Автор Тема: Делфините и китовете - произход и развитие  (Прочетена 76975 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #30 -: Август 15, 2006, 15:43:41 pm »
Като натиснеш "отговор на тази тема", под полето за писане на отговора има изписано в синьо ">Допълнителни опции...". Натисни там и отдолу ще ти се появят няколко квадратчета, под които има една продълговата лента, озаглавена "Добави:" и завършваща с бутона "Разлистване...". Когато натиснеш този бутон, ще ти се отвори един диалогов прозорец, от където трябва да зададеш къде в компютъра ти е желаният за прикачване файл. Посочи файла, натисни "Оpen" и прозорецът ще се затвори, а в лентата ще се отбележи адресът. Щом си пуснеш отговора на темата, в него ще го има и споделеният с нас файл, който ще можем да си изтеглим.

За да не ти се налага да качваш диска песен по песен, можеш първо да архивираш цялата папка (win.rar или win.zip) и така ще можеш да изпратиш всичко като един файл.


Значи те са на компакт диск и сега ще видя какво мога да направя,за да ги вкарам  в компютъра.Не съм специалист-ама никак даже,но обещавам да вложа сърце и душа в делото :D :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Дъвиан

  • Гост

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #32 -: Август 15, 2006, 17:00:47 pm »
http://www.everythingdolphins.com/SoundsPG.htm

 :DЗнаех си ,че който търси намира ;DБлагодаря,ще се потопя с тях и в тях:).
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #33 -: Август 15, 2006, 18:56:19 pm »
Това да не са звуците от китове и делфини на фона на една за мен неприятна мелодия?

Дъвиан

  • Гост
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #34 -: Август 15, 2006, 19:07:55 pm »
Аз което съм пуснал са няколкосекундни звуци на делфин. :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #35 -: Август 15, 2006, 19:09:42 pm »
Не твоето. Това за което говори слънчогледа ;D

Дъвиан

  • Гост
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #36 -: Август 15, 2006, 19:10:28 pm »
После кажи и за моето :)

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #37 -: Август 15, 2006, 19:16:20 pm »
После кажи и за моето :)

Да. Добъъъър сиииии ;D :P :P
Не се ли научихте да зипвате нещата, които качвате бре ;)

Дъвиан

  • Гост
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #38 -: Август 15, 2006, 19:22:12 pm »
Хаха - какъв е смисъла толкова мънички (моля те Horus, моля те, забележи - мънички, мънички :P) файлчета да ги зипвам, че после драгият изтеглящ ги да трябва да ги разархивира, че да трие и прочее времеотнемащи манипулации, или по-точно кликолации ;D. Който разбрал, разбрал :P Знаеш, че не съм от вчера във форума, пускал съм много файлове, включително и зипнати. Да съм забравил сега, не съм забравил - нарочно не ги зипнах, именно поради малкият им размер и поради по-бързото им експлоатиране, а то свалянето им става за секунди :)

Надявам се да бъде отчетена искреността ми. ;D

- - - - - - -

И за да е по темата - звуците от делфин са нещо прекрасно - толкова мили същества и толкова чувствени. Цялата им същност сякаш е доброта и нежна чувствителност. Аз така ги чувствам. :)
« Последна редакция: Август 15, 2006, 19:34:19 pm от Дъвиан »

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #39 -: Август 15, 2006, 19:23:58 pm »
Това да не са звуците от китове и делфини на фона на една за мен неприятна мелодия?
:) Слънчогледа рапортува-да ,има музика и на Делфините и на Вълците които имам.Ако се игнорне,се наслаждаваш само на делфинчетата(не знам дали има китове с тях ;))и на вълците :D :D :D :D :D
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #40 -: Август 15, 2006, 19:34:09 pm »
Аз намерих без музика, 50-минутен запис (Сега се оглеждам и за други, вероятно ще има).  8)
Обаче само този файл е 70 и няколко мегабайта -  тук може ли да се качват такива големи файлове? :-\

Дъвиан

  • Гост
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #41 -: Август 15, 2006, 19:35:46 pm »
"Максимум позволени атачмънти: 1000 KB"

Не може! Но може да дадеш линк ако искаш и който желае ще си изтегли - аз ще съм пръв :)

Неактивен Martin

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 516
    • Music of the world
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #42 -: Август 15, 2006, 20:56:20 pm »
"Максимум позволени атачмънти: 1000 KB"

Не може! Но може да дадеш линк ако искаш и който желае ще си изтегли - аз ще съм пръв :)
Ами теглих от DC++, така че линк не мога да дам, но мисля, че се преборих най-после с направата на работещ торент, така че го качвам тук - пробвайте дали ще може чрез него да го изтеглите от мен, ако не - ще мислим други варианти. :)
edit: Значи, всичко е наред, качих торента на един сайт и работи нормално, ето директен линк за сваляне:http://thepiratebay.org/tor/3512804/Dolphins_Sounds
« Последна редакция: Август 15, 2006, 22:10:26 pm от Martin »

Oberon

  • Гост
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #43 -: Август 16, 2006, 00:52:56 am »
Мартине:) Внукът на Оберон от книгата!!!
Много благодаря за музиката на Делфините!
Железен си!

Оберон

Неактивен ----------

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 583
Отг: Делфините и китовете - произход и развитие
« Отговор #44 -: Август 16, 2006, 12:16:17 pm »
Делфинските звуци са омиротворяващи; напомнят на детството. Благодаря на всички, които участват в разпространението им... Трябва да се научим да разбираме мъдростта на тези същества...
Цитат
За да има надежда, че такова велико събитие щ

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27