Автор Тема: Рокфелер или Ротшилд командват днес света  (Прочетена 29486 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен SMSI-H

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 199
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #15 -: Май 30, 2012, 22:25:06 pm »
Двете семейства поддържат бизнес отношения от 500 години.

Eon-ски, :P

Че журналята са си тъпи, че даже и нямат свободен рам, колкото да запаметят от кога съществуват Ротшилдови и откога работи Рокфелер, ама и ти по бързата процедура действаш, да е публикуван материала, да се чете...  :D ;) :P :drinks:

Направи веселбата тази вечер. :lol:
Жалко, че няма емотикон с поклон, да ти се поклоня за мат`рялченцето! ;) :blum2:

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #16 -: Май 30, 2012, 22:36:19 pm »
Ако имаш по-достоверна информация сподели с нас :). Лошо няма да се коригираме ако грешим.

Сега видях, че става дума най-вероятно за 50г. Извинявам се за пропуска.

Ето още един (надявам се по-достоверен) източник:

http://www.financial-post.com/rockefeller-and-rothschild-will-establish-a-strategic-cooperation.html

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #17 -: Юни 01, 2012, 22:43:07 pm »
Какво ли ще е отношението и мнението на Билдерберската група (за справка : http://news.bbc.co.uk/2/hi/uk_news/magazine/3773019.stm)- към/за тази новина?
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #18 -: Юни 02, 2012, 13:49:17 pm »
Ами те са заедно, госпожа. Какво отношение може да има дясната към лявата ръка, примерно?
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 18:41:42 pm от Mirotvorec »

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #19 -: Юни 02, 2012, 19:23:55 pm »
Какво значи "заедно"?
Лявата и дясната ръка не мисля, че са една и съща част. Ако бяха и вършеха по еднакъв начин нещата, или се използваха, щяха да са една ръка ... но това е без значение.

Въпросът ми е това "съюзяване" за кого е по-добро? Какъв е смисълът да се извърши? Можели са да го направят преди години, още като се е създала гореспоменатата група. Сега определено четем за икономическите трудности на САЩ. За не толкова светлото очаквано бъдеще на ЕС. И лично на мен ми е интересно срещу кого конкретно се "съюзяват"? Срещу някой по-силен (силни) или просто ей така от скука? Нещо се показва, но какво конкретно?  :writer:
« Последна редакция: Юни 02, 2012, 20:51:58 pm от Princess_Deja »
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #20 -: Юни 02, 2012, 19:55:30 pm »
Колкото до ръцете - командват се от един мозък. Ако пък се замислим и за двете полукълба - отиде та се не види.
     Срещу кого е съюза? Срещу човечеството естествено. НСР. :hi:

Неактивен Princess_Deja

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 600
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #21 -: Юни 02, 2012, 20:50:41 pm »
Щеше ми се малко да поразсъждаваме, а не да си отговаряме с общи приказки.

"Срещу човечеството", не е достатъчно аргументиран и основателен отговор, предвид че самите организации са част и самото човечество. Притежават парите на света, благата, властта ...какво повече биха могли и  биха искали да направят "срещу" това човечество. НСР е нещо като повечето утопии и съществуването на Бог. Така че, не го знам това НСР добро ли е (за мен), лошо ли е? Каква точно ще е моята роля и т.н. Любопитна съм ... ако се окаже един ден, че съм наследничка на Ротшилд или Рокфелер, или живот и здраве се омъжа за някой такъв или детето ми :) хубаво ли ще е, или да не им се давам  :---
"These are the times that try man`s souls" Thomas Paine

Неактивен Z-931

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 740
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #22 -: Юни 02, 2012, 21:20:05 pm »

 Любопитна съм ... ако се окаже един ден, че съм наследничка на Ротшилд или Рокфелер, или живот и здраве се омъжа за някой такъв или детето ми :) хубаво ли ще е, или да не им се давам  :---

Няма нужда да си  наследничка. Достатъчно е мислите да следва техните и си скачена с дететето си .

Неактивен Caramel

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 40
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #23 -: Юни 02, 2012, 21:52:06 pm »
Случайни хора в техните фамилии - нЕма.
А ако беше наследничка, до сега щеше да го знаеш, спокойно.

Неактивен Пурку

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 318
  • Ти 'ше си лягаш ли?
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #24 -: Юли 19, 2012, 00:50:10 am »
Малко наивно ми се струва заглавието на темата!



Както се вижда от графиката, доста по-заплетени са взаимоотношенията. Пък и тази цялата армия в различните нива на йерархията, нали трябва да я мотивираш и обединиш някак си - с постоянни езически ритуали, учения, поощрения за свършена работа, вяра в Бог (не в този нашия) и т.н.

Също така малко е глупаво да се спори САЩ ли дърпат конците, Европата ли дърпа повече и т.н.
Ако трябва максимално да обобщим, основните инструменти с които налагат порядък и ред над населението са три на брой:
- военната машина (САЩ) - окръг Колумбия
- лихварите (банкери) от Лондонското сити (Англия) -> икономическа власт
- религиятя (Ватикана)

Т.е. чрез тези структури, военно от САЩ, икономически от Лондонското сити и духовно от Ватикана се управлява населението във фермата, която се нарича - Земя. Статута на тези структури е частен и напълно независим от държавите в които се намират. Те си имат собствен флаг, конституция, не плащат данъци и т.н. Някои биха подценили Ватикана, но "имането" на папата е повече от която и да е банка или международна корпорация. Пък и 2 млрд. население (католици) от населението на цялата ферма, директно му служат и се подчиняват.
Какво представлява човешката еволюция? - Пътят от примитивното през сложното към простото.

Неактивен fashion.fun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 87
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #25 -: Юни 15, 2014, 09:23:07 am »
Една новина от вчера :

"Прочутата фамилия Рокфелер загуби един от своите членове
Почина правнукът на американския милиардер
Правнукът на първия милиардер Джон Рокфелер - Ричард Рокфелер загина при катастрофа. Инцидентът е станал близо до Ню Йорк, докато самият той е управлявал едномоторен самолет, съобщи dailymail.

Самолетът закачил короните на дървета и паднал на пътя край пистата за излитане в окръг Уестчестър. На борда се е намирал само пилотът - 64-годишният Рокфелер. Той е племенник на Нелсън Рокфелер, 41-ви вицепрезидент на САЩ."

Та не ви ли с струва странно, че това се случва точно когато е второто празненство за рождения ден на кралицата -
,,Елизабет II e родена на 21 април 1926. Обикновено тя празнува юбилея си веднъж на самия ден и втори път някоя събота на юни /14.06.14г./на официална церемония с парад, наречен "Trooping the colour", близо Бъкингамския дворец. "

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #26 -: Юни 15, 2014, 12:49:50 pm »
А и забележете, вчера беше 14.06 : 1+4+6=11

Неактивен bg2

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 67
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #27 -: Юни 15, 2014, 14:12:41 pm »
Всъщност каква е логиката в събирането на числа? Ако следваме логиката, 11 също може да се представи като сбор на 1+1=2 и така до безкрай. Докато накрая не получим някое от числата от 1 до 9
<><><>

Неактивен ilianvs

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 117
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #28 -: Юни 15, 2014, 20:57:23 pm »
Ммм, не.  :P Определено не става със всяка дата, а и от 2 нататък на какво може да се представи? :blum2:
Не е задължително да гледаш числата, но е факт, че на множество значими събития, най-често свързани със смърт, сборът на цифрите на числата на дадите е равен на 11. Сам можеш да проучиш защо 11 (май знаеш).

Неактивен Kat

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #29 -: Юни 15, 2014, 23:28:13 pm »
Какво значи "заедно"?
Лявата и дясната ръка не мисля, че са една и съща част. Ако бяха и вършеха по еднакъв начин нещата, или се използваха, щяха да са една ръка ... но това е без значение.

Въпросът ми е това "съюзяване" за кого е по-добро? Какъв е смисълът да се извърши? Можели са да го направят преди години, още като се е създала гореспоменатата група. Сега определено четем за икономическите трудности на САЩ. За не толкова светлото очаквано бъдеще на ЕС. И лично на мен ми е интересно срещу кого конкретно се "съюзяват"? Срещу някой по-силен (силни) или просто ей така от скука? Нещо се показва, но какво конкретно?  :writer:

Съюзяват се, защото от няколко години руснаците се опитват да се откъснат от долара чрез златната рубла. Направиха го преди няколко седмици и вече Русия не е зависима от долара по никакъв начин. Още по-сериозна аплаха е следващата предполагаема стъпка на руснаците - отказ от петродолара. Всички пари на САЩ са обезпечени в суров петрол чрез петродолара, в момента Русия може да го отхвърли и да започне да продава всичките си енергиини блага в каквато и да е друга валута. И какво ще последва? Бай бай Мис Америкън Пай. Ако им пуснат атомни бомби в големите градове не би ги заболяло чак толкова. Въпросът е, че Путин нищо не казва по въпроса и май май няма да го направи.
« Последна редакция: Юни 15, 2014, 23:33:19 pm от Kat »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27