Автор Тема: Татуировките  (Прочетена 65961 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re: Татуировките
« Отговор #90 -: Май 11, 2012, 07:10:25 am »
Толкова дълъг коментар,а нищо не написа като изключим 3-4 реда...Не мисля,че това да имаш цел в нещо е свързано с татуировките и по-най косвения начин,притежаването на татуировка ти пречи на целите в живота,така ли?Това е едно от най-плитките неща,които съм прочитал някога.Не знам защо мислиш също така,че да имаш цел в живота и да я преследваш автоматично те прави някакво свръх извисено същество?
Това за чистотата на тялото вече е аргумент и има някакъв смисъл,но не мога да го коментирам,татуировки нямам,едва ли и някога ще имам ... "Какво съм изпитвал" винаги е било,е и ще бъде аргумент за това какво човек прави в 99 процента от случаите...Татуирането е изкуство за този,който прави татуировката,не за този който я има естествено....

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Татуировките
« Отговор #91 -: Май 11, 2012, 15:29:51 pm »
А ти какво написа?

Ти 4 клас завършил ли си? Защото не си личи.
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен torino

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 44
Re: Татуировките
« Отговор #92 -: Май 11, 2012, 15:50:28 pm »
Е,добре разби ме,признавам те,приятен ден

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #93 -: Май 11, 2012, 21:43:36 pm »
Толкова дълъг коментар,а нищо не написа като изключим 3-4 реда...Не мисля,че това да имаш цел в нещо е свързано с татуировките и по-най косвения начин,притежаването на татуировка ти пречи на целите в живота,така  ли?....................................
        Татуирането е изкуство за този,който прави татуировката,не за този който я има естествено....
          Татуирането  издава  начин  на  мислене.  Вътрешната  празнота  винаги  компесира  с  външна  показност!  Дали  е  изкуство?  Я,  стига!  Посещавали  ли  сте  такава  изложба?  Направете  един  анализ  кои  носят  обикновено  татуировки???
 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Татуировките
« Отговор #94 -: Май 11, 2012, 22:40:53 pm »
Точно казано!
Тауират се пътуващите дадолу.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Татуировките
« Отговор #95 -: Май 14, 2012, 11:17:22 am »
Пекалявате вече!!!
Пътува ли сме надолу? И това за празнотата аз пръв го казах, а Вие изваратихте думите ми! Да имам празнота... огромна при това, травма, която не знам как бих запълнил, злоба която се опитвам да смачкам вътре в мен, вече няколко години, такова силно желание за мъст и само и единствено заради най-близките ми остнали се сдържам...
Такива като Вас, няма да успят да ме накарат да съжалявам за нищо, ако ще от хиляда кладенеца вода да извадите!
Всеки човек е уникален външно и вътрешно и всяко действие или бездействие, всеки знак в и извън тялото му не може да е случаен!
Нямали били пра българите татуси?!... ми много знаеш ти на кого си потомък?
Да мога да се съглася до някъде,че татуираните празноглави псевдо мутрички изразяват нуждата си да се проявят като още по-големи и тежки чрез изрисуване на тялото си с абслютно случайни и символично неиздържани рисунки, но нямате право да поставяте общи знаменатели на хората!
« Последна редакция: Май 14, 2012, 11:19:05 am от tectonics »

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #96 -: Май 14, 2012, 11:52:32 am »
Всеки човек е уникален външно и вътрешно и всяко действие или бездействие, всеки знак в и извън тялото му не може да е случаен!
          Чакай  малко!
          Прав  си  само в  това,  че  нищо  не  е  случайно,  но  ще  те  попитам  какво  ще  си  помислиш  за  силно  гримирана  жена?  А  ако  видиш  татуировка  изобразяваща  лик  на  красиво  момиче   върху  гърдите  на  мъж  -  не  изразява  ли  това  сантименталност?  А  какво  би  си  помислил  за  човек  който  си  е  татуирал  образа на  вампир  от  устата  на  който  капе  кръв?   
         Кажи  ми  какви  са  ти  татуировките  къде  са  по  тялото  ти  и  ще   ти  кажа  какъв  си  като  човек? 
        Да,  татуировките  във  всички  случаи  издават,  обаче,  две  черти  от  характера  -  вижте  ме,  обърнете  ви  внимание  (чувство  за  малоценност)  и  в  същото  време  желание  за  скриване  на  истинската  приприрода  на  носещият  ги.   
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Татуировките
« Отговор #97 -: Май 14, 2012, 12:05:37 pm »
Ако видя силно гримирана жена: ами предполагам, че самочувствието и е много ниско, а очакванията много високи.
Ако красиво момиче върху гърдите: според мен няма да е сантименталност, а по-скоро ще си помисля, че е курвар или пък никога не е имал красива жена досебеси /или я е загубил/
Вампира с капеща кръв от устата: това е по сложно... ами вероятно или е фен на здрач (по тъпия вариянт) или този човек желае/има нужда да изпива енергията/силите на хората, защото неговата лична е твърде слаба.

Аз вече съм казал едната ми татуировка каква е, имам още една, но няма да я спомена!

Неактивен Doran

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 52
Re: Татуировките
« Отговор #98 -: Май 14, 2012, 16:26:54 pm »

Такива като Вас, няма да успят да ме накарат да съжалявам за нищо, ако ще от хиляда кладенеца вода да извадите!

Не би трябвало да съжаляваш, за каквото и да било. Лично аз , не осъждам татуирането, защото е личен избор и просто казвам нещата, такива каквито са си, колкото и да не се харесва на някои хора. Пътуването надолу го изминава всяка инкарнация. Изключения няма. Чрез пътуването надолу, душата се учи.
"Не буди спящия, преди да му е дошло времето. Напразно ще е..."Буда

Неактивен Mlively

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 4
Re: Татуировките
« Отговор #99 -: Юни 03, 2012, 18:24:09 pm »
Моят татос е позитивен. На ръката ми пише ''В хармония с Вселената'', на английски  :)

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #100 -: Юни 03, 2012, 22:24:20 pm »
Моят татос е позитивен. На ръката ми пише ''В хармония с Вселената'', на английски  :)
            Значи  искаш  околните  да  те  мислят   за  духовно  ориентирана  личност,  а  защо  ли  е  на  англииски -  сигурно   е  предназначен  за  по-отбрано  общество. 
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен tectonics

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 82
Re: Татуировките
« Отговор #101 -: Юни 04, 2012, 09:17:15 am »
Mlively, като постна снощи и си помислих: "сега хейтърите ще го вземат за мезе веднага" и така и стана, даже ми се струва, че малко закъсня, mitko!
Абе не Ви ли е срам постоянно да давате акъл на хората - при това негативно насочен? Смятате се за по-умни ли? А нали знаете, че това не е един от признаците... Аз не чух нещо положително да се каже в тази тема, от хората които явно нямат татуси! Толковали не можете да приемете, че съществуват различни хора по тая Земя?

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #102 -: Юни 04, 2012, 10:21:37 am »
            Просто  не  го  разбирам,  а  и  няма  кой  бавно  като  на  човек  с  ограничен  интелект  да  ми  го  обясни.  Например  това  с  татуировките,  силикона,  алкохола  и  наркотиците  едно  и  също  ли  е  като  необходимост?  Та  въпроса  ми  е  ЗАЩО?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Татуировките
« Отговор #103 -: Юни 04, 2012, 10:49:33 am »
  ЗАЩО?

Ами защото така! Живеем във Вселена на свободна воля. Инкарнираме се тук да изпитаме възможно най-голяма палитра от емоции и опитност. Можем го - правим го и точка! Това е просто опитност и тест за останалите до къде са стигнали с позволяването на другите да бъдат себе си...  :hi:


Относно останалите неща - при тях е същото. Дали ще си сложиш пломба на зъба и или силикон в циците, то в същността си е едно и също - вкарване на чуждо тяло в твоето... като се замисля и секса на това намирисва. Ако се бориш против вкарването на чуждо тяло в твоето, то ти трябва да спреш да ходиш на зъбар, да спреш да се храниш и да спреш да правиш секс... Или просто да преосмислиш нагласите си спрямо тези неща.

Да не говорим, че ти сигурно си имаш инкарнации и на наркомани, и на татуирани и прочее индивиди. Бориш се ама срещу кого... срещу себе си ли...  ;)
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 10:58:18 am от вещичка »
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Татуировките
« Отговор #104 -: Юни 04, 2012, 11:50:34 am »
Нещо инкарнациите взеха да клонят към тъмната страна и нейните прийоми за обездухотворяване на хората. Ама знае ли човек, щом казваш, може и така да е редно.

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27