Автор Тема: Рокфелер или Ротшилд командват днес света  (Прочетена 29487 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Времето на господството на фамилия Ротшилд е минало. Те отстъпват първенството във финансовата олихархия на Рокфелер, Морган и други финансови групи.
Днес най-могъша е фамилия Рокфелер. Тяхната мощ се дължи на петрола.
Рокфелер са тясно свързани с други фамилии петролни магнати. Сред тях е и фамилия Буш. Буш (на нем. храст) е храстът зад който се крие властта на Рокфелер. Рокфелер също произлизат от Германия.
Рокфелер контролират тайното общество "Череп и кости", което не е много влиятелно, но Рокфелер компенсира със финансовото си влияние. А контролират и други тайни общества. Парите могат много.
За Буш Младши бе направен опит в определени среди да се представи като евреиския Месия, който спасява света от исляма.
Също така разпространяват лъжи, че свободната енергия би довела до разпадането на САЩ(на три части - идентефицират се с Вавилон от Откровението.) Всъщност би паднала империята на Рокфелер.
От войната в Ирак спечелиха петролните магнати и на първо място Рокфелер.



« Последна редакция: Август 06, 2011, 10:24:16 am от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #1 -: Август 06, 2011, 22:08:29 pm »
Един въпрос според теб защо тези две фамилии им трябва да се конкурират вместо да работят заедно ?  ;) :hi: Смисъл дали наистина има такива боричкания между различните фамилии ?  Както бях попитал тук. http://forum.xnetbg.com/index.php/topic,14573.0.html
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #2 -: Август 07, 2011, 14:15:13 pm »
О, те са единни. Американската финансова олигархия е обединена в едно за разлика от европейските финансови групи. В последно време, обаче и те се обединяват.
Но все пак има разлика, кой командва парада.
Например Ротшилдови действат в различни промишлени отрасли, докато Рокфелер  са  по петролния монопол. А Морган са основно в тежката промишленост.
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #3 -: Август 07, 2011, 15:41:33 pm »
Да разбирам, че искаш да кажеш, че те работят по един план, но има пак някакви боричкания.
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен bai_lun

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 143
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #4 -: Август 07, 2011, 16:20:53 pm »
Въпросът не само до общото богатство, но до влиянието.
Например Морган са богати като Рокфелер, но не са толкова влиятелни.
Отговорът е, че Рокфелер държат петрола, а от там и всичко останало.
Докато Ротшилд са разпръснали капиталите си в различни сектори, а и в различни страни. Така те нямат водещя роля например световния лидер САЩ и във петролния отрасъл.
Тази политика застрахова Ротшилд срещу структурни и регионални кризи. Така те са на политика на запазване влиянието. Докато Рокфелер рискуват като се опират на един сектор, но постигат господство в икономиката и политиката.
Боричкане няма. Просто Ротшилд са отстъпили водещото място на Рокфелер срещу по-сигурни и стабилни позиции в дългосрочен план.
« Последна редакция: Август 07, 2011, 16:37:02 pm от bai_lun »
Тук съм за да разговарям с философи, овце си имам!

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #5 -: Август 07, 2011, 19:13:40 pm »
Според мен Ротшилд са банкерите, а като горе-долу добиеш представа, за каква алхимия става дума тук - превръщат хартията в злато... Петрола на Рокфелер е просто един виц :)
Рокфелер са служители на Ротшилд. Европа почти владее света и то финансово, като САЩ и техния ФЕД са само фронтмени. Илюминатите се делят по раси, понеже Европа е много малка, за да имат сила като ги погледнеш на картата са си взели и Северна Америка.
Да се разглежда Америка, отделно от Европа, или още повече, като САЩ контролиращ Европа е грешно - обратното е.
Или нещо не съм разбрал, да не би САЩ да са колонизирали Европа?! Май беше обратното...
« Последна редакция: Август 07, 2011, 19:15:01 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #6 -: Август 18, 2011, 18:24:32 pm »
P.E.A.C.E., мисля че с времето нещата се променят. Това че Европа преди 200 и кусур години се е настанила в Сев. Америка в настоящия момент е само история. Назови ми име на европейски магнат или банкер, който да конкурира гореизброените фамилии? А и във форума само техните имена спрягаме! :hi:

Неактивен arakha

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 301
  • "Тишината е по-мелодична от всяка песен."
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #7 -: Август 18, 2011, 19:50:17 pm »
Командва този, който е най-удобен за плана.
Сев.Америка е просто грубата сила на Европа,експерименталното поле, там са децата на Европа, отделени за да не знаят какво правят големите, а техните бавачи ги наставляват прилежно благодарение инструкциите на баба и дядо от далечната Европа  ;D
Всъщност,според мен, тези фамилии са поредните фигури на дъската и ако някой от тях не е удобен  :--- както стана с фамилията на Кенеди.
Дори и те не знаят цялата истина, но да имат голяма доза от нея.
Как мислите дали знаят Рокфелата и Червения Капак кой им дърпа конците?
Колкото пъти се опиташ да надхитриш Бог и да излъжеш дявола, толкова пъти се сблъскваш с истината!

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #8 -: Август 23, 2011, 15:23:17 pm »
Рокфелер и Ротшилд вероятно са пионки на тези, които държат истинските ценности. Никой от тях не управлява.
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен blade

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 467
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #9 -: Август 23, 2011, 23:23:38 pm »
А кой управлява ?  :flag_of_truce:
“And neither do I! I want to have a wife, children & a home, I want to live! But it's all for nothin

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #10 -: Август 25, 2011, 20:02:41 pm »
Извънземните, но не знам защо модераторите изтриха поста ми предния път, когато дадох този отговор.  :)
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен P.E.A.C.E.

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 500
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #11 -: Август 25, 2011, 20:28:29 pm »
Извънземните, но не знам защо модераторите изтриха поста ми предния път, когато дадох този отговор.  :)
А тях кой ги управлява, или те са последната инстанция на заговора? :)

P.E.A.C.E., мисля че с времето нещата се променят. Това че Европа преди 200 и кусур години се е настанила в Сев. Америка в настоящия момент е само история. Назови ми име на европейски магнат или банкер, който да конкурира гореизброените фамилии? А и във форума само техните имена спрягаме! :hi:
Тези фамилии са Европейски...
« Последна редакция: Август 25, 2011, 20:29:51 pm от P.E.A.C.E. »

Неактивен bojinkata

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 134
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #12 -: Август 25, 2011, 21:31:20 pm »
А кой управлява ?  :flag_of_truce:
Ники, и аз така мисля, по-точно чета във форумите такива неща.Според някои източници извънземните и по-точно орионците и техните сателити управляват Земята.Те са наложили монетарната система/финикийските знаци/и чрез нея манипулират човечеството. Има логика. Вече имало решение и "добрите извънземни" да се намесят в хаоса създаден от "лошите", но времето ще покаже до колко е вярно. :unknown:

Неактивен Nikola_Davidov

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 310
  • Dukkham c'eva paññapemi Dukkhassaca nirodhaṃ
Re:Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #13 -: Август 25, 2011, 21:38:53 pm »
Цитат
А тях кой ги управлява, или те са последната инстанция на заговора?

Тук не става дума за заговор, а за ред на нещата. Никой не гради конспирации, за да ти вгорчи живота, в този смисъл ти сам си се командваш. А каква е йерархията сред самите извънземни, и дали има "по-извънземни" от извънземните, мога само да гадая. :) 
Най-лошото, което може да ти се случи в този живот, е да се вземеш насериозно.

Неактивен Eon

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 826
Re: Рокфелер или Ротшилд командват днес света
« Отговор #14 -: Май 30, 2012, 21:45:16 pm »
Рокфелер и Родшилд се обединяват

RIT Capital Partners ще купи 37% дял в компанията на Rockefeller за неназована сума


Две от най-известните бизнес династии в Европа и САЩ ще се обединят, след като инвестиционният холдинг на Лорд Джейкъб Ротшилд и Rockefeller Financial Services се договориха за стратегическо партньорство, съобщава Financial Times.

RIT Capital Partners ще купи 37% дял в компанията на Rockefeller за неназована сума, с което Лорд Ротшилд ще получи така желаната позиция на щатския пазар.

Трансатлантическият съюз ще събере в един борд на директорите Дейвид Рокфелер, на 96 и Лорд Ротшилд на 76. Двете семейства поддържат бизнес отношения от 500 години.

Фондът на Рокфелер е наследник на основаната през 1882 г. от Джон Д. Рокфелер  компания – една от първите в света специално създадени за управление на капитали.

Оттогава корпорацията предлага услуги на други семейства, фондации и институции. Компанията на Рокфелер управлява активи за около 34 млрд. долара.

RIT Capital Partners е повече от 50% собственост на Лорд Ротшилд и нетните и активи възлизат на 1,9 млрд. паунда.

Източник

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27