, 2011, 00:01:53 am »
Хм, а християнството или исляма как се различават?

Неактивен ARRI

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 516
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #103 -: Ноември 18, 2011, 13:30:48 pm »

И на това ако му викате развитие ... Здраве (да е)!


Без да искам до обиждам или засягам някой, ми се струва, че това развитие е развитие в застой ;). Хем трупаме знания и познания в ''склада'', хем не ги използваме, понеже сме ги надскочили тези неща.....хем пък ги ''рекламираме'' на другите.....Искат да отскочат, ама матрицата а ла крион, така ги е засмукала, че не могат. Борбата при тези хора със себе си е безмилостно жестока. А защо изобщо са допуснали да стигнат до тук, е отделна тема :(.
ЖИВОТЪТ  НА   БОГОВЕТЕ   Е  СЛЯПАТА  ВЯРА  НА  ОНЕЗИ, КОИТО  ИМ  СЕ  КЛАНЯТ !Тери Пратчет

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: 11:11 Скритата реалност и как можем да виждаме през нея
« Отговор #104 -: Ноември 18, 2011, 13:55:31 pm »
Цитат
Борбата при тези хора със себе си е безмилостно жестока.
Няма страшно сега като мина 11.11.11 г. ДНК - то им трябва да се е променило и може и да не им се налага и да се борят:). Нали такива ги разправяха доколкото си спомням. Аз вече и съжаление не изпитавам ка моли състрадание към такива "борещи" се със себе си.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27