Автор Тема: Странни звуци в небето  (Прочетена 47674 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #60 -: Юни 14, 2012, 21:42:38 pm »
Да не е климатика на някой съсед. Аз също чувам такова буботене от разни посоки, но знам че са климатици.

Неактивен буборяна

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 7
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #61 -: Юни 14, 2012, 21:52:11 pm »
Амиии, доста мощен ша доди ако е климатик...
Някак по-мащабно звучи. Тази вечер пак ще се ослушвам, пък да видим.
Но не са онези звуци от записите... сигурно е някой подземен голям трактор :D

Неактивен jivko86

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #62 -: Юни 15, 2012, 00:48:43 am »
Здравейте! Нещата изглеждат доста обезпокоителни, моля изгледайте следните материали и кажете мнението си.

http://www.vbox7.com/play:78c81bb783



Из интернет има и много други, но тези са достатъчни за пример.

Дали е плача на Земята, следствие на разместването на земните пластове, човешко дело, или извънземна намеса - при всички случаи е доста плашещо.
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 09:25:55 am от Mirotvorec »

Неактивен x_name41

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 293
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #63 -: Юни 15, 2012, 01:02:18 am »
Аз имам едно предположение но е възможно да не е твърде кой знае колко основателно, но въпреки това с риск да прозвучи глупаво бих посочил като източник на тези странни звуци съвсем наскоро появилите се огромни дупки в Гватемала и по други краища на света ( но всъщност далеч по приемливо причините  за тези звуци биха могли да бъдат обяснени със движението на земната кора и евентуалните последствия от триенето между отделните пластове, естественно и не изключвам възможноста източникът на звука да е с другоизмерна (невидима за човека) същност.
« Последна редакция: Юни 15, 2012, 01:36:20 am от x_name41 »
"מוזיקה מאריכה את החיים"

Неактивен jivko86

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 2
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #64 -: Юни 15, 2012, 01:15:43 am »
Доскоро  гледах строго научно на явлението, но след кадрите в Хонг Конг, където по времето на явлението се наблюдава и НЛО... нещата малко се промениха...

Неактивен ети

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 152
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #65 -: Юни 15, 2012, 12:48:00 pm »
 x_name41 , и аз винаги съм мислила, че има връзка м/у дупките и звуците. Сякаш се появиха по едно и също време, еднакво мистериозни и плашешти. Или някой за нещо иска да ни предупреди..,или навлизаме в други вибрации, или пък най-лошото - експерименти от човешка ръка.
 :(

Неактивен Oberon

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 092
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #66 -: Юни 15, 2012, 19:20:44 pm »
Аз имам едно предположение но е възможно да не е твърде кой знае колко основателно, но въпреки това с риск да прозвучи глупаво бих посочил като източник на тези странни звуци съвсем наскоро появилите се огромни дупки в Гватемала и по други краища на света ( но всъщност далеч по приемливо причините  за тези звуци биха могли да бъдат обяснени със движението на земната кора и евентуалните последствия от триенето между отделните пластове, естественно и не изключвам възможноста източникът на звука да е с другоизмерна (невидима за човека) същност.

Само аз ли забелязвам, че тази дупка не е новопоявила се, а си седи там от доста дълго време?? Просто гледайте внимателно. Че е дупка - дупка е. Че е голяма - не бих казал ( онази в Гватемала 2010, дето се появи на едно кръстовище, е далеч по-смразяваща ). А това, че е се е появила изневиделица на 21/01/2012 е абсурд, просто гледайте внимателно клипчето.:)
In the Kingdom of the Blind, the One-eyed are Kings !!!

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #67 -: Юни 15, 2012, 21:14:31 pm »
Колкото до кораба-майка над Хонг-Конг, не е гаранция, че той издава звуците, а не самата Земя провокирана от него по някакъв начин. Иначе си е впечатляващо.
           Според мен, дупките едва ли имат връзка с тези звуци. За тях има разни други теории, вече описани във форума.

Неактивен 6Christoph

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 16
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #68 -: Юли 14, 2012, 18:53:26 pm »
Нещо което ми направи впечатление. С риск да прозвучи шантаво ще добавя, че звукът който се чува в Украйна и на други места ми напомня на този, издаван от извънземните във филма "Война на световете”. Също така прилича и на този, който се чува в края на припева(оОоооО  :D) на песента на Coldplay & Rihana-Princess of china   :-X

Неактивен kewin

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 5
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #69 -: Август 09, 2012, 02:28:51 am »
Някакви новости около този феномен знае ли се?? Защото много любопитно ми стана много хора са го чува ли се така че не става дума за фалшиви клипове и по интересно ми е от какво е този звук????

Неактивен zorro

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 17
  • ...истината е някъде там...
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #70 -: Октомври 03, 2012, 14:37:54 pm »
 :bad:  Извънземните са яли ,, земен,, фасул и от това са тия звукове  :o .
« Последна редакция: Октомври 03, 2012, 14:45:17 pm от zorro »
...истината е някъде там...

Неактивен sTaTix

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 71
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #71 -: Октомври 04, 2012, 10:55:54 am »
някой ако може да пусне тези кадри от хонг гонг ще ви бъда благодарен. :)

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #72 -: Октомври 04, 2012, 12:11:07 pm »
Ами хора то и аз тук в Дружбата преди месец на два пъти слушах някакви страни звуци сякаш идваха от небето. Но може и шума да е било от нещо друго и да ми се е струвало, че е от небето. Беше подобно като на клипа, но по тихо. Или пак нещо ми е станало с ушите и те са ми бучели. :D

Неактивен X_observer

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 13
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #73 -: Октомври 04, 2012, 12:34:13 pm »
Хора, знам че може би не помагам много, но тези звуци страшно много ми напомнят на онези от филма War of The Worlds (2005) с Том Круз. Ето за какво става дума: Този филм предшества звуците в небето и не вярвам да имат нещо общо, но съвпадението е интересно, и затова реших да го постна.

Неактивен sasho90

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 452
  • Ако още не си бесен, значи не внимаваш достатъчно
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #74 -: Октомври 25, 2012, 23:53:29 pm »
Точно преди около 10 мин. почна един много дълбок тътен, като от буря, който обаче звучеше без прекъсване в продължение на минута-две. Някой чу ли го??
Keep 'em occupied!

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27