Автор Тема: Посланията на Алайе  (Прочетена 49362 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #75 -: Януари 19, 2010, 13:24:03 pm »
 plejadiana  Здравей
Цитат
Благодаря ти много за развилия се далог - както казваш - това е пътя,
Аз също,и се радвам че се опитваш да представиш мнението си и по друг начин.(има хора тука които са като латерни) За мене е радостно да имам диалот(разговор) с  хора като тебе.
Цитат
С това искам да кажа, че всъщност няма обективна истина, защото всеки вижда света през призмата на собствениге си убеждения и жизнен опит.
Според мене истината е лична(обективна),и всеки сам стига(със знанията си)до нея.Или мога да дам пример със слънцето.Как се рисува слънце-точка в средата(ядро на истината)и известен брой лъчи(хора които са стигнали със знанията си до обекта истината).Колкото повече лъчи има към ядрото толкова истината става по-пълна и по-чиста и, грейва.За мене истината е нулата във вектора:   - безкрайност,  0 , + безкрайност.Т.е. тя е база за нашето развитие,или по-просто знаем ли истината знаем в каква посока се движим - или +.Трудно е за обяснение но се опитвам.
Цитат
Колективното съзнание или планетарного съзнание,  т. нар. ноосфера се образува от сумата на мислите и чувствата, които излъчва всеки човек
.
Аз мисля че са две категории и са различни.Не знам как да го обясня защото колективно е чуждица и не и знам корена и смисъла.Но колективното(живял съм в такова време)води до изкривяване(личността) и идоли(егрегори-нова дума).Защото колективното което ни налагаха комунистите е насилствено(негативна стойност).Съзнанието според мене е лично качество,има съзнателни хора и такива които се учат да бъдат такива.Планетарното мисля че може да се отнесе към вселенско и всемирно.Те се групират по свободната(съзнателна) воля(разбиране)на основата на истината.И всеки има правото на свободен избор,а не да бъде под похлупака на колективното.
Цитат
С прочистване имам предвид оттърсването на планетарното съзнание от насъбралата се от хилядолетия негативност.
Тя не се оттърсва а им връща негативната(тяхната) енергия по правилото - каквото дадеш това ти се връща.Негативната енергия има Аз,т.е. има лице което излъчило тая енергия.Различаваме Аз еди кой си,Аз моето семейство,Аз моя народ,Аз моя вид.Всяка негативна енергия се почиства(преобразува) от лицето което излъчва тая енергия.Прошка няма.Защото всичко което правим(добро/лошо) носи знака на АЗ.Аз я излъчва и по правилото "каквото дадеш това получаваш" се връща пак при Аз.По просто не знам как да го обясня.
Цитат
Ние сме във война с Майка Земя откакто загубихме почитта си към нея и започнахме да я използваме като лична собственост за личните си интереси и да я замърсяваме по всякакъв начин.

Би ли била по конкретна.Кои сте Вие които сте във война със майката Земя.Аз не съм във война с нея, познавам и други които не са.Всеки си носи личната отговорност за деянията,не съм съгласен да бъда поставян под един знаменател с тях.Всеки който си позволи да води някава война е загубил.Защото във войните няма победители,има само огромни щети.Живейте си живота кротко и спокойно.Живота не е битка,а нещо прекрасно.Воювате ли губите го.Нашите предци казват-Каквото му дойде.Но това не се отнася за грубите намеси в нашия личен живот.
Цитат
Разбира се, че е по-добре да превърнем негативността в положителност.
Пложителната енергия от вида обич,разгражда негативната енергия и променя вибрацията и в положителна.
Цитат
Любов и светлина

Това ми е познато.Съвета ми е - не се занимавайте с чужди техники.

LORA_DANA
Цитат
И ВЯРВАТЕ ИЛИ НЕ ВРЕМЕНАТА СА УСКОРЕНИ И ВЕЧЕ НЕ СЕ ГОВОРИ ЗА 2012Г, А ЗА ТАЗИ-2010.
Кое те притеснява?Големите желания имат свойството да изкривявят пространството и ускоряват взаимодействията от типа Аз - обекта - Аз.Но това не касае живота в неговата цялост и единеност.Нали за това е "изобретена" еволюцията,само че даде страничен ефект неприятен за създателите и.
Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 13:59:35 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен plejadiana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #76 -: Януари 19, 2010, 13:44:25 pm »
Здравей Меандър :),

с удоволствие бих продължила разговора ни, но в момента нямам толкова време - ние тук засягаме теми, с които от векове се занимават философи, теолози и всеки обикновен човек и сигурно няма да успеем да открием истината :)
Искам да ти препоръчам книгата на Екхарт Тол "Сега - силата на настоящето", ако още ни си я чел - тя промени съзнанието ми и ми отвори вратата към един друг свят. Може би ще е интересна и за теб. И сега се предавам пред твоята мощна реторика :flag_of_truce:

Искам да споделя с всички нeщo прeкраснo, кoeтo oт извecтнo време oбикaля из интeрнeт, прoщaвaйтe, aкo прeвoдът e малко трoмав! :(

Любов и светлина
Плеядиана

www.escapetheillusion.com/blog/2009/03/a-spiritual-conspiracy/?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+EscapeTheIllusion+%28EscapeTheIllusion.com%29

Спиритуална конспирация

На повърхността на света сега има
война и насилие и нещата изглеждат зле.
Но спокойно и тихо в същото време
се случва нещо друго потайно.

Една вътрешна революция.

И някои личности са позовани от една по-висша светлина.
Това е една беззвучна революция.
Тя идва от вътре. От основата.
Една глобална операция.
Една спиритуална конспирация.

Спящите клетки са във всяка нация на планетата.
Ти няма да ни видиш по телевизията.
Няма да прочетеш за нас във вестника.
Няма да чуеш за нас по радиото.
Ние не търсим слава.
Ние не носим униформа.
Ние се явяваме във всякакви форми, размери, цветове и стилове.
Повечето от нас работят анонимно.
Ние работим спокойно зад сцената
във всяка страна и култура по света.
Градове големи и малки, планини и долини,
във ферми и села, племена и усамотени острови.
Може да ни подминеш на улицата
и даже да не ни забележиш.
Ние сме в нелегалност.
Ние оставаме зад прожекторите.
За нас няма значение, кой ще получи аплодисментите.
Важното е работата да бъде свършена.
Понякога се срещаме на улицата,
хвърляме си по един поглед и всеки си продължава по пътя.
През деня повечето от нас имат нормални професии.
Но зад тази фасада, през нощта
се върши истинската работа.
Някои ни наричат армията на съзнанието.
Ние бавно създаваме един нов свят
чрез силата на сърцата и на съзнанието си.
Ние действаме със страст и радост.
Нашите команди идват от Централната Спиритуална Интелигентност.
Ние пускаме леки, тайни бомби изпълнени c любов,
когато никой не ни наблюдава.

Стихотворения ~ Прегръдки ~ Музика ~ Фотография ~ Благи думи ~ Усмивки ~ Медитация и Молитви ~ Танц ~ Социален активизъм ~ Вебсайтове ~ Блогове ~ Жестове на благородство

Всеки от нас се изразява по своя си уникален начин.
Със своите уникални таланти.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
Това е мотото, което изпълва сърцата ни.

Ние знаем това е единствения начин, по който се осъществява
истинската трансформация.
Ние знаем, че леко и  тихo
ще постигнем силата на обединени океани.
Нашата работа е бавна и прецизна.
Като формацията на планини.
Тя даже не се забелязва от пръв поглед.
И въпреки това цели тектонични плочи
ще бъдат задвижени чрез нея през идващата епоха.

Любовта е новата религия на 21-ия век.
Не е необходимо да бъдеш високо образован
или да имаш специални познания, за да я разбереш.
Тя идва от интилигентността на сърцето.
Заложена в безсмъртния еволюционен пулс на
човешките същества.
Бъди промяната, която искаш да видиш в света.
Никой друг не може да го постигне за теб.
Ние сега рекрутираме.
Може би искаш да се присъединиш към нас.
Или вече си.
Добре дошъл!
Вратата е отворена.


Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #77 -: Януари 19, 2010, 14:06:22 pm »
plejadiana   ;D
Цитат
Искам да ти препоръчам книгата на Екхарт Тол "Сега - силата на настоящето", ако още ни си я чел - тя промени съзнанието ми и ми отвори вратата към един друг свят
И аз съм чел много книги,една за малко да ме затрие. ::)Оттам е скептицизма ми към чужди автори(не всички са маскари).Аз използвам четенето за събиране на информация,от която мога да си променя мнението.Но да си променя съзнанието?Това ми се струва опасно на базата на прочетеното без да познавам лично човека.Поне от гледна точка да има кого да псувам после. ;D Научих се да не вярвам на хора които не познавам лично,а да си променя мнението в следстиве на прочетеното е нормално.
Жива и здрава. :hi:
П.П.Не приемайте всичко което четете за чиста монета.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 16:56:22 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #78 -: Януари 19, 2010, 17:09:34 pm »
"Силата на настоящето"книгата е много хубава.В момента я чета :hi:

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #79 -: Януари 19, 2010, 19:10:51 pm »
 konstantin2007  ;D
Съвета ми е откажи се.По добре прочети някоя рецепта за манджичка.Жени сте недейте ни наскърбява,четете поне нашите мъже.Имаме какви автори и поети.Силата още не е за жените.На бодлива крава господ рога не дава.Шути ли искате да останете. :o
Ваша работа тая еманципация ви еба мамата,както на нас еволюцията.Ма при мъжете е по друго,а вие сте жени.Имате невероятна интуиция,закакъв чемер са ви тия книги и то от непознати мъже.Ма вие си знаете.
Живи и здрави. :hi:
П.П.На чужда земя в една обществена пералня си чакам прането.Една красива жена и тя си чака прането,четейки книга за медитация.Поглежда ме гордо и казва:
 -Аз чета за медитацията.
Аз я гледам умно и немея.
Питам я:Защо ти е?Какво като видиш цветовете на енергията.
Тя -Ти откаде си?От каде знаеш?
Аз-Българин съм.Те нашите жени и без медитация си я виждат.А и е вредно за жена.
Тя ме гледа смутено дивия варварин от балканите и немее.
На въпроса ми-Ти мъж нямаш ли си та си седнала да четеш тея глупости.
Тя ме погледна с един особен поглед и си прибра книгата в чантата си.Повече тази жена не я срещнах в пералнята.И много се надявам да е изхвърлила книгата.
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 19:21:17 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #80 -: Януари 19, 2010, 19:28:07 pm »
konstantin2007  ;D
Съвета ми е откажи се.По добре прочети някоя рецепта за манджичка.Жени сте недейте ни наскърбява,четете поне нашите мъже.Имаме какви автори и поети.Силата още не е за жените.На бодлива крава господ рога не дава.Шути ли искате да останете. :o
Ваша работа тая еманципация ви еба мамата,както на нас еволюцията.Ма при мъжете  тази жена не я срещнах в пералнята.И много се надявам да е изхвърлила книгата.
Не съм искала съветът ти,а още по-малко препоръката ти каква литература да чета.Неадекватни и неуместни са.
 :hi:
« Последна редакция: Януари 19, 2010, 19:30:35 pm от konstantin2007 »

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #81 -: Януари 19, 2010, 22:03:52 pm »
konstantin2007  :)
Не
Цитат
съм искала съветът ти,а още по-малко препоръката ти каква литература да чета.Неадекватни и неуместни са.
  :blush:
   :hi:
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен ALive

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 106
  • :::::::swwxe20a40:::::::::::::
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #82 -: Януари 28, 2010, 22:47:00 pm »


5. Ако започнете с тези медитации и ги правите редовно, ви гарантирам че ще престанете да пушите - това го знам от собствен опит :)


За цигарите съм опитвал какво ли не и отказване няма .Ако тая кратка медитация може да помогне, това ще е супер .
Ако някои друг има опит да сподели.
Предварително благодаря !!! :hi:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #83 -: Януари 29, 2010, 02:57:07 am »
 Дано не прозвучи като спам но Алайе е един долен манипулатор според мен. Сладките му приказки  ги чувам всеки ден, така ва баламосва че ..... нямам думи.
Както и Ащар внимавайте с тези имена. Просто съвет.
Само че не имената са виновни, а този който стои зад тях.
« Последна редакция: Януари 29, 2010, 03:02:09 am от fishbone »

Неактивен LORA_DANA

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 157
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #84 -: Януари 29, 2010, 10:25:08 am »
Аливе, не се заблуждавай с медитация отказване от цигари няма, предполагам знаеш те водят до привикване и пристрастяване т.е. са вид наркотик и затова ти трябва много силна Воля. И да те попитам- ТИ желаеш ли истински да се откажеш от цигарите?! Е, ако е така и ще успееш! Пожелавам ти късмет!

Неактивен Гален

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 828
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #85 -: Януари 29, 2010, 10:25:46 am »
Много посланици, много чудо.
То не бе Крион, то не бе Алайе, то не бе Ащар, както каза fishbone горе. Сигура има и други "добронамерени посланици" от "галактическата федерация на светлината".
Както дадох пример в темата за Крион, та и тук същата работа.
Хвърлят "мрежата Алайе", хвърлят "мрежата Крион", а балъци/риби/ все ще се намерят да се хванат.
Лощото е, че тези "мрежи" са приготвени точно за хора, които  са започнали да се пробуждат и да мислят критично в Матрицата-Ферма. И тези послания- Мир, Прошка, Светлина, Любов и т.н. са точно да ги успиват. Също както правим с прасенцето за Коледа... Докато го водим на мястото за екзекуция му шепнем: "О, о, о, Прасчо! Ш, ш , ш, спокойно!", а сме приготвили добре наточеният нож да го дупнем в шията. Но аз колкото пъти съм участвал в тези "ритуали", нито един път не си спомням Прасчо да не е квичал за помощ. Винаги се е усещал, че горните примери с нашепванията в ушенцето му са лъжливо успокоение и е викал:"Квииик, квииииик!"
Усещайте се бе хора. Прасчо го може...!

Неактивен fry

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 557
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #86 -: Януари 29, 2010, 14:06:30 pm »
Галене,много добър пример даваш със прасчо :drinks:Това е така,но хората които са повярвали на думите му едва ли ще се вслушат в твоите,което ще е жалко!Поздравления,примера ти е точно на място! :hi:

Неактивен %00

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 126
    • organic SEO
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #87 -: Февруари 19, 2010, 13:56:04 pm »
Вместо да обсъждате фейк ли е или не,дали е плеядианец или не,важно е,че във видеотата има много истини ;) :)
Roswell
Yep, дори да е изцяло измайсторено и измислено от съземлянин, е ценно отвсякъде като послания !
╟╩╦═╬╧╩╦═╬╧Оrgаnic SEO NinJah╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩╦═╬╧╩

Неактивен loige

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #88 -: Март 12, 2010, 21:19:04 pm »
Истаната е проста, и той ни я казва не защото не я знаем , а за да ни я припомни-всеки духовен човек го прави- не иска само да знаем , а да действаме и то да действаме с постоянство.Всяка негова дума е правилна , а коментарите за шарлатанство са критики знате също така , че критиката хич не подпомага за развитието на човека, а даже го принизява. Сами виждате на какво ниво са например политиците , които взаимно се критикуват  или нещастните бабички, които все друг им е виновен.                                             
Добротата е нужна за душата, както здравето за тялото! /Толстой/

Неактивен blueghost

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 1
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #89 -: Март 12, 2010, 22:43:16 pm »
Важно е дали е фейк. Ако той самия лъже що да му вярвам на големите истини дето ги говори? кой знае какви са му намеренията.Нали казват че  пътя към ада е послан с добри намерения. И като казва че е един от тях що не покаже едно нло отвътре ми само светлинки отвънка. И тая хипноза дето ми я въртят на видеото хич не ми харесва.Тези са богове, онези са богове. като са толкова духовни що са в договор с илюминати и такива? а вие за Бети хил чували ли сте? Дето са отвлечени от плеядинци и те, ама не са били толкова духовни ами са им правили опити и са и забождали игли в корема и после са им изтрили спомените. А филма V гледали ли сте? Как и там говорят така на хората а под кожите им са скрити гущери.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27