Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154178 пъти)

0 Потребители и 1 Гост преглежда(т) тази тема.

Неактивен H.

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 8 658
  • In Lies We Trust...
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9&page=OZONATOR
Ако не е този линк-а дайте точен, защото този озонатор е около 40 лв, а не 250 и ми се струва странно това да е някаква промоция  :D

Много странно - преди няколко дена абсолютно същото нещо със същото описание и картинка беше 250лв  :P

Хахахаха :P Конспирацияяяяяя :P :P :P

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Според мен е някаква техническа грешка, т.н. има йонизатор на същата цена и някой пак е бързал и не доизпипал нещата. Имам и друга версия: т.к. доставката става само при предварително изпращане на сумата (както пише сега е 40 лв.) доста хора биха се "навили", а след като я изпратят сигурно ще им кажат, че реалната цена е 250 лв. и че ако искат да получат уреда трябва да доплатят  :D
До няколко дни ще се разбере...  :P
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Къде му е маркуча на туй чудо? И ако няма как става озонирането на вода? Айде ако някой ще си го взима да даде повече подробносто относно цената и ефекта.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

ТехноМаг

  • Гост
Ето ме пак. Съжелявам, че не се появих по-рано, но тези дни имах много друга работа. Наистина имаше грешка в цената, която никой не може да ми обясни как стана.... Или е грешка в програмата, или ... конспирация (някой хакер). Сега всичко е наред. И искам оттук отново да благодаря на дамата, която ми обърна внимание на грешката (сигурен съм, че е сред участниците във форума). БЛАГОДАРЯ!!!
Заповядайте пак на страницата http://tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9&page=OZONATOR
 и ако имате още въпроси - питайте на посочените за връзка телефони и имейл
« Последна редакция: Юли 25, 2006, 12:13:11 pm от ТехноМаг »

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Къде му е маркуча на туй чудо? И ако няма как става озонирането на вода? Айде ако някой ще си го взима да даде повече подробносто относно цената и ефекта.
До колкото разбрах от ръководството към продукта (изпратено ми от друг потребител на форума) озонирането на вода и хранителни продукти става чрез маркучета, към края на който има специялни камъни - син за вода и сив за хранителните продукти). Маркучетата се вкарват в отвори намиращи се в предната дясна долна част от апарата  :D
При озониране на вода трябва да се внимава, да не попадне вода в апарата, затова той трябва да е на малко по-високо отколкото продуктите за озониране (вода, плодове и т.н.). За всяко отделно озониране е описано как точно трябва да се извърши и с каква продължителност. Горе долу всичко е описано. Ако някой иска - ще кача някъде ръководството и който има желание да си го изтегли и да го види. 3.45 Мб-та е - рар файл  ;D
Виждам, че грешката вече е поправена  ;)
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
еи сега видях страницата и цената е 250лв.кви беха тези 40 лв по горе дето някои беше писал?

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
еи сега видях страницата и цената е 250лв.кви беха тези 40 лв по горе дето някои беше писал?
Виждам, че грешката вече е поправена  ;)
Чети до края !  ;)
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен neven

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 698
А бе хора, какво сте пощръкляли по тези озонатори? Едва ли всички имате нужда от тях.Когато бях малка баба ми цяло лято ни къпеше, нас децата, със "слънчева вода" - слагаше едно корито с вода на двора и  като се омърляме достатъчно с едно канче почваше да ни полива.Понякога ни мажеше и с хума, а по- кирливите търкаше с една керемида.Като завалеше летен дъжд и ние се криехме от него викаше:"Ако китките ми се криеха така  от дъжда , нямаше да са така убави.Айде, марш на дъжда!" И аз като по - хитра и естествено за по-голяма "убост" се паркирах под улука.Така де, там валеше повече дъжд :) А зимата ни правеше ошаф с "джундули"/така на село казват на ледените висулки/.Благодарна съм й за тази природна интелигентност, за мъдрите приказки и най-вече от нея разбрах ,че в Природата са всички лекове.И до ден днешен си поставям каната с вода на слънце и пия "швепс" от слънчови лъчи.Много  вкусна,приятна и здравословна.И най-вече -безплатна ;)  Опитайте и ще се уверите :)
"Предметите на Тльон се удвояват; те са склонни обаче и да изчезват или да губят известни черти, ког

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
То лошо няма само дето слънцето не маха хлора и флуора от водата  ;) Иначе това и Дънов го казва за полезността на слънчевата вода.

Дъвиан

  • Гост
Невен, прекрасно! И моята баба слагаше легени с вода на слънцето - точно това прекрасно слънце. Цялата природа ни лекува - само да й позволим.

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
"Казвам:най-мощното лекарство в света е горещата вода."
"Ако сте неразположени,направете една топла баня.Водата деиствува магнетично върху организма."
                                                                                                              Учителя
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

Неактивен asdfghjkl

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 2 783
  • Невъзможно е нищо
Да, но трябва да е пречистена водата, иначе ефекта е обратен.

Ех, хубави времена бяха, когато баба ни поливаше със слънчева вода на двора, Бог да я прости.
Oh, look at you... Look at you! Stop trying to control everything and just LET GO! LET

dinena kora

  • Гост
аз пък си купих прословутият озонатор от техномаг.поради различни причини ще започна да го ползвам края на септември.
хаха ОЧАКВАМ ЧУДЕСА!!!!!!---- бели здрави зъби...,оут на гастритните ми  проблеми..изобщо магии....
Тина, какъв е вкуса на водата от озонатора?

Неактивен sunflower

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 207
аз пък си купих прословутият озонатор от техномаг.поради различни причини ще започна да го ползвам края на септември.
хаха ОЧАКВАМ ЧУДЕСА!!!!!!---- бели здрави зъби...,оут на гастритните ми  проблеми..изобщо магии....
Тина, какъв е вкуса на водата от озонатора?

Озонена :) ;) :D ;D :P :-*
« Последна редакция: Август 10, 2006, 00:19:20 am от Horus »
"В изпълнение волята на Бога е силата на човешката душа."                                           

dinena kora

  • Гост
Озонена :) ;) :D ;D :P :-*

mmm озонено ,огнена......мммм...звучи вкусно....
Слънчогледке/о ти опитвал/а ли си я (озонената вода)....изгаря ли те ,омайва ли те като я пиеш..? прави вълшебства нали?!
« Последна редакция: Август 10, 2006, 00:20:33 am от Horus »

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27