Автор Тема: Посланията на Алайе  (Прочетена 49402 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен mirage

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
  • Im omnia paratus
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #45 -: Декември 24, 2009, 09:56:29 am »
Май не сте разбрали какво казва Алайе, казва че е член на галактическата фидерация и за да може да помага на хората се е инкарнирал на земята, понеже само така може да предаде посланията си които е получил след като е влезъл в контакт със другата си същност или висшето му аз което в момента се намира на космически светлинен кораб.Де факто казва че енергията му се е разделила на две инкарнации за да може да работи и на земята, тъй като само като е инкарниран в земно тяло може да помага на хората да увеличат вибрацията си иначе всяка друга намеса би била нарушение на вселенски закон.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #46 -: Декември 24, 2009, 13:14:39 pm »
А аз съм останал с убеждението,че вие вече знаете,че Плеади е съзвездие и обитателите му се наричат Плеадианци.Разстоянието от Земята до най-близката звезда на Плеади е около 400 светлинни години.и аз се чудих,защо ми говорите за такъв град в Германия ;D ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #47 -: Декември 24, 2009, 17:04:43 pm »
Абе сандвича за който стана на въпрос по назад е пълен. Саламчето което е доста тънко :--- по средата е лъжата отрйите я сами. :bad:

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #48 -: Декември 24, 2009, 17:25:46 pm »
Абе сандвича за който стана на въпрос по назад е пълен. Саламчето което е доста тънко :--- по средата е лъжата отрйите я сами. :bad:

Я уточни за сандвича и лъжата, че нищо не разбрах! :)

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #49 -: Декември 25, 2009, 17:01:30 pm »
Това е поговорка виж по нагоре sisiliq я казва много ми беше смешно и на мен ;D
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен plejadiana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #50 -: Януари 15, 2010, 16:30:26 pm »

А ето и последните 2 части, ако още не сте ги видели :-*

Част 9

http://www.youtube.com/user/777ALAJE#p/c/634C4AE41BD1EF0A/8/IBM2_irodgs

Част 10
http://www.youtube.com/user/777ALAJE#p/c/634C4AE41BD1EF0A/9/uv-KhGjcPVc

Любов и светлина
Плеядиана

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #51 -: Януари 15, 2010, 18:12:16 pm »
    Искам него да видя. Що се крие, като е излекувал всички? Ще го разпозня нема проблем. И аз мога да кажа ей сега излекувах всички усетихте ли ? :-*

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #52 -: Януари 15, 2010, 19:01:02 pm »
mirage  ;D
Цитат
понеже само така може да предаде посланията си които е получил след като е влезъл в контакт със другата си същност или висшето му аз което в момента се намира на космически светлинен кораб.
Завалийката се е разпънал кат ластик.Да не е някакъв кат тоя дето му гледахме снимката 75год. жив умрял.Чак толкова да са разпъне за хората. ми той са е разпнал повече от Христос бре. ::) Направо не мога да повярвам. Чи е и от фидерация.
Живи и здрави. :hi:
« Последна редакция: Януари 16, 2010, 20:18:34 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен plejadiana

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 15
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #53 -: Януари 15, 2010, 21:57:28 pm »


Това е новият линк към част 10, старият е взет от мрежата.

www.youtube.com/watch?v=TzPaH8me_Cs&feature=sub

Алайе ще се покаже като му дойде времето. По-важно е да се оттърсим от негативните енергии в нас. Хайде действайте, стига сте филосовствали, не искаме да има повече Хаитита, нали :dance:

Namasté
Плеядиaна

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #54 -: Януари 15, 2010, 22:00:26 pm »

 По-важно е да се оттърсим от негативните енергии в нас.

Namasté
Плеядиaна
точно :)
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #55 -: Януари 15, 2010, 22:26:19 pm »
plejadiana    :o
Цитат
Хайде действайте, стига сте филосовствали, не искаме да има повече Хаитита,
Извинявай ма всеки народ сам си носи отговорността и последствията от деянията си.А дали ще си докара земетресение,ураган,торнадо,наводнение и др.подобни.То се мисли преди да се направи белята, щото след това единствено което може да направи е да си я оправи.Другите не могат да му помогна , е могат да му съчуствуват.Тъй че всеки народ си шета на акъла.Живи и здрави. :hi:
П.П. не искаме да има повече Хаитита,  Кои сте тия които не искате,"плеядианците" ли??? :nea:
« Последна редакция: Януари 15, 2010, 22:30:11 pm от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #56 -: Януари 16, 2010, 23:45:04 pm »
meander, по-леко бе човек :flag_of_truce: .Почти във всяка тема спориш.Всеки си има мнение недей така.Започваш да спориш за най-малкото и накрая Живи и здрави.Все едно да гледаш,че те бият и да ти кажат,тези които те бият после Жив и здрав ;D ;D .
Roswell
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 08:37:01 am от Mirotvorec »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен meander

  • Не е лесно да си мъж. Много се отказаха...
  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 407
  • Мухата влиза само в отворена уста.
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #57 -: Януари 17, 2010, 00:24:49 am »
Roswell    ;D
Цитат
Почти във всяка тема спориш.Всеки си има мнение недей така.Започваш да спориш за най-малкото и накрая Живи и здрави.
Мисля че поста ми си има адресант plejadiana .Сестра ли ти е или роднина?И нямам ли право да поспоря с някой.Ако нещо те смущава бъди по конкретен бих поспорил и с тебе.Нали в спора се ражда истината.Мисля че до тука съм посочвал ясно за кое става дума със съответния цитат.Смятам че е коректно да посочиш точно кое ти е направило впечатление с цитат, и да развиеш мнението си.А жив и здрав си е български поздрав.
Живи и здрави.  ;D   :hi:
« Последна редакция: Януари 17, 2010, 00:36:26 am от meander »
Мечтите ни помагат да не загубим посоката,а желанията ни помагат да загубим пътя.

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #58 -: Януари 17, 2010, 00:38:21 am »
Не, не ми е роднина, но виждам как се отнасяш и с мен.И в предишните ти постове спореше с мен за глупости,дай да се намираме на цирк.Ако ти се спори с някой не мисля,че тук е мястото,не сме длъжни потребителите на форума да се съобразяваме с твоето настроение и постоянно да спориш.То разбирам да се спори, но ти спориш ама за пълни глупости. >:(
Roswell
« Последна редакция: Януари 18, 2010, 08:38:07 am от Mirotvorec »
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

Неактивен Roswell

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 285
  • They are already among us!
Re:Посланията на Алайе
« Отговор #59 -: Януари 17, 2010, 00:40:43 am »
И нямам ли право да поспоря с някой.Ако нещо те смущава бъди по конкретен бих поспорил и с тебе.
вдетеняваш се,не се излагай.Това е аргумент на малко дете.
Roswell
Извънземно е онова същество, което живее в синхрон и хармония с истинската природа на своя генетичен

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27