Автор Тема: Половината болести могат да се излекуват с... вода!!!  (Прочетена 154184 пъти)

0 Потребители и 2 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Joro Velev

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 541
  • Живот за пример, това е начинът. Мисия Bell Ringer
И проблема е, че всеки веднага ти се нахвърля, и няма един да те подкрепи.
Има, има :)
Не те разбирам напълно, вероятно поради непривичния час на моментната ми активност, но те подкрепям.
ДУХа е първичен. Той е Автора, сиреч Сътворец на Твореца. ;)
"Каквото надробиш това ще сърбаш." :P
А попара се прави с вода ;) Дано ни попадне схема на озонатор за вода.
Моите благодарности за темата.
В момента имам роднина който се нуждае от тази патерица за да се стабилизира.
Благодаря Ви.
---<-@
Когато човек поиска да постигне нещо, намира начин, в противен случай - причина.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
и аз търся схема на озонатор на вода ама -нъцки още не съм намерил...,намерих обаче на озонатор и йонизатор на въздуха ако някои иска да си прави въздушни екстри да свирка :)

Дъвиан

  • Гост
И проблема е, че всеки веднага ти се нахвърля, и няма един да те подкрепи.
Има, има :)
Не те разбирам напълно, вероятно поради непривичния час на моментната ми активност, но те подкрепям.

Е, казвам че е най-добре човек сам да си помага със силите на съществото си, когато го и ги опознае, първо че ги има и второ как да ги използва, а не да се спасява по (според мен) неправилния начин с помощта на апаратури и техники. Но вероятно и това е нужно все още, за да можем да живеем. А то другото ако трябва да стане, все някога ще стане - "кармата пердаши". Макар, че ми се иска да по-скоро да стане, хехе. Дано поне младите да взимат отрано мерки за здравето си. В първите статии си пише...
« Последна редакция: Юли 17, 2006, 11:00:47 am от Дъвиан »

Неактивен heretic

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 28
За озонатор в  сайта на Млад Конструктор знам от доста време но не ми остава време да го направя.Сега след като прочетох темата смятам да го сглобя и ще пиша след това дали върви :).Разрових се и за схеми на други озонатори но не успях да намеря нищо интересно.Ако някой открие нещо да каже,ще спретнем една платка набързо и ще излезе доста по евтино от готовите варианти.

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
heretic, като го направиш и изпробваш наистина кажи какъв е ефектът.  :D
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
ясно е вече- трябва малка  ,наи вероятно мембранна помпичка което да дава въздуха,тои се озонира начи в черната тръбичка с високото напрежение с един генератор и се пуска озонирания въздух във водата,мерси тина за снимката, и аз ще го направя значи кеф ти за стаята и за въздуха който дишаме,кефти за водата,остава да разберем само дали и колко има лимит,или доза на озонираната вода която трябва да се пие на ден.

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
да аз имам една схема която пише че е за въдуха на стаята и около навивиката на високото/демек тръбата при тебе/ се обдухва с вентилатор и за нея пише че за 20-30 мин на ден да се пуска ама това за стая,в този случаи с водата разбира се има няква разлика както казваш щото трябва този озонирания въздух да се прекара през водата -то сега като си мисля дали не се получава кислородна вода в ниска концентрация-не разбирам от тези неща и трябва да почета доста преди да го направя ,иначе самата направа не ми е никъв проблем-прекалено е елементарно от техническа гледна точка но друго си е да се знаят допустимите дози.другата седмица като се върна от една малка почивка ще видя как да го направя  и след това ще пиша за резултата-маи трябва да си намеря и някои болен от неква болест за да го изпробвам :D

Неактивен Gogo

  • Малко Писал
  • **
  • Публикации: 275
ето и една елементарна схема на туи чудо

ТехноМаг

  • Гост
Комапнията не е публикувала озонатора за вода на сйта си, но го имат и го продават за 250 лева. ДВА пъти по-мощен е от моя и е много по-хубав, защото има два маркуча - и за вана и за питейна вода. Освежава и въздуха...

Е-mail: [email protected] - страницата им е: http://www.TehnoMag.net

Не сме го "качили" още в е-магазина, но щом има интерес ще го направим по най-бързия начин. Заповядайте след 24 часа да видите подробности на адрес www.TehnoMag.net
« Последна редакция: Юли 18, 2006, 18:55:05 pm от Horus »

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
Тина  горе доло колко е живота на един такъв уред и има ли 1асти от него които да трябва да се  сменят след време ? А иначе като мъ гледам картинката и цената е същата както на сайта който аз дадох преди тва  :P

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
Е то като излети озонът от водата...каква файда, нали точно тази трета молекула е полезна?  Или нещо не съм разбрал?  ::)
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
Не може ли да се озонира водата, да се остави 10 мин. да и се отаят гадостите, да се махнат, да се озонира отново и да се изпие озонирана. Така хем ги няма гадостите, хем пиеш "прясен" озон  :D
бтв, на сайт-а още няма информация за този толкова "вълшебен" уред  >:(
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен rPaguHaP

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 177
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9&page=OZONATOR
Ако не е този линк-а дайте точен, защото този озонатор е около 40 лв, а не 250 и ми се струва странно това да е някаква промоция  :D
"Всеки от нас е една градина, а градинарят в нея е нашата воля" Уилям Шекспир

Неактивен Mirotvorec

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 3 793
  • Азъ, от Народа на Еднорога
    • http://silverunicorn.org/
А къде му е маркучлето, което се потапя във водата?  Къде се потопи ТехноМаг, той ще може да ни обясни.
Не мисли като човек!-Крион

Неактивен Alien

  • Много Писал
  • *****
  • Публикации: 6 668
  • WATCHER
http://www.tehnomag.net/eshop.php?body=shop&gr=1&pod=9&page=OZONATOR
Ако не е този линк-а дайте точен, защото този озонатор е около 40 лв, а не 250 и ми се струва странно това да е някаква промоция  :D

Много странно - преди няколко дена абсолютно същото нещо със същото описание и картинка беше 250лв  :P

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27