Автор Тема: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори  (Прочетена 859254 пъти)

0 Потребители и 9 Гости преглежда(т) тази тема.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1815 -: Септември 18, 2013, 20:14:27 pm »
Здравей Kiko1313,
Кристалът ти е "планински кристал" - двойно терминиран.
Значи да разбирам, че е ок, продадоха ми го за кварцов за 10 евро, беше медальон с кожена каишка.

Можеш просто да си направиш една оргонитна пръчка /оргонов емитер/.. С нея могат да се направят наистина чудеса, а там кристал не се използва..
Много ще се радвам, ако кажеш нещо повече за тази пръчка ... тук досега за нея няма нищо написано ... мисля  :unknown:
Благодаря ви, за инфото ...
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1816 -: Септември 19, 2013, 00:52:28 am »
Има написано за ключови думи 'оргонов емитер'. Не знам как да направя линк от таблет, затова ако бързаш си пусни форумната търсачка, ако не - утре. Но, според мен е за предпочитане 'многослойния' вариант, т.е. ред фолио, ред 'целофан'. 
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1817 -: Септември 19, 2013, 07:46:41 am »
Оргонен емитер - пост 1390 тук, а така също пост 1358 - схемата за изработването му.
Вариантът от sidewinder - постове 1354, 1355
За какво може да се използва:
тук, пост 35:
.. елементарен 'оргонов емитер' като този от пост 1390 - тук и по-нагоре я има първоначалната схема за изработка. А когато го направиш да си захранваш проекциите на чакрите на лявата китка /примерно/, които съм посочил тук в пост 11. Преди и след практиките с бинауралните ритми за чакровото дишане с този оргонен емитер /аз лично го правя с пръста си, понеже така мога да регулирам силата и качеството на енергията, но трябва да се знае кой пръст с какви свойства е, а на мен не ми се пише чак толкова, затова и препоръчвам емитера /не че с емитера не може да се регулира енергията ментално, но все пак пръста е винаги с мен, докато не ми се мъкнат, а и нямам, разни неудобни за носене джаджи с мен/. С оргонния емитер можеш да имаш различни усещания в точките - обменя се енергия.
тук, пост 1390
Днес си направих оргонен емитер по руската схема. Не съвсем  по указание, но пак работи. 15 редуващи се слоя ал. фолио и целофан. Месинговата тръбичка е 18.1см.
..Оказа се, че е идеален за груба диагностика. Тествах на дясната ръка на жена ми по траектория на проекциите на чакрите на дясната ръка от постовете на bofara. Не след дълго ми казва, че на една от точките получава бодежи. Проверих мястото на коя проекция на чакра отговаря. Оказа се това е гърлената чакра, а тя от малка има хроничен фарингит.

Няма какво да коментираме повече. Технологията се е доказала.
« Последна редакция: Септември 19, 2013, 07:56:09 am от bofara »
6285174923344176257

Неактивен любознателният

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 48
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1818 -: Септември 23, 2013, 20:06:14 pm »


Оргоновият емитер представлява цилиндър, изграден от куха метална тръбичка (неорганична част) и органичен слой отвън. Според феномена, открит от Вилхелм Райх, оргона бива засмукан от околното пространство, препратен към вътрешността на металната тръбичка и насочен през отворите й.


Необходими материали и инструменти:

- месингова тръбичка 4мм външен диаметър
- памучна връв 4мм дебелина (дълга, колкото да стигне да се намотае цялата дължина на тръбичката)
- тръборез или ножовка
- ролетка или линеал, ножица, лепило С200
- фина пила

Начин на изготвяне:

1. Отрежете 18.1см от месинговата тръбичка.  (пресметнато е по формула)
2. Залепете единия край на памучната връв за началото на тръбичката.
3. Започнете да намотавате връвта стегнато около месинговата тръбичка. Фиксирате края.
4. Нанесете обилно от лепилото по цялото протежение на връвта, за да не се развива.

Така направен този емитер за оргон, ще излъчва оргон, кондензиран от околното пространство в две много тесни направления - отворите на тръбичката. Полезно е да се третират малки участъци от тялото - рани, заби и др.

Експериментирайте с тръбичката върху дланта или китката на ръката си, за да усетите затоплящата или охлаждаща струя оргон (при различните хора се усеща различно).

http://www.gocs1.com/gocs1/Psionics/ORGONE-EMITTERS.htm
Здравейте, четох из нета че оргонът се използвал като повишаващ мощността на ДВГ, този оргонен емитер може ли да се ползва за тази цел ? примерно, ако през тръбичката на емитера се прекарва бензина на ДВГ, дали ще има ефект на повишаване  мощността на ДВГ ?
И сто таралежа в гащите на някой, пак не са му достатъчни.

Неактивен emo_G

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1819 -: Септември 25, 2013, 01:04:50 am »
... четох из нета че оргонът се използвал като повишаващ мощността на ДВГ...

Като идея не е лошо да се опита с преминаване на горивото през оргонов емитер. Доколко обаче ще е ефективно,  не се нагърбвам да прогнозирам.

Ако ти се експериментира с влиянието  на оргона върху ДВГ, можеш да пробваш и да си поставиш тензор пръстени (ако не се лъжа 6 е оптималната бройка) на тръбите за горивото. По-назад във форума бе обсъждана идеята за тензор-пръстените и автомобилното гориво, но не помня някой да е споделил реални впечатления. Въпросните хармонизатори има смисъл да се поставят на гумени маркучи или медни тръби, при стоманените се губел ефекта. Като изработваш тенсор-ринговете, помни че задължително телта се навива надясно, в посока ЗАВИВАНЕ на бормашината.

Вертушката на Ринат Шаймуратов също и този пост  , доколкото имам сведения,  се използва доста ефективно за повишаване на мощността и снижаване разхода на гориво при автомобилни двигатели. Има си и форум, специално посветен на точно това приложение на вертушката. Информацията е изцяло на руски език.
« Последна редакция: Септември 25, 2013, 01:26:44 am от emo_G »

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1820 -: Септември 25, 2013, 11:49:16 am »
Толкова потвърждения има, че тези неща работят, а официалната наука още си бърка в носа. Можа би така й изнася или й е наредено. :(

Неактивен Black Adder

  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 791
  • Администратор и Собственик на XNETBG.NET
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1821 -: Септември 25, 2013, 23:23:08 pm »
Американци и араби, дебелеещи от покупко-продажбата на нефт и нефтопродукти са последните, дето ще позволят инвестиции в подобряването на работата на ДВГ /факта, че за повече от 100 години, този двигател не е променян съществено говори сам за себе си, на фона на всички други изобретения/
« Последна редакция: Септември 26, 2013, 22:38:03 pm от Black Adder »
Когато сменят овчаря, само овцете си мислят, че се е сменил и стопанина.

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1822 -: Септември 26, 2013, 03:33:01 am »
Момчета здравейте ...
трети ден откакто налях оргонита в калъпа, спазвайки посочените стъпки ... но явно някъде бъркам ... и нищо не се получи! Наблюдаваните ефекти са, че сместа от акрилна смола и втвърдител изобщо не се втръди, даже се изпари половината и си е все още толкова течна. Въпроса е мога ли да спася кристала и двете медни намотки вътре? Къде може да съм сгрешил ... ? В смолата ли, във втвърдителя ли? Стружките са в посоченото количество, крисатала е поставен, както трябва ... слой стружки слой смола ... ?!?
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1823 -: Септември 26, 2013, 08:50:52 am »
Акрилна смола? И това ще си взаимодейства енергетически с теб?  :o  :bomb: :bomb:
Лично аз бих се отървал от тази гадост на момента.
6285174923344176257

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1824 -: Септември 26, 2013, 10:27:29 am »
Момчета здравейте ...
трети ден откакто налях оргонита в калъпа, спазвайки посочените стъпки ... но явно някъде бъркам ... и нищо не се получи! Наблюдаваните ефекти са, че сместа от акрилна смола и втвърдител изобщо не се втръди, даже се изпари половината и си е все още толкова течна. Въпроса е мога ли да спася кристала и двете медни намотки вътре? Къде може да съм сгрешил ... ? В смолата ли, във втвърдителя ли? Стружките са в посоченото количество, крисатала е поставен, както трябва ... слой стружки слой смола ... ?!?

Само предполагам, но не съм 100% сигурен, най-вероятно си попаднал на смола за подови настилки, която много трудно втвърдява в големи обеми, а само на тънки слоеве. Може с дни да стои течна, дори да си нацелил точно пропорциите, ако е в голям обем.

Търси епоксидна или полиестерна. Получени са чрез естерификация на натурални смоли.

Неактивен sidewinder

  • Доста Писал
  • ****
  • Публикации: 1 837
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1825 -: Септември 26, 2013, 12:53:10 pm »
Американци и араби, дебелеещи от покупко-продажбата на недфт и нефропродукти са последните, дето ще позволят инвестиции в подобряването на работата на ДВГ /факта, че за повече от 100 години, този двигател не е променян съществено говори сам за себе си, на фона на всички други изобретения/

Абсолютно си прав за това. Имам наблюдения от 10 години какво се случва в научните среди и как върви финансирането на научните проекти. Мога да кажа, че се финансират успешно проекти, само ако в тях има ключовите думи: антитерориризъм, глобално затопляне, GMO, ДНК, нанотехнологии, изобщо изследвания в този порядък... все неща, които помагат на системата.

Неактивен forcomnet

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 113
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1826 -: Септември 26, 2013, 15:56:42 pm »
Момчета здравейте ... явно някъде бъркам ... и нищо не се получи! ... Къде може да съм сгрешил ... ?

А, де?! Ти кажи къде може да си сгрешил. Не прочете ли какво купуваш и за какво се използва? Аз не знам ни испански, ни португалски, но ми стана ясно, че това е течна хидроизолация с универсално приложение. Дори само от това трябваше да ти е ясно, че с това не става, независимо на каква основа е. Изпаднал си в ситуация все едно да налееш безир и да чакаш да се втвърди... нещо което няма да стане поне в близко бъдеще. И какъв е този втвърдител който си взел? Той в случая с тази "акрилна смола" просто не виждам за какво е?!  Участието му е безпредметно. Тази смола поне до колкото видях аз, не е реактивна, тя просто съхне... чакаш да се изпари разредителя. Епоксидните и полиестерните смоли са реактивни, докато не им се добави втория компонент (втвърдителя) с който влизат в химична реакция те не се втвърдяват. За всяка смола си има и съответния втвърдител и в инструкциите си пише как и колко точно се смесват и за колко време трябва да протече реакцията... освен, ако не си ги взимал наливни от някъде тогава може да научиш как се работи с единия и другия вид от някой форум.

Казано кратко - просто си сбъркал материала... другия път първо направи проба с малко количество от смолата да видиш какво ще се получи. Не разбрах тази Hydronorth Resina Multiuso дали е от водноразтворимите, ако е такава може просто да си извадиш нещата и да ги измиеш с вода или спирт, в другия случай с някакъв разредител (разтворител) за бои предполагам. Принципно акрилните материали са вододисперсионни.

Направо се чудя как така се мятате с главата надолу в напълно неизвестни материи... без да пробвате предварително дали изобщо ще се получи нещо... правете проби първо бе хора!

Неактивен Kiko1313

  • Четящ
  • *
  • Публикации: 55
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1827 -: Септември 26, 2013, 17:59:55 pm »
Разбрах значи ... къде е грешката, нямаше нужда от напляскване по дупето :)
Виното е силно, кралят е по-силен, жените са още по-силни. Истината обаче, ще ги победи всичките.

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1828 -: Октомври 04, 2013, 12:07:07 pm »
Тук, а по точно:
Цитат
простейший аккумулятор Оргона (по В.Райху), представляющий собой металлизированную с одной стороны органическую пленку, сложенную в несколько слоев. Одновременно, такой тип аккумулятора, за счет наличия хорошей отражающей поверхности, позволил реализовать дополнительные условия для успешной визуализации, или видения.
харесах една идея - за оргонизиращо "огледало", т.е. "метализирана от едната страна органическа пластина в няколко слоя" - това според мен е МНОГО силно средство за саморазвитие /очите са отражение на душата, когато се проектира оргон върху тях - върху тях се отразява целият организъм и съответно се пренася енергия на принципа на холограмата, както енергизирането на чакрите с оргонния емитер, посредством насочването му върху проекциите на чакрите на ръката/, но за да си направя такова ми трябва съвет: каква пластина да употребя, че хем да отговаря на изискванията за генериране на оргон, т.е. на слоеве - органика-метал, а и да е с огледалноотразяваща повърхност. Моля за съвет от технически грамотните тук. Благодаря предварително.
п.с. в тази връзка си спомних за огледалото на Джон Ди, макар че там материалът е съвсем друг, доколкото знам.
« Последна редакция: Октомври 04, 2013, 12:25:11 pm от bofara »
6285174923344176257

Неактивен bofara

  • Пишещ
  • ***
  • Публикации: 526
Re: Оргонити и други биоенергийни хармонизатори
« Отговор #1829 -: Октомври 04, 2013, 19:02:41 pm »
Засега единственото по-практично нещо, което ми идва наум е да използвам огледално фолио за автомобилни стъкла, без да го отлепвам от носителя му..  :blush:
6285174923344176257

 

Sitemap 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27