Автор Тема: Странни звуци в небето  (Прочетена 47696 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #30 -: Февруари 06, 2012, 11:13:49 am »
Много любопитно, нали! Но все пак ти си първитят, който смята, че тези звуци имат нещо общо с наводненията. При това всички останали сме чули звуците в ранните часове на 5.2.2012, а аз останах с впечатлението, че ти си ги чул днес сутринта! :unknown: Може нещо да не съм те разбрал. А и в моя град нямаше наводнения - единственото странно като се събудих на 5-ти сутринта, беше че всичкия сняг в града се беше разтопил! :-X Което си е странно - изчезна само за една нощ, след като се задържа повече от седмица. Но това едва ли има някаква връзка със странните звуци.

П.С. И аз като ги чух се сетих за тази тема и ми беше даже малко смешно, но какво да се прави! ;D
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #31 -: Февруари 06, 2012, 12:44:10 pm »
Ето,по-различно преживяване от по-горните...Същата вечер,но някъде около 2 часа,София: Дочух много леко и монотонно бучене в апартамента ми,професионалното ми изкривяване ме прикова да слушам тръбите на ВиКато и Отоплението(реших,че е така наречения хидравличен удар),но там всичко си беше нормално,нямаше вибрации по тръбите.Лекото бучене си продължи,а аз обиколих всичките стаи,загубих всякаква ориентация от къде идва този шум!Накрая излязох на 3-те ми балкона и там шока беше,че звука някак намаляваше...  ??? Сега,като изчетох коментарите Ви,явно нещо е имало,но какво е било,няма яснотаааа...  :-X
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #32 -: Февруари 06, 2012, 13:23:06 pm »
На 5-ти сутринта +1! А днес се чудех дали има връзка с бедствията и т.н., защото звуците са вибрации, в темата за 432 херца има интересни факти за честотите на трептене на всяка звукова вълна, които преминават през материята и предизвикват механично потрепване "вълна"..  :-X
Примери много за онагледяване на ефекта от звуковите вълни: от разбиване на камъни в бъбреците при прилагане на ултразвук или фонофореза, през кавитацията ..та до срутването на моста от звука на Йерихонските тръби.
Спомних си и още нещо от детските ми години, особен звук се чува и преди голямо земетресение, в бг преживяхме няколко големи до сега, знам ли..

добавка: днес се е срутила язовирна стена, доста къщи са заляти до 2-рите етажи има хора в беда, които чакат помощ от Гражданска защита, дано да няма загинали.
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 13:27:36 pm от arktur »

Неактивен broken_dream

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 9
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #33 -: Февруари 06, 2012, 14:02:47 pm »
Интересни неща прочетох за София. Всъщност докато ги четох се сетих за друга тема, която съм чела в този форум. Не мога да кажа точно коя е, но ще се опитам да пресъздам някой от коментарите, които ми направиха впечатление. Темата беше за mind control и за различните му разновидности. Доста хора имаха същия проблем-около малките часове се събуждат и това се повтаря по едно и също време. Също така има хора, от един блок или квартал, които са сънували почти еднакви сънища. Как се обяснява това- настройва се генератор за сънища, който на определени вълни ти внушава сън, който подсъзнателно влияе на мисленето ти. Един вид те манипулира или ти внушава някаква мисъл. По време на сън, когато съзнанието е в 4-то измерение човек е по-чувствителен и приема тези сигнали. От друга страна, ставането по това време е заключителната част, която ти набива тази мисъл в главата, а съня, който си сънувал е напълно забравен. Говореше се също, че в София и Варна има такива "генератори за сънища" . За София мисля, че беше телевизионната кула, до която живея аз. Както и да е, мисля че това е също интересно обяснение. На мен лично това не ми се е случвало, поради факта , че заспивам към 3,4,5 някъде и не се будя след това. (може би на подсъзнателно ниво се предпазвам от тези вълни) Също така за Бургас се казваше, че е имало такива генератори, пратени от скъпата ни Русия, но по време на прехода са били взети.
Somebody find me ... i`m lost

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #34 -: Февруари 06, 2012, 14:09:55 pm »
Ето,по-различно преживяване от по-горните...Същата вечер,но някъде около 2 часа,София: Дочух много леко и монотонно бучене в апартамента ми,професионалното ми изкривяване ме прикова да слушам тръбите на ВиКато и Отоплението(реших,че е така наречения хидравличен удар),но там всичко си беше нормално,нямаше вибрации по тръбите.Лекото бучене си продължи,а аз обиколих всичките стаи,загубих всякаква ориентация от къде идва този шум!Накрая излязох на 3-те ми балкона и там шока беше,че звука някак намаляваше...  ??? Сега,като изчетох коментарите Ви,явно нещо е имало,но какво е било,няма яснотаааа...  :-X
А не  :(, и аз чувам подобен шум. Това е от 2,3 месеца. Първо си мислех, че е от някакъв ремонт или нещо подобно. Има такива подравняващи вибриращи машини (но при тях, честотата е много по-висока).От време на време спира.

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #35 -: Февруари 06, 2012, 15:53:05 pm »
Ето,по-различно преживяване от по-горните...Същата вечер,но някъде около 2 часа,София: Дочух много леко и монотонно бучене в апартамента ми,професионалното ми изкривяване ме прикова да слушам тръбите на ВиКато и Отоплението(реших,че е така наречения хидравличен удар),но там всичко си беше нормално,нямаше вибрации по тръбите.Лекото бучене си продължи,а аз обиколих всичките стаи,загубих всякаква ориентация от къде идва този шум!Накрая излязох на 3-те ми балкона и там шока беше,че звука някак намаляваше...  ??? Сега,като изчетох коментарите Ви,явно нещо е имало,но какво е било,няма яснотаааа...  :-X
 
   Така...значи, снощи 10ина минути преди 2:00ч чух звука, който за трети път вече се появява. Първият път беше преди няколко дни, но не обърнах внимание колко е часът, но последните 2 пъти се появява сякаш по график за около 10-15сек. На 5.2.2012 се събудих от този шум в 1:53ч и снощи пак, за късмет не бях заспал, а и не бях сам в стаята, всички го чухме. Тази вечер ще се пробвам да го запиша(ако се появи де)
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #36 -: Февруари 06, 2012, 17:08:43 pm »
Един въпрос към всички, които са чули тези звуци, ако позволите: усещахте ли в същото време някакво странно, макар и минимално напрежение, тежест или вибрации в областта на стомаха и слънчевия сплит?
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен zenitov

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 24
  • RED BULL GIVES YOU... super bad farts
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #37 -: Февруари 06, 2012, 18:44:14 pm »
Един въпрос към всички, които са чули тези звуци, ако позволите: усещахте ли в същото време някакво странно, макар и минимално напрежение, тежест или вибрации в областта на стомаха и слънчевия сплит?
 
     Аз направо си изпитвам болка в гърдите и я имам от месеци, но се появява 1-2 пъти в седмицата и не трае повече от минута, но съм забелязал друго, пищене в ушите и може и да си въобразявам, но когато го чуя винаги кучетата на съседите започват да лаят(понякога вият). Сетих се и друго, когато шумът ме събуди предната вечер, веднага се опитах да светна лампата, но крушката изгоря.
     
Не е важно какво ми говорят, а какво чувам...

Неактивен gogetit

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 96
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #38 -: Февруари 06, 2012, 18:49:20 pm »
При мен няма

Неактивен tazmdg

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 234
  • Смисълът на живота е... 42 !
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #39 -: Февруари 06, 2012, 19:08:04 pm »
Mirotvorec ,това ми е присъщо при някои друго състояния,но не тогава...  8)
zenitov ,много наивна идея,но с подходяща джаджа...Успех!  :drinks:
gogetit ,от личен опит разпознавам шумовте от различни къртачни,пробивни,реазчни...,така де...но имам моменти в които нямам обяснение на звука какво точно го предизвиква,и въобще що за звук е тва дъ фака...  ???
broken_dream ,от много малък(11-12)брат ми успешно ме научи да си владея съня!Много съм му благодарен за което и до ден днешен се спуквам от сънища(в повечето правя поне една-две манипулации)по мое желание...За сходни сънища,да-има!Но хората лека-по-лека спряха да си споделят...,а и спряха дори да помнят поне част от съня си.Знам само,че стреса разбива съня(филмчето)...,а от всякъде ни зариват със стрес!  :mad:
arktur ,за язовира съм 50/50,защото от адекватни органи знам за масов проблем с язовирните среди в БГ,а по-интересно проблема,е и глобален!ХААРП в действие,ама казва ли ти някой?!...  :hi:
МНОГО ПРИЯТНО МИ СТАНА ОТ КОМЕНТАРИТЕ ВИ,ЗНАЧИ НЕ СЪМ ШИЗО САМО АЗ  :nea:
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 19:11:35 pm от tazmdg »
"БАХТИ МАЙКАТА и ЕБИ МУ МАЙКАТА са свещени благословии от дълбока древност в българския език..."

Неактивен The Time Lord

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 190
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #40 -: Февруари 06, 2012, 19:54:42 pm »
Един въпрос към всички, които са чули тези звуци, ако позволите: усещахте ли в същото време някакво странно, макар и минимално напрежение, тежест или вибрации в областта на стомаха и слънчевия сплит?

Аз не усещам нищо подобно. Напоследък единствено съм имал от време на време пищене в ушите, но то според мен няма пряка връзка със звуците, които чувам.
« Последна редакция: Февруари 06, 2012, 19:55:43 pm от The Time Lord »
САМО 2 НЕЩА СА БЕЗКРАЙНИ - ВСЕЛЕНАТА И ЧОВЕШКАТА ГЛУПОСТ, КАТО ЗА ПЪРВОТО НЕ СЪМ СИГУРЕН! - Айнщайн

Неактивен arktur

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 175
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #41 -: Февруари 06, 2012, 21:44:48 pm »
Един въпрос към всички, които са чули тези звуци, ако позволите: усещахте ли в същото време някакво странно, макар и минимално напрежение, тежест или вибрации в областта на стомаха и слънчевия сплит?

При мен има стягане, не точно напрежение, а лека болка в тази област, но не го отдавам специално на звуците, защото ми е отдавна и затова усетя ли "стягането" си слагам ръката отгоре или и двете ръце, така спира.

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #42 -: Февруари 06, 2012, 22:04:18 pm »
Тая сутрин пак се събуждам по същото време без да съм искал и пак чувам тоя звук на фучене  ;D, но вече ми стана наистина забавно та му теглих една май*а наум и си се обърнах надругата страна. Повече не го чух(понеже го игнорирах съзнателно) и си заспах сладко. Докато предната вечер(сутрин)наистина се почувствах някак... немога да го нарекка изтръпване или сковаване, защото си мърдах спокойно под одеялото,  по скоро някакво наелектрезиране на цялото тяло и покачване на адреналина но най вероятно от стреса да е щото си беше стрес донякаде.  

Неактивен xнещо

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 86
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #43 -: Февруари 07, 2012, 06:55:14 am »
Интересни неща прочетох за София. Всъщност докато ги четох се сетих за друга тема, която съм чела в този форум. Не мога да кажа точно коя е, но ще се опитам да пресъздам някой от коментарите, които ми направиха впечатление. Темата беше за mind control и за различните му разновидности. Доста хора имаха същия проблем-около малките часове се събуждат и това се повтаря по едно и също време. Също така има хора, от един блок или квартал, които са сънували почти еднакви сънища. Как се обяснява това- настройва се генератор за сънища, който на определени вълни ти внушава сън, който подсъзнателно влияе на мисленето ти. Един вид те манипулира или ти внушава някаква мисъл. По време на сън, когато съзнанието е в 4-то измерение човек е по-чувствителен и приема тези сигнали. От друга страна, ставането по това време е заключителната част, която ти набива тази мисъл в главата, а съня, който си сънувал е напълно забравен. Говореше се също, че в София и Варна има такива "генератори за сънища" . За София мисля, че беше телевизионната кула, до която живея аз. Както и да е, мисля че това е също интересно обяснение. На мен лично това не ми се е случвало, поради факта , че заспивам към 3,4,5 някъде и не се будя след това. (може би на подсъзнателно ниво се предпазвам от тези вълни) Също така за Бургас се казваше, че е имало такива генератори, пратени от скъпата ни Русия, но по време на прехода са били взети.
Преди около 3-4 години,не повече поне 5 забелязах странен импулс под формата на нервен спазъм в областта на ходолото на левия ми крак.инпулсът сякаш достигаше по невралгична линия до сърцето ми и го смущаваше.Не ми беше приятно.
С течение на времето това ставаше все по честа реалност,която все повече превземаше съня ми.Преди 2 -3 години импулса започна да поражда мисъл -форми,които с часове обработвах за да имам покой.
В моя случай мислите идваха от подсъзнанието ми защото ги разпознавах като мой.
От година насам мисъл формите започнаха да резонират като вибрация.енергията която пораждаше мисъл формата,започна да се превръща в отчетливо циклично бучене,което към днешна дата усещам  почти всяка нощ.Ефекта е горе долу като да си присвиете очи по силно,но контракцията да  идва от вън.
Осъзнавам,че причините за всичко това може да бъде някакъв мои личен проблем,но за сметка на това имам кофти опит  ;D.Особено с мисъл форми,а и наблюдението че това е процес, които се променя и може да бъде допуснато,че се  поражда от липса на някаква опитност.в моя случаи това е така  защото навсякъде ми е така. ;D
 не мога обаче да отхвърля факта че това се случва в малките часове от 1 понякога до сутринта.не мога да отрека че се случва всеки път преди да премина към фаза на покой .В активно състояние не го усещам.
За през деня нямам много наблюдения,но според мен така е и през деня,същото е но ми е по леко от нощта. организма свиква,и незнам как но физическа енергия не липсва.интересното е че в моя случаи освен че ходя на бач,ходя и на спорт доста често.пребивал съм се експериментално с целодневно натоварване и ...нема ;D

Въпреки че още не мога да спя поради гореспоменатите причини,мога да кажа категорично,че осъзнавам себе  си и,че ако няма страх пътя ни се дава.
И понеже рационално обяснение нямам, ще завърша с фантазията на болния ми мозък (за които е виновен x-net) :lol:
Висококачествените вибрации от разумната вселена  почват да се проявяват под различни форми в нашето измерение и да придвижват бързо съзнанието към нивото което ще достигнем честота за работа с енергиите на общото съзнание.в момента се извършват процеси маскирани под формата на събития с неустановен произход,които работят върху съответните аспекти за израстване на наблюдателя на самото явление.
като резултат от това дуалните конфликти са провокирани  за да освободят причина-следствие,а това от своя страна ще доведе до общата истина ...........
пожелавам ви прекрасен ден. :hi:







Неактивен Hacko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 007
Re: Странни звуци в небето
« Отговор #44 -: Февруари 10, 2012, 12:39:10 pm »
Странни звуци не само от небето, но и от замръзналото море (снимки)
 

Необичайните студове доведоха до крайбрежието на Черно море замръзна. Това се случва за първи път от 35 години насам. Водата в района на Керч, Евпатория и Одеса се превърна в лед. На плажовете във водата плуват ледени късове, а на около стотина метра от брега се виждат малки айсберги, съобщава "СургутИнформТВ". Според синоптиците, за последен път подобна аномалия се е случила през 1977 година, когато Черно море напълно замръзна край бреговете на Одеса.
 
 <a href="http://www.youtube.com/v/0wgyr9vasjk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG" target="_blank" rel="noopener noreferrer" class="bbc_link bbc_flash_disabled new_win">http://www.youtube.com/v/0wgyr9vasjk?version=3&amp;amp;hl=bg_BG</a>

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27