Автор Тема: Татуировките  (Прочетена 65977 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Татуировките
« Отговор #105 -: Юни 04, 2012, 12:20:24 pm »
Не смятам, че е редно да съдите хората по това имат или нямат татуировки. Лошотий вършат и хора без татуси.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Татуировките
« Отговор #106 -: Юни 04, 2012, 12:25:47 pm »
Чудно как силно "развити" личности са толкова крайни за татуировките.
Ми като му харесва на човек нека се татуира.
http://haresvami.net/full/842697/

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Татуировките
« Отговор #107 -: Юни 04, 2012, 14:18:15 pm »
            Просто  не  го  разбирам,  а  и  няма  кой  бавно  като  на  човек  с  ограничен  интелект  да  ми  го  обясни.  Например  това  с  татуировките,  силикона,  алкохола  и  наркотиците  едно  и  също  ли  е  като  необходимост?  Та  въпроса  ми  е  ЗАЩО?

Имам делфинче на глезена..Правих го преди 100 години..Хареса ми просто и реших да го направя..Не ходя с къси дрехи лятото,и на практика почти никой не ми я гледа.Само аз.Не е за показност..Просто си ме кефи,мен самата.Точно както ми харесва някоя картина на стената..За дрогата и алкохола..зависи..Но 99% от хората,посягат към тези вещества,заради проблеми породоени в самата им същност.Несигурност,страх,безпомощност..слабост.Създаваш фалшив свят,в който си въобразяваш,че можеш да се скриеш от"реалността". 

Неактивен Tangrata_

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 465
Re: Татуировките
« Отговор #108 -: Юни 04, 2012, 15:13:59 pm »
Различни ценностни системи. Различни цели. Все едно се говори на различни езици.
Нарочно няма да застъпя теза в момента.
  ЗАЩО?

Ами защото така! Живеем във Вселена на свободна воля. Инкарнираме се тук да изпитаме възможно най-голяма палитра от емоции и опитност. Можем го - правим го и точка! Това е просто опитност и тест за останалите до къде са стигнали с позволяването на другите да бъдат себе си...  :hi:


Относно останалите неща - при тях е същото. Дали ще си сложиш пломба на зъба и или силикон в циците, то в същността си е едно и също - вкарване на чуждо тяло в твоето... като се замисля и секса на това намирисва. Ако се бориш против вкарването на чуждо тяло в твоето, то ти трябва да спреш да ходиш на зъбар, да спреш да се храниш и да спреш да правиш секс... Или просто да преосмислиш нагласите си спрямо тези неща.

Да не говорим, че ти сигурно си имаш инкарнации и на наркомани, и на татуирани и прочее индивиди. Бориш се ама срещу кого... срещу себе си ли...  ;)
Чакай малко, тук омесваш нещата много.
Говориш, че всяко нещо, действие, независимо какво, е опитност  и не е лошо да се трупа.
Това е, което 99.9999% от хората правят.
От това следва, че според теб няма добро и зло, няма правилен път и грешен и няма правилен избор и неправилен. ВСЕКИ, на планетата земя е абсолютно все тая какво прави през целия си живот. Т.е. какъв е смисълът от развитието изобщо? Какво се развива? Каква е тая опитност, за която говориш и какъв е смисълът, щом всичко е "все тая", и така през цялото съществуване на вселената.
Какъв е смисълът тогава от всички езотерични учения и школи, истински и неистински? Какъв е смисълът да се интересуваш от астрология?
Значи имаш да кажем метод за духовно развитие. Школа някаква. Да предположим, че е истинска и наистина се развиваш.
И ми казваш, че е абсолютно все тая дали и колко ще се развиваш?
Тогава защо да го правиш?
Защо са всичките усилия, които хората съзнателно употребяват в този живот? Нима са будали?
Защо съществуват духовните учения? Щом за всеки човек по земята е "все тая" каква опитност ще си избере да изживява?
Искаш да свалиш някое момиче: www.lovestyle.org/forum  Българите в Канада: www.bgcanada.com

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #109 -: Юни 04, 2012, 16:01:48 pm »
Чудно как силно "развити" личности са толкова крайни за татуировките.
Ми като му харесва на човек нека се татуира.
           Ще  игнорирам  поканата  за  заяждане!   
          А  сега  де,  аз  не  съм  против  татуировките,  не   съм  против  силикона,  не  съм  против  и  наркотиците  даже!!!  Просто  искам  да  науча  защо ???
         Дотук   само  Константин  каза  защо,  но  само  от  един  отговор  не  може  да  се  правят  никакви  изводи
        Зададох  си  въпроса  какво  бих  си  татуирал  -  питбул,  прилеп  и  делфин,  защото  ако  имах  тотем  бих  се  преклонил  пред  упоритоста,  смелоста  и  готовноста  за  саможертва  на  питбула,  пред  тайственият  свят  на  прилепите  и  интелигентноста  на   делфините,  но  не  намерих  място  по  тялото  си  където  да  ги  сложа
        Във  всички  случаи,  обаче,  татуировката  говори  за  човека  който  я  носи!
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Татуировките
« Отговор #110 -: Юни 04, 2012, 16:20:23 pm »
Цитат
Във  всички  случаи,  обаче,  татуировката  говори  за  човека  който  я  носи!

Силно казано mitko. Даже граничи с лицемерието.
 Ами ако си я е напраил само щото Иванчо и Марийка имат същата или пък вижда че повечето имат такива?

Вчера видях десет човека, все моми и ергени дето са си написали по ръцете и гърбинките нещо на арабски ли  е на турски  ли е незнам, а може и те да не знаят. Тогава какво ще ми говори този татос за човека? Говори ми само едно, че са видяли от Иванчо и Мариийка.

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Татуировките
« Отговор #111 -: Юни 04, 2012, 16:20:50 pm »

          Татуирането  издава  начин  на  мислене.  Вътрешната  празнота  винаги  компесира  с  външна  показност!  Дали  е  изкуство?  Я,  стига!  Посещавали  ли  сте  такава  изложба?  Направете  един  анализ  кои  носят  обикновено  татуировки???

Не съм искал да се заяждам.Просто на моменти са много крайни мненията. :flag_of_truce:

Неактивен fishbone

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 166
Re: Татуировките
« Отговор #112 -: Юни 04, 2012, 16:29:45 pm »
Не е лесно  да се определи по самата татуировка каква е причината за направата му.

          Татуирането  издава  начин  на  мислене.  Вътрешната  празнота  винаги  компесира  с  външна  показност!  Дали  е  изкуство?  Я,  стига!  Посещавали  ли  сте  такава  изложба?  Направете  един  анализ  кои  носят  обикновено  татуировки???

А после направете и един анализ кои носят необикновено татуировки!
« Последна редакция: Юни 04, 2012, 17:05:46 pm от fishbone »

Неактивен stoicho85

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 105
Re: Татуировките
« Отговор #113 -: Юни 04, 2012, 16:40:15 pm »
" Татуирането  издава  начин  на  мислене.  Вътрешната  празнота  винаги  компесира  с  външна  показност!  Дали  е  изкуство?  Я,  стига!  Посещавали  ли  сте  такава  изложба?  Направете  един  анализ  кои  носят  обикновено  татуировки???"

Това е цитат.Върни се страница назад.

Неактивен вещичка

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 202
  • Виждам те!
    • Уникални подаръци за любими хора
Re: Татуировките
« Отговор #114 -: Юни 04, 2012, 16:45:41 pm »
Мине се, не мине и от тази тема периодично започват да хвърчат козини и перушина  :D...

Тангра, нищо не омесвам, но бързам за рожден ден, като се върна ще ти отговоря защо мисля така. За сега със здраве на всички  :drinks:.
Отсъствието на доказателство не е доказателство за отсъствие!

Неактивен old4

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 042
Re: Татуировките
« Отговор #115 -: Юни 04, 2012, 16:56:32 pm »
1.Зададох  си  въпроса  какво  бих  си  татуирал  -  питбул,  прилеп  и  делфин,  защото  ако  имах  тотем  бих  се  преклонил  пред  упоритоста,  смелоста  и  готовноста  за  саможертва  на  питбула,  пред  тайственият  свят  на  прилепите  и  интелигентноста  на   делфините,  но  не  намерих  място  по  тялото  си  където  да  ги  сложа
2.Във  всички  случаи,  обаче,  татуировката  говори  за  човека  който  я  носи!
1.Мите, питбула е твърде кръвожадно куче ;) .........
2.С това второто съм съгласен, както вече писах по напред зависи каква е и татуировката, на едни им отива на другите ... мани ... мани, ама що не оставите всеки да си избере пътя, който иска да се прави на папуас нека, какво лошо има  :).
Съжалявам old4, съществува забрана, която не ти позволява да публикуваш или изпращаш лични съобщения

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #116 -: Юни 04, 2012, 19:11:09 pm »
Не е лесно  да се определи по самата татуировка каква е причината за направата й.

          Татуирането  издава  начин  на  мислене.  Вътрешната  празнота  винаги  компесира  с  външна  показност!  Дали  е  изкуство?  Я,  стига!  Посещавали  ли  сте  такава  изложба?  Направете  един  анализ  кои  носят  обикновено  татуировки???

А после направете и един анализ кои носят необикновено татуировки!
        Татуировката  издава  начин  на  мислене   ДА  -  питбул,  прилеп,  делфин,  но  не  бих  парадирал,  защото  това  е  мое  вътрешно  убеждение  --  няма  място  по  тялото  ми

1.Зададох  си  въпроса  какво  бих  си  татуирал  -  питбул,  прилеп  и  делфин,  защото  ако  имах  тотем  бих  се  преклонил  пред  упоритоста,  смелоста  и  готовноста  за  саможертва  на  питбула,  пред  тайственият  свят  на  прилепите  и  интелигентноста  на   делфините,  но  не  намерих  място  по  тялото  си  където  да  ги  сложа
2.Във  всички  случаи,  обаче,  татуировката  говори  за  човека  който  я  носи!
1.Мите, питбула е твърде кръвожадно куче ;) .........
 
          Това  не  говори  добре  за  мен,  но  е  така.
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен mitko

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 843
  • Не прави това, което не искаш да ти се случва
    • профил
Re: Татуировките
« Отговор #117 -: Юни 04, 2012, 19:16:25 pm »
Не смятам, че е редно да съдите хората по това имат или нямат татуировки. Лошотий вършат и хора без татуси.
    Каква  е  необходимоста  от  татуирането?
"Въображението е по важно от знанието" Айнщайн

Неактивен kalan

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 889
Re: Татуировките
« Отговор #118 -: Юни 04, 2012, 20:08:51 pm »
Аз не знам Мите. Нямам такава необходимост. Трябва да ти отговорят тези, които имат. Преди години съм се замисляла, но явно желанието ми не е било достатъчно силно и не съм си направила. Пък и като разбрах, че боляло се отказах. :D
Но съм срещала много свестни хора с татуировки, и абсолютни загубеняци и задръстеняци без такива. Както и обратното.

Неактивен konstantin2007

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 321
Re: Татуировките
« Отговор #119 -: Юни 04, 2012, 21:32:47 pm »
Не смятам, че е редно да съдите хората по това имат или нямат татуировки. Лошотий вършат и хора без татуси.
    Каква  е  необходимоста  от  татуирането?
Заявка..към света..

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27